Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Przejmę Konto R4 dla doswiadczonego gracza ;] » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony dla doswiadczonego gracza ;] 5 Ankieta - średnia ocena: 7,205 Ankieta - średnia ocena: 7,20
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
jjaarreekk88
Triple Ace


images/avatars/avatar-10126.jpg

Data rejestracji: 11-07-2007
Postów: 172
Kraina: Necropolia II

dla doswiadczonego gracza ;] Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

potrzebuje jakiegos dobrego konta top 300 min.

na r3 mam top 50 to samo postaram sie zrobic na r4 jezeli ktos ma zamiar zrezygnowac z gry i nie chce zeby konto sie zmarnowało nie pozostaje zrobic nic innego jak oddac je mi Smile

__________________
wszystkie moje aukcje trwają 24h od podania ceny minimalnej + "regulaminowe 5min"

ZŁÓŻ NOWĄ OFERTĘ HANDLOWĄ (click)
30-05-2008 20:02 jjaarreekk88 jest offline Szukaj postów użytkownika: jjaarreekk88 Dodaj jjaarreekk88 do Listy kontaktów
jjaarreekk88
Triple Ace


images/avatars/avatar-10126.jpg

Data rejestracji: 11-07-2007
Postów: 172
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez jjaarreekk88
RE: dla doswiadczonego gracza ;] Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

prosze ;]

__________________
wszystkie moje aukcje trwają 24h od podania ceny minimalnej + "regulaminowe 5min"

ZŁÓŻ NOWĄ OFERTĘ HANDLOWĄ (click)
31-05-2008 11:52 jjaarreekk88 jest offline Szukaj postów użytkownika: jjaarreekk88 Dodaj jjaarreekk88 do Listy kontaktów
palmer
Full Member


images/avatars/avatar-7422.jpg

Data rejestracji: 08-07-2007
Postów: 64
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to wez moje.....troche wyzej jak top 50 no ale zawsze cos Smile

__________________
r3 = Palmer
01-06-2008 17:42 palmer jest offline Szukaj postów użytkownika: palmer Dodaj palmer do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Przejmę Konto R4 dla doswiadczonego gracza ;]

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH