Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia III (R4) » ZASADZKA 8hp od 4 rund ... eh :P » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 8hp od 4 rund ... eh :P
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
WaszKiller
King


Data rejestracji: 05-07-2007
Postów: 898
Klan: VII // BK
Kraina: Moria II
Skąd: Dęblin

8hp od 4 rund ... eh :P Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=a8b22fab5d

Mimo, że przegrałem to walka mi się spodobała... rotfl

__________________
Strzelam ślepakami = ) /r5

Waszka

31-05-2008 17:12 WaszKiller jest offline Szukaj postów użytkownika: WaszKiller Dodaj WaszKiller do Listy kontaktów
kitkas1
Emperor


images/avatars/avatar-12526.jpg

Data rejestracji: 15-05-2007
Postów: 1.183
Klan: <White Dragons>
Kraina: Necropolia
Skąd: KOSZALIN...bonin...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dużo nie brakowało żebyś wygrał ,jednakże gostek atakujący miał
więcej zwinki i to przesądziło że tak często nie trafiałeś Wink
Ale i tak jest ból że tak mało brakowało 7/10


__________________

31-05-2008 17:17 kitkas1 jest offline Szukaj postów użytkownika: kitkas1 Dodaj kitkas1 do Listy kontaktów
edek081
Lord


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 260
Klan: SAMURAI
Kraina: Necropolia III
Skąd: mam to wiedzieć

RE: 8hp od 4 rund ... eh :P Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dam 10/10 za pecha którego miałeś, niestety przewaga zwinki zadecydowała, ale walka rzeczywiście ciekawa, ale na 12 hitów same pudła oj Shocked

__________________
R4---->Arthas

SAMURAI

Wygrałeś coś lub ja coś wygrałem, składaj ofke, sprzedajesz to dawaj z 10 półki
31-05-2008 17:20 edek081 jest offline Szukaj postów użytkownika: edek081 Dodaj edek081 do Listy kontaktów
chevron
Double Ace


images/avatars/avatar-23592.jpg

Data rejestracji: 24-05-2007
Postów: 145
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Z Nienacka :]

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pech... wystarczyło jedno trafienie do wygranej, niestety zbyt duża przewaga zwinki przesądziła o zwycięstwie przeciwnika Wink .
8/10

__________________


R14 - espiro
31-05-2008 23:10 chevron jest offline Szukaj postów użytkownika: chevron Dodaj chevron do Listy kontaktów
k0rNiCz3k
Newbie


images/avatars/avatar-5346.gif

Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 4
Kraina: Necropolia III
Skąd: Gdansk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brak wiadomości o podanym id lub nieprawidłowy klucz

Upewnij się że odnośnik do wiadomości został wklejony w całości.

__________________


R4 k0rNiCz33k
31-05-2008 23:58 k0rNiCz3k jest offline Szukaj postów użytkownika: k0rNiCz3k Dodaj k0rNiCz3k do Listy kontaktów Zobacz profil MSN k0rNiCz3k
SmokR4
Emperor


images/avatars/avatar-6859.jpg

Data rejestracji: 28-01-2008
Postów: 1.488
Kraina: Necropolia VI
Skąd: ZewsząD :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no super walka Red Face SAMYM POCZąTKIEM BYłEM ZASKOCZONY Red Face naprawde wielkie gratki skasowania Red Face

Brak wiadomości o podanym id lub nieprawidłowy klucz

Upewnij się że odnośnik do wiadomości został wklejony w całości.

__________________

R14 - klapouchy

Tomaszek Smile
Pożegnanie
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?postid=6708549#post6708549


02-06-2008 13:26 SmokR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: SmokR4 Dodaj SmokR4 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia III (R4) » ZASADZKA 8hp od 4 rund ... eh :P

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH