Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » Wasze najfajniejsze momenty » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (9): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Wasze najfajniejsze momenty 18 Ankieta - średnia ocena: 8,3918 Ankieta - średnia ocena: 8,3918 Ankieta - średnia ocena: 8,39
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
radrek95
Lord


Data rejestracji: 18-11-2006
Postów: 330
Kraina: Necropolia IX

Smile Wasze najfajniejsze momenty Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mój najfajniejszy moment był wtedy gdy sprzedałem gosciowi spaczony pierscień za 15k pkt rozwoju

__________________
Nick :Naadir
r14
06-12-2006 20:28 radrek95 jest offline Szukaj postów użytkownika: radrek95 Dodaj radrek95 do Listy kontaktów
Sotek
Lord


Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 398
Klan: VoLE
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mój wtedy gdy znalazłem farmę z ponad 2 x większą ilością punktów. Dostawałem za atak po 100-140 PD.
07-12-2006 00:12 Sotek jest offline Szukaj postów użytkownika: Sotek Dodaj Sotek do Listy kontaktów
_pimpek
Forum Ace


Data rejestracji: 25-09-2006
Postów: 89
Klan: Trwam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moj kiedy powstaly FiCki, wiedzialem juz wtedy, ze zapewnia mi wiele niezapomnianych wrazen.... Big Grin

__________________
ID - 1227
07-12-2006 06:28 _pimpek jest offline Szukaj postów użytkownika: _pimpek Dodaj _pimpek do Listy kontaktów
Rohen
Triple Ace


Data rejestracji: 23-11-2006
Postów: 150
Klan: KoC
Skąd: jestes ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

radrek kłamiesz , powiedziałeś mi w szkole że za 9k

A mój fajny moment był wtedy gdy walczyłem i wygrałem mając na końcu walki 1pkt życia Smile

__________________
Nick : Pupcio ID: 26330

2serwer bedzie niedługo... To se na niego poczekamy Smile
07-12-2006 16:14 Rohen jest offline Strona domowa Rohen Szukaj postów użytkownika: Rohen Dodaj Rohen do Listy kontaktów AIM Screen Name of Rohen: nie mam YIM Account Name of Rohen: nie mam Zobacz profil MSN Rohen
radrek95
Lord


Data rejestracji: 18-11-2006
Postów: 330
Kraina: Necropolia IX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez radrek95
x Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zapomniałem dodac ze niedawno znalazłem kolejny spaczony pierscień i jeden za 9 a drugi za 15k

__________________
Nick :Naadir
r14
07-12-2006 18:47 radrek95 jest offline Szukaj postów użytkownika: radrek95 Dodaj radrek95 do Listy kontaktów
jaworski
Triple Ace


images/avatars/avatar-721.gif

Data rejestracji: 08-10-2006
Postów: 226
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: KRAKÓW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mój najfajniejszy moment był wtedy kiedy robiłem to pierwszy razSmile
a to był już dawno dawno tamu.

__________________
www.vampirefro.prv.pl

TYM JESTEŚ, CZYM JA BYŁEM...
TYM BĘDZIESZ, CZYM JA JESTEM...

07-12-2006 20:49 jaworski jest offline Strona domowa jaworski Szukaj postów użytkownika: jaworski Dodaj jaworski do Listy kontaktów
Wiciex
Junior Member


images/avatars/avatar-914.jpg

Data rejestracji: 02-11-2006
Postów: 20
Klan: Die together, S_V forever
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Zza rogu;D

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moim najszczęśliwszym dneim był wtedy kiedy mi się z okolic [mam 19 lvl]
wypadł rogacz.;p

__________________
Należę do mrocznego legionu proszę to zapamiętać

Nie zapominaj patrzeć do tyłu......


R1: Siemano
R2:JestemsobieWiciu
R3:Thrall

Jeżeli coś wygram dawajcie oferty na BW;d
07-12-2006 21:24 Wiciex jest offline Szukaj postów użytkownika: Wiciex Dodaj Wiciex do Listy kontaktów
przemus
Viking


Data rejestracji: 04-10-2006
Postów: 515
Klan: Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

taaa a moim najszcześliwszym momentem jest wymienienie d strzelby na diamentowy ring + rubinowy set + 1k pr ale to dawno było a tak to tylko ten jeden raz był i nic wiecej ;/

__________________
R14
Nick: przemus

07-12-2006 22:08 przemus jest offline Szukaj postów użytkownika: przemus Dodaj przemus do Listy kontaktów
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a moim kiedy znalazłam na pielgrzymce doskonałą strzelbę Big Grin

__________________
FREEDOM

07-12-2006 22:52 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
Rohen
Triple Ace


Data rejestracji: 23-11-2006
Postów: 150
Klan: KoC
Skąd: jestes ?

RE: x Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
radrek95 napisał(a)
Zapomniałem dodac ze niedawno znalazłem kolejny spaczony pierscień i jeden za 9 a drugi za 15k


Ta jasneee.

Dzis na okolicach znalazłem miecz zwinnosci .
I dziś zdobyłem w walce :

...zdobyłes 12 PKT doswiadczenia
Harkonnen płaci okup w wysokości 651PLN, 24 litrów krwi oraz oddaje 37489 ludzi w niewole .

Pokonałem swojego odwiecznego wroga i jestem z siebie dumny

__________________
Nick : Pupcio ID: 26330

2serwer bedzie niedługo... To se na niego poczekamy Smile
07-12-2006 23:22 Rohen jest offline Strona domowa Rohen Szukaj postów użytkownika: Rohen Dodaj Rohen do Listy kontaktów AIM Screen Name of Rohen: nie mam YIM Account Name of Rohen: nie mam Zobacz profil MSN Rohen
Mozart
Lord


images/avatars/avatar-3159.jpg

Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 273
Skąd: 100lica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moj to chyba jak dobra kobre zlapalem...

__________________
ID R1 - 3713
ID R3 - 2833
08-12-2006 00:15 Mozart jest offline Szukaj postów użytkownika: Mozart Dodaj Mozart do Listy kontaktów
Guerra
Member


Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 28

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja dzisiaj sam zrobiłem zadanie z Uzurpatorem Smile

__________________
Kupię:
Srebrny Pierścień Lewitacji
Srebrny Amulet Lewitacji
Elfie Spodnie

08-12-2006 04:23 Guerra jest offline Szukaj postów użytkownika: Guerra Dodaj Guerra do Listy kontaktów
Rumbler
Triple Ace


images/avatars/avatar-521.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 189
Klan: O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wrocek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tez dzisiaj zrobilem zadanie z uzurpatorem


Ostatnio mialem moment, ze zrobilem 2 zadania w ciagu 15min


A najlepszy moment jak budowalem swoj pierwszy rynek. Zbieralem ludzi i juz mialem 8k ludzi i jak przechodzilem do zakladki Plac Budowy ktos mnie skroil, a zostal mi juz ostatni atak w tym dniu. Wkurzony, ze nie wybuduje rynku pojechalem jakiegos duzo gorszego typa, zeby sie wyladowac i jakiez bylo moje zdziwienie gdy sie okazalo, ze zrabowalem mu 10k ludzi Big Grin

__________________

08-12-2006 12:57 Rumbler jest offline Szukaj postów użytkownika: Rumbler Dodaj Rumbler do Listy kontaktów
Dragosani
Triple Ace


Data rejestracji: 25-09-2006
Postów: 218
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mój jak znalazłem orchidee Smile i farme po 180 pkt za atak
08-12-2006 17:50 Dragosani jest offline Szukaj postów użytkownika: Dragosani Dodaj Dragosani do Listy kontaktów
holgin
Lord


Data rejestracji: 24-08-2006
Postów: 281
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mój najfajniejszy moment był kiedy znalazłem mściwy amu, demoniczną pałke, diamentowy ring Smile (oczywiście nie w jednym dropie Wink )

__________________
Reflink Smile
08-12-2006 17:55 holgin jest offline Strona domowa holgin Szukaj postów użytkownika: holgin Dodaj holgin do Listy kontaktów AIM Screen Name of holgin: brak YIM Account Name of holgin: brak Zobacz profil MSN holgin
Miskov
Viking


images/avatars/avatar-24863.jpg

Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 563
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Bełchatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mój najszczęśliwszy moment, to ten, w kórym znalazłem Bojową Kurtkę, Diamentowy Amulet i jak wcisnąłem jakiemuś gościowi Dobrą Kurtkę Złodzieja za Spaczony Ring Big Grin

__________________
R11 Khalesii
08-12-2006 18:18 Miskov jest offline Szukaj postów użytkownika: Miskov Dodaj Miskov do Listy kontaktów
achito
Member


Data rejestracji: 14-09-2006
Postów: 25
Klan: PoSSeSSeD
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moj to wtedy kiedy znalazlem orchidee Smile Smile Smile
08-12-2006 18:37 achito jest offline Szukaj postów użytkownika: achito Dodaj achito do Listy kontaktów
Dominiqa
Full Member


images/avatars/avatar-1433.jpg

Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 64
Klan: Necronomicon
Skąd: otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mój kiedy znalazłam dobrą orchideę...

__________________
"Wściekła dziewka z siekierą mocniejsza bywa w działaniu od kwarty gorzałki: niejedną rzecz można zobaczyć, która w realnym świecie nie istnieje"

08-12-2006 18:39 Dominiqa jest offline Szukaj postów użytkownika: Dominiqa Dodaj Dominiqa do Listy kontaktów
bielano
Member


Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 26
Skąd: LKS

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mój, kiedy znalazłem orchideę i kaligule;p
08-12-2006 19:04 bielano jest offline Szukaj postów użytkownika: bielano Dodaj bielano do Listy kontaktów
casshern
Triple Ace


images/avatars/avatar-888.jpg

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 152
Skąd: Zielona Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wszyscy tylko jak coś znaleźli a mój najfajnieszy moment był wtedy gdy siedziałem przez jakiś miesiąc gry na jednym kwadracie i obok mnie byl taki ktos o nicku chimera i mnie farmil przez dlugie tygodnie az wkoncu sie nadział i przegrał a ja zwyciężyłem Big Grin

__________________
R11 - Cass
R10 - Aliza
R7 -Cass
08-12-2006 20:00 casshern jest offline Szukaj postów użytkownika: casshern Dodaj casshern do Listy kontaktów
chmielnik
Member


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 45
Klan: -----
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mój jak znalazłem msciwy amulet występku +11 wpływów

__________________
ID: 175
09-12-2006 00:43 chmielnik jest offline Szukaj postów użytkownika: chmielnik Dodaj chmielnik do Listy kontaktów
fanatyk9
Triple Ace


images/avatars/avatar-2736.jpg

Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 178
Klan: Shadow Light
Skąd: GKS Bełchatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak wypadł diamentowy pierścień i jak sklepałem gościa 19 pkt jak mialem 11 Wink

__________________


n. - Fanatykoo

Zapraszam - co 3 dni nowe przedmioty
09-12-2006 19:29 fanatyk9 jest offline Szukaj postów użytkownika: fanatyk9 Dodaj fanatyk9 do Listy kontaktów
Grzesiu:)
Ex-Team


Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 702
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Cambridge

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
casshern napisał(a)
wszyscy tylko jak coś znaleźli a mój najfajnieszy moment był wtedy gdy siedziałem przez jakiś miesiąc gry na jednym kwadracie i obok mnie byl taki ktos o nicku chimera i mnie farmil przez dlugie tygodnie az wkoncu sie nadział i przegrał a ja zwyciężyłem Big Grin


mnie właśnie farmi codziennie Big Grin

a najlepszy moment - jak dostałem ponad 150 Punktów expa

__________________
cytat:
Powiem ci szczerze że Twój nick nie jest taki zły
Sprawia że wydajesz się miłym modem Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Grzesiu:): 09-12-2006 19:51.

09-12-2006 19:51 Grzesiu:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiu:) Dodaj Grzesiu:) do Listy kontaktów
Messerus
Full Member


images/avatars/avatar-459.jpg

Data rejestracji: 03-09-2006
Postów: 66
Klan: strzępki oryginalnego pluszu
Kraina: Necropolia
Skąd: a skądże! :D

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mój jak pielgrzymkę inteligencji zaliczyłem za drugim podejściem Big Grin Big Grin Big Grin

__________________
Choć papierków po cukierkach ślad i tam i tuuuu.... marzy mi się Bombonierka Yahooooooooo!!! Big Grin
r1 Nadszyszkownik_Cicho
dawniej: Messer13
Pluszak abstynent Big Grin
10-12-2006 02:10 Messerus jest offline Szukaj postów użytkownika: Messerus Dodaj Messerus do Listy kontaktów
Celiusz
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moj jak znalazlem diamentowy pierscien szczescia Big Grin
10-12-2006 02:15
ShiZen
Lord


images/avatars/avatar-981.jpg

Data rejestracji: 08-11-2006
Postów: 336
Klan: 3Misie Garrison
Skąd: Zabrze

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mój był jak kupiłem Rogaty hełm za dobry hełm Smile

__________________
Nick: ShiZen
ID: 17690

To mój link referencyjny. Możesz mi pomóc, wszak to nic nie kosztuje
10-12-2006 02:23 ShiZen jest offline Szukaj postów użytkownika: ShiZen Dodaj ShiZen do Listy kontaktów
Jamohlon
Double Ace


images/avatars/avatar-1473.jpg

Data rejestracji: 07-10-2006
Postów: 133
Klan: fajny
Kraina: Necropolia
Skąd: z książki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak znalazlem dobra strzelbe

__________________
NIE GRAM NA R1 BO BYL TAM TAKI KLAN JAK CZARNA KOMPANIA

NIE GRAM NA R2 BO JEST NUDNO
NIE GRAM NA R3 BO MI SIE NIE CHCE BO GRAM W TIBIE
10-12-2006 09:16 Jamohlon jest offline Szukaj postów użytkownika: Jamohlon Dodaj Jamohlon do Listy kontaktów
Ghost_Rider
Junior Member


images/avatars/avatar-1484.jpg

Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 12
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak przewinalem ta strone i stwierdzilem ze miewalem znacznie fajniejsze!!

__________________
Ghost_Rider
id
25936
10-12-2006 12:18 Ghost_Rider jest offline Szukaj postów użytkownika: Ghost_Rider Dodaj Ghost_Rider do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Ghost_Rider
jarekpp666
Triple Ace


Data rejestracji: 25-10-2006
Postów: 175
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gdy przy 6% wreszcie udała sie pielgrzymka na zwiiność i do tego wypadły 2 x doskonałe spodnie

__________________

10-12-2006 13:17 jarekpp666 jest offline Szukaj postów użytkownika: jarekpp666 Dodaj jarekpp666 do Listy kontaktów
DeV
Junior Member


images/avatars/avatar-14977.jpg

Data rejestracji: 17-11-2006
Postów: 22
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gdy mi sie udała pielgrzyma na zwinnosc za 7 razemSmile
10-12-2006 19:26 DeV jest offline Szukaj postów użytkownika: DeV Dodaj DeV do Listy kontaktów
Strony (9): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » Wasze najfajniejsze momenty

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH