Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » awatary-jeśli to było to sorki:) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony awatary-jeśli to było to sorki:)
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
szamanka
Member


images/avatars/avatar-946.gif

Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 31
Rasa w grze: Kultysta

awatary-jeśli to było to sorki:) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czekając na wynik napadu lub wyprawy lubię zaglądać na forum lub czytać opisy klanów, prawdę mówiąc dlatego głównie bo uwielbiam oglądać awatary, niektóre są po prostu...za...jefajneWink czy ktoś może mnie oświcić gdzie szukać takich cudeniek? wdzięczna będę za sugestięWink i jeszcze takie pytanie, dlaczego nie wszystkie linki mi wchodzą? niektóre od razu, a niektóre są nieaktywne wogóle, co robię źle?

__________________
wszystko jest kwestią wyboru..........
06-12-2006 19:49 szamanka jest offline Szukaj postów użytkownika: szamanka Dodaj szamanka do Listy kontaktów
Sumi
Lord


images/avatars/avatar-1227.gif

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 480
Klan: LigaTemidy [Szefowa :P]
Skąd: Z daleka.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Polecam www.iconator.com - tutaj jest wiele fajnych, ale trzeba trochę poszukać, zanim się znajdzie coś dla siebie.


Natomiast ja sama robię sobie avatary. Smile

__________________

-- - --- - -- - --- - --
Back to business.
-- - --
ID:14353
06-12-2006 20:10 Sumi jest offline Szukaj postów użytkownika: Sumi Dodaj Sumi do Listy kontaktów
szamanka
Member


images/avatars/avatar-946.gif

Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 31
Rasa w grze: Kultysta

Autor tematu Temat rozpoczęty przez szamanka
dzięki za odpowiedź:) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzięki SumiSmile zaraz tam sobie urządzę wyprawęSmile tylko małego wampirka muszę jeszcze unieszkodliwićSmile
niestety zdolności takich nie mam, moje zdolności tu niestety mało przydatne sąFrown ale jakoś idzie chociaż jak krew z nosa, dwa kroki do przodu trzy do tyłuWink

__________________
wszystko jest kwestią wyboru..........
06-12-2006 20:15 szamanka jest offline Szukaj postów użytkownika: szamanka Dodaj szamanka do Listy kontaktów
Zeruel
Emperor


images/avatars/avatar-4293.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 1.220

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tam oglądam różnie galerie, robie screenka i lekko przerabiam wspaniałym edytorem grafiki, jakim jest paint

__________________
Gram na r9.
06-12-2006 20:23 Zeruel jest offline Szukaj postów użytkownika: Zeruel Dodaj Zeruel do Listy kontaktów
No-one
Member


images/avatars/avatar-1.jpg

Data rejestracji: 16-09-2006
Postów: 46
Klan: Exiled from Bloody Kingdom
Skąd: Hell

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Za dawnych czasów, kiedy mi się chciało też robiłem przeróbki. Albo wręcz tworzyłem prawie od zera, żęby mieć pewność, że nic się nie powtórzy. Teraz już mi isę nie chce, zostałem przy jednym avatarze i jest mnie z tym dobrze... Big Grin

__________________
Doesn't know...
Doest't care...

IQ świata jest stałe. Im więcej ludzi tym więcej idiotów...



Kontakt
07-12-2006 10:45 No-one jest offline Szukaj postów użytkownika: No-one Dodaj No-one do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tworzę dla siebe od zera, dla innych zwykle z gotowych później przerabianych obrazków
ten co mam teraz jest już stary (przetworzony tylko z animacji na statyczny i zmniejszona rozdzielczość, bo forum trochę inne i zasady awatarów zmienione Wink )

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
07-12-2006 11:44 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
szamanka
Member


images/avatars/avatar-946.gif

Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 31
Rasa w grze: Kultysta

Autor tematu Temat rozpoczęty przez szamanka
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niestety nie bardzo umiem sobie z takimi rzeczami radzić jak obróbki zdjęć i avatarów, ten który mam w grze jako szamanka bardzo mi się podoba ale dostałam go od grafika który zawodowo zajmuje się rysowaniem do komiksów i najwięcej do tych "fantastycznych Wink " niestety nawet nie umiem go przyciąć żeby wkleić jako avatar na forumFrown nie wchodzi bo jest za duży, a może nie mam programu do tego, nie wiem. Czytałam też posty z tematu rysunki i tam był wymieniany paint moze tam spróbuję coś wykombinować. C47 pisał że ma painta każdy kto ma windowsaSmile to ja też muszę go miećSmile

__________________
wszystko jest kwestią wyboru..........
07-12-2006 20:05 szamanka jest offline Szukaj postów użytkownika: szamanka Dodaj szamanka do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

polecam Irfan View
prosty program/przeglądarka plików graficznych
można tam retuszować lekko zdjęcia i modyfikować (pluginy, kolory, konwersja[rozszerzenie pliku], zmiana rozmiaru itp itd

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
07-12-2006 21:13 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
szamanka
Member


images/avatars/avatar-946.gif

Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 31
Rasa w grze: Kultysta

Autor tematu Temat rozpoczęty przez szamanka
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to jeszcze tylko proszę o małą wskazówkę, czy Irfan View szukać w dobrychprogramach czy w pobieralni? pytam bo neta mam niedługo i jeszcze trochę się boję wirusów, mam nadzieję że uda mi się ściągnąć także polską wersję językową bo angielski to jest dla mnie "magia" Wink

__________________
wszystko jest kwestią wyboru..........
07-12-2006 21:51 szamanka jest offline Szukaj postów użytkownika: szamanka Dodaj szamanka do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://www.download.net.pl/d219/irfanview/ - tutaj jest program z polskiego serwera, najpierw instalujesz później klikasz na link poniżej i ściągasz ver. PL

http://www.irfanview.com/languages.htm - tutaj wybierz polski język i ściągnij tą wersję

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
07-12-2006 21:54 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
szamanka
Member


images/avatars/avatar-946.gif

Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 31
Rasa w grze: Kultysta

Autor tematu Temat rozpoczęty przez szamanka
czy pomoże jeśli się przefarbuję???? np. na brunetkę?? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

znalazłam i owszem, ściąnęłam i owszem, zainstalowałam i na tym się skończyło Crying niestety opis tego jak wsadzić język polski do angielskiego oprogramowania też jest po angielsku, niestety urodziłam się jako blondynka i szlag mnie jasny trafi zaraz za chiny ludowe nie mogę sobie z tym poradzić i zaraz zacznę gryźć klawiaturę bo nic mnie tak nie wkurza jak to że nie mogę sobie z czymś poradzić przy kompie, albo pójdę i napadnę takiego wampirka co mi dupsko skopie i jakoś mi ulżyFrown Frown

__________________
wszystko jest kwestią wyboru..........
07-12-2006 22:45 szamanka jest offline Szukaj postów użytkownika: szamanka Dodaj szamanka do Listy kontaktów
szamanka
Member


images/avatars/avatar-946.gif

Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 31
Rasa w grze: Kultysta

Autor tematu Temat rozpoczęty przez szamanka
teraz będzie seria głupich pytań Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie wiem jak ale w końcu mi się udało zainstalować to co trzeba i w języku polskim ale razem z tym mam ściągnięte a irfan view thumbnails oraz google desktop search niestety nie wiem co to jest i do czego potrzebne? wywalić czy zostawić?

__________________
wszystko jest kwestią wyboru..........
07-12-2006 23:03 szamanka jest offline Szukaj postów użytkownika: szamanka Dodaj szamanka do Listy kontaktów
Berith
Emperor


images/avatars/avatar-3389.gif

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 1.181
Kraina: Necropolia
Skąd: przylecą kosmici?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chcesz awatar, to podaj mi na priva wymiary, tekst jaki ma się na nim znajdować i najlepiej obrazek, który mam wykorzystać.

__________________



08-12-2006 00:11 Berith jest offline Szukaj postów użytkownika: Berith Dodaj Berith do Listy kontaktów
szamanka
Member


images/avatars/avatar-946.gif

Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 31
Rasa w grze: Kultysta

Autor tematu Temat rozpoczęty przez szamanka
tak dla sprawdzenia Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sprawdzam czy się udało wgrać avatar

__________________
wszystko jest kwestią wyboru..........
08-12-2006 19:21 szamanka jest offline Szukaj postów użytkownika: szamanka Dodaj szamanka do Listy kontaktów
szamanka
Member


images/avatars/avatar-946.gif

Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 31
Rasa w grze: Kultysta

Autor tematu Temat rozpoczęty przez szamanka
co robię źle??? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie mogę się połapać co robię źle, beznadziejne ze mnie beztalencie chybaFrown

__________________
wszystko jest kwestią wyboru..........
08-12-2006 19:49 szamanka jest offline Szukaj postów użytkownika: szamanka Dodaj szamanka do Listy kontaktów
szamanka
Member


images/avatars/avatar-946.gif

Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 31
Rasa w grze: Kultysta

Autor tematu Temat rozpoczęty przez szamanka
przeprosiny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przepraszam serdecznie wszystkich którzy niechcący byli świadkami mojej głupoty, a najbardziej Beritha który zmarnował czas dla takiej idiotki jak ja. avatar mam chociaż wgrany na dysk, nie będę tu więcej czasu ludziom marnować.

__________________
wszystko jest kwestią wyboru..........
08-12-2006 20:52 szamanka jest offline Szukaj postów użytkownika: szamanka Dodaj szamanka do Listy kontaktów
szamanka
Member


images/avatars/avatar-946.gif

Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 31
Rasa w grze: Kultysta

Autor tematu Temat rozpoczęty przez szamanka
udało się:) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

udało się nareszcie, widocznie groźba, że się poskarże na ten swój głupi komp do C47 podziałała, komp się wystraszył kable mu się przegrzały i w końcu zaskoczył. uffffff, no to nareszcie mogę się zająć zabawą.

__________________
wszystko jest kwestią wyboru..........
08-12-2006 21:49 szamanka jest offline Szukaj postów użytkownika: szamanka Dodaj szamanka do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

miło mi że pomogłem z twoim komputerem nawet nie ruszając palcem Big Grin ale niestety dostajesz ostrzeżenie za multiposty
posty się edytuje jak chcesz coś dopisac, a nie wpisujesz jeden pod drugim

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
10-12-2006 16:37 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » awatary-jeśli to było to sorki:)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH