Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » najlepszy awatar oraz sygna » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony najlepszy awatar oraz sygna 2 Ankieta - średnia ocena: 9,502 Ankieta - średnia ocena: 9,502 Ankieta - średnia ocena: 9,502 Ankieta - średnia ocena: 9,502 Ankieta - średnia ocena: 9,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
konon
Triple Ace


images/avatars/avatar-13313.gif

Data rejestracji: 12-04-2008
Postów: 185
Klan: NM
Skąd: Świdnik

najlepszy awatar oraz sygna Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

podobno najlepszy awatar ma wandalz czyt. jaSmile ale sprawdźmy co uważa reszta forumowiczów. Chciałbym, abyśmy wybrali najatrakcyjniejszy avek oraz sygne. Piszcie kto według was posiada najlepszy, najciekawszy i w ogóle naj naj..Smile

Oddam głos na najlepszą sygne- KruczoczarnySmile od zawsze mnie intrygowałaSmile
Na avatar nie będe głosował bo żyje w złudnej nadziei, że mój jest najlepszySmile

A więc piszta i wybierajta!


P.S. to zabawa więc proszę bez głosów na siebie Smile

__________________

...WANDALZ...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez konon: 13-05-2008 19:00.

13-05-2008 17:38 konon jest offline Szukaj postów użytkownika: konon Dodaj konon do Listy kontaktów
wilk_szary
-= Szary Emeryt =-


images/avatars/avatar-22227.jpg

Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 781
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moja sygna jest najlepsza. Tongue Big Grin
Podziękowania dla Catherine Elizabeth.

__________________



cytat:
Xzar napisał(a)
Nikomu nie można zabronić bycia idiotą Tongue

13-05-2008 18:02 wilk_szary jest offline Szukaj postów użytkownika: wilk_szary Dodaj wilk_szary do Listy kontaktów
Trafik
Ex-Team


images/avatars/avatar-17383.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 1.712
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

może bez głosowania na siebie? Wink
najlepszy Avek Catherine Elizabeth

najlepsza sygna Sejan ;]
13-05-2008 18:11 Trafik jest offline Szukaj postów użytkownika: Trafik Dodaj Trafik do Listy kontaktów
WIKTOR
King


images/avatars/avatar-14710.jpg

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 785
Klan: Siewcy śmierci
Kraina: Moria
Skąd: Grainfenberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ehh trochę topik nie ma sensu, z doświadczenia wiem że 80% będzie głosować na siebieBig Grin

ale żeby nie było spanu - oczywiście że ja mam najlepszą avke Tongue ,ale dodaje głos (avatar)tylkoOnTamStoi

choć okami i wilk szary też mają fajne Wink
co do sygny Catherine Elizabeth jest bezkonkurencyjna


__________________
Nick :LoupReg od początku do końca.Teraz już na wiecznym spoczynku(game over )
13-05-2008 18:13 WIKTOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WIKTOR Dodaj WIKTOR do Listy kontaktów
Mortag
Ex-Team


images/avatars/avatar-17333.gif

Data rejestracji: 13-11-2007
Postów: 212
Klan: Z_D
Kraina: Necropolia
Skąd: Sigma Klub

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja zagłosuję na C47 ( na jego avatar ) Myślę że w pełni odzwierciedla on że Ce to bot Big Grin


__________________



13-05-2008 18:23 Mortag jest offline Szukaj postów użytkownika: Mortag Dodaj Mortag do Listy kontaktów
cieplyj
Viking


images/avatars/avatar-9986.jpg

Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 605
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

avek- konon (wandalz)

sygna- oczywiście kruczoczarny Big Grin Tongue


__________________

Stary wyjadacz Tongue

Bonusy setowe [Morie]

13-05-2008 20:10 cieplyj jest offline Szukaj postów użytkownika: cieplyj Dodaj cieplyj do Listy kontaktów
-=Sharp=-
Lord


images/avatars/avatar-11057.jpg

Data rejestracji: 12-03-2008
Postów: 407
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

avek-Rip_wan_winkle cały czas zmienia ale aktualny przypadł mi do gustu

sygna-Kruczy oczywiście


__________________

By Olsz4k

13-05-2008 20:41 -=Sharp=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=Sharp=- Dodaj -=Sharp=- do Listy kontaktów
kitten
Ex-Team


images/avatars/avatar-8225.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 922
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja glosuje na siebie Big Grin

(jak wiekszosc podziekowania dla Kasi <333)

__________________
Odpowiadam tylko na PW napisane zgodnie z zasadami ich wysyłania.
(nie umiem tego jaśniej ująć)


13-05-2008 20:55 kitten jest offline Szukaj postów użytkownika: kitten Dodaj kitten do Listy kontaktów
Saylar
Newbie


images/avatars/avatar-8529.jpg

Data rejestracji: 25-04-2008
Postów: 1
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cmentarz sejana bije wszystko. piękna sygnaturka,zazdroszczę;]


__________________

r6:Spectrum
13-05-2008 21:47 Saylar jest offline Szukaj postów użytkownika: Saylar Dodaj Saylar do Listy kontaktów
Aidan
Full Member


images/avatars/avatar-7941.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 52
Klan: -EQ- / 7krąg
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Moria IV
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Avatar kitten i sygna dla odmiany tez kitten ( a czemu to juz moja sprawa Tongue )



__________________
"Człowiek może zginąć, mocarstwa mogą powstawać i upadać, ale idea żyje dalej"

Blackout
13-05-2008 22:46 Aidan jest offline Szukaj postów użytkownika: Aidan Dodaj Aidan do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Avek-kitten

sygna-KruczoCzarny
13-05-2008 23:14 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
Avril
Lord


images/avatars/avatar-8890.jpeg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 250
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Avek i Sygna - Kasia Smile

14-05-2008 00:26 Avril jest offline Szukaj postów użytkownika: Avril Dodaj Avril do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Avek - Cath

Sygna - WIKTOR EDIT: ogldał ją ktoś całą?


EDIT2: dobry pomysł z tymi linkami do profili:
Catherine Elizabeth
WIKTOR

EDIT3: co do sygny WIKTORA, to nie oceniałem tylko obrazka Tongue ktoś powrzucał obrazki rotfl fajnie

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Atomos: 15-05-2008 16:58.

14-05-2008 01:25 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

proponuje od razu wrzucać tu obrazki, aby później nie szukać po ludziach by zobaczyć kto na kogo głosuje Wink

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
14-05-2008 08:51 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
aikzer
King


Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 971
Klan: -Companieros-
Kraina: Moria; Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mojego kotka nikt nie kocha? Frown

Spojrzcie mu w oczy Big Grin Tongue

Ps. Tez Kasia robila Big Grin

Edit:

No i moj glos to na sygne Kasi i Sejana oczywiscie Big Grin

14-05-2008 11:14 aikzer jest offline Szukaj postów użytkownika: aikzer Dodaj aikzer do Listy kontaktów
Yakup
King


Data rejestracji: 13-11-2006
Postów: 927
Skąd: Siedlce / Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Piszta co chceta, ale najlepszy secik ma Lunarka.




http://forum.bloodwars.interia.pl/profile.php?userid=369
Link do profilu Smile

Nie wiem kto jest jego twórcą, ale prezentuje się najlepiej Smile
14-05-2008 11:49 Yakup jest offline Szukaj postów użytkownika: Yakup Dodaj Yakup do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi tam się zawsze podobała sygna i avek Ungera Tongue




Ta sygnaturka po prostu coś w sobie ma Tongue Choć te białe plamy (chyba łzy Confused - boję się myśleć co innego xD)- trochę ją spsuły - przedtem mi się bardziej podobała Tongue

Avek- komentarz chyba zbędny Tongue

No i prace Cath oczywiścieWink - powszechnie cenione w społeczności forumowej Wink W tym secik Lunarki Yakup-ie Wink

NA swoją sygnę nie zagłosuję, choć też uważam, że Yowi odwalił kawał dobrej roboty przy jej wykonaniu. Jak wyglądała jego droga przez mękę przy tworzeniu tej sygny można zobaczyć tu Tongue :

Sygnaturkę/Portret nabędę Wink

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




14-05-2008 12:07 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
talerz
King


images/avatars/avatar-17991.jpg

Data rejestracji: 09-01-2007
Postów: 981
Klan: Dimmuborgir
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Avek - Unger

Sygna - Sejan

Nic dodac nic ujac Tongue

__________________


Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez talerz: 14-05-2008 12:10.

14-05-2008 12:09 talerz jest offline Szukaj postów użytkownika: talerz Dodaj talerz do Listy kontaktów
hong
Lord


Data rejestracji: 28-08-2007
Postów: 350
Klan: LoS
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najładniejszy Avatar ma wilk_szary - poprostu taki normalny xD

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez hong: 14-05-2008 16:37.

14-05-2008 16:36 hong jest offline Szukaj postów użytkownika: hong Dodaj hong do Listy kontaktów
nobody
King


images/avatars/avatar-5230.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 882
Klan: [EQUILIBRIUM]
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Avatar - miałem dylemat, wahałem się między avkiem Lunarki, a Cath, ale jednak Kasia

Sygnatura - Kitten


__________________

14-05-2008 16:37 nobody jest offline Szukaj postów użytkownika: nobody Dodaj nobody do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony




To na tyle Wink

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Evander: 14-05-2008 17:00.

14-05-2008 17:00 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
Yowi
Ex-Team


images/avatars/avatar-20238.gif

Data rejestracji: 02-01-2007
Postów: 1.485

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



No ofc że Sejana rządzi ;D
Najbardziej wybredny klient, który nie pozwolił mi skończyć na jednej wersji, tylko przerabiać i wyszło ich 9, więc jest najlepsza xD

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Yowi: 15-05-2008 19:58.

15-05-2008 19:57 Yowi jest offline Szukaj postów użytkownika: Yowi Dodaj Yowi do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » najlepszy awatar oraz sygna

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH