Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5 czy odejscie z kalnu to to samo co wyrzucenie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony czy odejscie z kalnu to to samo co wyrzucenie
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
blumbel
Member


images/avatars/avatar-10117.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 34
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

czy odejscie z kalnu to to samo co wyrzucenie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W tutorialu pisze ze :"w przypadku wyrzucenia kogoś z klanu, osoba ta nie może dołączyć do żadnego klanu w ciągu pierwszych 12 godzin od chwili wykluczenia z klanu."

Teraz mam pytanie czy jezeli sam odchodze z klanu i nie jestem wyrzucany to tez musze odczekiwac 12h czy nie??????
prosze bardziej zorientowanych graczy o odpowiedz
16-05-2008 18:37 blumbel jest offline Szukaj postów użytkownika: blumbel Dodaj blumbel do Listy kontaktów
brzoza
Viking


images/avatars/avatar-15409.jpg

Data rejestracji: 28-06-2007
Postów: 604
Kraina: Necropolia
Skąd: Ruda Slaska

RE: czy odejscie z kalnu to to samo co wyrzucenie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie nie musisz czekac 12h na wejscie do innego klanuSmile
16-05-2008 18:50 brzoza jest offline Szukaj postów użytkownika: brzoza Dodaj brzoza do Listy kontaktów
blumbel
Member


images/avatars/avatar-10117.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 34
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez blumbel
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestes tego pewien ????bo mi kumpel pisal ze nie, i nie wiem kto ma racje????
16-05-2008 19:04 blumbel jest offline Szukaj postów użytkownika: blumbel Dodaj blumbel do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to jest tak... odchodzisz z klanu odrazu możesz do innego iść ale... żeby ZNOWU zmienić klan musisz czekać 12h od dołączenia do aktualnego a jak ktoś Ci wywali to czekasz 12h Tongue
16-05-2008 19:37 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5 czy odejscie z kalnu to to samo co wyrzucenie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH