Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Rekrutacja » Necropolia V » Klan Innovertic - tylko dobra zabawa » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Przeskocz na dół strony Klan Innovertic - tylko dobra zabawa 6 Ankieta - średnia ocena: 6,506 Ankieta - średnia ocena: 6,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
nadjana
Zbanowany

Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 2

Klan Innovertic - tylko dobra zabawa Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nowo powstały klan Innovertic wita w swych skromnych progach.

Usiadź i rozgość się, a opowiem Ci po krótce po co się tu zjawilismy.

Nie pragniemy podbijać świata, a nawet tego misata chcemy sie tylko trochę zabawić.

I jak sam sie domyślasz chcemy też wpomóc "nowych" braci, na "nowej" lepszej drodze życia.

Przygarniamy ich i pomagamy im.

Prawda czerpiemy z tego korzyści wszyscy jednakże my tez musimy za coś żyć.

A młodemu tez czasem cos dobrego sie skapnie.

Musisz iść? Trudno, odwiedź nas jeszcze kiedyś.

Nie bedziesz zawiedziony.



zapraszamy do skladania podan - piszcie do:

* durga (szef) Smile
* nadjana (chwilowo na urlopie) Tongue
27-05-2008 18:12 nadjana jest offline Szukaj postów użytkownika: nadjana Dodaj nadjana do Listy kontaktów
nadjana
Zbanowany

Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 2

Autor tematu Temat rozpoczęty przez nadjana
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rekrutacja nadal otwarta
10-06-2008 17:43 nadjana jest offline Szukaj postów użytkownika: nadjana Dodaj nadjana do Listy kontaktów
mag13
Newbie


Data rejestracji: 21-06-2008
Postów: 2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V
Skąd: Radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mogę dołączyć?
21-06-2008 11:31 mag13 jest offline Szukaj postów użytkownika: mag13 Dodaj mag13 do Listy kontaktów
Grimgor
Newbie


Data rejestracji: 05-07-2008
Postów: 1
Kraina: Necropolia V
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja też mogę?

Gram od dzisiaj i szukam fajnego klanu bez zobowiązań typu "Musisz być on-line 24/dobę"
05-07-2008 21:10 Grimgor jest offline Szukaj postów użytkownika: Grimgor Dodaj Grimgor do Listy kontaktów
tapsik
Newbie


Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1
Kraina: Necropolia V
Skąd: Się biorą dzieci neo????

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tez chce dołaczyc moge??
24-07-2008 21:48 tapsik jest offline Strona domowa tapsik Szukaj postów użytkownika: tapsik Dodaj tapsik do Listy kontaktów
dragonav
Newbie


Data rejestracji: 08-08-2008
Postów: 2

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mogę również dołączyć?
08-08-2008 21:47 dragonav jest offline Szukaj postów użytkownika: dragonav Dodaj dragonav do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Rekrutacja » Necropolia V » Klan Innovertic - tylko dobra zabawa

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH