Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA XXV-lecie Vader Warszawa 30.08.2008 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony XXV-lecie Vader Warszawa 30.08.2008
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Aine_Scathach
Member


images/avatars/avatar-164.jpg

Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 43
Klan: Lux Ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Misty Hills

XXV-lecie Vader Warszawa 30.08.2008 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

jako że godni reprezentanci BW (i nie tylko) z trasy Rzeszów-Tarnów-Kraków w większej liczbie wybierają się na koncert do W-wy, chciałam spytać, kto byłby zainteresowany wspólnym wypadem- wyjazd z Krakowa, pociągiem, impreza zapoznawcza połączona z konsumpcją dóbr wszelakich, w tym wyrobów owocowych wysokoprzetworzonych Big Grin .

Skład:
http://www.lastfm.pl/event/482696

Natomiast nie mam pojęcia jak będzie z biletami...
Moze ktoś się orentuje w jakiej cenie i czy już mozna kupic (gdzie).


Po koncercie wypadałoby zrobić jeszcze jakieś afterparty, z tego co wiem transport do "Galicji" mozemy mieć ograniczony w godzinach nocnych Big Grin


Warto pojechać, tym bardziej, że skład taki "żelaźniejszy" się szykuje.

Pozdrawiam Smile

__________________
"znowu pic?LeT niedlugo bedzie oznaczal LedwieTrzezwi"/syne/
18-05-2008 20:14 Aine_Scathach jest offline Szukaj postów użytkownika: Aine_Scathach Dodaj Aine_Scathach do Listy kontaktów
WIKTOR
King


images/avatars/avatar-14710.jpg

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 785
Klan: Siewcy śmierci
Kraina: Moria
Skąd: Grainfenberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

widzę że nie tylko jak z użytkowników mam zaplanowany wypad na tą imprezę Big Grin (na razie planuje ale znając życie różnie to bywa)ale szkoda że nie potrudzę mam do karkowaFrown ,ale może uda się nam wszystkim spotkać Smile

__________________
Nick :LoupReg od początku do końca.Teraz już na wiecznym spoczynku(game over )
18-05-2008 21:09 WIKTOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WIKTOR Dodaj WIKTOR do Listy kontaktów
Aine_Scathach
Member


images/avatars/avatar-164.jpg

Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 43
Klan: Lux Ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Misty Hills

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Aine_Scathach
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mysle, ze z W-wy spokojnie wiecej osob bedzie na tym koncercie (ze Stalówki z tego co wiem tez dosc potezna ekipa sie szykuje).

Trzeba sie bedzie tylko ugadac gdzie sie spotkamy (ja np. nie znam miasta wiec bede podrozowac z mapa w lapce i kumplami do obstawy Big Grin ) i mozna isc razem.

Swoja droga nie wiem czy w dobrym miejscu temat dalam?

Jedno jest pewne VADER JEST MOJ (jak w tym kawale o kotkuBig Grin )

__________________
"znowu pic?LeT niedlugo bedzie oznaczal LedwieTrzezwi"/syne/
18-05-2008 21:22 Aine_Scathach jest offline Szukaj postów użytkownika: Aine_Scathach Dodaj Aine_Scathach do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA XXV-lecie Vader Warszawa 30.08.2008

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH