Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » REG.HANDLU Licytacja przez innego gracza » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Licytacja przez innego gracza
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
EllaoNar
Double Ace


Data rejestracji: 09-05-2008
Postów: 104
Kraina: Necropolia III
Skąd: SKC

Licytacja przez innego gracza Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam. Piszę w sprawie licytacji:

Spodnie Pasterza(3 sposta),Ozdobna Czapka Wieszcza(6 sposta)

Gracz ws_442 licytował ze mną spodnie. Po licytacji kiedy już sądził że wygrał podał nick w grze mts. Po krótkiej wymianie zdań stwierdził że skopie mi tyłek co skłoniło mnie do sprawdzenia z kim w ogóle mam do czynienia. Sprawdziłem klan gracz mts i okazało się że jest tam również gracz ws_442. Wynika z tego że gracz ws_442 licytował przedmiot w imieniu mts'a co jest zabronione przez grę. Istnieje te podejrzenie multi konta. Proszę o weryfikacje moich podejrzeń.

Pozdrawiam EllaoMay
16-06-2008 18:19 EllaoNar jest offline Szukaj postów użytkownika: EllaoNar Dodaj EllaoNar do Listy kontaktów
ws_442
Full Member


Data rejestracji: 08-02-2008
Postów: 61
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam jesli sie przygladnac sam do mnie napisales plyn wiec ci odpisalem ze poplyne a mts to moj dobry kolega nie tylko z gry bo sam go na nia namowilem a z zycia i ilcytowalem w swoim imieniu a mts ma moje pr bo mu pozyczylem kiedys i poprostu by je oddal a nie chcialem kombinowac!!!


pozdrawiam

__________________
http://pl.youtube.com/watch?v=rtH7NyIqTHs

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ws_442: 16-06-2008 18:33.

16-06-2008 18:32 ws_442 jest offline Szukaj postów użytkownika: ws_442 Dodaj ws_442 do Listy kontaktów
EllaoNar
Double Ace


Data rejestracji: 09-05-2008
Postów: 104
Kraina: Necropolia III
Skąd: SKC

Autor tematu Temat rozpoczęty przez EllaoNar
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak więc licytowałeś w imieniu innego gracza co sam potwierdziłeś.

i wytłumacz mi po co graczowi który ma 80 pare pkt takie spodnie. Nie sądzę abyś kupował ten przedmiot dla siebie.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez EllaoNar: 16-06-2008 18:42.

16-06-2008 18:41 EllaoNar jest offline Szukaj postów użytkownika: EllaoNar Dodaj EllaoNar do Listy kontaktów
ws_442
Full Member


Data rejestracji: 08-02-2008
Postów: 61
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm a nei moge sobie kupic takich spodni?? co za roznica ile mam pkt?? i nie licytowalem w cudzym imieniu tylko swoim co wytlumaczylem wczesniej!!!

__________________
http://pl.youtube.com/watch?v=rtH7NyIqTHs
16-06-2008 18:48 ws_442 jest offline Szukaj postów użytkownika: ws_442 Dodaj ws_442 do Listy kontaktów
EllaoNar
Double Ace


Data rejestracji: 09-05-2008
Postów: 104
Kraina: Necropolia III
Skąd: SKC

Autor tematu Temat rozpoczęty przez EllaoNar
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jejku!

Up??

Ile muszę czekać na jakąkolwiek decyzję??
18-06-2008 11:52 EllaoNar jest offline Szukaj postów użytkownika: EllaoNar Dodaj EllaoNar do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Licytowanie przez inną osobę nie jest zabronione regulaminem handlu

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

18-06-2008 17:39 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » REG.HANDLU Licytacja przez innego gracza

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH