Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R1 Porady, przemyślenia, taktyka gry » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Porady, przemyślenia, taktyka gry 13 Ankieta - średnia ocena: 5,77
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
h4ri
Triple Ace


images/avatars/avatar-8475.gif

Data rejestracji: 22-04-2008
Postów: 220
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Legionowo

Porady, przemyślenia, taktyka gry Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gram w BloodWars bardzo długo, nazbierałem ogromną ilość doświadczenia o grze i maksymalnego jej wykorzystania. Choć ja nie mogę na tym skorzystać, ponieważ po prostu nie mam farta ani do dropu ani wogóle do niczego innego co jest po prostu przyjemnością w tej grze, chcę podarować moją wiedzę (jedynie z zakresu R1) graczom

Najlepszym rozwiązaniem jest Władca Zwierząt. Jego 20% do pkt życia jest po prostu nieocenione tak jak arkana. Władca Zwierząt przy dobrej konfiguracji jest nie do pokonania. Dosłownie. Jest to najlepsza postać do broni białej. Co do broni palnej powiem tyle: broń palna nie ma przyszłości, ciągła monotonność gry tą samą bronią, broń biała nie jest monotonna. Jest po prostu satysfakcjonująca.

Optymalnym rozwiązaniem białej na dzisiejszą chwilę są:

Dobry Kask Prekognicji - Doskonała/Dobra Rogata Maska
|ataki na palną - ekspedycje, ataki na białasów|

Dobra Giętka/Lekka Kurtka Orchidei - Dlaczego? Ogromna ilość dodatkowych obrażeń jak i całkiem sporo zwinki 9/5 jest optymalnym, nalepszym i po prostu niezawodnym rozwiązaniem.

Dobry Mściwy Set Lewitacji / Dobry Set Lewitacji / Dobry Mściwy Set - mściwa lewitka, cudo jakich na R1 mało. Dodatkowy atak każdą bronią + dodatkowe obrażenia i zwinność. Po prostu rozwiązanie na wszystko, ekspedycje, oblegi, ataki. / Jako że dosyć żadkie są mściwe sety lewtiki proponuję Dobry zestaw lewitacji. Zwinka i siła. Świetne rozwiązanie na oblężenia i ekspedycje. / Dobry Mścowy Secik, no tak poczciwy set do ataków.

Spodnie Nocy - wszędzie trzeba je mieć potem dobre.. doskonałe Big Grin 15 zwinki... nie ma lepszego suffiksu w portkach do białej.

Dobra Szybka Pałka Trafienia, Dobra Szybka Pałka Precyzji - broń najlepsza dla WZ, wieloatakowa broń mająca ogromne obrażenia ze względu na w/w sprzęt oraz arkana i statystyki.

Po zdobyciu takowego sprzętu, bądź innego niezbyt dużo różniącego się od tego najlepiej zrobić reset. Mając przygotowane minimum 200k pr na staty postaci będziemy w pełni przygotowani. Po restarcie postaci, dochodząc do około 15-20 pktów trzeba zaliczyć wszystkie pielgrzymki. Mając taki sprzęt i staty (siła zwinka na maksa) warto chodzić po słabszych klanach ponieważ tam bardzo łatwo jest zdobyć pkt reputacji. Jak już dojdziemy do 40 lvl będziemy mieli świetnie zrobioną postać. Wszystkie pielgrzymki zaliczone, Świetne staty oraz ogromna ilość PKT reputacji dzięki którym będziemy mogli szybko się rozwijać. A więc jak już dobrnie się do 40 lvl będziemy chodzić na ekspedycje. Najlepiej w pojedynkę, solo aby nie tracić dużo repki a przy tym mieć maksymalną liczbę doświadczenia. Taktyka na białe smoki. Arkana (najlepiej z szamanem i setem krwi) siłki na maksa. To samo tyczy się czarnego smoka, tak samo jak na białego w solo z siłką wbitą na maksa.
Resztą potworków zajmę się potem.

Co do wyprawkowego zestawu, najlepiej mieć Runiczny set, set szczęścia (ulepszany jakimiś prefiksowanym dodatkiem setowym najlepiej) oraz dwia d/dsk imperatory do rąk.

Jeżeli będą jakieś pytania proszę pisać na GG 11912071

Reszta tego co wiem o grze będzie już tylko dla mnie.

Mam nadzieję że się komuś to może przydać

Pozdrawiam

__________________



Porady, przemyślenia, taktyka gry - moja wiedza o BW

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez h4ri: 29-05-2008 09:29.

28-05-2008 02:59 h4ri jest offline Strona domowa h4ri Szukaj postów użytkownika: h4ri Dodaj h4ri do Listy kontaktów
h4ri
Triple Ace


images/avatars/avatar-8475.gif

Data rejestracji: 22-04-2008
Postów: 220
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Legionowo

Autor tematu Temat rozpoczęty przez h4ri
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę moda o przyczepienie tematu. Chyba się nadaje ; )

__________________



Porady, przemyślenia, taktyka gry - moja wiedza o BW
28-05-2008 16:17 h4ri jest offline Strona domowa h4ri Szukaj postów użytkownika: h4ri Dodaj h4ri do Listy kontaktów
sebson
Newbie


Data rejestracji: 16-10-2007
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo dobrze opisane jak kierować WZ, rozmawiając z nim na GG dowiedziałem się jeszcze wiele sugesti dotyczących gry. Pozdrawiam;]
28-05-2008 20:35 sebson jest offline Szukaj postów użytkownika: sebson Dodaj sebson do Listy kontaktów
Fafel
Member


images/avatars/avatar-7366.jpeg

Data rejestracji: 13-12-2007
Postów: 40
Klan: DeAtH_v_
Kraina: Necropolia
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poradnik Wyczepisty....Ale mozliwy do zrealizowani po realnym roku albo dluzej (chyba ze dropnie na zaczepisty item)

__________________
R1:Sierotka_Marysia
GG:9599505
Nick Steam: fafel09
SrvSped
28-05-2008 21:11 Fafel jest offline Szukaj postów użytkownika: Fafel Dodaj Fafel do Listy kontaktów
Sheenakh
King


images/avatars/avatar-17350.gif

Data rejestracji: 27-03-2008
Postów: 940
Kraina: Necropolia VI; Necropolia IX
Skąd: Inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no...nie ma to jak rozmowa na gadu z doświadczonym graczem...spora pomoc,z której na pewno skorzystam.Dzieki bardzo za porady i poświęcony mi czas Smile

__________________
r10/r12-Sheenakh



ex- fiolet i zielony
28-05-2008 22:59 Sheenakh jest offline Strona domowa Sheenakh Szukaj postów użytkownika: Sheenakh Dodaj Sheenakh do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Sheenakh
Ecik88
Newbie


Data rejestracji: 07-04-2008
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo przydatny poradnik dla Wz, poza tym pomógł na ggSmile
29-05-2008 12:20 Ecik88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ecik88 Dodaj Ecik88 do Listy kontaktów
nomac 23
Full Member


images/avatars/avatar-9278.jpeg

Data rejestracji: 18-05-2008
Postów: 73
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szkoda że jestem kultkiem na R7 Big Grin

Taka niestety prawda jak zauwazył autor że w tej grze za dużo chyba jednak zalezy od "szczęście"...

Tutek dobry Wink

__________________

29-05-2008 14:46 nomac 23 jest offline Szukaj postów użytkownika: nomac 23 Dodaj nomac 23 do Listy kontaktów
Esowski
Triple Ace


images/avatars/avatar-10952.jpg

Data rejestracji: 11-05-2008
Postów: 198
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Polecam! Kontakt przez gg pierwsza klasa i dobre rady od serca Smile Pozdrawiam Autora!

__________________
R1 - Crash

29-05-2008 17:28 Esowski jest offline Szukaj postów użytkownika: Esowski Dodaj Esowski do Listy kontaktów
-=Sharp=-
Lord


images/avatars/avatar-11057.jpg

Data rejestracji: 12-03-2008
Postów: 407
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może to i dobre ale dla mnie to taki skrócony i uszczuplony opis broni której używa TOP, bo nikogo innego na nią nie stać.Do tego zrobiony głównie pod władka chociaż inni też by mogli używać po części.

__________________

By Olsz4k

29-05-2008 17:41 -=Sharp=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=Sharp=- Dodaj -=Sharp=- do Listy kontaktów
stefan7
Emperor


images/avatars/avatar-4872.jpg

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 1.315
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

heh - tez mi porada - kazdy moglby napisac : "kup ds.preko,d.szybkosc d.nocki itp i bedziesz wymiatał"

zrob cos dla graczy ktorych nie stac na takie cuda i napisz jak za niewielkie pieniądze (pr oczywiscie) kupic cos co da im ogornmnego kopa w rozwoju

__________________
R18 : PanWampir


29-05-2008 17:50 stefan7 jest offline Szukaj postów użytkownika: stefan7 Dodaj stefan7 do Listy kontaktów
maseratium
Newbie


Data rejestracji: 13-01-2008
Postów: 5
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

(to ja h4ri)

Jagbyś nie zauważył tutaj podałem sprzęt do którego mamy dążyć. Nie muszą być to te same części lecz podobne. Jeszcze jeden szczegół jest że na GG daję porady graczom. Więc wybacz. Nie wiem o co Ci chodzi.
30-05-2008 10:00 maseratium jest offline Szukaj postów użytkownika: maseratium Dodaj maseratium do Listy kontaktów
_Tyber_
Lord


images/avatars/avatar-9821.gif

Data rejestracji: 24-03-2008
Postów: 414
Klan: The Cursed
Kraina: Necropolia
Skąd: Chcesz ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panei wyzej H4ro czy jak Ci tam Tongue

Jestes smieszyny takie cos to kazdy wie jak zrobic reseta ale trudno i do jakiego sprzetu Big Grin

Moze bys powiedzial jak do tego dojsc i innne porady a niee ....


Reszta tego co wiem o grze będzie już tylko dla mnie. Red Face Wink

Jestes The Best Wink

__________________


Bractwo Wielkich Kotów

Ja robie po swojemu ;]
30-05-2008 13:31 _Tyber_ jest offline Strona domowa _Tyber_ Szukaj postów użytkownika: _Tyber_ Dodaj _Tyber_ do Listy kontaktów
Jinnn
Viking


Data rejestracji: 15-05-2007
Postów: 527
Klan: -Nexus Morphis-, BK
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Takie coś to może napisać każdy
Zero kreatywności żadne nowe odkrycia

Poza tym na expy nie chodzi się samemu bo mobki szaleją Tongue

__________________

31-05-2008 20:22 Jinnn jest offline Szukaj postów użytkownika: Jinnn Dodaj Jinnn do Listy kontaktów
ha4ri
Forum Ace


images/avatars/avatar-9670.jpg

Data rejestracji: 31-05-2008
Postów: 77

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmmm... chyba nie rozmawialiście ze mną na GG. Naprawdę daję porady graczom na gadu i naprawdę te porady się im przydały.

Po prostu spamujecie mi w Tym temacie. Widać że z Was są nupki lecz nie ze mnie ;p Czytać trzeba ze zrozumieniem lecz jak widzę Wy tego nie potraficie. "resztę wiedzy o bloodwars zostawiam dla siebie"
Ten sprzęt który tutaj wymieniłem to przykład do tego do czego mamy dążyć.

Tak więc UP jeżeli ktoś potrzebuje pomocy odpowiem na Gadu

__________________

Żegnam was - temat pożegnalny Crying

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ha4ri: 01-06-2008 20:37.

01-06-2008 20:33 ha4ri jest offline Szukaj postów użytkownika: ha4ri Dodaj ha4ri do Listy kontaktów
stefan7
Emperor


images/avatars/avatar-4872.jpg

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 1.315
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ha4ri napisał(a)

Po prostu spamujecie mi w Tym temacie. Widać że z Was są nupki lecz nie ze mnie ;p


haha smieszne - zeczywiscie z nas nupki - za to ty gracz 1 klasa - kilka zbanowanuch kont na forum, zbanowane konto w grze - oceniam tu twoj temat a nie to co na gg piszesz - a ze w temacie nie napisałes niczego odkrywczego to nie licz na jakies oklaski

pozatym napisales sprzed do jakiego maja dązyc - tylko skad na to pr tyle brac? duzo osob z top 50-100 takiego eqp nie maja a naprawde wymiatają

kwestia takze dropu nie tylko umiejętnosci - dropnie to bedą i pr na sprzet , nie dropnie to juz wtedy sie robi ciezej i co wtedy powiesz?

pozatym napisales ze najlepsza rasa to wz - ok ale co jak ktos juz zaczal czym s innym i nie chce robic resa?
bron palna moze i nie ma przyszlosci ale przez pierwsze 40 moze nawet wiecej lvli jesli nie masz bardoz dobrego eqp do bialej to cie byle akacz z kaligulą polozy taka prawda dopiero na wyzszych lvlach i z lepszym eqp biala bije palną


to tylo takie moje rady i uwagi odnosnie twoich przemyslen


edit : ty masz chyba jakis problem bo myslałes ze twoj temat zostanie nagrodzony salwami oklaskow a jednak stało sie inaczej...pozatym mordenkain mial najczesciej bany na forum za ciety jezyk a ty masz bana w grze za machlojki wiec sie nie porownuj do takich graczy bo wypadasz blado a czytajac twoje posty na forum w niktorych tematach ma sie wrazenie ze rozmawia sie z kilkuletnim dzieckiem...

__________________
R18 : PanWampir


Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez stefan7: 04-06-2008 16:48.

01-06-2008 22:12 stefan7 jest offline Szukaj postów użytkownika: stefan7 Dodaj stefan7 do Listy kontaktów
ha4ri
Forum Ace


images/avatars/avatar-9670.jpg

Data rejestracji: 31-05-2008
Postów: 77

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mordekain 7 kont zbanowanych na forum Tongue I naprawdę mnie to nie obchodzi, a że mam bana to zasłuzyłem więc jezeli masz jakieś problegmy to na PW. Tam załatwimy sprawę

__________________

Żegnam was - temat pożegnalny Crying
04-06-2008 02:46 ha4ri jest offline Szukaj postów użytkownika: ha4ri Dodaj ha4ri do Listy kontaktów
Bartekp
Triple Ace


images/avatars/avatar-9893.jpg

Data rejestracji: 09-12-2007
Postów: 231
Klan: Asgard
Kraina: Necropolia
Skąd: Sulejów

pomoc Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ten temat oceniam na 5/10. Kazdy kto bedzie mial tyle pr na sprzet jaki ty wymieniłes to sam bedzie wiedział raczej w co inwestować...Ale tak to dobrze opisane Smile

__________________
R1 - Bartexp

Najemnik za free dla słabszych klanów Wink



04-06-2008 16:42 Bartekp jest offline Strona domowa Bartekp Szukaj postów użytkownika: Bartekp Dodaj Bartekp do Listy kontaktów
sarah13666
Member


images/avatars/avatar-5341.gif

Data rejestracji: 04-05-2007
Postów: 43
Klan: R.I.P
Kraina: Necropolia
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem jak mozna zachecac do reseta i uwazac ze to dobra taktyka...

__________________
Nick w grze:
Nekromantix
09-06-2008 17:48 sarah13666 jest offline Szukaj postów użytkownika: sarah13666 Dodaj sarah13666 do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat Słaby.....Ponieważ to porada dla nikogo...Początkujący gracz nie wie co to Nocki,a doświadczony sam tworzy sobie Cel który chcę osiągnąć....

To może ja doradzę....


WZ:

Kask Wieszcza
Elfia/Giętka Kurtka
Dobry Amulet Przebiegłości/Mściwy Amulet......
Dobre Ringi Celności
Dobre Lekkie Spodnie/Giętkie spodnie
Dobre Szybki Noże/Pałki

Potem:
Kask Wieszcza
Dobra Elfia Kurtka/Dobra Giętka
Dobry Czarny Amu
Ring Lewitacji x 1 lub x2
Jak jeden Lewitacji drugi Dobry Celności
Elfie Spodnie/Tropicele
Dobry Szybki Miecz/Rapier....

Dużo Potem:
Dobry Wieszcz/Preko
Dobry/Dsk Elf
Dobry/Dsk Czarny Amu bądź Mściwy
Dobre Ringi Lewitacji
Dobre Tropiciele/Dobre Elfy
Dobry Szybki Nóż/Miecz/Rapier/Sztylet Zwinności/Trafienia/D.Pięść Niebios xxx


Potem NP:MŚCIWA LEWITACJA,DOBRY ROGATY WIESZCZ,NOCKI......


To by był poradnik,a to co ty podałeś to dla mnie jest jakby ktoś dropnął nie wiem co i posprzedawał...Taka prawda,no ale jak jesteś z siebie dumny to Spoko Big Grin

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

09-06-2008 18:28 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
ONicNiePytaj
Triple Ace


Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 220

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Optymalnym rozwiązaniem białej na dzisiejszą chwilę są:

Dobry Kask Prekognicji - Doskonała/Dobra Rogata Maska
|ataki na palną - ekspedycje, ataki na białasów|


rozwaliło mnie to.. rotfl rotfl preko dobra do białej?? haha.. rotfl nie masz racji.. Wink

cytat:
Dobra Giętka/Lekka Kurtka Orchidei - Dlaczego? Ogromna ilość dodatkowych obrażeń jak i całkiem sporo zwinki 9/5 jest optymalnym, nalepszym i po prostu niezawodnym rozwiązaniem.


tutaj już masz troszke racji.. Wink chociaż elfia siewcy śmierci była by ciekawsza iż więcej szansy na krytyka oraz więcej zwinki kosztej tylko 2-4dmg..

cytat:
Dobry Mściwy Set Lewitacji / Dobry Set Lewitacji / Dobry Mściwy Set - mściwa lewitka, cudo jakich na R1 mało. Dodatkowy atak każdą bronią + dodatkowe obrażenia i zwinność.


tutaj masz 100% racji czego gratuluje Wink

cytat:
Spodnie Nocy - wszędzie trzeba je mieć potem dobre.. doskonałe Big Grin 15 zwinki... nie ma lepszego suffiksu w portkach do białej.


zależy jak na to spojrzeć.. niby dają najwięcej zwinki jako suf ale można to ładnie z prefem połączyć np.elfie szorty handlarza bronią [na palnych] albo elfie szorty nocy albo elfie szorty tropiciela

cytat:
Dobra Szybka Pałka Trafienia, Dobra Szybka Pałka Precyzji - broń najlepsza dla WZ, wieloatakowa broń mająca ogromne obrażenia ze względu na w/w sprzęt oraz arkana i statystyki.


boże.. tu też miazga Big Grin Big Grin pałka? do niczego sie nie nadaje.. chcesz dużo ataków..? to może piąstki niebios?? Smile lekkie trafienia.. Wink tyle samo ataków co szybka trafienia o ile nie więcej i dużo większe dmg przy takiej samej zwince

cytat:
Po restarcie postaci, dochodząc do około 15-20 pktów trzeba zaliczyć wszystkie pielgrzymki.


przy 5%-15% bardzo "łatwo" jest zrobić pielgrzymki Big Grin

cytat:
A więc jak już dobrnie się do 40 lvl będziemy chodzić na ekspedycje. Najlepiej w pojedynkę, solo aby nie tracić dużo repki a przy tym mieć maksymalną liczbę doświadczenia.


dość mądre ale troszke ciężko na 40lvl nawet na r1 samemu pobić białego..

cytat:
Co do wyprawkowego zestawu, najlepiej mieć Runiczny set, set szczęścia (ulepszany jakimiś prefiksowanym dodatkiem setowym najlepiej) oraz dwia d/dsk imperatory do rąk.


no tu masz racje Wink



a więc podsumowując... ktoś troche nie znający sie na grze to wymyślił.. Wink
ale.. czasem mądrze napisał.. pomysł PRAWIE w całości OBALONY Big Grin



a pan wyżej też ma pomysły.. oj żal.pl Big Grin

__________________
r2 : Kulas994
r5 : ONicNiePytaj
09-06-2008 18:33 ONicNiePytaj jest offline Szukaj postów użytkownika: ONicNiePytaj Dodaj ONicNiePytaj do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
a pan wyżej też ma pomysły.. oj żal.pl Big Grin


A co na początek źle??Tylko nie mów że do WZ Rogacz chyba że tylko na Ekspy.....

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

09-06-2008 19:16 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
Jarvis
Viking


images/avatars/avatar-13188.jpg

Data rejestracji: 21-05-2007
Postów: 558
Klan: Legends Of Moria and Legends Never Die
Kraina: Moria IV
Skąd: Wtf???

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ONicNiePytaj napisał(a)
cytat:
Optymalnym rozwiązaniem białej na dzisiejszą chwilę są:

Dobry Kask Prekognicji - Doskonała/Dobra Rogata Maska
|ataki na palną - ekspedycje, ataki na białasów|


rozwaliło mnie to.. rotfl rotfl preko dobra do białej?? haha.. rotfl nie masz racji.. Wink


No co do tego to ma racje,bo Preko przydaje się i to bardzo przy oblężeniach Wink
To jest R1 nie r3 czy r4 gdzie sa adrenalinki zakładasz i jesteś super Roll Eyes


cytat:
Dobra Giętka/Lekka Kurtka Orchidei - Dlaczego? Ogromna ilość dodatkowych obrażeń jak i całkiem sporo zwinki 9/5 jest optymalnym, nalepszym i po prostu niezawodnym rozwiązaniem.


cytat:
tutaj już masz troszke racji..Wink chociaż elfia siewcy śmierci była by ciekawsza iż więcej szansy na krytyka oraz więcej zwinki kosztej tylko 2-4dmg..


Jak zdobędziesz elfią siewce to będe pod wrażeniem Wink Siewca wystarczy,a na poczatkującego Dobra Kobra...


cytat:
Spodnie Nocy - wszędzie trzeba je mieć potem dobre.. doskonałe Big Grin 15 zwinki... nie ma lepszego suffiksu w portkach do białej.


cytat:
zależy jak na to spojrzeć.. niby dają najwięcej zwinki jako suf ale można to ładnie z prefem połączyć np.elfie szorty handlarza bronią [na palnych] albo elfie szorty nocy albo elfie szorty tropiciela


Na r1 nie ma szortów Tongue


To na tyle moje przyczepienia się Wink I widać kto nie ma racji Wink
09-06-2008 19:30 Jarvis jest offline Szukaj postów użytkownika: Jarvis Dodaj Jarvis do Listy kontaktów
-=Sharp=-
Lord


images/avatars/avatar-11057.jpg

Data rejestracji: 12-03-2008
Postów: 407
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ktoś z modów się powinien chyba tym spamowiskiem zainteresować.ha4ri napisał sklejkę tematów z handlu i wyceny dodając troche ozdobników.
Bo ile na r1 jest db.giętkich orch.Tak właśnie jest jednaSmile to jak ją wytrzasnąć?

Karwan napisał coś konkretnego i mądrego i już żale.Tacy jesteście mądrzy to piszcie poradniki i zobaczymy kto się będzie śmiał.

__________________

By Olsz4k

09-06-2008 19:33 -=Sharp=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=Sharp=- Dodaj -=Sharp=- do Listy kontaktów
ONicNiePytaj
Triple Ace


Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 220

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no racja szortów nie ma.. ja gram na r2 więc mam za dużo przyzwyczajeń z tamtąd Big Grin
a do pana Karwana : nie chodzi mi opcja edytuj.. Big Grin chodziło mi że preko do białej to zły pomysł Wink

__________________
r2 : Kulas994
r5 : ONicNiePytaj
09-06-2008 20:00 ONicNiePytaj jest offline Szukaj postów użytkownika: ONicNiePytaj Dodaj ONicNiePytaj do Listy kontaktów
reehens
Viking


images/avatars/avatar-9549.gif

Data rejestracji: 22-09-2007
Postów: 548
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV; Necropolia V
Skąd: jest C47?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tu sie troche nie zgodze do tego tutka
Preko tu tak na oblegi ale na ezpy to dsk rogata maska
Dobra gietka orchidea poprostu marze o takim sprzecie to tu sie zgodze 100%
dobry msciwy set lewitacjii noi tu bende sie sprzeczał moim zdaniem duzo lepszy by był dobry czarny set lewitacjii bo co ci da 1 atak wiecej bez krytytków a tu chociaz masz 20% na krytyka i wiecej wpływów na atak
a po drugie to o obronie nie pomyslałes wiec doradziłbym
dobry diamentowy set lewitacjii
spodnie to tak
I tu z tymi broniami palłes!!! PAŁKA co ci da pałka????
jak juz z szybkich to min db miecz trafinia,precyzjii
choc wolałbym jakiesm piąstki wieksze DMG
a moim marzeniem to znalesc
Db Szybkie Piesci Niebios Precyzjii Lub
DB demoniczne piastki

__________________
B>!!!!Mus!c !s My L!fe!!!!<3


09-06-2008 21:09 reehens jest offline Szukaj postów użytkownika: reehens Dodaj reehens do Listy kontaktów
ha4ri
Forum Ace


images/avatars/avatar-9670.jpg

Data rejestracji: 31-05-2008
Postów: 77

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tematu już nie rozwijam od sporej ilości czasu. Chciałem tylko napisać co sam wiem, lecz dziękuję za wypowiedzi.

ktoś tam napisał : preko do białej? hahaha. Tak preko jest do białej, na oblegi oraz ataki na palniaków. Zresztą na R1 jak już wcześniej wspomniałem ze o tym swiecie pisze nie ma szortów.

Dobra giętka orcha, kazdy kto pomyśli poszuka innych podobnych rozwiązań jak np giętka kaligula.

__________________

Żegnam was - temat pożegnalny Crying

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez ha4ri: 09-06-2008 21:20.

09-06-2008 21:16 ha4ri jest offline Szukaj postów użytkownika: ha4ri Dodaj ha4ri do Listy kontaktów
ONicNiePytaj
Triple Ace


Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 220

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak walczysz białą to potrzba zwinki żeby trafiać tak?
preko nie daje zwinki tak?
adrenalina daje zwinke tak?
więc sie nie kłóc ze mną że preko jest dobre do białej Big Grin

__________________
r2 : Kulas994
r5 : ONicNiePytaj
09-06-2008 21:21 ONicNiePytaj jest offline Szukaj postów użytkownika: ONicNiePytaj Dodaj ONicNiePytaj do Listy kontaktów
Cannonn
Lord


images/avatars/avatar-9496.jpg

Data rejestracji: 10-03-2008
Postów: 278
Kraina: Necropolia
Skąd: P(R)OLAND

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

reehens

dobry msciwy set lewitacjii noi tu bende sie sprzeczał moim zdaniem duzo lepszy by był dobry czarny set lewitacjii bo co ci da 1 atak wiecej bez krytytków a tu chociaz masz 20% na krytyka i wiecej wpływów na atak


Chyba coś ci się pomyliło. Roll Eyes
Czarny
szansa trafienia bronią palną -70
trafienie krytyczne bronią białą dwuręczną +20%
ODPORNOŚĆ +10
CHARYZMA -20
WPŁYWY +5

__________________

Polecam Wszystkich Grafików z Forum Smile

09-06-2008 21:29 Cannonn jest offline Szukaj postów użytkownika: Cannonn Dodaj Cannonn do Listy kontaktów
reehens
Viking


images/avatars/avatar-9549.gif

Data rejestracji: 22-09-2007
Postów: 548
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV; Necropolia V
Skąd: jest C47?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ONicNiePytaj napisał(a)
jak walczysz białą to potrzba zwinki żeby trafiać tak?
preko nie daje zwinki tak?
adrenalina daje zwinke tak?
więc sie nie kłóc ze mną że preko jest dobre do białej Big Grin


TY sie nie kłóc bo adrenaliny niema na R1 wiec sie chłopie nie znasz na tym serwie wiec sie nie wypowiadaj

Do cannonn
Sorki zapomniałem ze tylko do dwuręcznej wiec sie teraz zgodze ze dobry msciwy set lewitacjii

cytat:
ONicNiePytaj napisał(a)
no dobrze nie znam sie na tym serwie to chciałeś usłyszeć???? Big Grin Big Grin
ale nie zmienia to faktu że preko nie dodaje zwinki która jest niezbędna żeby trafić białą bronią.. Tongue

Ale na r1 Niema zadnego kasku dodającego zwinke wiec zostaje tylko preko lub dsk rogacz

__________________
B>!!!!Mus!c !s My L!fe!!!!<3


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez reehens: 09-06-2008 22:13.

09-06-2008 21:59 reehens jest offline Szukaj postów użytkownika: reehens Dodaj reehens do Listy kontaktów
ONicNiePytaj
Triple Ace


Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 220

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no dobrze nie znam sie na tym serwie to chciałeś usłyszeć???? Big Grin Big Grin
ale nie zmienia to faktu że preko nie dodaje zwinki która jest niezbędna żeby trafić białą bronią.. Tongue

__________________
r2 : Kulas994
r5 : ONicNiePytaj
09-06-2008 22:05 ONicNiePytaj jest offline Szukaj postów użytkownika: ONicNiePytaj Dodaj ONicNiePytaj do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R1 Porady, przemyślenia, taktyka gry

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH