Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Nasze historie » Teksty by Skryhull- szity, na które nikt nie czeka » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Teksty by Skryhull- szity, na które nikt nie czeka 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
skryhull2
Viking


images/avatars/avatar-10053.gif

Data rejestracji: 13-11-2007
Postów: 638

Teksty by Skryhull- szity, na które nikt nie czeka Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Staff

Leże na ławce
W wieczornej ciszy
Zbakany po trawce
Pośród miejskiej dziczy
Gwiazdy nade mną
Gwiazdy pode mną
I gwiazdy we mnie

W bani nierówno
W oczach faluje
Odłóż to gówno
znów sie sfazujesz

licząc od jutra
Które jest codzień
Skończe pojutrze
by rychło nie umrzeć
Z tęsknoty duchowej
Do ganji owej




Bulinec

Od swej grubości
Dostał znów mdłości
Oddał jedzenie gulgołem
Bynajmniej nie dołem




Komu bije dzwon

Znowu dziś
bije w dzwon
Z jądra dzwonu głuchy ton

Znowu świt
Czas już wstać
i do boju hen ruszać
Na koń by
cwałem gnać

Pchełki mą
skórę żrą
włosy znowu ręce trą
pac pac pac!
pom pom pom!

.....

__________________
Tak wyglądają stalinowskie sądy - próba kradzieży graczowi 30k PR przez operatora, farmazony, i olewka. Ogólnie mówiąc - kpina i porażka.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez skryhull2: 16-11-2008 11:05.

12-06-2008 21:21 skryhull2 jest offline Szukaj postów użytkownika: skryhull2 Dodaj skryhull2 do Listy kontaktów
LoLQQ
Double Ace


images/avatars/avatar-9556.gif

Data rejestracji: 31-05-2008
Postów: 102
Kraina: Necropolia
Skąd: wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niezle, przynajmniej jakis humor nareszcieBig Grin nie ciagle te opowiadaniaBig Grin 8/10

__________________

NIck W Grze LoLQQ Wygram Pisac.


GG 7995857

13-06-2008 00:00 LoLQQ jest offline Szukaj postów użytkownika: LoLQQ Dodaj LoLQQ do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Nasze historie » Teksty by Skryhull- szity, na które nikt nie czeka

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH