Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » R7 - czy możliwe jest znalezienie takiego sprzętu? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony R7 - czy możliwe jest znalezienie takiego sprzętu?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
(Ja)Szczurzyca
Newbie


Data rejestracji: 10-05-2008
Postów: 5
Klan: Brzydale
Kraina: Necropolia V

R7 - czy możliwe jest znalezienie takiego sprzętu? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Poziom: 24
Łapacz Myśli
Data dołączenia 2008-05-01

Ekwipunek:
Czapka Gladiatora
Koszulka Siłacza
Zdradziecki Amulet
Zdradziecki Pierścień Urody
Zdradziecki Pierścień

Szorty
Dobry Łuk

Wyprawy:

Poziom łatwy:
Udane: 388

Poziom normalny:
Udane: 84


Teraz mam pytanie. Czy grając 1,5 miesiąca, będąc w 5 strefie (chyba że gracz wcześniej był w 4 i został wyrzucony), nie posiadając rynku, więc nie mogąc sprzedawać itemów aby mieć PR (chyba że gracz wcześniej go posiadał), mając zrobionych tylko tyle wypraw, gracz miał jakiekolwiek szanse na zdobycie takich itemów? Rozumiem, znaleźć coś zdradzieckiego, ale aż trzy przedmioty? Nie pochodzą one z ZK, tylko są one w posiadaniu tego gracza. Proszę o wytłumaczenie tego, bo jestem lekko zdezorientowana. To nie mógł być reset, bo na R7 nie ma zwykłego handlu, więc nawet nieregulaminowo nie można było tego zrobić. Czy możliwe jest, żeby gracz miał ogromne szczęście i znalazł coś, za co uzyskał tak ogromną cenę, by kupić tę biżuterię? 0_0
18-06-2008 11:24 (Ja)Szczurzyca jest offline Szukaj postów użytkownika: (Ja)Szczurzyca Dodaj (Ja)Szczurzyca do Listy kontaktów
Szary-w-Bieli
Viking


images/avatars/avatar-5296.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 675
Klan: EXQ,FC,MONASTYR
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widocznie gracz miał duzo szczescia, nie jest możliwe żeby zrobił jakiś "przewał". Zatem to jedyne słuszne wytłumaczenie

__________________
R3 nick: "mrrr" koteczku

KUPIĘ
18-06-2008 11:34 Szary-w-Bieli jest offline Szukaj postów użytkownika: Szary-w-Bieli Dodaj Szary-w-Bieli do Listy kontaktów
(Ja)Szczurzyca
Newbie


Data rejestracji: 10-05-2008
Postów: 5
Klan: Brzydale
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez (Ja)Szczurzyca
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też uważam, że nie ma możliwości oszukania w jakikolwiek sposób. Ale jednak to mi się wydaje niesamowite i musiałam to zdziwienie wyrazić. Chciałabym być taką szczęściarą. Tongue
18-06-2008 11:37 (Ja)Szczurzyca jest offline Szukaj postów użytkownika: (Ja)Szczurzyca Dodaj (Ja)Szczurzyca do Listy kontaktów
ALCRD
Junior Member


Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 13
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

RE: R7 - czy możliwe jest znalezienie takiego sprzętu? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
(Ja)Szczurzyca napisał(a)
Czy grając 1,5 miesiąca, będąc w 5 strefie (chyba że gracz wcześniej był w 4 i został wyrzucony), nie posiadając rynku, więc nie mogąc sprzedawać itemów aby mieć PR (chyba że gracz wcześniej go posiadał), mając zrobionych tylko tyle wypraw, gracz miał jakiekolwiek szanse na zdobycie takich itemów?


pogrubioną czcionką zaznaczyłem wyjaśnienie.
Możliwe też jest, że miał wcześniej rynek w 5 strefie i kupił, a potem stracił kwadrat z rynkiem.

@edit up

Też możliwe, że miał wielkie szczęście, by zdobyć 1 albo 2 przedmioty, a 3 kupił

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ALCRD: 18-06-2008 11:39.

18-06-2008 11:38 ALCRD jest offline Szukaj postów użytkownika: ALCRD Dodaj ALCRD do Listy kontaktów
Nocny:)
Triple Ace


images/avatars/avatar-9583.gif

Data rejestracji: 11-06-2008
Postów: 156
Klan: Dz.BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Wawa.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

może miał skórczybyk szczęście,ja dropnełem dwa pierścienie szczęściaSmile

__________________

"Albatros"
18-06-2008 14:16 Nocny:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Nocny:) Dodaj Nocny:) do Listy kontaktów
(Ja)Szczurzyca
Newbie


Data rejestracji: 10-05-2008
Postów: 5
Klan: Brzydale
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez (Ja)Szczurzyca
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozumiem, dziękuję bardzo za odpowiedzi. ;]
18-06-2008 14:31 (Ja)Szczurzyca jest offline Szukaj postów użytkownika: (Ja)Szczurzyca Dodaj (Ja)Szczurzyca do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jakby miał farta to na 3 z rzędu bliskich wyprawach mógł to dropnąć Tongue PP poprostu szczęście i tyle Wink
18-06-2008 14:33 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » R7 - czy możliwe jest znalezienie takiego sprzętu?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH