Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA muza + prośba » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony muza + prośba 2 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Rumbler
Triple Ace


images/avatars/avatar-521.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 189
Klan: O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wrocek

muza + prośba Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam wszystkich.
Tak więc udało mi się w końcu nagrać z moimi kumplami naszą pierwszą piosenkę. Zamieściłem ją na Onecie. Jak macie chwilkę to sobie posłuchajcie i powiedzcie mi czy wam się podoba i czy macie jakieś uwagi. (jakość nie jest perfekcyjna). Będę wdzięczny za wszystkie komentarze oraz oczywiście (jeśli się wam podoba) za oddanie głosu.

http://muzyka.onet.pl/mojascena/0,10175,...9,artysci.html?

Mam nadzieję, że nie łamię żadnego pkt regulaminu, a jeśli tak to proszę usunąć tą wiadomość.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rumbler: 17-05-2008 00:49.

17-05-2008 00:46 Rumbler jest offline Szukaj postów użytkownika: Rumbler Dodaj Rumbler do Listy kontaktów
aikzer
King


Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 971
Klan: -Companieros-
Kraina: Moria; Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomimo tego ze sie nie znam na tego typu muzyce, mi sie bardzo podoba Big Grin Ocene dalem na tak Tongue
17-05-2008 02:02 aikzer jest offline Szukaj postów użytkownika: aikzer Dodaj aikzer do Listy kontaktów
WIKTOR
King


images/avatars/avatar-14710.jpg

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 785
Klan: Siewcy śmierci
Kraina: Moria
Skąd: Grainfenberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

spoko wokal ,gitara też świetna, co do perkusji zero krytyki pełny luzSmile jakbym oceniał z kali od 1 do 10 daje wam 7,5/10

__________________
Nick :LoupReg od początku do końca.Teraz już na wiecznym spoczynku(game over )
17-05-2008 09:33 WIKTOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WIKTOR Dodaj WIKTOR do Listy kontaktów
Rumbler
Triple Ace


images/avatars/avatar-521.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 189
Klan: O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wrocek

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Rumbler
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Super, dzięki panowie. Cieszę się, że się komuś podoba, jak chcecie to tam jest adres na my space gdzie jest jeszcze jedna nasza piosenka Smile

__________________

17-05-2008 10:55 Rumbler jest offline Szukaj postów użytkownika: Rumbler Dodaj Rumbler do Listy kontaktów
.Manson.
Viking


images/avatars/avatar-24572.jpeg

Data rejestracji: 15-05-2008
Postów: 568
Klan: WD
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no prosze prosze fajna piosenka a juz sie balem ze jakis hip-hop Tongue naprawde wypas Smile

__________________

17-05-2008 11:01 .Manson. jest offline Szukaj postów użytkownika: .Manson. Dodaj .Manson. do Listy kontaktów
kinga89
Triple Ace


images/avatars/avatar-13407.gif

Data rejestracji: 24-04-2008
Postów: 171
Klan: DanseMacabre
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też zagłosowałam na tak. Big Grin Naprawde spoko. Podoba mi się muzyka. Wokal też niczego sobie.

__________________

By Talerz

Don't worry be stupid
gg 6187933

17-05-2008 11:45 kinga89 jest offline Szukaj postów użytkownika: kinga89 Dodaj kinga89 do Listy kontaktów
WIKTOR
King


images/avatars/avatar-14710.jpg

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 785
Klan: Siewcy śmierci
Kraina: Moria
Skąd: Grainfenberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
jak chcecie to tam jest adres na my space gdzie jest jeszcze jedna nasza piosenka Smile

choć wole coś bardziej w stylu black ,death metalu - to muszę przyznać że wasze utworki mi się spodobały -czekam na kolejne Big Grin i kiedy wydajecie płytę Smile macie pierwszego kupca;P

__________________
Nick :LoupReg od początku do końca.Teraz już na wiecznym spoczynku(game over )
17-05-2008 12:41 WIKTOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WIKTOR Dodaj WIKTOR do Listy kontaktów
Rumbler
Triple Ace


images/avatars/avatar-521.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 189
Klan: O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wrocek

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Rumbler
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hehe super, cieszę się bardzo, mam nadzieję że niedługo uda nam się wydać jakąś płytkę, wtedy na pewno was powiadomię Smile

Zapraszam również do dodawania komentarzy na Onecie, nigdy nie wiadomo, może akurat ktoś się nami zainteresuje Smile

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rumbler: 17-05-2008 15:50.

17-05-2008 15:46 Rumbler jest offline Szukaj postów użytkownika: Rumbler Dodaj Rumbler do Listy kontaktów
Socjo
Lord


images/avatars/avatar-2320.gif

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 328
Klan: Krwawa_Armia_Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: -=TBG=-/-= KOTOWA WOLA =-

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hej dalem na tak Smile fajna pioseneczka Smile

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
WOW, zajebioza , po prostu pokłady śmiechu. Może galerię ci urządzić?
ciekawe słownictwo ma nasza administracja rotfl rotfl
R1 ID= 117405 // R12 ID: 1092 // R14 ID: 21358
GG= 3844628
17-05-2008 20:06 Socjo jest offline Szukaj postów użytkownika: Socjo Dodaj Socjo do Listy kontaktów
barx
Emperor


images/avatars/avatar-22586.jpg

Data rejestracji: 16-06-2007
Postów: 1.226
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Osobiście nie słucham tego typu piosenki, ale podobała mi się Smile .Dałem głos na tak Wink .

__________________

17-05-2008 21:20 barx jest offline Strona domowa barx Szukaj postów użytkownika: barx Dodaj barx do Listy kontaktów
aguuusia
Member


images/avatars/avatar-9719.gif

Data rejestracji: 12-05-2008
Postów: 41
Klan: TDS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Necropolia V
Skąd: sie biora uposledzeni admini?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

obudziles mojego ojca tymi krzykamiSmile
jak masz wiecej to poprosze na mejla
telewizja-trwam@tlen.pl

PS. kogo to wokal? Twój? zajebi**ieSmile

__________________

22-05-2008 23:15 aguuusia jest offline Szukaj postów użytkownika: aguuusia Dodaj aguuusia do Listy kontaktów
Jah
Forum Ace


images/avatars/avatar-9413.jpg

Data rejestracji: 30-04-2008
Postów: 95
Kraina: Necropolia
Skąd: R3,R4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie słucham tego typu muzyki ,wole psychorap Big Grin ale nieźle nawet wam idzie ,dałem głos na tak.

__________________


R3-Insane_Radamez (nowe konto)
R1-Tatun
Legalizujcie,nie krytykujcie ja mówię to wam. rotfl
23-05-2008 09:16 Jah jest offline Szukaj postów użytkownika: Jah Dodaj Jah do Listy kontaktów
Kulas994
Newbie


Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 4
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ktoś tu fałszuje Evil Evil
ale głos dałem : NA TAK bo jest dobrze Wink

__________________


r2: Kulas994
r5: ONicNiePytaj
23-05-2008 16:08 Kulas994 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kulas994 Dodaj Kulas994 do Listy kontaktów
Kazak90
Forum Ace


images/avatars/avatar-15530.jpg

Data rejestracji: 24-12-2007
Postów: 80
Klan: Sunset
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fajna piosenkaWink
Jak wydacie płytę to na okładce walnijcie logo Blood Wars Big Grin

__________________
"Najkrótsza droga między dwoma punktami to portal"

24-05-2008 16:01 Kazak90 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kazak90 Dodaj Kazak90 do Listy kontaktów
ONicNiePytaj
Triple Ace


Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 220

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Fajna piosenka Wink
Jak wydacie płytę to na okładce walnijcie logo Blood Wars Big Grin


zgadzam sie w 100% ja chętnie kupie taką płyte tylko nie fałszujcie moge was nauczyć śpiewać Wink rotfl rotfl joke oczywiście Big Grin

__________________
r2 : Kulas994
r5 : ONicNiePytaj
24-05-2008 17:09 ONicNiePytaj jest offline Szukaj postów użytkownika: ONicNiePytaj Dodaj ONicNiePytaj do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA muza + prośba

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH