Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Dyskusja Kto wygra Champions League sezon 2007\2008 ? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Kto wygra Champions League sezon 2007\2008?
Manchester United 26 57.78%
Chelsea Londyn 19 42.22%
Łącznie: 45 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Dyskusja Kto wygra Champions League sezon 2007\2008 ? 6 Ankieta - średnia ocena: 7,006 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Pepsi
Lord


images/avatars/avatar-22176.jpg

Data rejestracji: 14-01-2008
Postów: 455
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Myszków

Dyskusja Kto wygra Champions League sezon 2007\2008 ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przed Jutrzejszym Finałem LM w Moskwie Myślałem na Kogo Kibicują Gracze BW Tongue

Chelsea Londyn Czy Manchester United ?

Proszę o Wypowiedzi Tongue A nie o kłotnie kibiców Big Grin JA jestem Osobiście za Chelsea Tongue Big Grin A nie wiem jak inni Tongue


Chelsea Londyn Czy Manchester United ?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Pepsi: 20-05-2008 16:00.

20-05-2008 16:00 Pepsi jest offline Szukaj postów użytkownika: Pepsi Dodaj Pepsi do Listy kontaktów
Alealek :)
Lord


images/avatars/avatar-10018.jpg

Data rejestracji: 30-12-2007
Postów: 256
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: sie bierze drop ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mysle ze Manchester wygra

raczej bedzie twarda i ostra gra jak to w Anglii Big Grin

__________________

20-05-2008 16:04 Alealek :) jest offline Szukaj postów użytkownika: Alealek :) Dodaj Alealek :) do Listy kontaktów
-=Sharp=-
Lord


images/avatars/avatar-11057.jpg

Data rejestracji: 12-03-2008
Postów: 407
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Manchester jest dla mnie faworytem.Chelsea jeśli nie będzie miała większego farta to raczej wielkich szans nie ma.
A tak od tematu jakiś inteligent w mojej sszkole wymyślił żeby robić dyskotekę jutro i to dokładnie w godzinach meczu.I co tu wybrać?

Edit:Literówka

__________________

By Olsz4k

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez -=Sharp=-: 20-05-2008 16:08.

20-05-2008 16:07 -=Sharp=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=Sharp=- Dodaj -=Sharp=- do Listy kontaktów
Pepsi
Lord


images/avatars/avatar-22176.jpg

Data rejestracji: 14-01-2008
Postów: 455
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Myszków

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pepsi
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-=Sharp=- napisał(a)
Manchester jest dla mnie faworytem.Chelsea jeśli nie będzie miała większego farta to raczej wielkich szans nie ma.
A tak od tematu jakiś inteligent w mojej sszkole wymyślił żeby robić dyskotekę jutro i to dokładnie w godzinach meczu.I co tu wybrać?

Edit:Literówka


Ja bym Wybrał MeczBig Grin To bd piękny (OBY) Spektakl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Pepsi: 20-05-2008 16:08.

20-05-2008 16:08 Pepsi jest offline Szukaj postów użytkownika: Pepsi Dodaj Pepsi do Listy kontaktów
-=Sharp=-
Lord


images/avatars/avatar-11057.jpg

Data rejestracji: 12-03-2008
Postów: 407
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chyba tak właśnie zrobię bo za ciekawych dziewczyn raczej nie będzie Crying

__________________

By Olsz4k

20-05-2008 16:09 -=Sharp=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=Sharp=- Dodaj -=Sharp=- do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wygra Manchester. Chelsea większych szans nie ma. Jak dobrze pójdzie to będzie nawet może jednostronne widowisko Smile

Fan Realu M. Smile

__________________

By me
20-05-2008 16:18 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
Edward Acki
Emperor


Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 1.082
Klan: Dark Side
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak dla mnie Chelsea . ;] .. Mocny i twardy klub .. Manchester pewnie sie bardzo boi ;] .
Przemawial do was wierny kibic Boavisty Porto
20-05-2008 16:30 Edward Acki jest offline Szukaj postów użytkownika: Edward Acki Dodaj Edward Acki do Listy kontaktów
DarkShadow
Viking


images/avatars/avatar-12473.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 518
Klan: Zakon Prastarych
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chelsea Smile Terry na szczęście gra, więc Manchester'owi trudno będzie strzelić bramkę Smile

__________________
"Niestety, człowiek praktykujący dyskusje światopoglądowe i zainteresowany tego typu problemami najczęściej szuka jakiejś konkretnej opcji ideologicznej, pod którą będzie mógł się podpiąć i która dostarczy mu gotowy zestaw idei i poglądów, które ma wyznawać. (...) Postawa ta jest oczywistym błędem (...) Trzeba więc jak ognia unikać sytuacji, w której jest się więźniem intelektualnym jakiejkolwiek grupy myślicieli, filozofów i innych ideologów (nie daj Boże polityków), bo to najprostsza droga, by dać się ogłupić. Każdą kwestię światopoglądową trzeba przemyśliwać z osobna, na własną rękę. Osób, które hołdują tej zasadzie, jest garstka."

20-05-2008 16:54 DarkShadow jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkShadow Dodaj DarkShadow do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jako że gram w Piłkę Nożną już trochę czasu....interesuje się meczami i swoją grą....
Patrząc na obie drużyny których oglądałem mecze,jestem pewien i mogę śmiało
powiedzieć że Manchester gra doskonały Futobol....Dosłownie finezja gry i prawdziwa gra.


Osobiście jestem fanem Barcelony,ale cóż nie powiodło im się i mówi się trudno Frown


Wygra MU

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Karwan: 20-05-2008 18:34.

20-05-2008 18:32 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
xLeitox
Triple Ace


images/avatars/avatar-13896.jpg

Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 220
Kraina: Necropolia X
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ManU Big Grin

__________________
For the Horde!!!
20-05-2008 18:54 xLeitox jest offline Szukaj postów użytkownika: xLeitox Dodaj xLeitox do Listy kontaktów
ROBOL
Zbanowany

images/avatars/avatar-11400.gif

Data rejestracji: 18-05-2008
Postów: 230
Klan: Virtual GaminG
Kraina: Necropolia
Skąd: Brać na piwo ???

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i Po zawodach Chelsea przegrała MU Górą !!! Big Grin


A w premiera Devison Real Madrid !!! Big Grin a Barca dopiero trzecia Evil

__________________
Glory Glory Man United !!!


R8: DoT
GG: 173172
Paula Kocham Cię !!

20-05-2008 18:58 ROBOL jest offline Szukaj postów użytkownika: ROBOL Dodaj ROBOL do Listy kontaktów
raszu1
Triple Ace


images/avatars/avatar-7574.jpg

Data rejestracji: 04-01-2008
Postów: 157
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

heh nOoByBig Grin Big Grin stawiam na chelseaTongue nawet sie zalozyłem o poczke fajek rotfl rotfl

__________________

20-05-2008 19:47 raszu1 jest offline Szukaj postów użytkownika: raszu1 Dodaj raszu1 do Listy kontaktów
Catherine Elizabeth
Lord


images/avatars/avatar-4971.jpg

Data rejestracji: 05-05-2007
Postów: 458
Skąd: 3 plateau ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dodałam ankietę Wink

__________________

REGULAMIN HANDLU & POLA BITEW
Moderator - Offtopic

20-05-2008 21:22 Catherine Elizabeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Catherine Elizabeth Dodaj Catherine Elizabeth do Listy kontaktów
Sheenakh
King


images/avatars/avatar-17350.gif

Data rejestracji: 27-03-2008
Postów: 940
Kraina: Necropolia VI; Necropolia IX
Skąd: Inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up
a ja głosik Smile
znając zasady wygra ten co strzeli więcej bramek a straci mniej,jednak osobiście wolałbym zeby wygrało Chelsea...mimo ze man ma polaka w składzie,jednak niebieskim kibicuje juz dłuuuugo,i nie zamierzam przestać Big Grin

__________________
r10/r12-Sheenakh



ex- fiolet i zielony
20-05-2008 21:26 Sheenakh jest offline Strona domowa Sheenakh Szukaj postów użytkownika: Sheenakh Dodaj Sheenakh do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Sheenakh
nikerio
Viking


images/avatars/avatar-21156.jpeg

Data rejestracji: 18-02-2008
Postów: 548
Klan: CRY_Immortal/Danse-M acabre
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: mazo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja stawiam na MU grają ładniejszą piłke Wink

__________________

20-05-2008 21:46 nikerio jest offline Szukaj postów użytkownika: nikerio Dodaj nikerio do Listy kontaktów
-Punisher-
Newbie


images/avatars/avatar-8874.gif

Data rejestracji: 14-05-2008
Postów: 3
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chelsea zwów będzie robiła antyfutbol i oni nie strzelą gola a ManU nie da se dmuchac w kasze
stawiam na ManU( mogę się założyc o 2 kotlety)

__________________
Gram tylko na R5 - Punisher
20-05-2008 22:01 -Punisher- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Punisher- Dodaj -Punisher- do Listy kontaktów
Avril
Lord


images/avatars/avatar-8890.jpeg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 250
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

MU i nie ma innej opcji Pleased

2:0 Tongue

cytat:
niestety dzisiaj mami-synek C.R. będzie płakał bo jego drużyna przegra Big Grin zresztą on zawsze płacze...


ehh Ci ludzie ( żal.. ) Roll Eyes zazdrościsz mu, ponieważ nie potrafisz tego co on chociażby w 1/100.. co ja mówię.. 0/100 Big Grin może tyle będzie Tongue

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Avril: 21-05-2008 15:04.

20-05-2008 23:53 Avril jest offline Szukaj postów użytkownika: Avril Dodaj Avril do Listy kontaktów
cieplyj
Viking


images/avatars/avatar-9986.jpg

Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 605
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oczywiście MU

a wnik?
3:1

__________________

Stary wyjadacz Tongue

Bonusy setowe [Morie]

21-05-2008 06:20 cieplyj jest offline Szukaj postów użytkownika: cieplyj Dodaj cieplyj do Listy kontaktów
Sorbo
Newbie


Data rejestracji: 08-03-2008
Postów: 1
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: ???????????

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mnie to obojętne (byle nie Barcelona) obie drużyny są dobre w tej chwili może trochę lepszy MU i na niego stawiam.

__________________
sprzedalem lub kupilem cos ??
pisz do mnie w grze
r6 Sorbo
r7 Nosferatu
21-05-2008 07:23 Sorbo jest offline Szukaj postów użytkownika: Sorbo Dodaj Sorbo do Listy kontaktów
zirg
Member


images/avatars/avatar-21094.jpg

Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 41
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Manchester!!!!!! i nie ma innej opcji. Jak zobaczę Chelsea jak podnosi puchar, to wyrzygam chyba to wszystko co wypiję Smile
21-05-2008 09:11 zirg jest offline Szukaj postów użytkownika: zirg Dodaj zirg do Listy kontaktów
szymq13
Junior Member


Data rejestracji: 09-04-2008
Postów: 11
Klan: Rycerze_Nocy91
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Grojec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Manchester United wygra bo jest o wiele lepszy.A Chelsea to nic innego jak tylko same gwiazdy a gwiazdy czasami zawodzą stawiam na Manchester United !!!!!!!!!!


a wynik?


2:0

nick w grze na r6:BloodLady
21-05-2008 10:12 szymq13 jest offline Szukaj postów użytkownika: szymq13 Dodaj szymq13 do Listy kontaktów
Rav
Lord


images/avatars/avatar-5403.jpg

Data rejestracji: 31-08-2007
Postów: 295
Klan: FUN/I_P
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Łódz/Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oczywiscie ze wygra MU Smile bedzie to podwojna korona i powtorzenie sukcesu z 98r. Smile

__________________


Jak wygrasz licytację składaj od razu ofkę, NIE CZEKAJ.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rav: 21-05-2008 12:54.

21-05-2008 12:54 Rav jest offline Szukaj postów użytkownika: Rav Dodaj Rav do Listy kontaktów
-=Sharp=-
Lord


images/avatars/avatar-11057.jpg

Data rejestracji: 12-03-2008
Postów: 407
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Teraz wynik obstawię:
2:1 dla Manu
Daję 300pr Big Grin

__________________

By Olsz4k

21-05-2008 12:59 -=Sharp=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=Sharp=- Dodaj -=Sharp=- do Listy kontaktów
mateusz69
Newbie


Data rejestracji: 30-04-2008
Postów: 0
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pewnie ze Chelsea Londyn. a z wynikiem to 1:0 dla Chelsea

__________________
R6-Marysia
21-05-2008 13:13 mateusz69 jest offline Szukaj postów użytkownika: mateusz69 Dodaj mateusz69 do Listy kontaktów
BWG
Triple Ace


images/avatars/avatar-10481.jpg

Data rejestracji: 12-07-2007
Postów: 197
Kraina: Necropolia
Skąd: jest ta gra?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ManU wygra i musi wygrac!!!!!!!!!!!!!!! Tongue
21-05-2008 13:28 BWG jest offline Szukaj postów użytkownika: BWG Dodaj BWG do Listy kontaktów
vivalabam
Lord


images/avatars/avatar-23171.jpg

Data rejestracji: 25-11-2007
Postów: 300
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia X
Skąd: Radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chelsea rlz xd manchester nawet niech nie mysli o wygranej Pleased ale meczyk bedzie ciekawy, ale i tak wiem ze the blues wygraja Pleased

__________________
R10 : Bamek
21-05-2008 13:31 vivalabam jest offline Szukaj postów użytkownika: vivalabam Dodaj vivalabam do Listy kontaktów
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Manchester United wygra..C Ronaldo i spółka da rade .A wynik będzie hmm..Wszystko w karnych się rostrzygnie

__________________
Nick na R1: Kedul
21-05-2008 13:49 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
Sky_Walker
Lord


images/avatars/avatar-9397.gif

Data rejestracji: 13-12-2006
Postów: 356
Klan: MIDIAN
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: brać zdrowie na panienki ;]?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chelsea 2:1 MU

2:1 albo 3:1 dla Chelsea Smile

wariant najbardziej pesymistyczny dla kibiców MU:
Podstawowy bramkarz MU doznaje kontuzji w 89min. Wchodzi Kuszczak. Petr Czech z 75m strzela bramke ;]

niestety dzisiaj mami-synek C.R. będzie płakał bo jego drużyna przegra Big Grin zresztą on zawsze płacze...
21-05-2008 14:10 Sky_Walker jest offline Strona domowa Sky_Walker Szukaj postów użytkownika: Sky_Walker Dodaj Sky_Walker do Listy kontaktów
smolsa
Junior Member


Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 14
Klan: SPARTA 2 [SP2]
Kraina: Necropolia III
Skąd: Krynica-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No ja sam nie wiem ale mi się wydaje że mają równe szanse bo to są diwe dobre drużyny ale ostatnio ManU przegrał z Chelsea 2:1 , ale napewno będzie bardzo ciekawe spotkanie
21-05-2008 14:12 smolsa jest offline Szukaj postów użytkownika: smolsa Dodaj smolsa do Listy kontaktów
woj_st
Member


images/avatars/avatar-7526.jpg

Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 34
Klan: Instinct
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pepsi napisał(a)


Ja bym Wybrał MeczBig Grin To bd piękny (OBY) Spektakl



Żebyś sie nie zdziwił Tongue

Bedzie 1:0, albo karne. Wygra Chelsea, MU złapał zadyszke na koniec sezonu. Kilku graczy wypadło z formy, m.in naczelny laluś C.R.
21-05-2008 14:41 woj_st jest offline Szukaj postów użytkownika: woj_st Dodaj woj_st do Listy kontaktów Zobacz profil MSN woj_st
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Dyskusja Kto wygra Champions League sezon 2007\2008 ?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH