Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R1 ŁP co dalej?? wiem postac pod palna ale chcialbym tez biala walczyc to jaki eq?? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony ŁP co dalej?? wiem postac pod palna ale chcialbym tez biala walczyc to jaki eq??
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
BWG
Triple Ace


images/avatars/avatar-10481.jpg

Data rejestracji: 12-07-2007
Postów: 197
Kraina: Necropolia
Skąd: jest ta gra?

ŁP co dalej?? wiem postac pod palna ale chcialbym tez biala walczyc to jaki eq?? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

RASA ŁAPACZ MYŚLI hint
ARKANA ODDZIAŁYWANIE
PKT. ŻYCIA 196 / 196
PKT. KRWI 196 / 196
SZCZĘŚCIE 10


Kask Prekognicji
ZDEJMIJ
Kurtka Orchidei
ZDEJMIJ
Dobry Diamentowy Amulet
ZDEJMIJ
Diamentowy Pierścień
ZDEJMIJ
Diamentowy Pierścień
ZDEJMIJ
Dobre Spodnie Przemytnika
ZDEJMIJ
Dobre Ak-47
ZDEJMIJ
do ataku mam msciwy z db amu
na wyprawki db run kask, db bojowa na klate, db archaniczny amu i db kardynalski ring

Chcialbym walczyc tez bronia biala mam na wydanie prawie 30 k pr ale nie wiem czy nie dalej walczyc palan i dac pr w staty latego dalem tu ten temat
14-05-2008 17:28 BWG jest offline Szukaj postów użytkownika: BWG Dodaj BWG do Listy kontaktów
BWG
Triple Ace


images/avatars/avatar-10481.jpg

Data rejestracji: 12-07-2007
Postów: 197
Kraina: Necropolia
Skąd: jest ta gra?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez BWG
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no co nikt nie pomoze??
14-05-2008 21:11 BWG jest offline Szukaj postów użytkownika: BWG Dodaj BWG do Listy kontaktów
BWG
Triple Ace


images/avatars/avatar-10481.jpg

Data rejestracji: 12-07-2007
Postów: 197
Kraina: Necropolia
Skąd: jest ta gra?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez BWG
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

juz nikt nie potrafi mi pomoc??
15-05-2008 08:01 BWG jest offline Szukaj postów użytkownika: BWG Dodaj BWG do Listy kontaktów
BWG
Triple Ace


images/avatars/avatar-10481.jpg

Data rejestracji: 12-07-2007
Postów: 197
Kraina: Necropolia
Skąd: jest ta gra?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez BWG
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie no chyba naprawde zartujecie ze nikt nie umi grac na r1 a tyle graczy jest Tongue

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez BWG: 15-05-2008 14:29.

15-05-2008 13:57 BWG jest offline Szukaj postów użytkownika: BWG Dodaj BWG do Listy kontaktów
BWG
Triple Ace


images/avatars/avatar-10481.jpg

Data rejestracji: 12-07-2007
Postów: 197
Kraina: Necropolia
Skąd: jest ta gra?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez BWG
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pls pomozcie zaapuje jeszcze raz i do zamkniecia
edit: a powie mi ktos co to jest ksk. wieszcza?? moze chodzilo ci o dsk wieszcza b tak mysle

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez BWG: 15-05-2008 18:46.

15-05-2008 18:34 BWG jest offline Szukaj postów użytkownika: BWG Dodaj BWG do Listy kontaktów
_Tyber_
Lord


images/avatars/avatar-9821.gif

Data rejestracji: 24-03-2008
Postów: 414
Klan: The Cursed
Kraina: Necropolia
Skąd: Chcesz ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kaks Preko--->Ksk.wieszcz
Orcha--->D.Orcha
Diamenty zostaw
Kup zdrade do ataku a sprzedaj msciwca
Przemytnika--->D.handlarza
D.ak/Dsk Uzi

Nie przerzucaj sie na biala bo to nei wypali Wink

__________________


Bractwo Wielkich Kotów

Ja robie po swojemu ;]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez _Tyber_: 15-05-2008 18:42.

15-05-2008 18:42 _Tyber_ jest offline Strona domowa _Tyber_ Szukaj postów użytkownika: _Tyber_ Dodaj _Tyber_ do Listy kontaktów
BWG
Triple Ace


images/avatars/avatar-10481.jpg

Data rejestracji: 12-07-2007
Postów: 197
Kraina: Necropolia
Skąd: jest ta gra?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez BWG
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

do zamkniecia
15-05-2008 21:45 BWG jest offline Szukaj postów użytkownika: BWG Dodaj BWG do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

podaj staty - sam gram ŁM i używam białej od początku im wyzej tym biała lepiej się sprawdza D

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
16-05-2008 10:35 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R1 ŁP co dalej?? wiem postac pod palna ale chcialbym tez biala walczyc to jaki eq??

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH