Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5 pytanko » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony pytanko
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
RaSTus
Lord


images/avatars/avatar-13182.jpg

Data rejestracji: 31-03-2008
Postów: 290
Kraina: Moria

pytanko Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O co chodzi w suffixie Szybkostrzelnosci? Ja nie widze zadnej roznicy pomiedzy krotkim lukiem a krotkim lukiem +3... rozniy się tylko tym ze warty duzo wiecej... niedawno mi wypadlo dlatego pytam Smile

__________________
Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy.

Były TMod.

23-05-2008 00:21 RaSTus jest offline Szukaj postów użytkownika: RaSTus Dodaj RaSTus do Listy kontaktów
Micho92
Lord


images/avatars/avatar-10989.jpeg

Data rejestracji: 09-03-2008
Postów: 350
Klan: Feniks
Kraina: Moria
Skąd: się tu wziąłem? ;]

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

do 5 poziomu nic nie daje (tego jestem pewny) ale mozna go chyba opłacalnie połączyć (chyba reakcję mozna stworzyć) mozliwe też ze dostaje jakiś bonus na wyższych poziomach ulepszeń

__________________


Sygnatura by //Athalyse\\

Mów mi Micho Wink
23-05-2008 07:37 Micho92 jest offline Szukaj postów użytkownika: Micho92 Dodaj Micho92 do Listy kontaktów
RaSTus
Lord


images/avatars/avatar-13182.jpg

Data rejestracji: 31-03-2008
Postów: 290
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez RaSTus
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fakt, Szybkostrzelnosc wraz z Dalekim Zasiegiem tworzy Reakcje Smile Ale to napewno nie jest jego glowna zaleta!! On musi w sobie cos miec Smile

Ps. Daleki Zasieg tanizna yup?

__________________
Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy.

Były TMod.

23-05-2008 08:15 RaSTus jest offline Szukaj postów użytkownika: RaSTus Dodaj RaSTus do Listy kontaktów
Micho92
Lord


images/avatars/avatar-10989.jpeg

Data rejestracji: 09-03-2008
Postów: 350
Klan: Feniks
Kraina: Moria
Skąd: się tu wziąłem? ;]

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

raczej zbyt drogi nie jest bo bonus to raptem + siłe (nieprzydatna w dystansówce) i chyba tyle
jak mowie: niewiem co jest dalej (moze na dobrym coś sie dzieje) no i ja chetnie bym sie dowiedział bo troche dziwne ze jest suf nic nie dający (na necro 2 i dalszych daje dodatkowy atak)

__________________


Sygnatura by //Athalyse\\

Mów mi Micho Wink
23-05-2008 10:08 Micho92 jest offline Szukaj postów użytkownika: Micho92 Dodaj Micho92 do Listy kontaktów
cieplyj
Viking


images/avatars/avatar-9986.jpg

Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 605
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prawdopodobnie na d +2 daje dodatkowy atak

__________________

Stary wyjadacz Tongue

Bonusy setowe [Morie]

23-05-2008 12:31 cieplyj jest offline Szukaj postów użytkownika: cieplyj Dodaj cieplyj do Listy kontaktów
Olsz4k
King


Data rejestracji: 03-04-2007
Postów: 904
Klan: Black Sparta[BS]
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prefix szybkostrzelności na wyższych poziomach dostaje dodatkowe ataki. Jest również przydatny do łączeń.Wink
23-05-2008 12:42 Olsz4k jest offline Szukaj postów użytkownika: Olsz4k Dodaj Olsz4k do Listy kontaktów
RaSTus
Lord


images/avatars/avatar-13182.jpg

Data rejestracji: 31-03-2008
Postów: 290
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez RaSTus
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzięki wam wszystkim Smile
ps. z czym na expe? mysliwski czy reakcja

__________________
Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy.

Były TMod.

23-05-2008 12:59 RaSTus jest offline Szukaj postów użytkownika: RaSTus Dodaj RaSTus do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5 pytanko

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH