Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » BW Team Roadmap :: czerwiec - wrzesień '2008 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (31): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony BW Team Roadmap :: czerwiec - wrzesień '2008 114 Ankieta - średnia ocena: 6,61114 Ankieta - średnia ocena: 6,61
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Memnoch
Lord


images/avatars/avatar-8339.jpg

Data rejestracji: 30-03-2008
Postów: 481
Kraina: Necropolia

RE: BW Team Roadmap Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Myron napisał(a)
Jak na moje oko, to oczywista sprawa jest to ,ze takie wyprawy bedzie mozna organizowac tylko na wlasnym sprzecie Smile


No to ci powiem ze ani jedno ani drugie bedzie nie sprawiedliwe, a zarazem sprawiedliwe. Juz tłumacze dlaczego:

Idziesz z kumpel na expe na np. fenixa (oczywiscie we własnym eq i trafiacie na ludzi z np. z top 10 i nic po was nie zostaje)
Druga opcja idziesz w pozyczonym eq i trafiacie na słabszych którzy bedą narzekac wiec jak sami widzicie to ma realny sens który brzmi zawsze sie moze znalesc ktos lepszy od ciebie oraz jesli ty dokopiesz komus to ktos dokopie ci Big Grin

Wiec Nie jest tragicznie z tą opcją na którą napewno raz bede narzekał a raz bede sie cieszył... To bedzie taka sama opcja jak na zwykłej expie: idziecie na białego, a trafiacie na hydre Big Grin wiec nie jest źle jakos damy rade ;p

__________________
LestatDeLioncourt r1 i r9


28-05-2008 21:47 Memnoch jest offline Szukaj postów użytkownika: Memnoch Dodaj Memnoch do Listy kontaktów
mien7ki
Lord


Data rejestracji: 13-12-2006
Postów: 350

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
luke95 napisał(a)
czy ja dobrze rozumiem w każdy pierwszy dzień miesiąca będzie full mobów w expach ?
jeżeli tak to zajefajnie woochooo


... tak jest od dawna

__________________
r1,r2,r9, r13, r17.... długa historia.

28-05-2008 21:47 mien7ki jest offline Szukaj postów użytkownika: mien7ki Dodaj mien7ki do Listy kontaktów
emen1977
Newbie


images/avatars/avatar-20204.jpg

Data rejestracji: 07-04-2008
Postów: 5
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

możnaby też pomyśleć nad rozszerzeniem zbrojowni klanowej tam gdzie są aukcje

np za 10 dni premium o 1 miejsce
czy jaks tak Big Grin

__________________
NICK r14: EMEN
ID: 550
MÓJ TOP DROP (kliknij poniżej) :
http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg.php?mid=2027708&key=505b607c34
28-05-2008 21:52 emen1977 jest offline Szukaj postów użytkownika: emen1977 Dodaj emen1977 do Listy kontaktów
destr0yer
Lord


Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 399
Klan: Be Ka
Kraina: Necropolia V
Skąd: Olsztyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by emen1977
możnaby też pomyśleć nad rozszerzeniem zbrojowni klanowej tam gdzie są aukcje

np za 10 dni premium o 1 miejsce
czy jaks tak Big Grin



oj emen emen ... a kto bedzie placil te dni premium? lider ? bezsensu wedlug mnie .. ale fakt faktem moglaby byc ciut wieksza zbrojownia Smile
28-05-2008 21:56 destr0yer jest offline Szukaj postów użytkownika: destr0yer Dodaj destr0yer do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie podniecajmy się jak głupi strzałką. Harmonogram harmonogramem, poczekajmy na rzeczywistą realizację i efekt zmian.

Jednakże miło, że w końcu BW team zaczęło zmieniać politykę informacyjną.


Pozdrawiam

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
28-05-2008 22:25 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Noob
Member


Data rejestracji: 08-08-2007
Postów: 35
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja raczej słabo określam te zmiany. Ekipa BW za plecami graczy, olewając tytułowe BloodWars, robiła nową grę. Jak wiadomo problemów w BW jest mnóstwo i czas spędzony przy nowej grze powinien być poświęcony nad tym patchem 1.1. Jednak jakby równo z wydaniem patcha 1.1 ruszyła ta nowa gra to by było w porządku.

Podsumowując. Opóźnienia na BW są spowodowane tym nowym tworem. Administracja po raz kolejny udowadnia, że nie liczy sie ze zdaniem większości tylko swoim, przeważnie błędnym, zdaniem.

__________________
R14 - Esher
28-05-2008 22:38 Noob jest offline Szukaj postów użytkownika: Noob Dodaj Noob do Listy kontaktów
Sege
Emperor


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 1.339
Kraina: Moria
Skąd: Plemnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Noob widzę masz podejście prawdziwego rozsądnego gościa Crying

BW Team to nie jest instytucja charytatywna czy non profit, oni mają kapuste robić..


Taki był cel od początku i dlaczego sie co niektórzy dziwią Shocked Shocked

__________________
""....Piwo nie wymaga gry wstępnej, zanim Cię zadowoli...." "
28-05-2008 22:48 Sege jest offline Szukaj postów użytkownika: Sege Dodaj Sege do Listy kontaktów
cieplyj
Viking


images/avatars/avatar-9986.jpg

Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 605
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z tego co kiedyś słyszałem, BW team nie musi robić kolejnych patchów, wystarczy 1.0

(chociarz nie wiem czy to prawda Big Grin )

tak więc nie narzekajcie.

Nie podoba sie gra- nie grajcie

down:
święta prawda...
matka cie denerwuje- pozbądź się jej...

Tylko widzisz, jest jakaś różnica między matką, a grą.

__________________

Stary wyjadacz Tongue

Bonusy setowe [Morie]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez cieplyj: 28-05-2008 23:11.

28-05-2008 22:55 cieplyj jest offline Szukaj postów użytkownika: cieplyj Dodaj cieplyj do Listy kontaktów
Memnoch
Lord


images/avatars/avatar-8339.jpg

Data rejestracji: 30-03-2008
Postów: 481
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
cieplyj napisał(a)

Nie podoba sie gra- nie grajcie


Nie lubie textów tego typu. To ze kogos gra denerwuje to chyba normalne i nie oznacza ze chce przestac grac. To tak samo jakbys sie pozbył matki bo "narzeka" ci ze masz sie uczuc (to zapewne jest denerwujące i jesli chodzisz lub chodziłes do szkoły zapewne to przezywałes i narzekałes na to)
Wiec wg. twojego rozumowania nie podoba sie - przestan grac czyli:
matka cie denerwuje - pozbądz sie jej...

__________________
LestatDeLioncourt r1 i r9


28-05-2008 23:03 Memnoch jest offline Szukaj postów użytkownika: Memnoch Dodaj Memnoch do Listy kontaktów
kilus
Ex-Team


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 986
Skąd: Słupsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Noob napisał(a)
Ja raczej słabo określam te zmiany. Ekipa BW za plecami graczy, olewając tytułowe BloodWars, robiła nową grę. Jak wiadomo problemów w BW jest mnóstwo i czas spędzony przy nowej grze powinien być poświęcony nad tym patchem 1.1. Jednak jakby równo z wydaniem patcha 1.1 ruszyła ta nowa gra to by było w porządku.

Podsumowując. Opóźnienia na BW są spowodowane tym nowym tworem. Administracja po raz kolejny udowadnia, że nie liczy sie ze zdaniem większości tylko swoim, przeważnie błędnym, zdaniem.


To tak jakbyś prosił o to aby Blizzard skupił się jedynie na powiedzmy Starcrafcie a zaprzestał prac na World of warcraft Etc...Zapewniam Cię, że admini poświęcają odpowiednią ilość czasu dla Bloodwars tworząc w międzyczasie inną grę powiedzmy dla innych odbiorców bo jak wiadomo każdy ma inny gust.
28-05-2008 23:07 kilus jest offline Szukaj postów użytkownika: kilus Dodaj kilus do Listy kontaktów
Bac
Lord


images/avatars/avatar-7863.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 447
Klan: FdA
Kraina: Moria
Skąd: Ozorków(Łodzkie)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mam 1 pytanie bedzie zerowanie repa?

__________________
Warto poznac :
REGULAMIN
28-05-2008 23:24 Bac jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac Dodaj Bac do Listy kontaktów
Vlade
Viking


Data rejestracji: 22-02-2007
Postów: 671
Klan: SPARTANS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Juz to widzę jak ekipa z 2h trafi na palcu diabła na snajperów! Smile
xxx zadaje cios krytyczny z broni Dobra Napromieniowana Maczuga Zemsty (+3) snajper 1 ginie na polu walki
Mam nadzieje ze ten pomysł jest dobrze przemyślany, bo wydaje mi sie na pierwszy rzut oka że w obecnej sytuacji na r2 pomieszane juz na maxa w kontekście ekspedycji ekipy PSD/BLACK SPARTA bedą wycinać resztę śmiałków w pień. Zrobi się grafik by sobie nie wchodzić w drogę i nie da się nikomu wiecej nic ubić zostawiając sobie całą pulę mobków do podziału. I jeszcze będzie można repa dostać! Smile ))) (z tego pewnie będzie zwykle 0 repa)

Edit: Co do kalendarza to napiszę tylko jedno: W końcu ktoś posłuchał moich propozycji odnośnie polityki informacyjnej. Tylko czemu tak późno???

__________________
------------
r2: Vlade
UK: Vlade

do zamknięcia buildu pielgrzyma ver. 3.0 pozostało do uzbierania: 0 KŻ - 0 KS - 0 KK
BUILD ZAMKNIĘTY

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vlade: 29-05-2008 00:02.

29-05-2008 00:00 Vlade jest offline Szukaj postów użytkownika: Vlade Dodaj Vlade do Listy kontaktów
Sege
Emperor


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 1.339
Kraina: Moria
Skąd: Plemnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Vlade napisał(a)
Juz to widzę jak ekipa z 2h trafi na palcu diabła na snajperów! Smile
xxx zadaje cios krytyczny z broni Dobra Napromieniowana Maczuga Zemsty (+3) snajper 1 ginie na polu walki
Mam nadzieje ze ten pomysł jest dobrze przemyślany, bo wydaje mi sie na pierwszy rzut oka że w obecnej sytuacji na r2 pomieszane juz na maxa w kontekście ekspedycji ekipy PSD/BLACK SPARTA bedą wycinać resztę śmiałków w pień. Zrobi się grafik by sobie nie wchodzić w drogę i nie da się nikomu wiecej nic ubić zostawiając sobie całą pulę mobków do podziału. I jeszcze będzie można repa dostać! Smile ))) (z tego pewnie będzie zwykle 0 repa)

Edit: Co do kalendarza to napiszę tylko jedno: W końcu ktoś posłuchał moich propozycji odnośnie polityki informacyjnej. Tylko czemu tak późno???



Poczekamy zobaczymy jak to bedzie wygladalo nie ma co gdybac, i tak wplywu na to

nie mamy, bedzie co TWORCY sobie wymysla, Frown Frown

__________________
""....Piwo nie wymaga gry wstępnej, zanim Cię zadowoli...." "
29-05-2008 00:40 Sege jest offline Szukaj postów użytkownika: Sege Dodaj Sege do Listy kontaktów
sypkilopez
Triple Ace


images/avatars/avatar-744.jpg

Data rejestracji: 11-10-2006
Postów: 211
Klan: PeeSDe
Kraina: Moria
Skąd: DzbanGłebokiILOGISzc zecinDworzecGł.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bac napisał(a)
ja mam 1 pytanie bedzie zerowanie repa?

rotfl to było by trochę głupie; pacz z repem został wprowadzony juz dawno; a i reset miał miejsce wiec nie widze sensu aby znowu repa resetowac;
a jak któs juz sobie uzbierał 100k repa ? hę Smile

__________________
Bóg zawsze przychodził od strony słońca ale dziś chyba zapił bo Nikt go nie widział.
Moria- ID-1371
Moria!!- ID-3

29-05-2008 01:21 sypkilopez jest offline Szukaj postów użytkownika: sypkilopez Dodaj sypkilopez do Listy kontaktów
Katatonia
Triple Ace


images/avatars/avatar-5045.jpg

Data rejestracji: 27-12-2006
Postów: 207
Klan: Asylum
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: brać konopie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Big Grin

o ile mnie pamięć nie myli to część rzeczy jest z cyklu "nie będzie", ale jak wydajniejsze servery to można zaszaleć Big Grin

Ale fajnie,fajnie...

Dobrze wiedzieć że się rozwijacie, gratuluję kolejnej "produkcji".

Na czerwcowe zmiany czekam z niecierpliwością,a patch 1.1 mi nie będzie dawał spać po nocach do lipca rotfl

__________________

29-05-2008 01:28 Katatonia jest offline Strona domowa Katatonia Szukaj postów użytkownika: Katatonia Dodaj Katatonia do Listy kontaktów
Avril
Lord


images/avatars/avatar-8890.jpeg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 250
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Albin666 napisał(a)
i już narzekacie? Ehhh ci ludzie, ta mentalność. Ktoś coś zrobi - jest źle ale samemu to nic nie zrobicie.


Zapewniam Cię, że gdybym potrafiła takie rzeczy robić to porządnie do tego bym się przyłożyła i postarała się to wydać w jak najkrótszym czasie Wink

Koledzy i Koleżanki Wink

a może BW team znów nam mydli oczka ??
wydali alfa test nowej gry po to, żebyśmy przestali jęczeć im za uszami, że nic nie robią ??

może jest choć trochę w tym prawdy Tongue

Jestem dobrej nadziei i myślę, że tym razem nie robią nas w bambusa Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Avril: 29-05-2008 01:29.

29-05-2008 01:29 Avril jest offline Szukaj postów użytkownika: Avril Dodaj Avril do Listy kontaktów
Vexis
King


images/avatars/avatar-4530.jpg

Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 914
Klan: A czy to ważne? O_o
Kraina: Necropolia
Skąd: 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Avril
cytat:
Albin666 napisał(a)
i już narzekacie? Ehhh ci ludzie, ta mentalność. Ktoś coś zrobi - jest źle ale samemu to nic nie zrobicie.


Zapewniam Cię, że gdybym potrafiła takie rzeczy robić to porządnie do tego bym się przyłożyła i postarała się to wydać w jak najkrótszym czasie Wink

Koledzy i Koleżanki Wink

a może BW team znów nam mydli oczka ??
wydali alfa test nowej gry po to, żebyśmy przestali jęczeć im za uszami, że nic nie robią ??

może jest choć trochę w tym prawdy Tongue

Jestem dobrej nadziei i myślę, że tym razem nie robią nas w bambusa Wink


Nie Tobie oceniać czy robią dużo czy mało. Równie dobrze Konrad i Sushi mogliby teraz sobie zrobić wakacje i nic nie robić, wtedy też nie miałabyś prawa oceniać ich pracy, bo (przypominam), że to ich projekty i to oni decydują o ich rozwoju. Roll Eyes

__________________


Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.

__________________
Nick w grze: ???
29-05-2008 06:35 Vexis jest offline Strona domowa Vexis Szukaj postów użytkownika: Vexis Dodaj Vexis do Listy kontaktów
WIKTOR
King


images/avatars/avatar-14710.jpg

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 785
Klan: Siewcy śmierci
Kraina: Moria
Skąd: Grainfenberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
wydali alfa test nowej gry po to, żebyśmy przestali jęczeć im za uszami, że nic nie robią ??


wypacz ale bw to jedna z najszybciej ,rozwijających się gier tego typu - wystarczy spojrzeć na ogame czy bf tam jaki kol wiek path wychodzi minimum co pół roku ,przeprowadzili znaczniej mniej zmian niż bw ,tego nie da się zaprzeczyć.

a co do nowej gry ,,zrobienie gry ''-to jest nic (łatwiej dorobić nowe pathe niż nową dobrą gre na poziomie)Tongue ?? Spoglądając na screna z gry ,mogę spokojnie wnioskować że to może być znacznie większy i ładniejszy graficznie projekt niż samo bloodwars

a wo gule admin też człowiek ,też musi się nacieszyć życiem (no i nowym członkiem rodziny pozdro dla konrada ) nie są w końcu maszynami siedzącymi 24h na dobę

__________________
Nick :LoupReg od początku do końca.Teraz już na wiecznym spoczynku(game over )
29-05-2008 07:43 WIKTOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WIKTOR Dodaj WIKTOR do Listy kontaktów
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

każdy sposób dobry aby "usprawiedliwić" karygdne opóźnienia przy patchu 1.1

czy ktoś jeszcze pamięta kiedy miał on wejść pierwotnie?

ja tam za bardzo nie wierzę aby były jakieś zmiany na lepsze zarówno dla ogółu graczy jak i wąskiej grupy abstynentów z TOP, choć tu się coś zmienia.

"walki w lokacji pomiędzy drużynami w zamian za rep (szczegóły wkrótce)"

jest to niewątpliwie ukłonem w stronę topki i wkładu jaki (stałe premium) wnoszą w rozwój gry. Jak napisał już jeden z najznamienitszych abstynentów - Vlade spowodować to może iż topka będzie mogła przejąc całkowitą kontrolę nad dostępem do mobów do tego czasem sobie odnowić.

i jeszcze jedno czego sporo osób dziwnym trafem "nie dostrzega" - mowa jest o planach - nie musi to oznaczać terminu "wdrożenia".
29-05-2008 08:17 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Konrad
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Avril napisał(a)
Zapewniam Cię, że gdybym potrafiła takie rzeczy robić to porządnie do tego bym się przyłożyła i postarała się to wydać w jak najkrótszym czasie Wink

Bez obrazy ale z tego co obserwuję na codzień, to 90% ludzi porządnie to potrafi jedynie gdybać i teoretyzować. Popatrz, to zupełnie jak ty w tej chwili Wink

Kubus_Puchatek, szczerze mówiąc nie wydaje mi się, żebyśmy byli zmuszeni cokolwiek "usprawiedliwiać" Smile

Wymienione terminy są terminami planowanymi, których będziemy starali się dotrzymać, przynajmniej taki mamy zamiar.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




29-05-2008 09:13 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Soulfly
Lord


Data rejestracji: 07-09-2006
Postów: 407
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Vlade napisał(a)
Juz to widzę jak ekipa z 2h trafi na palcu diabła na snajperów! Smile
xxx zadaje cios krytyczny z broni Dobra Napromieniowana Maczuga Zemsty (+3) snajper 1 ginie na polu walki


A czemu zaraz 2h ? a jednoręczni to co, nie poradzą sobie ? niestety dysproporcja obrażeń białej i palnej jest tak duża, że palni nie będą mieli żadnych szans.

Nie wspominając o możliwość zdobycia repa przez palnych, która jest 3-4 krotnie mniejsza niż u walczących białą...

__________________
Why can't we not be sober ?
29-05-2008 09:20 Soulfly jest offline Szukaj postów użytkownika: Soulfly Dodaj Soulfly do Listy kontaktów
Sithin
Triple Ace


Data rejestracji: 27-08-2007
Postów: 247
Kraina: Moria II; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niby ciekawie się zapowiada, ale niepokoi mnie to drużynowe spotykanie się na ekspedycjach. Może wszystko będzie dobrze i przyzwyczaimy się do zmian i nawet okażą się sporym postępem w stosunku do stanu poprzedniego, ale im coś jest bardziej rozbudowane, tym ciężej utrzymać stabilność tego wszystkiego. Krótko mówiąc będzie więcej rzeczy do spieprzenia Tongue . Już teraz wiele starych elementów domaga się poprawy, a tymczasem BW team liczy, że naprawi sytuację przerabiając i rozbudowując system. Może tak się stanie... Ale z reguły zwykle pojawiają się nowe problemy i tak zabawa ciągnie się bez końca. Wracając jednak do spotykania się drużyn na ekspedycjach... mam nadzieję, że nie będzie straty repa, a może jednak? Bo to mało zabawne będzie szukać repa przez wiele dni, wejść do lokacji, zużyć repa na wejście, trafić na mocniejszą drużynę i stracić repa dokumentnie...
W ogóle całe dziesiątki pytań się w związku z tym pomysłem cisną do głowy. Jednak póki nie widać funkcjonującego działania to gdybanie bez sensu. Mogę jedynie mieć nadzieję i zaufać BW team, że zmiany nie spieprzą niczego, a jedynie rozszerzą (ewentualnie poprawią pewne niedociągnięcia) BW. Jednak znając życie jakieś problemy i tak się pojawią, a jedni będą się cieszyć a inni rwać włosy z głowy i grozić odejściem Tongue .

__________________

29-05-2008 09:22 Sithin jest offline Szukaj postów użytkownika: Sithin Dodaj Sithin do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

RE: BW Team Roadmap :: czerwiec - lipiec '2008 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)

czerwiec 2008
- Patch ekspedycyjny

lipiec 2008
- Patch 1.1



Mam istotne pytanie. Pisaliście, że zostanie zniesione ograniczenie ekspa za stwory które teraz mają za wysoki level na serwerach typu nekropolia.
Czy wejdzie to z patchem ekspedycyjnym czy z patchem 1.1 ?

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
29-05-2008 09:23 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Vlade
Viking


Data rejestracji: 22-02-2007
Postów: 671
Klan: SPARTANS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Soulfly napisał(a)
cytat:
Vlade napisał(a)
Juz to widzę jak ekipa z 2h trafi na palcu diabła na snajperów! Smile
xxx zadaje cios krytyczny z broni Dobra Napromieniowana Maczuga Zemsty (+3) snajper 1 ginie na polu walki


A czemu zaraz 2h ? a jednoręczni to co, nie poradzą sobie ? niestety dysproporcja obrażeń białej i palnej jest tak duża, że palni nie będą mieli żadnych szans.

Nie wspominając o możliwość zdobycia repa przez palnych, która jest 3-4 krotnie mniejsza niż u walczących białą...


Bo na golema łatwiej iść z 2h i sprawny serk przy odrobienie szczęścia jest w stanie zabić 3 gości w ciągu 1 rundy Smile

Edit. Poza tym chciałbym zobaczyć pojedynek jakiejkolwiek przeciętnej ekipy z białą z teamem z top który pójdzie ze zwinką na poziomie 230 i więcej. Już 10 zwinki przewagi daje względny spokój a jak będzie 30 czy 40 to chyba będzie meczyk do jednej bramki. Smile

__________________
------------
r2: Vlade
UK: Vlade

do zamknięcia buildu pielgrzyma ver. 3.0 pozostało do uzbierania: 0 KŻ - 0 KS - 0 KK
BUILD ZAMKNIĘTY

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vlade: 29-05-2008 09:32.

29-05-2008 09:28 Vlade jest offline Szukaj postów użytkownika: Vlade Dodaj Vlade do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Konrad
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Walki drużynowe są po to, żeby skończyły się wyścigi na założenie ekspedycji co do sekundy oraz po to, żeby drużyna złożona z kilku osób miała większą szansę znaleźć moba niż single playerzy (spotkanie drużyny z singlami wiadomo jak się skończy). W końcu jak sama nazwa wskazuje - to ekspedycje klanowe Wink

Arius, z patchem 1.1. Ograniczenie po prostu nie będzie dotyczyło postaci, które przejdą do II Aktu.
Aha, legendarnymi przedmiotami będzie można normalnie handlować, ale będą mogły być ekwipowane tylko przez postacie z II Aktu.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




29-05-2008 09:29 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Vlade
Viking


Data rejestracji: 22-02-2007
Postów: 671
Klan: SPARTANS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad wiemy przecież ze samemu nikt nie chodzi bo w kodzie gry jest mechanizm mutujący mobki jak się idzie samemu. Ale nie powiesz mi że jak pójdzie gdzieś para z top 10 to jakiś team z białą spoza ścisłego top ma jakiekolwiek szanse.

Edit: Na razie nie ma co gdybać, pożyjemy zobaczymy co tam wykombinowaliście. Jak będzię bardzo źle to pewnie poprawicie. Ja tam na razie nie mam zamiaru narzekać Smile

__________________
------------
r2: Vlade
UK: Vlade

do zamknięcia buildu pielgrzyma ver. 3.0 pozostało do uzbierania: 0 KŻ - 0 KS - 0 KK
BUILD ZAMKNIĘTY

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Vlade: 29-05-2008 09:44.

29-05-2008 09:36 Vlade jest offline Szukaj postów użytkownika: Vlade Dodaj Vlade do Listy kontaktów
Racaille
Junior Member


images/avatars/avatar-9685.jpg

Data rejestracji: 24-05-2008
Postów: 23
Klan: OLIMP
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: przybywacie dzielni Litwini?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pozyjemy-zobaczymy, nie ma co gdybac. Jak juz wejdzie to uaktualnienie to każdy je oceni, narazie to jest jak z Yeti, każdy słyszał ale nikt nie widział Wink

__________________


Grafika by <AFRO> - najlepiej zapowiadający się grafik na BW
29-05-2008 09:44 Racaille jest offline Szukaj postów użytkownika: Racaille Dodaj Racaille do Listy kontaktów
Sithin
Triple Ace


Data rejestracji: 27-08-2007
Postów: 247
Kraina: Moria II; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgadza się Smile . Jak będzie problem to będzie wielki krzyk i BW team skoryguje największe niedociągnięcia, a teraz nie ma co narzekać zawczasu. Zobaczymy jak będzie w praktyce patch wyglądać, bo teraz nie ma sensu dyskutować o szczegółach ekspedycji skoro ich nie znamy.

__________________

29-05-2008 09:49 Sithin jest offline Szukaj postów użytkownika: Sithin Dodaj Sithin do Listy kontaktów
Mithrandir
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Konrad
Aha, legendarnymi przedmiotami będzie można normalnie handlować, ale będą mogły być ekwipowane tylko przez postacie z II Aktu.


O. Czyli pomysł z legendarnymi przedmiotami, został naprawiony :-)
29-05-2008 09:56
SiwyPogromca
Member


images/avatars/avatar-10568.jpg

Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 35
Klan: PoSSeSSeD [PSD]
Kraina: Moria
Skąd: Otchłań Ciemności

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dario123 napisał(a)
mnie najbardziej niepokoi zmiana z walkami drużyn wewnątrz lokacji, bo z tego może niezły sajgon wyniknąć narzekania ludzi, "poszliśmy na białego i trafili się nam kolesie o 4lvl lepsi to nie fair" no, ale czekam na szczegóły. Pomysł z odrodzeniem mobów za rep i ludzi jakais taki nie trafony jak dla mnie.



moze i narzekac beda ale czy kiedy kolwiek nikt nie narzekal ze cos jest nie tak ze ten ma lepszy sprzet ze to jest nie dobre i wogole? Smile narzekanie bylo jest i bedzie po kazdych zmianach nawet jesli zmiany sa dobre to i tak komus sie nie bedzie to podobalo Smile mnie ciekawi czy rep bedzie wpadal jak sie wygra z jakas druzyna na tych walkach... ale szczegoly beda pozniej Smile mi sie tam podoba Smile

__________________
R1=Koniec Gry
R2=SiwyPogromca (Najemnik)
R3,R4,R5,R6,R7=Już Nie Gram

29-05-2008 09:57 SiwyPogromca jest offline Szukaj postów użytkownika: SiwyPogromca Dodaj SiwyPogromca do Listy kontaktów
Strony (31): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » BW Team Roadmap :: czerwiec - wrzesień '2008

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH