Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » PUSHING Catherine ; enia » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Catherine ; enia 2 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Catherine ; enia Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Catherine
Postać Catherine
enia
Postać Enia

pushing, przekazanie przedmiotu przy zakończeniu gry
21 dni

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
24-06-2008 11:28 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Cath
Newbie


Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 4
Kraina: Necropolia

RE: Catherine ; enia Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobre... To jak miałam przekazać pry na konto klanu skarbniczce BEZ przekazania przedmiotu? Regulamin bynajmniej nie precyzuje jaki to ma być przedmiot... Na tym serwerze nawet umrzec spokojnie nie można...

__________________
Sprzedałam coś? Złóż ofkę Smile
R1:Carmelle
R14:Catherine

24-06-2008 14:04 Cath jest offline Szukaj postów użytkownika: Cath Dodaj Cath do Listy kontaktów
Piterek23
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

4. (serwery Nekropolia) Zakończenie gry wraz z przekazaniem punktów innym graczom
zgłoszenie zawiera:
- nick postaci kończącej grę
- nicki graczy, którym się przekazuje punkty
ograniczenia:
- maksymalna wartość punktowa możliwa do przekazania graczowi wynosi:
ilość punktów(dośw/1000) postaci(gracza któremu się przekazuje punkty)*500PR
(czyli dla postaci z 10 punktam wynosi ona 5000 PR)
wraz z punktami można przekazać tylko jeden sklepowy przedmiot (potrzebny do transakcji)
- punktów nie można przekazać osobie grającej z tego samego IP
- przekazanie punktów osobie z którą nastąpiła sprzedaż/kupno jakiegoś przedmioty w przeciągu poprzednich 7 dni uważane jest za pożyczkę a nie kupno, a reszta przekazanych rzeczy będzie uznawana za pushing
- konto musi zostać usunięte bezpośrednio po zgłoszeniu zakończenia gry (wcześniej następuje rozdanie punktów - maksymalnie do 7 dni przed zgłoszeniem) - nie może być oddane/sprzedane
- nie można utworzyć nowej postaci na koncie na którym "zakończyło się grę"
NIE MOŻNA PRZEKAZYWAĆ PRZEDMIOTÓW PO ZAKOŃCZENIU GRY!
Niezgłoszenie lub złamanie ograniczeń może skutkować uznaniem za pushing i odpowiednią karą


ODPOWIEDZIAŁEM I ZAZNACZYŁEM NA CZERWONO
24-06-2008 14:27
Tenshi
Junior Member


images/avatars/avatar-12006.gif

Data rejestracji: 02-03-2008
Postów: 13
Klan: Legion Fenrira
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie no po prostu super....wokół CE i adminów są tysiące resetów, pusherów i tego nie zauważacie? Ja już znalazłam kilku nielegalnych resetó zgłosiłam na PW i co? Grają sobie dalej.


A tak nawiasem jak Catherine miała przekazać pr-y na konto skarbnika nie oferując rzadnego przedmiotu?


No dziwne.

__________________
Taki mały, taki duży może gejem być...
24-06-2008 14:35 Tenshi jest offline Szukaj postów użytkownika: Tenshi Dodaj Tenshi do Listy kontaktów
Cath
Newbie


Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 4
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Racja. Sprawdziłam regulamin jeszcze raz i zdążyłam sama się doszukać.
Ale w takim razie proszę o skrócenie bana dla Enii po oddaniu przedmiotu na konto administratorskie.

__________________
Sprzedałam coś? Złóż ofkę Smile
R1:Carmelle
R14:Catherine

24-06-2008 14:57 Cath jest offline Szukaj postów użytkownika: Cath Dodaj Cath do Listy kontaktów
Enia
Newbie


Data rejestracji: 09-03-2008
Postów: 2

... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

Przykro mi bardzo, że tak wyszło... Naprawdę nie chciałam. Pozostaje mi tylko przeprosić oraz spytać o możliwość wycofania bana, chociaż skrócenia. Jestem skarbniczką i nieobecność mojej postaci przez te 21 dni bardzo deorganizuje pracę klanu. A poza tym, życie bez BW już nie jest takie samo...

Proszę o wyrozumiałość...

Pozdrawiam, Enia.
24-06-2008 20:40 Enia jest offline Szukaj postów użytkownika: Enia Dodaj Enia do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

skrócenie możliwe po 1/3 bana jeżeli przedmiot trafi na administracyjne

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
24-06-2008 21:22 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » PUSHING Catherine ; enia

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH