Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R7 SETy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony SETy
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
DarkMaster
Triple Ace


images/avatars/avatar-15133.jpg

Data rejestracji: 03-01-2007
Postów: 157
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: Gostynin

SETy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Do broni białej jaki set jest lepszy bo mam wątpliwości

Mściwy i Diamentowy (2 dodatkowe ataki duzo hp a w obronie większe obrażenia i dużo hp Smile


Czy Spaczone średnio Hp w ataku i obronie ale za to 10 zwinności ale znowu minus do Trafienia ?



ja jestem za Mściwym i Diamentowym ale jeszcze się waham niby zawsze można trafić albo kupić Mściwe z sufem Lewitacji albo Celności więc Zwinność by była

Co sądzicie o tym ?

Zapomniałem Dodać GRam Kultystą

__________________
Nik w grze Igor

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez DarkMaster: 28-05-2008 16:03.

28-05-2008 15:55 DarkMaster jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkMaster Dodaj DarkMaster do Listy kontaktów
_Tyber_
Lord


images/avatars/avatar-9821.gif

Data rejestracji: 24-03-2008
Postów: 414
Klan: The Cursed
Kraina: Necropolia
Skąd: Chcesz ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak a moze EQ staty itp bys podal ??? Roll Eyes

__________________


Bractwo Wielkich Kotów

Ja robie po swojemu ;]
28-05-2008 16:09 _Tyber_ jest offline Strona domowa _Tyber_ Szukaj postów użytkownika: _Tyber_ Dodaj _Tyber_ do Listy kontaktów
Racica
Triple Ace


images/avatars/avatar-4460.gif

Data rejestracji: 05-06-2007
Postów: 203
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm 11 punktów masz wiec długo nie bedzie cie stac na msciwa lewitke raczej


do białej z jednym atakiem do msciwy ( np d demoniczne xxx )

do D szybkich/ kastetów to najlepsza jest ,,set,, lewitacji
28-05-2008 16:32 Racica jest offline Szukaj postów użytkownika: Racica Dodaj Racica do Listy kontaktów
DarkMaster
Triple Ace


images/avatars/avatar-15133.jpg

Data rejestracji: 03-01-2007
Postów: 157
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: Gostynin

Autor tematu Temat rozpoczęty przez DarkMaster
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Racica napisał(a)
hmm 11 punktów masz wiec długo nie bedzie cie stac na msciwa lewitke raczej


do białej z jednym atakiem do msciwy ( np d demoniczne xxx )

do D szybkich/ kastetów to najlepsza jest ,,set,, lewitacji



Posiadam ponad 50 k pr Smile ponieważ dropłem Dobrego Pastera i Dobre Ak Wink sprzedałem Big Grin


a mam Dobrą Zwinną Pałke i Dobry Demoniczny Sztylet więc raczej Mściwego zajnwestuje

__________________
Nik w grze Igor
28-05-2008 21:30 DarkMaster jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkMaster Dodaj DarkMaster do Listy kontaktów
Racica
Triple Ace


images/avatars/avatar-4460.gif

Data rejestracji: 05-06-2007
Postów: 203
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no nie wiem czy d demoniczny sztylet to nie za mało wedłgu mnie lepsza by było D szybkie + lewitacja lub pajeczy xxx lewitacji/nietoperza
29-05-2008 01:07 Racica jest offline Szukaj postów użytkownika: Racica Dodaj Racica do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R7 SETy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH