Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Śmieszne sytuacje bw z bycia noobem ;) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Śmieszne sytuacje bw z bycia noobem ;) 20 Ankieta - średnia ocena: 9,5520 Ankieta - średnia ocena: 9,5520 Ankieta - średnia ocena: 9,5520 Ankieta - średnia ocena: 9,5520 Ankieta - średnia ocena: 9,55
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
DarkShadow
Viking


images/avatars/avatar-12473.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 518
Klan: Zakon Prastarych
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Śmieszne sytuacje bw z bycia noobem ;) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Piszcie tutaj jakie gafy i inne sytuacje mieliście z początku waszej kariery, kiedy byliście... początkujący Smile Sory jeśli był taki temat.

Mi przypomina się parę sytuację.

Głowiliśmy się z kumplem, dlaczego ma gorszy diamentowy pierścień od innych pokazanych na forum, potem okazało się, że to był bonus setowy...

Z początku mojej gry w bw na każdej wyprawie używałem arkana ssaka na wyprawach, z kumplem myśleliśmy, że to pomaga.

Na początku mojej kariery na r5 na wyprawie wydropiłem Kamień życia. Co z nim zrobiłem? Ulepszyłem Kastet (+5) na poziom Dobry...

Przez długi czas latałem z Nożem Krwi i Glock'iem.

Nie mogłem pojąć jak ludzie mają problemy z krwią skoro ja miałem jej 50k litrów.

Myślałem, że jestem lepszy od Top, bo mam więcej obrony ^^


Cóż... tak to jest jak się nie czytało tutoriala Smile

__________________
"Niestety, człowiek praktykujący dyskusje światopoglądowe i zainteresowany tego typu problemami najczęściej szuka jakiejś konkretnej opcji ideologicznej, pod którą będzie mógł się podpiąć i która dostarczy mu gotowy zestaw idei i poglądów, które ma wyznawać. (...) Postawa ta jest oczywistym błędem (...) Trzeba więc jak ognia unikać sytuacji, w której jest się więźniem intelektualnym jakiejkolwiek grupy myślicieli, filozofów i innych ideologów (nie daj Boże polityków), bo to najprostsza droga, by dać się ogłupić. Każdą kwestię światopoglądową trzeba przemyśliwać z osobna, na własną rękę. Osób, które hołdują tej zasadzie, jest garstka."

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez DarkShadow: 18-08-2008 12:44.

06-06-2008 18:59 DarkShadow jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkShadow Dodaj DarkShadow do Listy kontaktów
SmokR4
Emperor


images/avatars/avatar-6859.jpg

Data rejestracji: 28-01-2008
Postów: 1.488
Kraina: Necropolia VI
Skąd: ZewsząD :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
2 z początku mojej gry w bw na każdej wyprawie używałem arkana ssaka na wyprawach, z kumplem myśleliśmy, że to pomaga.


jhahah to samo miałem !! właczałem arkana ssaka.. rozne kombinacje miejąc nadzieje ze to pomaga ... i pozniej wyszedłem ze jak daje 2x to 1 arkana ehhh smieszne czasyTongue

__________________

R14 - klapouchy

Tomaszek Smile
Pożegnanie
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?postid=6708549#post6708549


06-06-2008 19:56 SmokR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: SmokR4 Dodaj SmokR4 do Listy kontaktów
shitake
Full Member


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 56
Klan: Już nie gram;)
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie wspominajac o arkanach łapacza mysli na oblegach xD (co niektorzy do dzis praktykuja)
trenowanie siły do broni PALNEJ, i patrzenie kto ma wiecej przy ataku - przeciwnik czy ja. oczywiscie wielki szok kiedy mialo sie wiecej a walka przegranaxD

__________________


I love the world with all its lies..!
\o/<3

06-06-2008 20:02 shitake jest offline Szukaj postów użytkownika: shitake Dodaj shitake do Listy kontaktów
Alealek :)
Lord


images/avatars/avatar-10018.jpg

Data rejestracji: 30-12-2007
Postów: 256
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: sie bierze drop ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dawalem pol na pol maske kaliguli i adanosa w ataku i obronie xD

__________________

06-06-2008 20:09 Alealek :) jest offline Szukaj postów użytkownika: Alealek :) Dodaj Alealek :) do Listy kontaktów
WIKTOR
King


images/avatars/avatar-14710.jpg

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 785
Klan: Siewcy śmierci
Kraina: Moria
Skąd: Grainfenberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

myślałem że w późniejszych etapach gry będą też przedmioty magiczne,i zaklęcia dla tego pakowałem kupę wiedzy i inteligencji mojemu WZ XD ale to było dawno prawie w lata temu .

__________________
Nick :LoupReg od początku do końca.Teraz już na wiecznym spoczynku(game over )

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez WIKTOR: 06-06-2008 20:32.

06-06-2008 20:32 WIKTOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WIKTOR Dodaj WIKTOR do Listy kontaktów
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja z tego co pamiętam to dawałem w treningu tylko sposta a myslałem że doda on mi obrażenia z broni palnej..i to samo miałem będąc ssakiem dawałem arkana na wyprawie

__________________
Nick na R1: Kedul
06-06-2008 20:56 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja po każdej walce ładowałem na nowo hp wyprawami... Nie wiedziałem, że na każdej walce mamy całe hp Smile (chyba, że jest event) i tak robiłem do chyba 20 lvl....

No i na pierwszej ekspie załadowałem cisze krwi...

__________________

By me
06-06-2008 21:07 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
Helpotus
Full Member


images/avatars/avatar-7799.gif

Data rejestracji: 18-03-2007
Postów: 64
Klan: Legion Immortals
Kraina: Moria
Skąd: UĆ/Den Haag

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

uroki gry lapaczem... zanim dorobilem sie pierwszych setow klanowych, zawsze na oblegi wbijalem charyzme myslac, ze podniesie mi ilosc hp Wink czytanie tutoriala ze zrozumieniem to tez sztuka Big Grin

__________________
NIE GRAM! no, prawie Wink Nick w grze zawsze ten sam.
Zesłanie do wiatrakolandii...

06-06-2008 23:58 Helpotus jest offline Szukaj postów użytkownika: Helpotus Dodaj Helpotus do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chciałem zachęcić ludzi do wstępowania do mojego klanu, więc wpadłem na pomysł, aby pokazać im udane oblężenie, więc wysyłałem im link z paska przeglądarki xD. Na pierwszą ekspedycję poszedłem z Długim Łukiem +2 Big Grin . Myśląc że w tą grę grają też angole na tym samym serwie wysyłałem na początku parę wiadomości w dwóch językach rotfl . Jak chciałem pooglądać miasto dałem widok miasta, a że mi java nie działała nie działały też strzałki, myślałem że jeden sektor to całe miasto rotfl rotfl Miałem nadzieję na becikowe po narodzinach syna rotfl rotfl rotfl

EDIT:
cytat:
Sejan napisał(a)
Wpadek sobie nie przypominam, przynajmniej nie jakichś skrajnych, bo pierwsze kroki po rozpoczęciu gry skierowałem do FAQ i Tutoriala.


To po co spamujesz? Big Grin Mało ci tych 3000 postów które wbiłeś? rotfl rotfl

cytat:
Sejan napisał(a)
cytat:
Elrade napisał(a)
Ja kiedyś na zasadzki brałem arkana do charyzmy. A co do arkan ŁM na oblegach
to są przydatne np. ssak zamiast Władcy siłe to weżmie mi charyzme-czyli nic nie zyska. Big Grin


Jak widać, niektórzy ciągle są na etapie Noob-a Tongue . Poczytaj Tutorial Tongue .


Szukasz obiektu do wyładowania frustracji? Tongue

EDIT2: A tak poza tym znalazłem takie coś w w trakcie przerabiania (nie czytac Tongue )

cytat:
trafik napisał(a)
Łapacz Myśli


Pięta achillesowa Łapacza myśli to oblężenia . Arkana Łapacza nie dają żadnych premii a brak żadnych wrodzonych cech typu pkt krwi lub pkt życia stawiają go w bardzo kiepskiej sytuacji podczas oblężenia. Jedyne co może zrobić ŁM to skorzystać z jakiegoś setu dodającego arkana ew (dodane za radą C47 pozostać przy swoich arkanach co może pomóc sojusznikom ponieważ ssak nic nie zyska w ten sposób zrównamy swoje straty ze stratami wroga Wink )


__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Atomos: 12-06-2008 01:04.

07-06-2008 01:19 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
Lady_Makbeth
Double Ace


images/avatars/avatar-8702.jpg

Data rejestracji: 02-12-2007
Postów: 108
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: S-I

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja kupiłam na raty moje pierwsze Dobre Uzi (to rarytasik był w tamtych czasach, 5 k dałam ;P) od dziewczyny z ówczesnej topki. Uzbierałam 2 k pr i szukałam jej w panice, chąc jej szybko dać tę ratę, bo zalożono na nas obleg i się bałam, że jak przegramy to starcę prki.. Jak wszystko to wszystko, nie? Smile ))))

__________________


Podziękowanie dla Jowiw


Mój ulubiony op: Sejan Smile
07-06-2008 08:31 Lady_Makbeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Lady_Makbeth Dodaj Lady_Makbeth do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na początku gry (ŁM) wogóle nie stosowałem arkan w ataku i obronie, bo się zastanawiałem na kiego czorta mi charyzma czy wpływy, skoro ani obrażeń nie zwiększa ani trafienia (cóż, nie doczytałem tej charyzmy i wpływów). I przez bardzo długi czas dawałem arkana tylko na wyprawy (ile się wtedy krwi zmarnowało). Niestety nie dałem się wyleszczyć, bo dropa nie miałem Big Grin A i ciśnienia na sprzęt też nie Big Grin
A no i zbudowałem rynek mając 13 level i chciałem zacząć handlować, myśląc, że trzeba mieć albo rynek albo 15 level Big Grin

__________________
OUT OF ORDER

07-06-2008 09:13 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
Elrade
Full Member


images/avatars/avatar-9726.jpg

Data rejestracji: 29-05-2008
Postów: 50
Kraina: Necropolia; Moria II
Skąd: Z Mordoru-Kraków ;))

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja kiedyś na zasadzki brałem arkana do charyzmy. A co do arkan ŁM na oblegach
to są przydatne np. ssak zamiast Władcy siłe to weżmie mi charyzme-czyli nic nie zyska. Big Grin

__________________


GRATY DLA TEGO,CO WYMIŚLIŁ GIMP'a

R5 Nick = Elrade chytry

Ale sie tu pozmieniało Shocked ..
07-06-2008 09:33 Elrade jest offline Szukaj postów użytkownika: Elrade Dodaj Elrade do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Elrade napisał(a)
Ja kiedyś na zasadzki brałem arkana do charyzmy. A co do arkan ŁM na oblegach
to są przydatne np. ssak zamiast Władcy siłe to weżmie mi charyzme-czyli nic nie zyska. Big Grin


Jak widać, niektórzy ciągle są na etapie Noob-a Tongue . Poczytaj Tutorial Tongue . Ustawianie arkan łapacza w oblężeniu kompletnie NIC nie daje. Ssak rzuca swoje arkana na pierwszą zaatakowaną osobę, jeśli ta nie ma odpalonych żadnych arkan to wyssanie/wyciszenie po prostu się marnuje.

Wpadek sobie nie przypominam, przynajmniej nie jakichś skrajnych, bo pierwsze kroki po rozpoczęciu gry skierowałem do FAQ i Tutoriala.

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




07-06-2008 12:26 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
raisttelnise
Junior Member


images/avatars/avatar-9377.jpg

Data rejestracji: 02-02-2008
Postów: 23
Klan: brak
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja sie zastanawialem, czy bialy smok ma jakies czary i prewencyjnie zaladowalem cisze krwi kilka razy Wink

__________________
Aokita Akamiya
R9
07-06-2008 15:46 raisttelnise jest offline Szukaj postów użytkownika: raisttelnise Dodaj raisttelnise do Listy kontaktów
Dracko
Viking


images/avatars/avatar-9311.jpg

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 585
Klan: DerG
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja przez dlugi okres myslalem ze charyzma w obronie dziala ja kwplywy w ataku (zwieksza % szanse na unikniecie ataku Big Grin )

a tak na 40 ptk chcialem walczyc jak C47 czyli D uzi i d szybki noz Big Grin bo to bylo takie coolBig Grin
07-06-2008 16:38 Dracko jest offline Szukaj postów użytkownika: Dracko Dodaj Dracko do Listy kontaktów
młody
Lord


images/avatars/avatar-9632.gif

Data rejestracji: 26-11-2007
Postów: 345
Kraina: Necropolia
Skąd: szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sprzedałem orche na początku mojej kariery bo miała do dmg ale nie miała zwinki i nic defaBig Grin dlatego potem się dowiedziałem i prawie głowe rozwaliłem bo taki wściekły byłem Big Grin

__________________

07-06-2008 17:38 młody jest offline Szukaj postów użytkownika: młody Dodaj młody do Listy kontaktów
Kargho
Zło w proszku


images/avatars/avatar-25467.jpg

Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 908
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja jak zaczelam kultyską na r1 to byly jazdy ze mną Big Grin
- używałam arkan do zwinności w każdej wyprawce, ataku i obronie
- atakowałam tylko najniższych w rangingu nie widząc czemu raz musze czekac 1 h a innym razem tylko 5 minut XD
- oczywiście jak zrobić obleg na wilki (po to założylam konto na forum by sie głupio spytać)
+ dopiero po załozeniu konta na forum przeczytałam tutka! rotfl czyli gralam z jakieś 1-3 tygodnie w błogiej nie świadomości
- bardzo sie denerwowałam jak mnie farmili, naszczescie farmiący mnie wampir był cierpliwy ;]
- sprzedalam jakiś ring ze szczęsciem bo po co mi szczęscie XD (szlam twardo w zwinnke świecie przekonana że unikne wszystkich ciosów jak dobije do 100xD)


dużo tego bylo Big Grin

__________________

07-06-2008 17:57 Kargho jest offline Strona domowa Kargho Szukaj postów użytkownika: Kargho Dodaj Kargho do Listy kontaktów
1t4chi95
Lord


images/avatars/avatar-11866.jpg

Data rejestracji: 06-02-2008
Postów: 483
Kraina: Moria; Necropolia II
Skąd: wiesz że to klej :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja miałm tylko 2 wpadki Smile


gdy miałem 10 lvl chciałem, kupić sobie uzika xD i wystawiłem posta na forum: 4000 za uzika xD chodziło mi o pln a dopiero potem się dowiedziałem że tu chodzi o prki xD w handlu


dawałem do 20 lvl po 10 chary i 10 wpływów w ataku xD i obronie



a i z tutaka wyczytałem tyko historyjke xD

__________________

HEJ HEJ kup se klej ... i wdychał i wdychał i wdychał ... niech będzie błogosławiony KLEJ Hej Hej
07-06-2008 18:14 1t4chi95 jest offline Szukaj postów użytkownika: 1t4chi95 Dodaj 1t4chi95 do Listy kontaktów
poszukiwacz_S
Member


images/avatars/avatar-9217.jpg

Data rejestracji: 06-05-2008
Postów: 36
Klan: Dark Angels Academy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV; Necropolia V
Skąd: inowrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no hmmm bylo cos tam napewno Smile
jedno to bylo moje dlugie uzywanie krwi na wyprawy a pozniej lament i szukanie krwi hehe
cos jeszcze? hmm
sprzedalem czapke pasterza na poczatku a pozniej nie moglem dostac takiej bo o istnieniu forum nawet nie wiedzialem hehehe
pozniej jak juz forum wyczailem to sie zastanawialem co to jest kt i cm hehe albo co to zznaczy np4k a to poprostu 4 tysiace hehe


r6=POSZUKIWACZ_ZYCIA

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez poszukiwacz_S: 08-06-2008 13:30.

08-06-2008 13:29 poszukiwacz_S jest offline Szukaj postów użytkownika: poszukiwacz_S Dodaj poszukiwacz_S do Listy kontaktów
lokihgb
Double Ace


images/avatars/avatar-9331.jpg

Data rejestracji: 31-03-2008
Postów: 104
Klan: Krwawi_Najemnicy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Jamajca

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hehehe ja przez pierwsze trzy lvl chodziłem i atakowałek rownych sobie ale zawsze przegrywałem....no i przez przypadek nacisnełem na TRENING a tu ciach pkt pr do rozdania po umiejetnosciachFrown dopiero jak miałem 4 lvl gra mi sie spodobałaSmile lol

__________________
Krwawy_Najemnik...K_N dla was znizka na itemy 10%. Smile
08-06-2008 19:33 lokihgb jest offline Szukaj postów użytkownika: lokihgb Dodaj lokihgb do Listy kontaktów
-=Sharp=-
Lord


images/avatars/avatar-11057.jpg

Data rejestracji: 12-03-2008
Postów: 407
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pamiętam jak kiedyś pakowałem w sposta żeby lepiej walczyć mieczami ale to standard.
Albo WZ dawałem dziki szał bo myślałem że będę mocniej strzelałBig Grin

__________________

By Olsz4k

08-06-2008 20:20 -=Sharp=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=Sharp=- Dodaj -=Sharp=- do Listy kontaktów
HexeII
Full Member


images/avatars/avatar-12426.jpg

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 64
Klan: Khorne
Kraina: Necropolia V
Skąd: zza zakretu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na kazdej wyprawie na poczatku marnowalam krew na Arkana Smile
poza tym przegladajac oferty po raz pierwszy z aukcji zdziwilo mnie, ze sa takie tanie, jakos mi nie przyszlo do glowy ze chodzi o prk, a nie o PLN Big Grin

__________________
... gdy rozum spi, budza sie demony...
09-06-2008 03:01 HexeII jest offline Szukaj postów użytkownika: HexeII Dodaj HexeII do Listy kontaktów
Jah
Forum Ace


images/avatars/avatar-9413.jpg

Data rejestracji: 30-04-2008
Postów: 95
Kraina: Necropolia
Skąd: R3,R4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na samym początku chciałem płacić w PLN za pr. rotfl (to były czas nie świadomego noooooba ...) rotfl rotfl rotfl

__________________


R3-Insane_Radamez (nowe konto)
R1-Tatun
Legalizujcie,nie krytykujcie ja mówię to wam. rotfl
09-06-2008 20:47 Jah jest offline Szukaj postów użytkownika: Jah Dodaj Jah do Listy kontaktów
MBW
Double Ace


images/avatars/avatar-9491.gif

Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 115

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Alealek Smile napisał(a)
dawalem pol na pol maske kaliguli i adanosa w ataku i obronie xD


taa ja to samo i jeszcze kombinacje z wyprawami Smile

__________________

09-06-2008 20:57 MBW jest offline Szukaj postów użytkownika: MBW Dodaj MBW do Listy kontaktów
marekg
Double Ace


images/avatars/avatar-13741.jpg

Data rejestracji: 26-01-2008
Postów: 102
Klan: Mroczna Kompania
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Heh ja na poczatku tez robilem wyprawki z arkanami Big Grin
A i jeszcze sprzedalem Dobre Pikowane Szorty Nocy za 50k pr Frown ale bylem wkurzony jak sie dowiedzialem ile sa warte Tongue

__________________
Nick R3 : Squidy
09-06-2008 21:06 marekg jest offline Szukaj postów użytkownika: marekg Dodaj marekg do Listy kontaktów
qprime
Full Member


images/avatars/avatar-9803.jpg

Data rejestracji: 01-01-2008
Postów: 72
Klan: 300
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1.na początku nigdzie nie potrafiłem znaleźć wyjaśnienia co to są za punkty od ilości któych przyjmują do klanów Big Grin

2. No i oczywiście zastanawiałem się jak ktoś może mieć kłopot z krwią skoro cały czas miałem w okolicy 100 000 litrów Big Grin - nie muszę dodawać, że rozwijanie rzeźni uznałem za całkowicie zbędne Wink

__________________
r4 : qprime - konto oddane
r10 : qprime
10-06-2008 16:33 qprime jest offline Szukaj postów użytkownika: qprime Dodaj qprime do Listy kontaktów
sawar
Forum Ace


images/avatars/avatar-10688.gif

Data rejestracji: 12-01-2007
Postów: 87
Kraina: Moria
Skąd: W-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

troche tego bylo Smile w pierwszym tygodniu padlem ofiara leszczenia Smile msciwy ring za jakies 3k Smile w momencie kiedy chodzil po 10-12 Smile , o isnieniu forum dowiedzialem sie po 2 tygodniach, a po kolejnym dowiedxzialem sie ze trzeba sie rejestrowac Smile przez kilka dni nie zagladalem do zakladki trening Smile a najlepszym hitem bylo przypadkowe wlaczenie arkana dziki szal razem z szamanem i bizuteria krwi, kiedy uzbrojony w d.ak poszedlem na bialego Smile

__________________

by ejdrian11 Smile

cytat:
C47 napisał(a)
myślenie nie boli, a ty znowu potwierdzasz, że chyba niektórzy profilaktycznie nie myślą w razie tego bólu...

10-06-2008 17:36 sawar jest offline Szukaj postów użytkownika: sawar Dodaj sawar do Listy kontaktów
zabuja55
Double Ace


Data rejestracji: 08-03-2008
Postów: 129
Klan: DECADOS
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Necropolia V
Skąd: jesteś??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na początku zastanawiałem się po co mi trening jak się ska płem to miałem 2kprTongue

__________________


Najemnik

Wspomóż mnie


cytat:
SushiMaker napisał(a)
Zajebiste

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez zabuja55: 10-06-2008 19:47.

10-06-2008 19:46 zabuja55 jest offline Szukaj postów użytkownika: zabuja55 Dodaj zabuja55 do Listy kontaktów
Orneta
Forum Ace


images/avatars/avatar-9718.jpg

Data rejestracji: 10-04-2008
Postów: 94

RE: Śmieszne sytuacje bw z bycia noobem ;) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja jak czaczynalem kariere postacia to pamietam ze do chyba 25 lvl nie wiedzialem co znaczy ip Big Grin hehe i pamietam ze lapaczem zawsze dawalwem arkany do wypraw i smokow Big Grin beka na maksa Big Grin cuz tam jeszcze bylo Big Grin nie wiedzialem o co chodzi z tymi zyciami w posterunku policju i agencja ochrony Big Grin dopiero kolega mnie uswiadomil Big Grin o co tam kaman Big Grin

__________________

Grafika by <AFRO>
11-06-2008 00:41 Orneta jest offline Szukaj postów użytkownika: Orneta Dodaj Orneta do Listy kontaktów
DevilishFlame
Triple Ace


images/avatars/avatar-17224.jpg

Data rejestracji: 02-08-2007
Postów: 158
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiedzialem co to sa pr pz itd do atakow uzywalem maska adonisa ogolnie roznie Tongue

__________________



r1 - pif paf
r12 - Frozen
11-06-2008 12:32 DevilishFlame jest offline Szukaj postów użytkownika: DevilishFlame Dodaj DevilishFlame do Listy kontaktów
Strony (6): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Śmieszne sytuacje bw z bycia noobem ;)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH