Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » BW Team Roadmap :: czerwiec - wrzesień '2008 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (31): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony BW Team Roadmap :: czerwiec - wrzesień '2008 114 Ankieta - średnia ocena: 6,61114 Ankieta - średnia ocena: 6,61
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Vlade
Viking


Data rejestracji: 22-02-2007
Postów: 671
Klan: SPARTANS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)

Aha, legendarnymi przedmiotami będzie można normalnie handlować, ale będą mogły być ekwipowane tylko przez postacie z II Aktu.


Konrad dodatkowe pytanko tak dla ścisłości. Składanie w studni dusz:
legenda + legenda = legenda
Jest na to szansa? Bo jakoś mi się wydaje że bez tego jedynymi legendami do użytku będą palne.

__________________
------------
r2: Vlade
UK: Vlade

do zamknięcia buildu pielgrzyma ver. 3.0 pozostało do uzbierania: 0 KŻ - 0 KS - 0 KK
BUILD ZAMKNIĘTY

29-05-2008 09:59 Vlade jest offline Szukaj postów użytkownika: Vlade Dodaj Vlade do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Konrad
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Vlade, tak.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




29-05-2008 10:04 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Vlade
Viking


Data rejestracji: 22-02-2007
Postów: 671
Klan: SPARTANS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wow!!! No to tylko jeśli nie zabijecie wszystkich wymaganiami do zrobienia % na udaną pielgrzymkę to nawet przy szansie 1-2 na 100 udanych chyba będę szukał!

Normalnie święto! Do końca miesiąca nie narzekam!

Edit: Zapomnialem że dzis 29 maja. Smile
Nie narzekam do końca czerwca!

PS. Ogladam Time Edge, pierwsze wrażenia bardzo dobre!

__________________
------------
r2: Vlade
UK: Vlade

do zamknięcia buildu pielgrzyma ver. 3.0 pozostało do uzbierania: 0 KŻ - 0 KS - 0 KK
BUILD ZAMKNIĘTY

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vlade: 29-05-2008 10:13.

29-05-2008 10:11 Vlade jest offline Szukaj postów użytkownika: Vlade Dodaj Vlade do Listy kontaktów
Pitko
Full Member


Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 57

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolejne zmiany... nowa gra... a III Morii dalej niet... sie namnożyły tylko nekropolie, które IMHO suxx.

Kiedy nowa Moria?

Zmiany super. W panelu premium jakieś nowe bajery będą, czy zostajemy z tym samym?

Ciekaw jestem tych walk międzyklanowych w lokacji ^^"
29-05-2008 10:51 Pitko jest offline Szukaj postów użytkownika: Pitko Dodaj Pitko do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Konrad
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panel premium będzie o wiele bardziej przejrzysty, będzie zawierał możliwość przedłużenia premium z dużo większej ilości krajów, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz formularze do zgłaszania problemów z przedłużeniami indywidualne dla każdej opcji.
Walki będą między drużynowe, a nie między klanowe Wink
Moria III będzie za jakiś czas.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




29-05-2008 11:04 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Dracko
Viking


images/avatars/avatar-9311.jpg

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 585
Klan: DerG
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pamietajcie, ze nie patrzymy tylko z perspektywy r2, ale kazdego serwa
mam nadzieje, ze patch ekspedycyjny da szanse broni palnej na serwerze r1, bo poki co ona jest bardzo dyskryminowana (mowie o mobach powyzej feniksa)

Walki miedzy graczami z perspektywy r2
wpada sobie ktokolwiek z top 10 na singlu na walke jego staty 230 zwinki 150 sily, idzie sobie wesola grobadka 4 wampirkow z top 100 ich staty zwinka ~190 sila ~130 i co sie dzieje topka zgarnia wszystko, wydaje mi sie ze zaczna sie polowania na slabe druzyny przez podpakowane postaci Big Grin ale to moje zdanie Big Grin
29-05-2008 11:06 Dracko jest offline Szukaj postów użytkownika: Dracko Dodaj Dracko do Listy kontaktów
Mario19pl
Member


images/avatars/avatar-9200.gif

Data rejestracji: 18-01-2008
Postów: 32
Klan: Black Sparta
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Krakow

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm ja bym tam wolal nowy server^^

__________________

29-05-2008 11:13 Mario19pl jest offline Szukaj postów użytkownika: Mario19pl Dodaj Mario19pl do Listy kontaktów
Vlade
Viking


Data rejestracji: 22-02-2007
Postów: 671
Klan: SPARTANS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mario19pl napisał(a)
hmm ja bym tam wolal nowy server^^


A jak Ci nie dropnie nic na początku to za miesiąc będziesz wołał o nowy??? Każdy myśli że jak wystartuje nowy serw to będzie świetnie grał i będzie w top. A potem krzyczą o nowy serw bo im jakoś nie idzie....

__________________
------------
r2: Vlade
UK: Vlade

do zamknięcia buildu pielgrzyma ver. 3.0 pozostało do uzbierania: 0 KŻ - 0 KS - 0 KK
BUILD ZAMKNIĘTY

29-05-2008 11:20 Vlade jest offline Szukaj postów użytkownika: Vlade Dodaj Vlade do Listy kontaktów
hoolgerr
Lord


images/avatars/avatar-11768.gif

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 415
Klan: [Klan:=Random Select]
Kraina: Necropolia
Skąd: Kańczuga

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dracko napisał(a)
pamietajcie, ze nie patrzymy tylko z perspektywy r2, ale kazdego serwa
mam nadzieje, ze patch ekspedycyjny da szanse broni palnej na serwerze r1, bo poki co ona jest bardzo dyskryminowana (mowie o mobach powyzej feniksa)


No to poważny problem na r1, i nikt nie ma pomysłu jak go rozwiązać, po 1 nie ma sprzętu z dużą obrona który by zapewniał przyzwoite obrażenia z palnej, po 2 jeśli ktoś się nastawi na przyzwoite obrażenia z palnej to dostaje 1-2 strzały i pada.

Zwinka nie da się nadrobić przy palnej, ponieważ nie ma wtedy obrażeń ani obrony.
Choć jest 1 osoba na r1 która wyciąga ilość zwinki wystarczającą przy dużym szczęściu skutecznie unikać ciosów od golema (przy malutkim golemie). Smile

Dlatego to dołączam się do prośby Drako i proszę o rozważenie tego problemu.

cytat:
Dracko napisał(a)
Walki miedzy graczami z perspektywy r2
wpada sobie ktokolwiek z top 10 na singlu na walke jego staty 230 zwinki 150 sily, idzie sobie wesola grobadka 4 wampirkow z top 100 ich staty zwinka ~190 sila ~130 i co sie dzieje topka zgarnia wszystko, wydaje mi sie ze zaczna sie polowania na slabe druzyny przez podpakowane postaci Big Grin ale to moje zdanie Big Grin


Co do tego tak samo sprawa może wyglądać na r1, 2 killerów z sprzętem jest w stanie spokojnie rozwalić 3-4 słabsze osoby. I jedna drużyna i druga jest ustawiona optymalnie na zabicie "potworka". Lecz to na razie gdybanie, zobaczymy jak to będzie wyglądało w praniu, może pomysł ze z każdym dodatkowym uczestnikiem ekspedycji rośnie "siła/HP" wszystkich członków ekipy podczas potyczki z druga drużyna. (wymusiło by to chodzenie na potwory z "prawie" pełnym składem.

__________________

Koalicja anty-różowa.
29-05-2008 11:21 hoolgerr jest offline Szukaj postów użytkownika: hoolgerr Dodaj hoolgerr do Listy kontaktów
Mario19pl
Member


images/avatars/avatar-9200.gif

Data rejestracji: 18-01-2008
Postów: 32
Klan: Black Sparta
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Krakow

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

troche to dziwne bd ztym ze jak ja np bd na ekspedycji to ktos mnie z top 10 moze zaatakowac;/
a kiedy mozna sie spodziewac nowego serva typuR2?? ^^

__________________

29-05-2008 11:47 Mario19pl jest offline Szukaj postów użytkownika: Mario19pl Dodaj Mario19pl do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dracko napisał(a)
pamietajcie, ze nie patrzymy tylko z perspektywy r2, ale kazdego serwa
mam nadzieje, ze patch ekspedycyjny da szanse broni palnej na serwerze r1, bo poki co ona jest bardzo dyskryminowana (mowie o mobach powyzej feniksa)

Walki miedzy graczami z perspektywy r2
wpada sobie ktokolwiek z top 10 na singlu na walke jego staty 230 zwinki 150 sily, idzie sobie wesola grobadka 4 wampirkow z top 100 ich staty zwinka ~190 sila ~130 i co sie dzieje topka zgarnia wszystko, wydaje mi sie ze zaczna sie polowania na slabe druzyny przez podpakowane postaci Big Grin ale to moje zdanie Big Grin


A ja widzę 3 przeciętnych palniaków/dystów, którzy robią mu z d... jesień średniowiecza.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


29-05-2008 11:57 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
QuenMoeren
Junior Member


images/avatars/avatar-7039.jpg

Data rejestracji: 21-01-2008
Postów: 16
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Jastrzębie Zdrój

Cool Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proponuję, aby w patchu weszła nowa biżuteria:

Amulet/Pierścień/Sygnet/Bransoleta Transwestyty Big Grin

Coś na styl biżuterii łatwości, tylko pozwalałby na używanie przedmiotów płci przeciwnej Tongue
Pomysł niegłupi, a urozmaiciłby samą rozgrywkę Smile

__________________
Piszę poprawnie po polsku.
..:: Odi Profanum Vulgus ::..
29-05-2008 11:59 QuenMoeren jest offline Szukaj postów użytkownika: QuenMoeren Dodaj QuenMoeren do Listy kontaktów
Mario19pl
Member


images/avatars/avatar-9200.gif

Data rejestracji: 18-01-2008
Postów: 32
Klan: Black Sparta
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Krakow

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Vlade napisał(a)
cytat:
Mario19pl napisał(a)
hmm ja bym tam wolal nowy server^^


A jak Ci nie dropnie nic na początku to za miesiąc będziesz wołał o nowy??? Każdy myśli że jak wystartuje nowy serw to będzie świetnie grał i będzie w top. A potem krzyczą o nowy serw bo im jakoś nie idzie....


oto sie nie boj bo na R2 zle mi nie idzie

__________________

29-05-2008 12:03 Mario19pl jest offline Szukaj postów użytkownika: Mario19pl Dodaj Mario19pl do Listy kontaktów
Pitko
Full Member


Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 57

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to między drużynowe :p whatever :p

Mario, zmiany są potrzebne, ale nowym servem bym nie pogardził :p

Właśnie siedzę na tej waszej nowej grze i próbuję się połapać Pleased

To takie dość dziwne, jak się widzi w innej szacie/grze rozwiązania żywcem wziete z BW
(nie twierdzę, że to źle)
29-05-2008 12:15 Pitko jest offline Szukaj postów użytkownika: Pitko Dodaj Pitko do Listy kontaktów
Omi
Member


Data rejestracji: 18-02-2008
Postów: 32
Klan: DimmuBorgir
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
Dracko napisał(a)
pamietajcie, ze nie patrzymy tylko z perspektywy r2, ale kazdego serwa
mam nadzieje, ze patch ekspedycyjny da szanse broni palnej na serwerze r1, bo poki co ona jest bardzo dyskryminowana (mowie o mobach powyzej feniksa)

Walki miedzy graczami z perspektywy r2
wpada sobie ktokolwiek z top 10 na singlu na walke jego staty 230 zwinki 150 sily, idzie sobie wesola grobadka 4 wampirkow z top 100 ich staty zwinka ~190 sila ~130 i co sie dzieje topka zgarnia wszystko, wydaje mi sie ze zaczna sie polowania na slabe druzyny przez podpakowane postaci Big Grin ale to moje zdanie Big Grin


A ja widzę 3 przeciętnych palniaków/dystów, którzy robią mu z d... jesień średniowiecza.

Większość założyła, że to będzie częścią ekspedycji, czy na pewno?
I co się dzieje z przegranymi w przypadku, gdyby taka walka odbywała się przy ekspedycjach? Odchodzą ze skasowanym repem i bez mobka?

__________________
R5 Rozz
Chcesz coś? Pisz w grze, rzadko zaglądam do skrzynki na forum.
29-05-2008 12:15 Omi jest offline Szukaj postów użytkownika: Omi Dodaj Omi do Listy kontaktów
barney
Triple Ace


images/avatars/avatar-12598.jpg

Data rejestracji: 11-01-2008
Postów: 187
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale bedzie sie dzialo ;]

Xzar: +1 za spam

__________________
WYPOZYCZAM SPRZET NA WSZYSTKIE PIELGRZYMKI

29-05-2008 12:24 barney jest offline Szukaj postów użytkownika: barney Dodaj barney do Listy kontaktów
DarkStorm
Triple Ace


images/avatars/avatar-46.jpg

Data rejestracji: 05-09-2006
Postów: 162
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Moria III będzie za jakiś czas.


to jedna z ciekawszych informacji Big Grin mam nadzieje ze "za jakiś czas" nie będzie liczone w miesiącach Big Grin
29-05-2008 13:47 DarkStorm jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkStorm Dodaj DarkStorm do Listy kontaktów
Lopezzo
Najlepszy Gracz roku 2010


images/avatars/avatar-3859.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 826
Klan: Phoenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mnie zastanawia czy w przypadku walk druzynowych dostaniemy w przypadku wygranej oprocz repa takze expa ? I jak to bedzie mierzone . Takze chcialbym wiedziec czy walczyc ze soba beda mogly razem ( i przeciw ) postacie z pierwszego i drugiego aktu . To samo pytanie dotyczy ekspedycji normalnych - zakladajac ze trafimy na moba - czy w druzynie beda mogly byc postacie z obu aktow ?

__________________
Śpieszmy sie kochac kobiety - tak szybko tyją...

Wink

Nick Lopezzo
29-05-2008 14:44 Lopezzo jest offline Szukaj postów użytkownika: Lopezzo Dodaj Lopezzo do Listy kontaktów
Soulfly
Lord


Data rejestracji: 07-09-2006
Postów: 407
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale wprowadzanie walk drużyn przed zbalansowaniem broni palnych na r2 niestety mija się z celem, biali zrobią palnym z d... jesień średniowiecza.... Frown

__________________
Why can't we not be sober ?
29-05-2008 14:48 Soulfly jest offline Szukaj postów użytkownika: Soulfly Dodaj Soulfly do Listy kontaktów
Elvynnel
Ex-Team


images/avatars/avatar-9659.jpg

Data rejestracji: 02-02-2008
Postów: 293
Klan: PoSSeSSeD
Skąd: Dębica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
Dracko napisał(a)
pamietajcie, ze nie patrzymy tylko z perspektywy r2, ale kazdego serwa
mam nadzieje, ze patch ekspedycyjny da szanse broni palnej na serwerze r1, bo poki co ona jest bardzo dyskryminowana (mowie o mobach powyzej feniksa)

Walki miedzy graczami z perspektywy r2
wpada sobie ktokolwiek z top 10 na singlu na walke jego staty 230 zwinki 150 sily, idzie sobie wesola grobadka 4 wampirkow z top 100 ich staty zwinka ~190 sila ~130 i co sie dzieje topka zgarnia wszystko, wydaje mi sie ze zaczna sie polowania na slabe druzyny przez podpakowane postaci Big Grin ale to moje zdanie Big Grin


A ja widzę 3 przeciętnych palniaków/dystów, którzy robią mu z d... jesień średniowiecza.



Ok, a co z białasami, którzy będą na ekspę chciały iść? I dajmy na to, że Ci palniacy się już dostaną do tej ekspedycji: i co, na samej ekspedycji dostaną w pałę bo nie narobią odpowiedniej ilości dmg?

__________________
Elvynnel

Status w momencie zakończenia gry na R2:
Elvynnel WŁADCA ZWIERZĄT M 4/33/8 [-Asylum-] 10228

Beware!
29-05-2008 14:54 Elvynnel jest offline Szukaj postów użytkownika: Elvynnel Dodaj Elvynnel do Listy kontaktów
Xclusiver
Viking


images/avatars/avatar-11492.gif

Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 732
Klan: BLACK SPARTA
Kraina: Moria
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiadome jest, że trzeba będzie trochę pomyśleć, a nie iść na ekspedycję "na pałę" jak teraz. Przede wszystkim trzeba będzie tworzyć składy mieszane, np.: broń biała + palny bunkier, inaczej będzie można zapomnieć o udanej ekspedycji. Jedno jest pewne, skończą się ekspedycje dwuosobowe rozbijające Hydry czy Golemy.

__________________
Ile to może być warte?
Legendarna Opiekuńcza Kosa Zdrady
Link


29-05-2008 14:59 Xclusiver jest offline Strona domowa Xclusiver Szukaj postów użytkownika: Xclusiver Dodaj Xclusiver do Listy kontaktów
Madry
Double Ace


images/avatars/avatar-10413.jpg

Data rejestracji: 16-03-2008
Postów: 118
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

supeerrrrrrr Smile

Xzar: +1 za spam

__________________

Click here to feed me a Star Fruit!
Get your own at Flyffables!
29-05-2008 15:01 Madry jest offline Szukaj postów użytkownika: Madry Dodaj Madry do Listy kontaktów
Vlade
Viking


Data rejestracji: 22-02-2007
Postów: 671
Klan: SPARTANS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To może być dość ciekawa opcja. Zamiast iść do jakiegoś klanu po repa będzie można samemu wpaść na wielki step zapolować na 4 osobowy zespół białasów po 150-180 zwinki. Smile

Edit: Nie bacząc oczywiście na to że potem może nam przyjść walczyć z mobkiem. Idealne rozwiązanie dla tych z resztką repa.

__________________
------------
r2: Vlade
UK: Vlade

do zamknięcia buildu pielgrzyma ver. 3.0 pozostało do uzbierania: 0 KŻ - 0 KS - 0 KK
BUILD ZAMKNIĘTY

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vlade: 29-05-2008 15:04.

29-05-2008 15:03 Vlade jest offline Szukaj postów użytkownika: Vlade Dodaj Vlade do Listy kontaktów
Drex
Lord


Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 398
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja mam pytanie. Czy będzie obowiązywała zasada połowy dmg przy przyznawaniu repa?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Drex: 29-05-2008 16:01.

29-05-2008 16:00 Drex jest offline Szukaj postów użytkownika: Drex Dodaj Drex do Listy kontaktów
Byakuya
Newbie


Data rejestracji: 13-11-2007
Postów: 3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Więc nowego serwa nie będzie ... Trzeba będzie w co innego pograć ... rotfl
29-05-2008 16:06 Byakuya jest offline Szukaj postów użytkownika: Byakuya Dodaj Byakuya do Listy kontaktów YIM Account Name of Byakuya: yoshisan89
DarkStorm
Triple Ace


images/avatars/avatar-46.jpg

Data rejestracji: 05-09-2006
Postów: 162
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad napisał kilka postów wyżej że za jakiś czas moria 3 Big Grin Big Grin Big Grin
29-05-2008 16:23 DarkStorm jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkStorm Dodaj DarkStorm do Listy kontaktów
emirein
Junior Member


Data rejestracji: 29-06-2007
Postów: 17
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Kraków

RE: BW Team Roadmap :: czerwiec - lipiec '2008 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"- walki w lokacji pomiędzy drużynami w zamian za rep (szczegóły wkrótce)"

no właśnie, widzę, że inaczej to rozumie niż wszyscy, więc jak to będzie:
a) w lokacjach zamiast na np. smoka pechowo trafiamy na inną drużynę
b) idziemy na jakąś specjalną arenę, żeby powalczyć z inną drużyną a nagrodą będzie rep czyli będzie to coś jakby nowy sposób zarabiania repa.

czy za takie walki trzeba będzie zapłacić repa ?

__________________
nick w grze : emirein

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez emirein: 29-05-2008 16:49.

29-05-2008 16:47 emirein jest offline Szukaj postów użytkownika: emirein Dodaj emirein do Listy kontaktów
krax12
Viking


images/avatars/avatar-5457.gif

Data rejestracji: 02-07-2007
Postów: 608
Klan: ~MK~
Kraina: Necropolia V
Skąd: Z dalekiej Łajby (Ódź)

RE: BW Team Roadmap :: czerwiec - lipiec '2008 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

eh właśnie rozwińcie to "- walki w lokacji pomiędzy drużynami w zamian za rep"

bo tak to tylko tworzymy nie potrzebny spam

nie podoba mi się ten pomysł Smile

1)będę musiał latać na niższe lokacje (żeby się nie bić z np. psd r3 Big Grin wiadomo że z nimi nie mam szans)

2) na ekspy (fenie) latam w sprzęcie specjalnie kupiomyn za (nie oszukujmy się grosze ale na więcej mnie nie stać) więc znowu albo zakładam swoją palną i latam na wcześniejsze lokacje (jw) albo pożyczam sprzęt co jest denerwujące że nie lata się na eskpy w swoim sprzęcie

__________________
Mhael
29-05-2008 18:06 krax12 jest offline Szukaj postów użytkownika: krax12 Dodaj krax12 do Listy kontaktów
WaszKiller
King


Data rejestracji: 05-07-2007
Postów: 898
Klan: VII // BK
Kraina: Moria II
Skąd: Dęblin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
- walki w lokacji pomiędzy drużynami w zamian za rep (szczegóły wkrótce)


Ja pierniczę Tongue co Wy tak ględzicie aby rozwinęli co z tym i tamtym... przeczytajcie dokładnie rotfl jak wymyślą to podadzą Tongue
Ogólnie może być ciekawie...
Ale i tak wszyscy ze zniecierpliwieniem będą czekali na lipiec 2008 Big Grin

Pozdro Smile

ps. sorki za spam Frown

__________________
Strzelam ślepakami = ) /r5

Waszka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez WaszKiller: 29-05-2008 18:23.

29-05-2008 18:22 WaszKiller jest offline Szukaj postów użytkownika: WaszKiller Dodaj WaszKiller do Listy kontaktów
Pavelsk
Lord


images/avatars/avatar-19598.jpg

Data rejestracji: 29-05-2008
Postów: 438
Klan: Twórca: White Dragons Legion/ Nest
Kraina: Necropolia II
Skąd: Bydgoszcz / Sochaczew

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hej a co idzie za tajmniecza nazwa Path 1.1 nierozumiem co on ma wniesc i czemu wszyscy n aniego czekaja

czyzby mial zalac serwery nowymi dropami??

a tak rozumiem ze fajnei by bylo si espotkac z inna druzxyna w lokacji tylko zeby z tego pkt dośw były oraz kasa
pozdrawiam

__________________

r3 (Pavelsk), r7(Baroness), r10(Achilles), r14(Tron)
Twórca i lider WHITE DRAGON LEGION
Twórca projektu WHITE DRAGONS NEST
[

29-05-2008 19:38 Pavelsk jest offline Szukaj postów użytkownika: Pavelsk Dodaj Pavelsk do Listy kontaktów
Strony (31): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » BW Team Roadmap :: czerwiec - wrzesień '2008

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH