Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA Wyrzucenie z klanu. NIE ODEJSCIE » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Wyrzucenie z klanu. NIE ODEJSCIE 16 Ankieta - średnia ocena: 9,1316 Ankieta - średnia ocena: 9,1316 Ankieta - średnia ocena: 9,1316 Ankieta - średnia ocena: 9,13
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
basior
Triple Ace


images/avatars/avatar-8333.jpg

Data rejestracji: 04-08-2007
Postów: 159
Kraina: Necropolia
Skąd: Manchester

Cool Wyrzucenie z klanu. NIE ODEJSCIE Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak w temacie.

Zostalem wyrzucony z klanu.
"Zostałaś usunięta z klanu Odrodzony Phoenix!"
Powod: Niedolaczenie do 1 oblezenia.

Prosilbym o sprawdzenie wszystkich tranzakcji z urzytkownikiem Barbarosa oraz WarsawVampire jakie dokonalem. (przeplyw PR)

Dobra klanowe na ktore sie skladalem(KTORE NIE BYLY NORMALNYMI SKLADKAMI KLANOWYMI) ktore wynosily wieksze sumy - Runiczne spodnie, Dobra Runiczna Peleryna, Bizuteria szczescia, latwosc.

Sa to itemy na ktore sie skladalem od poczatku istnienia klanu- z wazka grupa ludzi. Druga grupa ludzi posiadala juz dobry set szczescia wiec nie miala zamiaru oplacac tego ze SKLADEK KLANOWYCH.


Oczekuje zwrotu rownowartosci - nie rynkowej - tylko tyle ile przekazalem pr na oddzielne itemy ktore byly wspoldzielone z wazkim gronem ludzi.


Do czasu zwrotu - oferta Dobra Runiczna peleryna ktora jest tez wlasnoscia ludzi ktorzy sie skladali na nia - oferta handlowa wisi u skarbnika - zostala zlozona 10 sekund po wyrzuceniu z klanu.


Nadmienic chcialem, ze istnieje spora grupa ludzi w klanie ktora nie zlozyla sie na runiczne czesci (patrz lista wewnetrzna klanu) - TO NIE MOZE BYC TRAKTOWANE JAKO ITEM KLANOWY tylko spolka. Widnieje na stronie klanu - chcesz byc wpisany na liste runow - wplac 20k pr do Barbarosa.

To na tyle.

Prosze o obszerna wypowiedz na ten temat operatora serwera.

Niedopuszczalnym jest cytat "skladek nie zwraca sie" - wiec w takim wypadku prosze o rownowartosc wkladu - zwrot w itemach.

Pozdrawiam

Basior

cytat:
WarsavVampire napisał(a)
Po 1 sam chciales odejsc bo ci kara nie pasowala -blokada zk i zakaz oblegow wiec spokojnie mozesz zlozyc podanie i odejsc jak to robi roznice.

Po 2 skladki klanowe z tego co wiem nie sa zwracane w takim przypadku tylko sa zwracane w przypadku rozwiazania klanu.

Po 3 uzywales runow i latwosci taki czas skoro chcesz zwrot skladek myslales za zadarmo je uzywales

Po 4 oddaj dobra runiczna peleryne -wlasnosc klanu

Po 5 Operator niech zadecyduje czy Ci sie nalezy jakis zwrot


P 1 - zostalem wyrzucony. Odejscie dobrowolne = brak roszczen co jest ujete regulaminem.

P 2 - jesli zaloze klan zbiore skladki kupie itemy wywale pozniej POLOWE KLANU - czy to nie jest pushing kontrolowany - leszczenie ?

P 3 - runow uzywalem bo sam za nie zaplacilem jak wazkie grono klanowiczow - skladalo sie to z oddzielnych pieniedzy.(nie klanowych!!!)

P 4 - oczywiscie jak napisalem - peleryna jest w ofercie handlowej u skarbnika klanu - ktory powinien zwrocic odpowiednia ilosc PR ktore wplynely do niego ode mnie.

P 5 - oczywiscie operator zdecyduje. Czy tak sie robi pushing kontrolowany omijajacy regulamin Smile

P.S. Wywalisz polowe klanu - i co itemki twoje prawda? Smile gratuluje pomyslu.

edit: Zapomnialem dosc istotnego.

przyjmowanie ludzi do klanu zeby mogli pouzywac latwosci w zamian za zakup konta premium.

pozyczanie za OPLATA ŁATWOSCI ktora jest dobrem klanowym a wedruje do prywatnej kieszeni oplata. (mozna sprawdzic logi bardzo latwo)- czyli przywlaszczanie wplywow klanowych


__________________
Nick w grze:
TatankaYotanka (r1)
TatankaYotanka (r4)

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez basior: 22-06-2008 19:34.

22-06-2008 18:22 basior jest offline Szukaj postów użytkownika: basior Dodaj basior do Listy kontaktów
WarsavVampire
Lord


images/avatars/avatar-17000.gif

Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 401
Klan: Odrodzony Phoenix
Kraina: Necropolia III
Skąd: WarsavCityVampire

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po 1 sam chciales odejsc bo ci kara nie pasowala -blokada zk i zakaz oblegow wiec spokojnie mozesz zlozyc podanie i odejsc jak to robi roznice.

Po 2 skladki klanowe z tego co wiem nie sa zwracane w takim przypadku tylko sa zwracane w przypadku rozwiazania klanu.

Po 3 uzywales runow i latwosci taki czas skoro chcesz zwrot skladek myslales za zadarmo je uzywales

Po 4 oddaj dobra runiczna peleryne -wlasnosc klanu

Po 5 Operator niech zadecyduje czy Ci sie nalezy jakis zwrot


fragment rozmowy z TY:
tatankayotanka (22-06-2008 18:04)
zyjesz?
Ja (22-06-2008 18:04)
tak
tatankayotanka (22-06-2008 18:05)
odejde z klanu jak nie odblokujesz zk. serio mowie.
Ja (22-06-2008 18:05)
to zegnam

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez WarsavVampire: 23-06-2008 00:11.

22-06-2008 18:45 WarsavVampire jest offline Szukaj postów użytkownika: WarsavVampire Dodaj WarsavVampire do Listy kontaktów
MJN
Newbie


Data rejestracji: 30-01-2008
Postów: 9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zostałeś wyrzucony z klanu za nieprzestrzeganie regulaminu/niedołączenie do oblężenia??... jest to równoznaczne z porzuceniem klanu... (dobrowolnym odejściem)

Może zbyt ogólnie ujęte (nie znam dokładnie sytuacji) jednak to Ty pierwszy zdecydowałeś o odejściu(porzuceniu klanu).

(Zakładam, że do oblężenia nie dołączyłeś umyślnie - w innym przypadku (zdarzenie losowe itd - w/w tekst nie tyczy się Ciebie)

__________________
r9 - 3DW4RD

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez MJN: 22-06-2008 19:48.

22-06-2008 19:44 MJN jest offline Szukaj postów użytkownika: MJN Dodaj MJN do Listy kontaktów
Glodzilla
Member


images/avatars/avatar-10738.gif

Data rejestracji: 04-06-2008
Postów: 47
Klan: Last BK
Kraina: Necropolia V
Skąd: thecrims.com

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Smok to osoba ktora potwierdzic moze ze pelerynka jest wlasnoscia spolki 5-osobowej.

z informacji ktore posiadam zrzutka byla po 24k w 5 osob.

Smoku Smile u chyba nie zaprzeczysz (pamietaj ze musisz wspolpracowac jesli chcesz powrocic do gry na r4)

__________________
Pakt pokojowy z Femme Smile
Saints sie bawi Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Glodzilla: 22-06-2008 21:25.

22-06-2008 21:24 Glodzilla jest offline Szukaj postów użytkownika: Glodzilla Dodaj Glodzilla do Listy kontaktów
jedi3244
Lord


images/avatars/avatar-16245.jpg

Data rejestracji: 10-12-2007
Postów: 464
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Naboo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Smile a to ja moze sie wypowiem Big Grin jako osoba ktora zostala wywalona z klanu Smile (na szczescie )

Dostalem zwrot jedynie za runy Smile

na zwrot za latowsci i inne sety klanowe , skladki czekam ciagle i sie doczekac nie moge Big Grin (az op sie rozpadnie heheh Big Grin )



a co do zwrotow to WV ja ci odpowiem musisz oddac Tatance pr jakie wlozyl w klan Smile

zapytacie skad wiem ?
odp gadalem otym z operatorem serwera Big Grin

ps tatanka jak mnie wywalili to tak po mnie jechales a teraz ? Smile

__________________

R10 Bounty_Hunter

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez jedi3244: 22-06-2008 21:54.

22-06-2008 21:53 jedi3244 jest offline Szukaj postów użytkownika: jedi3244 Dodaj jedi3244 do Listy kontaktów
Desmodontidae
Lord


Data rejestracji: 22-07-2007
Postów: 439
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sprawę zapewne bardzo dokładnie rozpozna Szerzej, runów, prkow, premium itd , wszystko co tam zostało zgłoszone;] - i wyda słuszny wyrok, tyle w tym temacie.

__________________
R7 - Desmodontidae
22-06-2008 22:16 Desmodontidae jest offline Szukaj postów użytkownika: Desmodontidae Dodaj Desmodontidae do Listy kontaktów
nedian
King


Data rejestracji: 18-09-2006
Postów: 930
Klan: r4 OP
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jako skarbnik mogę napisać tyle (co jest moją osobistą opinią):

Tatance należy się zwrot 20k włożony na zakup runicznego setu, który nie jest własnością ogólnoklanową.

Natomiast nigdy nie widziałem praktyki zwracania składek na sety typu elastyk szaman itd. Tu zastosuję się do decyzji operatora - Szeszeja, jeśli zobaczę od niego taką wiadomość natychmiast PR wrócą do TY.

EDIT: (kolejna osobista opinia) Rzeczywiście Tatance zdarzyło się RAZ nie dołączyć do oblegu, ale nie wiem po co kogokolwiek karać blokadą na ZK (chyba tylko za niepłacenie składek). Zakaz oblegów byłby wystarczający moim zdaniem...

EDIT 2: Do Smoka Wink
Runiczna peleryna była opłacona z tych PR, które pozostały po zakupie runicznych spodni (20k od 25 czy iluś tam osób - ja tylko nadwyżkę zbierałem) i z tej puli była wykupiona D runiczna pele od Jagody, można by też z tej puli opłacić ostatnio zakupioną od Czarnego Pieprza D zwierzęcą bransoletę (i tak jeszcze kilka k zostanie w zapasie)

__________________
r4 Barbarosa ID: 1062
22-06-2008 22:22 nedian jest offline Szukaj postów użytkownika: nedian Dodaj nedian do Listy kontaktów
SmokR4
Emperor


images/avatars/avatar-6859.jpg

Data rejestracji: 28-01-2008
Postów: 1.488
Kraina: Necropolia VI
Skąd: ZewsząD :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Smok to osoba ktora potwierdzic moze ze pelerynka jest wlasnoscia spolki 5-osobowej.

z informacji ktore posiadam zrzutka byla po 24k w 5 osob.

Smoku Smile u chyba nie zaprzeczysz (pamietaj ze musisz wspolpracowac jesli chcesz powrocic do gry na r4)
tu chyba jest mowa o innej d runicznej pelerynie Smile ta do 5 osobowej grupy była od samanthy i od niej sie odczepcie Smile a dla klanu była kupiona d runiczna peleryna ze składek (co miesieczne 2k pr) od czarnejjagody Smile chyba wyjasiniłem Smile TY nie obrazaj sie Smile za d runiczna peleryne płacił cały klan bo było to ze składek klanowych a nie dodatkowa składka Smile co do runicznych spodni na ktore była składka to wiem ze nie wszyscy płacili i powinni ci oddac pr Smile a co do reszty to sory ale nie ;/ nie jestem przeciwny tobie ale mowie jak powinno byc Smile bo uzywałes przez cały czas łatwosci itp... co do wypozyczania łatwosci to dobrze wiemy ze pozyczał ja WV Smile ale to jest jego łatwosc D amu łatwosci Smile pozyczał i mogł pozyczac bo kupił czy tam zamienił sie za dosk demona od slonce Smile zabronisz mu tego ? a d ringi (klanowe) nie weim czy były wypozyczane ale jak widziałem rozliczenie to było napisane ze za wypozyczanie łatw2osci jakis wpływ do kasy Smile a pozniej juz nie pozyczał Smile i te pomocne oblegi czyli ktos wbijał do klanu zakładał oblega odbierał klocek płacił Smile tez były rozliczone Smile

__________________

R14 - klapouchy

Tomaszek Smile
Pożegnanie
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?postid=6708549#post6708549


22-06-2008 22:42 SmokR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: SmokR4 Dodaj SmokR4 do Listy kontaktów
basior
Triple Ace


images/avatars/avatar-8333.jpg

Data rejestracji: 04-08-2007
Postów: 159
Kraina: Necropolia
Skąd: Manchester

Autor tematu Temat rozpoczęty przez basior
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SmokR4 napisał(a)
cytat:
Smok to osoba ktora potwierdzic moze ze pelerynka jest wlasnoscia spolki 5-osobowej.

z informacji ktore posiadam zrzutka byla po 24k w 5 osob.

Smoku Smile u chyba nie zaprzeczysz (pamietaj ze musisz wspolpracowac jesli chcesz powrocic do gry na r4)
tu chyba jest mowa o innej d runicznej pelerynie Smile ta do 5 osobowej grupy była od samanthy i od niej sie odczepcie Smile a dla klanu była kupiona d runiczna peleryna ze składek (co miesieczne 2k pr) od czarnejjagody Smile chyba wyjasiniłem Smile TY nie obrazaj sie Smile za d runiczna peleryne płacił cały klan bo było to ze składek klanowych a nie dodatkowa składka Smile co do runicznych spodni na ktore była składka to wiem ze nie wszyscy płacili i powinni ci oddac pr Smile a co do reszty to sory ale nie ;/ nie jestem przeciwny tobie ale mowie jak powinno byc Smile bo uzywałes przez cały czas łatwosci itp... co do wypozyczania łatwosci to dobrze wiemy ze pozyczał ja WV Smile ale to jest jego łatwosc D amu łatwosci Smile pozyczał i mogł pozyczac bo kupił czy tam zamienił sie za dosk demona od slonce Smile zabronisz mu tego ? a d ringi (klanowe) nie weim czy były wypozyczane ale jak widziałem rozliczenie to było napisane ze za wypozyczanie łatw2osci jakis wpływ do kasy Smile a pozniej juz nie pozyczał Smile i te pomocne oblegi czyli ktos wbijał do klanu zakładał oblega odbierał klocek płacił Smile tez były rozliczone Smile


Idac tym tokiem myslanie. Uzywalem cos za co zaplacilem. Nie moge dalej uzywac nalezy mi sie zwrot. Sprzet nie zostal "zuzyty" nie zaginal, nie zmarnowal sie. Dalej istnieje.

W pelni zgodze sie z sytuacja kiedy bym sam opuscil klan.
Ale zostalem z niego bezczelnie wyrzucony - a dlatego ze nie zgadzam sie jako czlonek rady klanu (byly juz) - z wieloma sprawami i glosno o tym mowiłem?

OK. Wiec prosze o liste PRZEDMIOTOW KLANOWYCH ktorej nigdy nie moglismy sie doprosic. Jak byly zakupione i za co.

Latwosci o ile sie nie myle bardzo czesto ZNIKALA Z ZK. Pozyczana. Ciekaw jestem kto z tego czerpal profity.
Dziennie mielismy 4-5 klanowke o pozyczenie za PR latwosci. Samo z siebie sie to nie bralo?
Tak samo kto czerpal profity z "odbijania" kwadratow dla obcych ludzi.

Juz juz szybciutko prosze cala liste - czarno a bialym tranzakcji pr klanowych jak i wplywow z pozyczek i odbijan. Zobacze uwierze ZWROCE HONOR i przeprosze.

__________________
Nick w grze:
TatankaYotanka (r1)
TatankaYotanka (r4)

22-06-2008 23:11 basior jest offline Szukaj postów użytkownika: basior Dodaj basior do Listy kontaktów
SmokR4
Emperor


images/avatars/avatar-6859.jpg

Data rejestracji: 28-01-2008
Postów: 1.488
Kraina: Necropolia VI
Skąd: ZewsząD :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
basior napisała:
Juz juz szybciutko prosze cala liste - czarno a bialym tranzakcji pr klanowych jak i wplywow z pozyczek i odbijan. Zobacze uwierze ZWROCE HONOR i przeprosze.
Tongue nie jestes juz klanowiczem wiec z jakiej racji ci ma dac takie "poufne" informacje ? :>


teraz trzeba czekac na odpowiedz szeszeja bo on tu rzadzi Smile i jego zdanie sie tylko liczy Smile

wiec zostaje ci tylko czekac Smile a co do łatwosci to czesto ona leciała do klanowiczów ktorzy sa poza klanem Smile

__________________

R14 - klapouchy

Tomaszek Smile
Pożegnanie
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?postid=6708549#post6708549


22-06-2008 23:27 SmokR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: SmokR4 Dodaj SmokR4 do Listy kontaktów
nedian
King


Data rejestracji: 18-09-2006
Postów: 930
Klan: r4 OP
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
basior napisał(a)
OK. Wiec prosze o liste PRZEDMIOTOW KLANOWYCH ktorej nigdy nie moglismy sie doprosic. Jak byly zakupione i za co.

Latwosci o ile sie nie myle bardzo czesto ZNIKALA Z ZK. Pozyczana. Ciekaw jestem kto z tego czerpal profity.
Dziennie mielismy 4-5 klanowke o pozyczenie za PR latwosci. Samo z siebie sie to nie bralo?
Tak samo kto czerpal profity z "odbijania" kwadratow dla obcych ludzi.

Juz juz szybciutko prosze cala liste - czarno a bialym tranzakcji pr klanowych jak i wplywow z pozyczek i odbijan. Zobacze uwierze ZWROCE HONOR i przeprosze.



Nie raz pisałem w klanówkach, więc nie pisz, ze sie nie można doprosić.

Od czasu reorganizacji i utworzenia OP:
150k na d ring łatwości od Kosiarza
120k na d ring łatwości ode mnie

Składek zebrałem 290k i 10k kar czyli razem 300k

Z innych źródeł jeszcze się około 10k zebrało bo w tej chwili stan kasy klanowej wynosi 81 000 PR z czego 50 000 u smoka zamrożonych i 30 000 pożyczył misiowaty


Co do runicznych funduszy (20k na głowę od zainteresowanych):
Po zakupie D peleryny i odliczeniu twoich 20k zostaje 61 000 PR (proponuje wliczyć w to d zwierzęcą bransoletę za 55k, bo ja i kilka osób z niej nie korzystamy, wiec de facto nie powinna być własnością klanową)

EDIT: Palmer, Ty to powinieneś mieć nick "Spamer" Tongue

__________________
r4 Barbarosa ID: 1062
22-06-2008 23:42 nedian jest offline Szukaj postów użytkownika: nedian Dodaj nedian do Listy kontaktów
palmer
Full Member


images/avatars/avatar-7422.jpg

Data rejestracji: 08-07-2007
Postów: 64
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oooo czyzby moi dawni przeciwnicy broni popadli w konflikty wewnatrz-klanowe ?
szeszeju osadz ich Wink
pozdrawiam no i oczywiscie warn sie nalezy

__________________
r3 = Palmer
23-06-2008 01:07 palmer jest offline Szukaj postów użytkownika: palmer Dodaj palmer do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli nie składa się cały klan jest to traktowane jak zbiórka, a nie składka. Zgodnie z tym należy zwrócić graczowy TatankaYotanka również równowartość składki.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

24-06-2008 00:14 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
nedian
King


Data rejestracji: 18-09-2006
Postów: 930
Klan: r4 OP
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żeby nie było niedomówień:
Większość składek klanowych szła na rzeczy takie jak D ringi łatwości szaman elastyk i CAŁY klan z nich korzystał.

Tylko z rzeczy do szczęścia nie wszyscy korzystają.

__________________
r4 Barbarosa ID: 1062
24-06-2008 11:55 nedian jest offline Szukaj postów użytkownika: nedian Dodaj nedian do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA Wyrzucenie z klanu. NIE ODEJSCIE

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH