Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Handel na 1IP » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Handel na 1IP
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
profes79
Niezarejestrowany
Handel na 1IP Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pytanie teoretyczne:

KOlega z ktorym czasem gramy z 1ip (zgłoszone) poszukuje przedmiotu.
Znajduje ten przedmiot (ktory jest mi do szczescia kompletnie nie potrzebny) i wystawiam na aukcje.
Kolega kupuje przedmiot na licytacji (R7) placac za niego cene rynkowa - majac swiadomosc ze kupuje ode mnie, bo sam mu o tym mowie (wiem ze go szuka).

Pytanie: Czy taki przypadek bedzie skutkowal banem za naruszenie regulaminu gry? Zaznaczam ze gra na 1 ip nie wystepuje non stop a glownie w czasie weekendow, sporadycznie w tygodniu gdy siedzimy razem przy kompie - co jest wyraznie widoczne w logach (tak mysle Smile )

Jezeli tak, jak tego uniknac? Tzn. co zrobic w wypadku gdy np. dojdzie do licytacji bez swiadomosci takiego powiazania (bo przeciez nie melduje kazdemu codziennie co wystawiam na aukcje, a bana mozna dostac i za pare pr jak pokazuja przyklady Smile )

Pytanie podyktowane pojawiajacymi sie problemami w pregierzu zwiazanymi wlasnie z takim czasowym graniem z 1ip. Sam ostatnio zaniechalem licytacji fajnego przedmiotu bo wiedzialem ze wystawia go osoba zgloszona w grze z 1ip a wolalem nie ryzykowac bana.

Prosze o wypowiedz opa a nie tysiecy graczy "ktorym sie wydaje" Smile
20-06-2008 12:32
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeżeli będzie to cena rynkowa to bana nie będzie

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
20-06-2008 13:10 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Orneta
Forum Ace


images/avatars/avatar-9718.jpg

Data rejestracji: 10-04-2008
Postów: 94

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Smile wiem ze na r2 nie mozna kupowac od siebie z jednego ip bo to grozi banem Big Grin tak jak to ostatnio piszczel zrobil Frown albo nie wiedzial albo wiedzial i myslal ze to sie nie wyda ale administracja czowa Big Grin na innych serwach to nie wiem jak jest

__________________

Grafika by <AFRO>
20-06-2008 15:05 Orneta jest offline Szukaj postów użytkownika: Orneta Dodaj Orneta do Listy kontaktów
Xenantagros
Newbie


images/avatars/avatar-9601.jpg

Data rejestracji: 20-06-2008
Postów: 4
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bez sensu jest ten regulamin ;/

__________________
Nick Xanetragos

Jak wygram to napisz Evil
21-06-2008 12:22 Xenantagros jest offline Szukaj postów użytkownika: Xenantagros Dodaj Xenantagros do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Twoj post rowniez - warn za spam
21-06-2008 13:13 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat do zamkniecia - informacje uzyskalem, uzyskalem pisemnie wiec mam podstawe do odwolania jak cos Big Grin
21-06-2008 13:38
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Handel na 1IP

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH