Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING Xindarl_Veldrin; Greg; Valmort; Gazownik » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Xindarl_Veldrin; Greg; Valmort; Gazownik 17 Ankieta - średnia ocena: 3,1217 Ankieta - średnia ocena: 3,1217 Ankieta - średnia ocena: 3,12
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Xindarl_Veldrin; Greg; Valmort; Gazownik Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 1784
Login alienq44
Postać Xindarl_Veldrin

ID 16
Login Greg
Postać Greg

ID 180
Login pomylke
Postać Valmort

ID 1468
Login macissimo
Postać Gazownik

Ban stały za push, a wszystko przez jedną dobrą pałkę precyzji (no dobrze, pare innych, ale to wystarczy Wink )

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

24-06-2008 00:30 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Syfokles
Forum Ace


images/avatars/avatar-7234.jpg

Data rejestracji: 17-07-2007
Postów: 99
Klan: Saints
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam
Prosze o wyjasnienie, bo chyba nigdy nie mialem zadnej dobrej palki precyzji...
Jesli mozna to poprosze rowniez screeny transakcji.

Pozdrawiam

Edit: juz wiem... ma to zwiazek z tym tematem :Grypa

jako, ze bylem wtedy jedyna obecna osoba to grypa przekazal mi caly sprzet(zestaw lucka i kilka przedmiotow Chiricahua)
nastepnie za pozwoleniem Chiricahua pozyczylem d. szybka palke precyzji Xindarlowi (wlasnie sie dowiedzialem od prawdziwego wlasciciela konta, ze to grypa sie wlamal na jego konto, pozwolil mi pozyczyc ten przedmiot i wykorzystal mnie i innych do wlasnych celow... co zreszta poskutkowalo banem dla prawdziwego Chiricahua w tym temacie: rzecz; Miodek600v; sileradix; korea1993)

__________________
R4: Greg ID: 16
GG: 2618670


Tak koncza uczciwi gracze...

Itemy jakich pragniesz o_O

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Syfokles: 24-06-2008 08:43.

24-06-2008 08:02 Syfokles jest offline Szukaj postów użytkownika: Syfokles Dodaj Syfokles do Listy kontaktów
Agnieszka!
Triple Ace


images/avatars/avatar-10816.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 161
Kraina: Necropolia III
Skąd: Chojnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm bo dłuższym zastanowieniu się i przeanalizowaniu sytuacji widzę tutaj niefortunne powiązanie z sprawą grypy i włamaniem na moje konto.(Link do tematu)
Jak tutaj widać Pan Greg napisał:
cytat:
EDIT: Grypa posiadal rowniez zestaw szczescia mojej grupki i sprzet pozyczony od kolegi, ktory wlaczyl urlop (niestety nie wiem co bylo z tego sprzetu).

Wnioskuję z tego, że Pan Grypa musiał być na moim koncie przez kilka dni, podawając się za mnie.
Myślę, iż Grypa powiedział Gregowi aby on przetrzymał "mój sprzęt" i oddał na moje konto jak wrócę po Urlopie, który Grypa włączył(ja go nie miałem).Greg zapewne się zgodził.
Ale iż to nie byłem ja, bo z powodów rodzinnych nie grałem ponad dwa miesiące i miałem już tutaj nie wracać to Greg nie miał jak oddać sprzętu na moje konto.
Wydaję mi się, że stąd to całe zamieszanie.

No Tyle ode mnie Wink

ps. Jestem przekonany, że za tak niewielki błąd, a raczej uprzejmość Grega nie zasługuje on na Ban stały i powinien zostać uniewinniony Wink

Edit2. Co stało się dalej z moim sprzętem? tego nie wiem, ale wiem, że ta sytuacja wymaga dokładnego przeanalizowania Smile

Edit3. Buhahaha Big Grin to ja już nic nie mówię tylko czytam ;D Bo to się z tego czeski film robi ;]

Edit 4. Jednak jeszcze jedno.
Prosiłbym o zwrócenie mi Wszystkich moich itemków a osobą które je kupili zwrócenie prków, gdyż w tym momencie ja jestem bardzo mocno stratny i to na co pracowałem idzie w błoto, gdyż te itemki zostały sprzedane za śmieszne kwoty nie sięgające nawet 1/2 ich wartości ;/

__________________

Konto Siostry, do swojego nie mam passow
Nabór do SAINTS r4
r1- barx_
Mikun oddany

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Agnieszka!: 24-06-2008 19:14.

24-06-2008 08:47 Agnieszka! jest offline Szukaj postów użytkownika: Agnieszka! Dodaj Agnieszka! do Listy kontaktów
adam_4d4m
Lord


images/avatars/avatar-11258.jpg

Data rejestracji: 06-03-2008
Postów: 311
Klan: LE->Saints
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co do tej dobrej szybkiej pałki precyzji
jak dobrze pamiętam Gazownik kupił tą pałeczkę jeszcze jak ja i on byliśmy w LE

poniżej aukcja w której Gazownik kupuje tą pałkę
koniec

więc dlaczego Gazownik ma bana jak uczciwie kupił tą pałeczkę?

__________________
r14: ID: 10368 NICK: 4d4m

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez adam_4d4m: 24-06-2008 09:06.

24-06-2008 09:05 adam_4d4m jest offline Szukaj postów użytkownika: adam_4d4m Dodaj adam_4d4m do Listy kontaktów
szczwanylis
Junior Member


Data rejestracji: 09-02-2007
Postów: 17
Kraina: Necropolia III
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nic nie rozumiem.
kupiłem pałkę na forum i bana dostaję..
proszę o skrócenie wymiaru kary. Nie brałem udziału w pushingu z udziałem grypy, jedynie kupiłem od niego tę pechową pałkę - nie wiedząc nawet, że "lampawoskowa" to jego konto.


dzięki.

__________________
R4: Gazownik

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez szczwanylis: 24-06-2008 10:09.

24-06-2008 09:18 szczwanylis jest offline Szukaj postów użytkownika: szczwanylis Dodaj szczwanylis do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A i pewnie te wszystkie pożyczki zostały zgłoszone operatorowi, prawda?

A gazownik kupił pałkę po zaniżonej cenie

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

24-06-2008 15:49 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
szczwanylis
Junior Member


Data rejestracji: 09-02-2007
Postów: 17
Kraina: Necropolia III
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To przepraszam, ale czy kupowanie pałki po zaniżonej cenie to od razu ban stały ?
Zapłaciłem za nią 70k, kiedy była warta 110k, może 115k... no to znowu bez przesady. Pod takim pretekstem to można zbanować pół serwera.

W dalszym ciągu proszę o skrócenie kary i zwrócenie broni lub wydanych na nią PRków.

pzdr
Gaz.

__________________
R4: Gazownik

24-06-2008 15:59 szczwanylis jest offline Szukaj postów użytkownika: szczwanylis Dodaj szczwanylis do Listy kontaktów
Syfokles
Forum Ace


images/avatars/avatar-7234.jpg

Data rejestracji: 17-07-2007
Postów: 99
Klan: Saints
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pozyczka udzielona xindarlowi nie byla dlugoterminowa wiec nie mialem obowiazku zglaszania. Zreszta to nie ja udzielalem pozyczki tylko Grypa podszywajacy sie Chiricahua. Zostaly zbanowane osoby, ktore nieswiadomie braly udzial w "grze" Grypy...

__________________
R4: Greg ID: 16
GG: 2618670


Tak koncza uczciwi gracze...

Itemy jakich pragniesz o_O

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Syfokles: 24-06-2008 16:07.

24-06-2008 16:03 Syfokles jest offline Szukaj postów użytkownika: Syfokles Dodaj Syfokles do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie była długoterminowa? Wiec została oddana?

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

24-06-2008 16:22 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
szczwanylis
Junior Member


Data rejestracji: 09-02-2007
Postów: 17
Kraina: Necropolia III
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szeszej napisał(a)
A gazownik kupił pałkę po zaniżonej cenie


...bo nikt inny nie chciał kupić po wyższej cenie? Przecież to była licytacja nie KT jeśli coś tu miało być ustawione...
A doświadczenie z rynku jest takie - d. antyczny kastet wyceniało sie na 80k, znajomy jako pierwszy wystawił go na forum za 75k, potem 70k, potem 65k, potem 60k... i dalej nikt nie chciał go kupić wiec może jaśniej co to znaczy zaniżona cena?
Jeśli cena była zaniżona to czemu nikt więcej tego nie licytował? Bo jaka jest cena przedmiotu okazuje sie właśnie na aukcji tak jak ostatnio d. demony odwagi są wyceniane na 120-150k a ciężko je sprzedać za...40k
Bez przesady, rozumiem ze tylko przez zlosliwość coś takiego zostało napisane w tym temacie...

EDIT:

Cena itemu jest również warunkowana przez ilość chętnych i zasobność ich portfeli. Nikt nie przebijał mojej oferty, mogło to więc oznaczać, że nie ma zainteresowania, albo po prostu klienci nie mieli na tyle gotówki, żeby zapłacić nawet tak "zaniżoną" kwotę.

__________________
R4: Gazownik

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez szczwanylis: 24-06-2008 16:44.

24-06-2008 16:28 szczwanylis jest offline Szukaj postów użytkownika: szczwanylis Dodaj szczwanylis do Listy kontaktów
Syfokles
Forum Ace


images/avatars/avatar-7234.jpg

Data rejestracji: 17-07-2007
Postów: 99
Klan: Saints
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No przeciez D. szybka palka precyzji pozyczona Xindarlowi wrocila do mnie po kilku dniach. Pozniej pojawily sie 2 oferty od Valmorta, a Grypa(oczywiscie podszywajac sie pod Chiricahua) napisal zebym przekazal caly sprzet na to konto.

__________________
R4: Greg ID: 16
GG: 2618670


Tak koncza uczciwi gracze...

Itemy jakich pragniesz o_O
24-06-2008 16:30 Syfokles jest offline Szukaj postów użytkownika: Syfokles Dodaj Syfokles do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wróciła do ciebie, bo to własnie od Xindarla ją dostałeś, a następnie podałeś do Valmorta

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

24-06-2008 16:34 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
kontek
Triple Ace


Data rejestracji: 17-06-2007
Postów: 160

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z calym szacunkiem, to nie administracja tylko rynek ustala ceny. A i z tym sa problemy, bardzo dobry przyklad tutaj:

Dobra Demoniczna Pałka Samobójcy

Az strach cos sprzedawac bo moze sie okazac ze to push Wink I dlatego jest aukcja w ktorej kazdy moze zalicytowc i to weryfikuje wartosc rynkowa przedmiotu (tak jak w przypadku gazownika - czemu inni nie licytowali skoro uwazali ze to jest tak tanio?)

__________________
TEMAT POŻEGNALNY - klik

R4/15 kontek
R16 CeJestBe

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kontek: 24-06-2008 16:42.

24-06-2008 16:36 kontek jest offline Szukaj postów użytkownika: kontek Dodaj kontek do Listy kontaktów
Syfokles
Forum Ace


images/avatars/avatar-7234.jpg

Data rejestracji: 17-07-2007
Postów: 99
Klan: Saints
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O ile dobrze pamietam ta palka pojawila sie u mnie pierwszy raz po tym jak konto GRYPA zostalo zbanowane i (niestety) trafily do mnie przedmioty mojej grupki do lucka oraz sprzet bojowy Chiricahua.

Nie wiem co wiecej pisac... przypadkowo zostalem wmieszany w cala ta sprawe

Zreszta prosze zobaczyc, ze nie mialem z tego zadnych korzysci

__________________
R4: Greg ID: 16
GG: 2618670


Tak koncza uczciwi gracze...

Itemy jakich pragniesz o_O
24-06-2008 16:51 Syfokles jest offline Szukaj postów użytkownika: Syfokles Dodaj Syfokles do Listy kontaktów
^ValmorT^
Newbie


Data rejestracji: 19-06-2008
Postów: 2
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co to mhmmm przepraszam ma wspolnego ze mna ?? ja zadnej dobrej szybkiej palki precyzjni nie posaiadam dalczego dostalem bana ? skoro zadnej takiej palki nie posiadalem ??
jestem nowym posiadaczem tego konta i przepraszam ale ja nie bede odpowiadal za cos czego nie zrobilem ..prosze o skorcenie kary

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ^ValmorT^: 24-06-2008 17:42.

24-06-2008 17:35 ^ValmorT^ jest offline Szukaj postów użytkownika: ^ValmorT^ Dodaj ^ValmorT^ do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kara zostaje skrócona do 30 dni dla wszystkich zbanowanych

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

25-06-2008 00:19 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Syfokles
Forum Ace


images/avatars/avatar-7234.jpg

Data rejestracji: 17-07-2007
Postów: 99
Klan: Saints
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Push/pull - to:
a. notoryczne przekazywanie przedmiotów oraz punktów z jednego konta na inne, w efekcie powodujące ponad normalny rozwój danej postaci,
b. atakowanie własnych postaci oraz ustawianie wyniku starcia,
c. ustawianie wyników transakcji handlowych. Identyfikowane jako transakcje, w których wartość transakcji znacząco odbiega od rynkowej wartości przedmiotów.


a. czy przekazalem chociazby jeden swoj przedmiot lub swoje pr? nie, ja tylko za zgoda "wlasciciela" przekazalem jego przedmioty innej osobie
b. nie dotyczy, poniewaz nigdy nie posiadalem innej postaci, nie posiadam i nie bede posiadac ;]
c. to nie byly moje przedmioty, ja nimi nie zarzadzalem, ani razu nie uzylem ich do wlasnych celow

wiec za co ten ban? ;/
ile jeszcze mam sie tlumaczyc z czegos, czego nie zrobilem?

__________________
R4: Greg ID: 16
GG: 2618670


Tak koncza uczciwi gracze...

Itemy jakich pragniesz o_O

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Syfokles: 25-06-2008 13:25.

25-06-2008 13:24 Syfokles jest offline Szukaj postów użytkownika: Syfokles Dodaj Syfokles do Listy kontaktów
alienq
Double Ace


images/avatars/avatar-1781.jpg

Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 129
Klan: SZWADRON
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z tej strony xindarl_veldrin

ta cała sprawa to absurd, wszyscy modzi się z tego śmieją, którym przedstawiłem całą sytuację..

30 dni bana za niezgłoszenie pożyczki i używanie przez 10-14 dni itemu (dobrej szybkiej pałki precyzji i d.adrenaliny na łeb) to po prostu paranoja..

odwołuje się od tej kary i proszę o jej zmniejszenie, gdyż w innych przypadkach jak czytam na forum kara nie wynosi dłużej jak 7 dni!

co do pushu, jak został nazwany temat:

a. było przekazanie, ale jak mówi greg itemów które SAM WłAśCICIEL poprosił o przekazanie (nie zgłoszono pożyczki bo myślałem, że WłAśCICIEL to zrobił - system jest niedoskonały i nie rozsyła wiadomości do obu osób zainteresowanych) więc skąd miałem o tym wiedzieć? item zostały przekazane NA PROSBE tego samego dnia, a dwa ostatnie itemy po 10-14 dniach..

b. nie dotyczy - śmiech na sali
c. żaden z tych przedmiotów nie został przeze mnie sprzedany - tylko oddane na PROSBE WLASCICIELA!!!

po raz kolejny proszę o odwołanie się od tej kary bo nie ma to nic wspólnego z pushem tylko ewentualnym niezgłoszeniem pożyczki
ciężko pracowałem na wszystko co mam i nigdy nie wpadłby mi do głowy pomysł kradzieży, a tym bardziej PUSHU Shocked

w dodatku mam zgłoszone 3 pożyczki na około 250 000 pr (które kończą się w ciągu 2 tygodni) i czy znowu dostane bana za "push"? heh


EDIT O 22:31
Dziękuje za ignorancję operatora serwera, widać jak zależy Wam na graczach

__________________

EMERYTURA Wynajem sali sportowej - chcesz spędzić aktywnie czas? Zajrzyj koniecznie do nas!

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez alienq: 25-06-2008 22:31.

25-06-2008 14:18 alienq jest offline Szukaj postów użytkownika: alienq Dodaj alienq do Listy kontaktów
^ValmorT^
Newbie


Data rejestracji: 19-06-2008
Postów: 2
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zgadzam sie w 100% z moim poprzednikiem mozna miec itemki pozyczynoe nie wiecej jak 7 dni to dlaczego ban ?? nierouzmiem tego Szejszej "wszycy modzi sie z tego smieja jak im przedstawilem cala sytuacje" nie rusza Cie to ze za takie cos ban przecierz mozna miec itemki do 7 dni a poznioej trzeba oddac a jak nie to ban Tongue

a co do pushu to ja nie mam nic wspolnego wiec dlaczego Sz.P Szejszej mnie oskarza i dostalem BAN ... wiec nie rozumiem cdalej zaistniales sutacji..
pozdrawiam

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ^ValmorT^: 26-06-2008 12:15.

26-06-2008 12:12 ^ValmorT^ jest offline Szukaj postów użytkownika: ^ValmorT^ Dodaj ^ValmorT^ do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeżeli pożyczasz komuś już pożyczony przedmiot od innej osoby to bierzesz za to odpowiedzialność
z tego co zrozumiałem na końcu wyszedł pushing za co został dany ban stały
dla pośredników przewiduje się przy takim banie karę 30 dni

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
26-06-2008 15:16 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Syfokles
Forum Ace


images/avatars/avatar-7234.jpg

Data rejestracji: 17-07-2007
Postów: 99
Klan: Saints
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
jeżeli pożyczasz komuś już pożyczony przedmiot od innej osoby to bierzesz za to odpowiedzialność
z tego co zrozumiałem na końcu wyszedł pushing za co został dany ban stały
dla pośredników przewiduje się przy takim banie karę 30 dni


Przeciez ja nie pozyczylem tych przedmiotow... Xindarl odebral je od zbanowanego Grypy, poniewaz ja bylem wtedy offline. Nastepnie przekazal mi, gdyz to ja prosilem o zwrocenie zestawu szczescia mojej grupki.
Powtarzam: ja nie zarzadzalem tymi przedmiotami i ich ani razu nie uzylem. To nie ja chcialem pozyczac przedmioty tylko wlasciciel.

__________________
R4: Greg ID: 16
GG: 2618670


Tak koncza uczciwi gracze...

Itemy jakich pragniesz o_O

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Syfokles: 26-06-2008 15:28.

26-06-2008 15:27 Syfokles jest offline Szukaj postów użytkownika: Syfokles Dodaj Syfokles do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Droga tych przedmiotów była taka jak lista osób w 1. poście, banowałem w kolejności posiadania.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

26-06-2008 21:35 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Turlacz
Triple Ace


Data rejestracji: 09-03-2008
Postów: 244
Klan: ......Plusz=>Saint.. ...
Kraina: Necropolia III
Skąd: Ślesin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No dobra wypowiem się bo widze że ciężka sprawa się zrobiła Frown

Powiem tak uważam że wszystkich zbanowanych powinno się ułaskawić (poddać amnestii ) z tego powodu iż głównym złem tego zdarzenia jest gracz Grypa który korzystając z nie swojego konta dysponował przedmiotami Chiricahua ( teraz Wymitacz)

Gdyby nie Grypa nigdy by nie doszło do tego jakże dziwnego pushu Evil Dlatego składam apalecje o amnestie dla wyżej wymienionych osób.

Pozdrawiam Smile

Ps: Postaram się żeby były gracz Grypa coś tu napisał dla wyjaśnienia całej sprawy

__________________
Tongue
R4-Cr4sH
R6-Lemmy-kiedyś
R7-Kaminiak
26-06-2008 21:46 Turlacz jest offline Szukaj postów użytkownika: Turlacz Dodaj Turlacz do Listy kontaktów
adam_4d4m
Lord


images/avatars/avatar-11258.jpg

Data rejestracji: 06-03-2008
Postów: 311
Klan: LE->Saints
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tonący ma racje!
Dlaczego za działalność Grypy odpowiadają inne osoby?!
trochę to nie logiczne ale co tam....w końcu Gazownik dostał bana za to że kupił tą pałkę! Szeszej..zastanów się trochę
była licytacja i nikt nie dał więcej
jakby osoba która sprzedawała pałkę nie dała tej Gazownik by dał skargę że nie chce sprzedać....i też by ktoś dostał bana
to jest bez sensu
Szeszej zastanów się
na bw gram rok 7 miesięcy i 10 dni (bez 7 godzin Big Grin ) i pierwszy raz spotykam tak durnowatą sytuację....
pewnie cały srever dostanie bany za to że pożycza sobie eq na ekspy na 10min i nie zgłasza tego do operatora....ehh....
pewnie szeszej napisze że spamujemy i tak dalej w wyniku czego dostaniemy nagrody (warny)

__________________
r14: ID: 10368 NICK: 4d4m

28-06-2008 11:45 adam_4d4m jest offline Szukaj postów użytkownika: adam_4d4m Dodaj adam_4d4m do Listy kontaktów
alienq
Double Ace


images/avatars/avatar-1781.jpg

Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 129
Klan: SZWADRON
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie szeszej będzie bardzo wyrozumiały i nawet nie odpisze rotfl

__________________

EMERYTURA Wynajem sali sportowej - chcesz spędzić aktywnie czas? Zajrzyj koniecznie do nas!
28-06-2008 16:05 alienq jest offline Szukaj postów użytkownika: alienq Dodaj alienq do Listy kontaktów
szczwanylis
Junior Member


Data rejestracji: 09-02-2007
Postów: 17
Kraina: Necropolia III
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oto temat z wyceną tej pechowej pałki:

Dobra Szybka Pałka Precyzji - po ile takie teraz stoją ?


Tą samą pałkę kupiłem za 70k, czyli za 70% "ceny rynkowej"... wszystko odbyło się na forum, podczas licytacji. Nikt mojej oferty nie przebił. Skoro nikt nie chciał zapłacić więcej no to co ja mogę na to poradzić ?? Evil

Czy to oznacza, że kupując cokolwiek na forum, muszę uważać, żeby przypadkiem nie zapłacić za coś zbyt mało? Biorąc udział w licytacji nie zastanawiam się czy przedmiot jest warty mniej czy więcej - po prostu, jeśli jest mi potrzebny to kupuję.

Zostałem zbanowany na 30 dni, za to, że zapłaciłem za jakąś pałkę 30k za mało ? za marne 30k dostałem bana na 30 dni? Czuję się mocno zniesmaczony całą tą sytuacją, bowiem przez pół roku uczciwej gry nie doświadczyłem niczego podobnego, a kupowałem i sprzedawałem dziesiątki przedmiotów - czasem taniej, czasem drożej.

Proszę o ponowne rozpatrzenie mojej sprawy.

Ceny warunkuje rynek. Może w czasie gdy kupowałem tę pałkę, popyt na takie itemy był mniejszy, albo kupujący mieli mniej gotówki... nie wiem. Ja po prostu wziąłem udział w licytacji i (jak się później okazało, pechowo dla mnie) dostałem przymusowy urlop.

Rozumiem, że cała sprawa jest bardziej skomplikowana, bo kupiłem ten przedmiot od zresetowanego konta Pana Grypy... ale skąd ja mogłem o tym wiedzieć ? Jeszcze wtedy nie byłem członkiem Ekipy/Saints i nie miałem pojęcia o szalonych pomysłach tego gracza.

pozdrawiam i liczę na odpowiedź.
Gazownik.

EDIT: a tak swoją drogą... wypadałoby uściślić, od jakiej kwoty zaczyna się pushing. Jeżeli np. wycena jest 100k to ile trzeba zapłacić za taki przedmiot, żeby nie zostało potraktowane jako push - 70% ? 71% ? a może trzeba płacić tyle ile jest w wycenie ?

__________________
R4: Gazownik

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez szczwanylis: 28-06-2008 16:53.

28-06-2008 16:30 szczwanylis jest offline Szukaj postów użytkownika: szczwanylis Dodaj szczwanylis do Listy kontaktów
Syfokles
Forum Ace


images/avatars/avatar-7234.jpg

Data rejestracji: 17-07-2007
Postów: 99
Klan: Saints
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
szczwanylis napisał(a)
Rozumiem, że cała sprawa jest bardziej skomplikowana, bo kupiłem ten przedmiot od zresetowanego konta Pana Grypy... ale skąd ja mogłem o tym wiedzieć ? Jeszcze wtedy nie byłem członkiem Ekipy/Saints i nie miałem pojęcia o szalonych pomysłach tego gracza.


Ja bylem w klanie z Grypa i rozmawialem z nim prawie codziennie na gg. Jednak o jego interesach na boku dowiedzialem sie dopiero po otrzymaniu bana.
Rozmawialem z Szeszejem na gg, ale po kilku bezsensownych i nielogicznych wypowiedziach z jego strony, dalem sobie spokoj.

"Szeszej (26-06-2008 21:44)
no to ktos cie wrobil, nastepnym razem proponuje odmowic
Szeszej (26-06-2008 21:44)
dlatego tez ban nie jest staly tylko na 30 dni"

__________________
R4: Greg ID: 16
GG: 2618670


Tak koncza uczciwi gracze...

Itemy jakich pragniesz o_O

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Syfokles: 28-06-2008 16:50.

28-06-2008 16:50 Syfokles jest offline Szukaj postów użytkownika: Syfokles Dodaj Syfokles do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oczywiście, teraz proszę rozebrać te zdania logiczne i wykazać nielogiczność.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

29-06-2008 01:16 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING Xindarl_Veldrin; Greg; Valmort; Gazownik

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH