Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » Wasze najfajniejsze momenty » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (9): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Wasze najfajniejsze momenty 18 Ankieta - średnia ocena: 8,3918 Ankieta - średnia ocena: 8,3918 Ankieta - średnia ocena: 8,39
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Scr0ug3
Double Ace


Data rejestracji: 01-09-2006
Postów: 106

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mój to dziś - d.Strzelba -->d.magnum --> D.Ak-47 (nie sprzedaje) Big Grin pod rząd Smile
10-12-2006 21:20 Scr0ug3 jest offline Szukaj postów użytkownika: Scr0ug3 Dodaj Scr0ug3 do Listy kontaktów
DorianWRC
Full Member


images/avatars/avatar-772.gif

Data rejestracji: 30-10-2006
Postów: 50
Klan: Breed
Rasa w grze: Ssak
Skąd: WRC :D

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja to mam pecha ... Ale niepędę tu się rozczulał jedynie kiedyś znalazłem Dobry kunsztynowy kask Big Grin tylko to bo inne to juz nietakie fajne momenty Big Grin

__________________
Nick w grze: DorianWRC
ID: 23115
Jeżeli wygram jakąś aukcje to zgłoś się do mnie w grze ;]

10-12-2006 23:30 DorianWRC jest offline Szukaj postów użytkownika: DorianWRC Dodaj DorianWRC do Listy kontaktów
Giovanna
Member


Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 25
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mój najfajnieszy moment to wtedy, kiedy mogłam sie odegrac na tych wszystkich którzy mnie dręczyli i atakowaliTongue Nie ma to jak konto premium i dynamiczny rozwój postaci Big Grin
11-12-2006 08:50 Giovanna jest offline Szukaj postów użytkownika: Giovanna Dodaj Giovanna do Listy kontaktów
Night_Hunter
Full Member


images/avatars/avatar-1492.jpg

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 71
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: mroczne otchłanie petrochemii...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moim najfajniejszym momentem były narodziny mojego syna Filipa Big Grin

__________________
ID_6597
...uwielbiam zapach napalmu o poranku...

11-12-2006 10:46 Night_Hunter jest offline Szukaj postów użytkownika: Night_Hunter Dodaj Night_Hunter do Listy kontaktów
mikolaj123
Lord


Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 282
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

najlepszy moment : ide w okolice miasta, rozwalam mastodonta w 3rundzie bez starty 1hp, 2minuty pozniej buduje sie 10lvl domu publicznego (rynek mialem wczesniej) 10minut pozniej udana wyprawa delka i wszystkie dalekie zaliczone, a do tego jeszcze atakuje goscia i dostaje na 16lvl (atakowalem 21lvl) 25k ludzi, 150k pln + 15k krwi i 46expa Smile Smile to byly czasy Big Grin Big Grin

__________________
r1 :
Uckyducky, id : 24810
r3 :
Foka, id : 38870
Gadu - Gadu :
3025522
11-12-2006 13:15 mikolaj123 jest offline Szukaj postów użytkownika: mikolaj123 Dodaj mikolaj123 do Listy kontaktów
KINAS
Full Member


images/avatars/avatar-5381.jpg

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 59
Klan: ---
Kraina: Necropolia II
Skąd: TORUŃ

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moj jak poznalem moja kochana MONIKE Big Grin

__________________
LEPIEJ BYć PANEM W PIEKLE NIż SłUGą W NIEBIE
11-12-2006 18:44 KINAS jest offline Szukaj postów użytkownika: KINAS Dodaj KINAS do Listy kontaktów
Rohen
Triple Ace


Data rejestracji: 23-11-2006
Postów: 150
Klan: KoC
Skąd: jestes ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mój jak dziś znalazłem pałke na dalekiej ...

A tak właściwie to to jest dobra pałka biegłości . Supcio

__________________
Nick : Pupcio ID: 26330

2serwer bedzie niedługo... To se na niego poczekamy Smile
11-12-2006 18:53 Rohen jest offline Strona domowa Rohen Szukaj postów użytkownika: Rohen Dodaj Rohen do Listy kontaktów AIM Screen Name of Rohen: nie mam YIM Account Name of Rohen: nie mam Zobacz profil MSN Rohen
Grzesiu:)
Ex-Team


Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 702
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Cambridge

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mściwy pierścień - łatwa, (V)
twadry pierścień - łatwa (IV)
szybki nóż - łatwa (IV)
demoniczny nóż - łatwa (IV)

chyba tyle Big Grin

__________________
cytat:
Powiem ci szczerze że Twój nick nie jest taki zły
Sprawia że wydajesz się miłym modem Big Grin

11-12-2006 19:22 Grzesiu:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiu:) Dodaj Grzesiu:) do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A moja to znalezienie od zeszłego piątku:

Mściwego Ringa, Spaczonego Ringa, Rubinowego Ringa, Spodnie Rzezimieszka, D. Magnum, Amulet Koncentracji, Kurtka Kobry i to chyba wszystko chyba niczego nie pominąłem;-)

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

11-12-2006 19:32 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
Yoda
Double Ace


Data rejestracji: 15-10-2006
Postów: 104
Skąd: Szczecin (3/6/3)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ze wczoraj... ;]

Zdobyłeś 41 pkt. doświadczenia oraz 84 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobry Nóż, Dobre Ak-47.


chyba wystarczy Big Grin

__________________
Tupot pojedynczej pary łap obudził Twoją czujność. Zaczaiłeś się w drzwiach do pokoju. Twój przeciwnik nawet nie zauważył co go zabiło. Jeden szybki cios, w miękkie podgardle pozbawił go życia.
12-12-2006 09:47 Yoda jest offline Szukaj postów użytkownika: Yoda Dodaj Yoda do Listy kontaktów
Gabryjel
Triple Ace


images/avatars/avatar-485.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 193
Klan: [3Misie]
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia X
Skąd: Jasło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Scr0ug3 napisał(a)
mój to dziś - d.Strzelba -->d.magnum --> D.Ak-47 (nie sprzedaje) Big Grin pod rząd Smile


JAK? JAKIM CUDEM? CZEGO NIE JA ...?


... tak, ja najfajniejszy moment to mialem taki, gdy dostalem msg od malolata(farma):

"wez se ch*ju urlop"



ale sie usmialem Big Grin

__________________

Skala wszechświata.. ! Czadowa Smile Klikajcie na obrazkach !
- KLIK -

>> R 1 - Gebriel <<
>> R 16 - Gebriel <<
12-12-2006 11:08 Gabryjel jest offline Strona domowa Gabryjel Szukaj postów użytkownika: Gabryjel Dodaj Gabryjel do Listy kontaktów
Aedan
Double Ace


images/avatars/avatar-3257.jpeg

Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 140
Klan: Krwawy zwierzyniec[KZOO]
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II; Necropolia III
Skąd: Mława/Olsztyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mój był kiedy dostałem kamizelkę gwardzisty i rogaty hełm za free:-D <kolega z klanu kończył grę i itemy rozdawał>

__________________
[img][/img]
nick: aedan
17-12-2006 00:00 Aedan jest offline Szukaj postów użytkownika: Aedan Dodaj Aedan do Listy kontaktów
mhaks
Forum Ace


images/avatars/avatar-1965.jpg

Data rejestracji: 22-09-2006
Postów: 93
Klan: Niegdyś: Misiowy Garrison ;)
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Somewhere near Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedyś podczas 5. rundowej walki z mutantem w zadaniu z ghulami w 3 rundzie stosunek hp wyglądał tak (nie pamiętam dokładnie, bo raport już wykasowałem)

Ja - 17
Mutant - ponad 100
(Należy wziąć po uwagę, że każde jego trafienie to obrażenia napewno większe niż 17)
I zgadnijcie Tongue ... wszystkie 6 następnych ataków chybione Smile ja natomiast jakoś sobie z nim proradziłem ... jednocześnie zadanie z ghulami zaliczone za pierwszym podejściem Pleased

__________________
Nie mogłem się powstrzymać. To jest silniejsze ode mnie... wróciłem do bloodwars. Tym razem bloodwars.net ...rzecz jasna, mimo wszystko postaram się nie popaść w nałóg Smile
17-12-2006 02:13 mhaks jest offline Szukaj postów użytkownika: mhaks Dodaj mhaks do Listy kontaktów
cossack
Forum Ace


images/avatars/avatar-813.jpg

Data rejestracji: 01-12-2006
Postów: 98
Klan: Armia Cieni
Skąd: Wrocek

...................... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja takie momenny mialam 2 Big Grin

jak znalazlam dobrego rogacza Big Grin i doskonaly (zapomnialam jakiTongue ) kask (+10 do szczescia) Big Grin
17-12-2006 07:31 cossack jest offline Szukaj postów użytkownika: cossack Dodaj cossack do Listy kontaktów
krodin
Forum Ace


Data rejestracji: 25-09-2006
Postów: 95

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mój jak kupiłem amulet szczęścia za itemy nie przekraczające 7k i jak w ciągu jednego dnia zdobyłem 800evp
20-12-2006 14:56 krodin jest offline Szukaj postów użytkownika: krodin Dodaj krodin do Listy kontaktów
chmielnik
Member


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 45
Klan: -----
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a moj to jak znalazlem msciwy amu wys i jak kupilem d.uzi za 1k Smile

__________________
ID: 175
20-12-2006 16:18 chmielnik jest offline Szukaj postów użytkownika: chmielnik Dodaj chmielnik do Listy kontaktów
Dominiqa
Full Member


images/avatars/avatar-1433.jpg

Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 64
Klan: Necronomicon
Skąd: otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeden z moich najfajniejszych momentów miałam gdy przeglądałam jeden z raportów i okazało się, że zadaję większe obrażenia dobrym uzi niż koleś dobrym AK Big Grin

__________________
"Wściekła dziewka z siekierą mocniejsza bywa w działaniu od kwarty gorzałki: niejedną rzecz można zobaczyć, która w realnym świecie nie istnieje"

21-12-2006 13:54 Dominiqa jest offline Szukaj postów użytkownika: Dominiqa Dodaj Dominiqa do Listy kontaktów
Moczyk
Lord


images/avatars/avatar-2419.jpg

Data rejestracji: 25-11-2006
Postów: 434
Klan: DROPSY
Kraina: Necropolia; Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: wziasc nowa żone?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moj najlepszy momet to noc w 18 urodziny kumplaBig Grin Big Grin ajjj kasiu...;] hehe a jak chodzi o gre to wymiana elfie spodnie +40pr za palke + 40pr... koles sam wycenił

__________________


R7
nik:moczus



Wake up!

Let's go skate maan!

22-12-2006 21:05 Moczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Moczyk Dodaj Moczyk do Listy kontaktów
Miskov
Viking


images/avatars/avatar-24863.jpg

Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 563
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Bełchatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mój gdy dałem 2x D. Uzi, 1,5k PR, Antycną Pałke i Antycną Pałkę Dowódcy za D. AK-47 Big Grin Big Grin Big Grin

__________________
R11 Khalesii
22-12-2006 23:34 Miskov jest offline Szukaj postów użytkownika: Miskov Dodaj Miskov do Listy kontaktów
Rohen
Triple Ace


Data rejestracji: 23-11-2006
Postów: 150
Klan: KoC
Skąd: jestes ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mój kolejny najfajnieszjy moment był dnia 23.12.06 gdy znalazłem dobrą kolczugę orchidei (nie sprzedam narazie)

__________________
Nick : Pupcio ID: 26330

2serwer bedzie niedługo... To se na niego poczekamy Smile
23-12-2006 15:22 Rohen jest offline Strona domowa Rohen Szukaj postów użytkownika: Rohen Dodaj Rohen do Listy kontaktów AIM Screen Name of Rohen: nie mam YIM Account Name of Rohen: nie mam Zobacz profil MSN Rohen
Talarus
Member


Data rejestracji: 15-12-2006
Postów: 38
Klan: Leaf-Jounins
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Zadupie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mój najfajniejszy moment to wtedy, gdy zbudowałem rynek i zaatakowałem gościa co się przebierał i nie miał żadnej broni Pleased Pleased Pleased Pleased Pleased Pleased Tongue

__________________
"Oszczędzaj łez dzieciom swym, by miały czym płakać nad grobem twym"

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Talarus: 23-12-2006 16:08.

23-12-2006 16:08 Talarus jest offline Szukaj postów użytkownika: Talarus Dodaj Talarus do Listy kontaktów
przemus
Viking


Data rejestracji: 04-10-2006
Postów: 515
Klan: Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moj najfajniejszy moment był wtedy kiedy kupiłem dobre ak Big Grin

__________________
R14
Nick: przemus

23-12-2006 17:30 przemus jest offline Szukaj postów użytkownika: przemus Dodaj przemus do Listy kontaktów
cossack
Forum Ace


images/avatars/avatar-813.jpg

Data rejestracji: 01-12-2006
Postów: 98
Klan: Armia Cieni
Skąd: Wrocek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

haha a do moich najfajniejszych momentow dochodzi jak znalazlam dobre AK Big Grin
25-12-2006 00:39 cossack jest offline Szukaj postów użytkownika: cossack Dodaj cossack do Listy kontaktów
Matwam
Triple Ace


Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 155
Klan: Bregan D'aerthe
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

znalezenie orchi Tongue .
28-12-2006 16:30 Matwam jest offline Szukaj postów użytkownika: Matwam Dodaj Matwam do Listy kontaktów
Devourer
Member


Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 32

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja po 1,5 miesiaca od znalezienia dwoch spaczonych ringow (praktycznie w odstepie 4 wypraw) po raz pierwszy wszedlem na forum i sie dowiedzialem ile moge za nie dostac ^^

__________________
GIER... TY CH...

nick : Jhoira
ID : 7998
28-12-2006 22:57 Devourer jest offline Szukaj postów użytkownika: Devourer Dodaj Devourer do Listy kontaktów
GEORG1988
Triple Ace


images/avatars/avatar-1300.jpg

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 222
Klan: X-World
Skąd: Kolbuszowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moj najlepszy moment to spicie sie w klubie kolo posterunku policji nie musze chyba wspominac ze 100 zl w plecy Big Grin Big Grin

__________________
nick w grze:GEORG


X-World Monsters
zawsze w mej pamieci

28-12-2006 23:52 GEORG1988 jest offline Szukaj postów użytkownika: GEORG1988 Dodaj GEORG1988 do Listy kontaktów
Master1024
Viking


images/avatars/avatar-1659.jpg

Data rejestracji: 06-12-2006
Postów: 616
Klan: MIDIAN
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mój to, gdy po znalezieniu Mściwego Pierścienia załapałem, ile mogę za niego dostać ^^.

__________________
PuppyLuv.
30-12-2006 16:29 Master1024 jest offline Szukaj postów użytkownika: Master1024 Dodaj Master1024 do Listy kontaktów
Xwks
Full Member


images/avatars/avatar-958.gif

Data rejestracji: 14-09-2006
Postów: 58
Klan: 3misie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moj najfajniejszy momet po 54 prubach wkoncu pielgrzymka sie udała wow i znalazłem glock Big Grin
31-12-2006 10:53 Xwks jest offline Strona domowa Xwks Szukaj postów użytkownika: Xwks Dodaj Xwks do Listy kontaktów
tarrent
Triple Ace


Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 156
Klan: Immortals
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moje to udana pielgrzymka zwinnosci za drugim podejsciem, znalezienie msciwego ringu, skrojenie (kroje do tej pory Tongue ) gosci ktorzy mnie farmili, a potem dalem kopa z rozwojem postaci i jest jak jest Smile

PS. Na poczatku w ogole nie odwiedzalem forum, nie znalem cen i msciwy ring prawie poszedl za 100 pr ...

__________________
r3- Dercos
ID- 250
02-01-2007 02:33 tarrent jest offline Strona domowa tarrent Szukaj postów użytkownika: tarrent Dodaj tarrent do Listy kontaktów
x_x_x
Member


Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 32
Klan: KZOO
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Bartoszyce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mój fajny moment to jak kupiłem dwa dobre złote pierścienie po 600 za sztukę w ciagu 4 minut i jak drugi kupowałem to koleś nie napisał w temacie że już sprzedał i ludzie dalej licytowali i dawali nawet po 1,5k za sztukę. A jeszcze 3 minutki wcześniej kupiłem kunsztowny kask za 10pr i dzięki niemu i złotemu setowi (z dwoma dobrymi ringami) zaliczyłem pielgrzymkę wyglądu (za drugim razem) Tongue

cytat:
GEORG1988 napisał(a)
moj najlepszy moment to spicie sie w klubie kolo posterunku policji nie musze chyba wspominac ze 100 zl w plecy Big Grin Big Grin


A ja miałem fajniejszy moment z policją.
Wracałem nawalony z akademika na swoją stancję z otwartym browarem w ręku i spotkałem kochanych panów policjantów, a że byłem nienajtrzexwiejszy to zacząłem się z nimi kłócić (na koniec dodałem j*ć policję) i chcieli mi walnąć oprócz stówki za picie jeszcze za zaśmiecanie za wandalizm (bo wyrzuciłem browara i podobno w jakiś samochód trafiłem choć akurat rzuciłem obok samochodu) no i jeszcze za zakłócanie ciszy nocnej, no i oczywiście chcieli mnie też wziąść na wytrzeźwiałkę (to akurat za j*ć policję)

__________________
"Mądry naród karze swoich głupców, głupi - mędrców."
id 23404

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez x_x_x: 02-01-2007 03:03.

02-01-2007 02:52 x_x_x jest offline Szukaj postów użytkownika: x_x_x Dodaj x_x_x do Listy kontaktów Zobacz profil MSN x_x_x
Strony (9): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » Wasze najfajniejsze momenty

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH