Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5 Jak mam przejsc zadanie z wilkołakami? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Jak mam przejsc zadanie z wilkołakami?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
dude666
Newbie


Data rejestracji: 18-05-2008
Postów: 3
Kraina: Moria

Jak mam przejsc zadanie z wilkołakami? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

prosze pomozcie nie wiem jak zrobic zadanie z wilkolakami w mom kwadracie dzieki
18-05-2008 04:15 dude666 jest offline Szukaj postów użytkownika: dude666 Dodaj dude666 do Listy kontaktów
Sege
Emperor


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 1.339
Kraina: Moria
Skąd: Plemnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

musisz założyć oblężenie na swój kwadrat..


W tutku jest to napisane, trochę chęci proponuję Happy

__________________
""....Piwo nie wymaga gry wstępnej, zanim Cię zadowoli...." "
18-05-2008 04:25 Sege jest offline Szukaj postów użytkownika: Sege Dodaj Sege do Listy kontaktów
dude666
Newbie


Data rejestracji: 18-05-2008
Postów: 3
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez dude666
Wink dziex Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzieki
20-05-2008 12:29 dude666 jest offline Szukaj postów użytkownika: dude666 Dodaj dude666 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5 Jak mam przejsc zadanie z wilkołakami?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH