Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » list otwarty do sil erotycznie skumulowanych..... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony list otwarty do sil erotycznie skumulowanych..... 21 Ankieta - średnia ocena: 5,71
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Pyskata_Kaśka
Full Member


Data rejestracji: 24-03-2008
Postów: 59
Kraina: Necropolia
Skąd: Ze świętego miasta

list otwarty do sil erotycznie skumulowanych..... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja niżej podpisana wobec faktów obok których nie da sie przejść obojętnie........a są to w moim odczuciu jedynie chamskie próby rozbicia klanu o dlugiej historii.....wielu wodzów chociażby Shai_Nefer i Kaletnik..........wobec pozostawienia nas samych na placu nierównej walki.........wobec nieludzkiego patrzenia na to calego serwera.........proszę o rozejm dla klanów PSD........Perwers i Kodeks........niech na moje barki spadnie przyznanie iż wygraliscie wojnę........która w obecnej fazie jest juz tylko poniżaniem klanowiczów PSD....(oblężenia typu Gryzelda kontra reszta świata)....wyciąganiem personalnych brudów i nie ma nic wpólnego z walka fair play...(pytanie czy kiedykolwiek miala pozostawiam do oceny innym)...........jednocześnie oświadczam iz nie zmienię nazwy klanu i nie rozwiąże go dopóki dopóty ostatni klanowicz przy mnie zostanie...........lider PSD Gryzelda.......

__________________
r1 pazurzasta
r3 pazurzasta
....walczę z komercyjnymi botami..... o prawa czlowieka ...w grze dla wampirów...
25-06-2008 11:51 Pyskata_Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Pyskata_Kaśka Dodaj Pyskata_Kaśka do Listy kontaktów
Kanus
Double Ace


Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 110
Klan: XVQ
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tą wojne zacząłem i ja w tym miejscu chciałbym razem z Gryzelda ją zakończyć bo już wszyscy mamy jej dość .

Gratuluje perwersom wygranej.

Podpisuje się pod słowami Kasi
25-06-2008 14:41 Kanus jest offline Szukaj postów użytkownika: Kanus Dodaj Kanus do Listy kontaktów
Xzar
Kozioł Zagłady


images/avatars/avatar-24905.jpg

Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 2.010
Klan: Perwersi
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

(oblężenia typu Gryzelda kontra reszta świata) -> Tak się uwzięłaś na to oblężenie na Ciebie, a ja tylko odbierałem mój kwadracik ;-) Dałem go Ariusowi na czas mojego urlopu na r3, PSD mu go zabrało Smile Jak wróciłem to po prostu odebrałem to co budowałem sam od zera Wink

A co do tematu -> Ciekawi mnie co PSD by zrobiło w sytuacji, gdyby to oni wygrywali, a Perwersi by się poddali ... Smile
25-06-2008 15:21 Xzar jest offline Szukaj postów użytkownika: Xzar Dodaj Xzar do Listy kontaktów
bardzo_ciekawe
Newbie


Data rejestracji: 25-06-2008
Postów: 1
Klan: inna historia
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xzar napisał(a)

A co do tematu -> Ciekawi mnie co PSD by zrobiło w sytuacji, gdyby to oni wygrywali, a Perwersi by się poddali ... Smile




No jak nie pamietasz tej sytuacji to tak gwoli przypomnienia porozmawiaj z Ariusem.
jak byla walka PSD-->KOD+EXE i kto komu wówczas dał spokój.
(Dla ułatwienia podam ze to ja zaproponowałem wam pokój ,bo juz nie bylo sensu dalej walczyc )

ps)I taka mala uwaga do PSD walczyc trzeba do konca jak sie przegrywa , odpuszcza sie tylko wtedy jak twoje zwyciestwo jest 100% bo juz wtedy nie ma emocji.

milej gry obu stronom wojenki zycze Wink

k...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez bardzo_ciekawe: 25-06-2008 15:50.

25-06-2008 15:50 bardzo_ciekawe jest offline Szukaj postów użytkownika: bardzo_ciekawe Dodaj bardzo_ciekawe do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mieliscie ultimatum wczoraj.
Zasady byly jasno okreslone.



ps.

Nie rozumiem Twego posta , nie wiem co ta sa sily erotycznie skumulowane , nie wiem co to kodeks. Swoja droga miloby Ci bylo gdyby ktos zamiast Gryzeldo napisal Grzybeldo ? A zamiast Pazurzasta - paznokciowa ?
Miedzy tymi kropkami w Twej wypowiedzi maja byc jakies zdania tylko tajemniczo zniknely ? Czy to moze alfabet Morse`a tylko kresek brak ?

Piszesz ze ta wojna nie fair jest , owszem jest.
Tak samo jak wszystkie prowadzone przez PSD , ktore spowodowaly rozpad wielu klanow. Kto mieczem wojuje od miecza ginie.

__________________
gg : 10113142
25-06-2008 16:13 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
Lady_Makbeth
Double Ace


images/avatars/avatar-8702.jpg

Data rejestracji: 02-12-2007
Postów: 108
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: S-I

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Droga Gryzeldo,
Z przykrością muszę stwierdzić, że w chwili obecnej PSD zbiera owoce tego, na co długi czas wytrwale sobie pracowało. Większość graczy doskonale pamięta, jakie były metody"rekrutacji" w PSD za rządów Chaosa i Spamera. Nie będę wymieniać po nickach, kto chce, sam napisze, nikogo do tablicy nie wzywam. Możesz nazwać to poniżaniem klanowiczów PSD, oczywiście, ale może wobec tego nazwij w jakiś sposób sytuację, gdy Legion Immortals, liczący sobie wówczas 20 najwierniejszych osób był nękany oblegami co 18 i pół godziny... Nasze biedne 6 klocków w 3 strefie trzymane pod ochronkami 24/24, 7/7.. Może teraz rozumiesz, jak czułam się wtedy ja i Helpotus...
I raczej nie miej pretensji, że cały serwer nieludzko biernie patrzy na to, co teraz robimy z Wami.. Widzisz, jakoś nikt dobrego zdania o PSD nie ma.. Większość klanów z topki w jakiś sposób ucierpiała podczas zwycięskiego przemarszu PSD przez Nekropolię II.
Nie dziw się, że - skoro nie masz zamiaru rozliczyć się z przeszłością - Twoja propozycja nie zostanie przychylnie przyjęta... Zbyt wiele osób ucierpiało, zbyt wielu fajnych graczy zrezygnowało żeby można to było załatwić jednym Twoim postem..

EDIT: Czy wypowiadający się w temacie "jednopostowcy" zabierający głos w obronie PSD, to konta utworzone specjalnie w celu udzielenia poparcia, czy tez zbanowani członkowie PSD? Jeśli tak, to co? Brak odwagi podpisać się nickiem?
Heh, nick na forum można zmienić, konto założyć także nowe, ale styl pisania ciężko zmienić <rotfl>

__________________


Podziękowanie dla Jowiw


Mój ulubiony op: Sejan Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lady_Makbeth: 25-06-2008 16:31.

25-06-2008 16:30 Lady_Makbeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Lady_Makbeth Dodaj Lady_Makbeth do Listy kontaktów
Helpotus
Full Member


images/avatars/avatar-7799.gif

Data rejestracji: 18-03-2007
Postów: 64
Klan: Legion Immortals
Kraina: Moria
Skąd: UĆ/Den Haag

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kali ukraść - dobrze, Kaliemu ukraść - źle. To chyba wystarczy za komentarz...
"chamskie próby rozbicia klanu o dlugiej historii" - jak Wy rozbijaliście to było ok?
"wobec pozostawienia nas samych na placu nierównej walki" - jak Wy non stop oblegaliście Legion to było ok? a że w końcu zostaliście sami zawdzięczacie tylko i wyłącznie sobie...
"wyciąganiem personalnych brudów i nie ma nic wpólnego z walka fair play" - a czy to nasza wina, że tylu Waszych dostało bany?? a bany przeważnie dostaję się za grę nie fer właśnie...

Osobiście napewno nie uronię ani łezki po PSD. Więcej, z nieukrywaną satysfakcją obserwuję Wasz koniec Big Grin Zemsta jest słodka...

__________________
NIE GRAM! no, prawie Wink Nick w grze zawsze ten sam.
Zesłanie do wiatrakolandii...

25-06-2008 17:14 Helpotus jest offline Szukaj postów użytkownika: Helpotus Dodaj Helpotus do Listy kontaktów
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na zimno dobrze smakuje:
- piwo
- chłodnik
- kwas chlebowy
- zemsta.
Jaki rozejm? Kapitulacja. A po kapitulacji? Zacytuję "jeśli zabieramy wam jakiś kwadrat, to nie dlatego, że wypowiadamy wojnę, ale dlatego, że kwadrat nam się podoba". Taki opis ma PSD na r5 i jak ulał pasuje do sytuacji. Entliczek, pentliczek...

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

25-06-2008 17:27 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
Pyskata_Kaśka
Full Member


Data rejestracji: 24-03-2008
Postów: 59
Kraina: Necropolia
Skąd: Ze świętego miasta

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pyskata_Kaśka
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nikt napisał(a)
Mieliscie ultimatum wczoraj.
Zasady byly jasno okreslone.



ps.

Nie rozumiem Twego posta , nie wiem co ta sa sily erotycznie skumulowane , nie wiem co to kodeks. Swoja droga miloby Ci bylo gdyby ktos zamiast Gryzeldo napisal Grzybeldo ? A zamiast Pazurzasta - paznokciowa ?
Miedzy tymi kropkami w Twej wypowiedzi maja byc jakies zdania tylko tajemniczo zniknely ? Czy to moze alfabet Morse`a tylko kresek brak ?

Piszesz ze ta wojna nie fair jest , owszem jest.
Tak samo jak wszystkie prowadzone przez PSD , ktore spowodowaly rozpad wielu klanow. Kto mieczem wojuje od miecza ginie.



drogi panie Nikt......moze zbyt drogi???........ja jednak nie zamierzam zniżać sie do pańskiego poziomu bez poziomu.......nazwijmy to lagodnie przeinaczania nicków graczy.........zwrócę na to tylko uwage czytajacych.........jesli takie a nie inne podejście do mnie podoba sie panskim ludziom.........to albo to ze mna i moim kodeksem moralnym cos jest nie tak........albo to wy zwyczajnie jestescie siebie warci.........ale do rzeczy........zalozylam ten temat w konkretnym celu.........moj kolega z klanu również zlożyl kapitulację........wam malo znęcaniania się i wyżywania........jesli sprawia wam przyjemność policzkowanie nas raz za razem..........pomimo moich slów.......i dobrej woli.......pozostaje mi powiedzieć trudno..........czasem z chamstwem nie wygra sie inaczej jak tylko totalnym brakiem na nie reakcji.........tak moi mili........za wyjatkowe chamstwo uważam po pierwsze.........brak konkretnej odpowiedzi liderów klanu Perwers i Legion......na moj list.....a....posty czlonkow wyzej wymienionych graczy pozostawiam bez komentarza.........kończąc nadmienie tylko ze klan PSD istnieje nadal.......a klan istnieje dotąd dopóty sa w nim ludzie..........ponawiam nasza kapitulacje i oczekuję iz tym razem liderzy wyzej wymienionych klanów......przedyskutuja jej warunki ze mną i wybranym przeze mnie czlonkiem PSD........pozdrawiam K.

__________________
r1 pazurzasta
r3 pazurzasta
....walczę z komercyjnymi botami..... o prawa czlowieka ...w grze dla wampirów...
25-06-2008 17:50 Pyskata_Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Pyskata_Kaśka Dodaj Pyskata_Kaśka do Listy kontaktów
YaraY
Member


Data rejestracji: 10-11-2007
Postów: 28

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ehh a nie mówiłem, że zlepki kodexsowe nie mają honoru? Smile Nie mówię w imieniu klanu tylko swoim bo mnie dobija wasza pycha i zachowujecie się jak zwierzęta którym mimowolnie trafił się w końcu jakiś kawał mięsa

Nikt twoje ultimatum jest nic nie warte, a swoimi klanówkami najeżonymi kłamstwami nie zyskasz poparcia wśród ludzi, którym możesz zaufać - śmiało werbuj tych którzy szukają schronienia przez całe życie i Ciebie opuszczą w momencie, kiedy im go nie dasz

Lay - niestety pod względem kiepskiej reputacji na r3 to mamy dopiero trzecie miejsce - nie wiesz, bo znasz nastawienie tylko ze swojego klanu i bez szczypty honoru nie jesteście w stanie tego zmienić - w Waszym wykonaniu nie widziałem jeszcze nic, co by mnie do Was mogło przekonać, a z rzeczy które mnie do Was nie przekonują to choćby walka nie fair, nadużywanie siły, kiedy tylko jej się wam trochę uzbiera, mydlenie ludziom oczu, BRAK poszanowania, a nawet wrogość dla byłych swoich członków, jak i brak poszanowania innych klanów. Czy to jest to, co was łączy? współczuję

Helpotus - Naszego końca nie zobaczysz Smile Twoich łez nikt nie oczekuje, ale co niektórzy spodziewali się honorowego zakończenia wojny z waszej strony, a nie wkroczenia Nikta z chorą nienawiścią do PSD przyniesioną chyba z innych serwerów, który ucieka się do grożenia naszym sojusznikom, byle tylko dopiąć swego i szczekania reszty hołoty wielce urażonych poprzednią porażką, którą w tak łaskawy dla was sposób zakończyliśmy pokojem. Chociaż nigdy tego nie przyznacie, to istniejecie tylko dzięki temu, że daliśmy wam spokój.

To moje zdanie na ten temat - nikt możesz mnie dorzucić do listy tych osób, którym macie zamiar nie dać spokoju - z nieukrywaną pasją będę oczyszczał wasze posty z kłamstw którymi tak bardzo upodobaliście sobie zaciemniać przykrą prawdę.

A tak ogólnie to niektórym przydałyby się wakacje z dala od komputera Smile Pozdro

EDIT: Nikt nie mówi, że jesteśmy niewinni - przypominamy tylko, że potrafimy być honorowi,

1. Co do lewuska - faktycznie nasza wina, że ktoś od was pewnie przypomniał sobie i zgłosił multi, jak tylko miał was dosyć i przyszedł do nas...
2. Co do wojny psd vs kod+exs+monastyr+li - przynajmniej walki były wyrównane i coś ciekawego się przynajmniej działo, a kiedy opadliście z sił daliśmy Wam spokój
3. Co do Monastyru to "deptaliśmy" ich tak samo, jak wy naszych sojuszników i średnio to pamiętam - widocznie krótko trwało i szybko się znudziło

fakt faktem rządy w psd się zmieniały i były powiązane z tym z tym różne humory, taktyki i metody, ale powiedzcie, że nie pasowały wam potyczki z kimś na równi? Teraz ubyło nam z różnych powodów ponad 6 osób i dalsza walka nie ma sensu - Mi tam pokój nie potrzebny - z pustaka jestem tak samo skuteczny co z dobrego kloca i możecie mnie gnębić do końca, a i tak nie zmięknę - w ten sposób jednak nikomu nie pokarzecie że jesteście honorowi, choć ja już widzę, że tylko dla garstki z was to pojęcie nie jest obce Smile

__________________
~o Złóż ofertę
~o Napisz wiadomość

Modzi są (jak policja) żeby nas chronić...
A KTO CHRONI NAS PRZED NIMI??

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez YaraY: 25-06-2008 18:42.

25-06-2008 17:53 YaraY jest offline Szukaj postów użytkownika: YaraY Dodaj YaraY do Listy kontaktów
Pizmak
Lord


images/avatars/avatar-6546.jpg

Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 341
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oj biedne PSD, tak sie nad wami znecaja a Wy jestescie tacy niewinni przeciez:

- Obleg Lewuska na klocek w drugiej strefie i zablokowanie go na amen
- Wypowiedzenie wojny Monastyrowi, Kod i Exs
- Pozostale wasze przewinienia sa w postach nad moim

Poki wygrywaliscie wszsytko bylo ok, teraz kiedy dostaliscie po dupie to nagle chcecie pokoju. Czy Wy jestescie banda pieciolatkow? Jak ginac to z honorem a nie blagajac o litosc i mowiac jacy to jestesmy zli bo... jestesmy silniejsi.

Warunki znacie. Od was zalezy czy je przyjmiecie czy nie i przypominam, ze to nie przegrany stawia warunki, przegrany moze co najwyzej dalej dostawac po dolnych plecach.

Chcieliscie rżnąć kozaka, ale to was przerżneli.
Pozdro i trzymajcie sie bo na pewno sie wam to przyda.

__________________
r3: Pizmak
25-06-2008 18:19 Pizmak jest offline Strona domowa Pizmak Szukaj postów użytkownika: Pizmak Dodaj Pizmak do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pazurzasta
Rozmawialiśmy dzisiaj dość długo na gg. I zrozum jedno, że jeśli ty masz cały dzień wolnego, to nie znaczy, że inni nie mają nic innego do roboty jak tylko siedzieć i myśleć o BW (pracują itp itd). Nie oczekuj więc, że w 5 minut jestem w stanie odpowiedzieć.
Przede wszystkim szafujesz słowem chamskie. Jakoś wcześniej, gdy dołączałaś do oblężenia, w którym PSD wysyłało zbanowaną osobę na dwójkę Monastyru nie przeszkadzało Ci to. A może po prostu nie uznawałaś tego za chamskie?
Przykro mi, że wtedy nie chciałaś nic zrobić w tamtej sprawie.

Czy pamietasz moją wskazówkę jaką Ci udzieliłem gdy rozmawialiśmy na priv odnośnie tego tematu? Nie chcesz wyciągać brudów, ale nam zarzucasz chamstwo. Szkoda, że wcześniej ignorowałaś je w PSD.

Moim skromnym zdaniem obrażanie nas nie jest najlepszą drogą do osiągnięcia rozejmu. Już post Spamera, który potrafi wkurzony dorzucić do pieca, jest naprawdę rzeczowy i konkretny i nie prowokuje napinek jak Twój. Aż mnie zaskoczył post Spamera, szkoda, że sama nie mogłaś zdobyć się na napisanie czegoś w jego stylu, bez emocji, bez prywatnych wycieczek i uzewnętrzniań się.

A ty Yaray widzę masz niezła sklerozę. O waszej pysze i bucie gdy deptaliście Monastyr już zapomniałeś, ale to może i lepiej.

Z mojej strony mogę tylko powiedzieć, że sprawa jest w toku i wszystkie pierdoły jakie prywatnie tu piszą osoby z PSD naprawdę nie ułatwią dojście do porozumienia.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
25-06-2008 18:19 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Lady_Makbeth
Double Ace


images/avatars/avatar-8702.jpg

Data rejestracji: 02-12-2007
Postów: 108
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: S-I

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cytat:
"Nikt twoje ultimatum jest nic nie warte, a swoimi klanówkami najeżonymi kłamstwami nie zyskasz poparcia wśród ludzi, którym możesz zaufać - śmiało werbuj tych którzy szukają schronienia przez całe życie i Ciebie opuszczą w momencie, kiedy im go nie dasz"

Yaray, czy zechcesz wskazać mi, w którym miejscu swojej wypowiedzi Nikt kłamał? Czytałam wszystkie jego posty, niestety w żadnej nie spotkałam się z najmniejszym kłamstwem. Pisze tak, jak jest. Nikt ma ludzi, którym może zaufać i którzy go z całą pewnością nie opuszczą, masz na to moje słowo.

Cytat:
"Lay - niestety pod względem kiepskiej reputacji na r3 to mamy dopiero trzecie miejsce - nie wiesz, bo znasz nastawienie tylko ze swojego klanu i bez szczypty honoru nie jesteście w stanie tego zmienić - w Waszym wykonaniu nie widziałem jeszcze nic, co by mnie do Was mogło przekonać, a z rzeczy które mnie do Was nie przekonują to choćby walka nie fair, nadużywanie siły, kiedy tylko jej się wam trochę uzbiera, mydlenie ludziom oczu, BRAK poszanowania, a nawet wrogość dla byłych swoich członków, jak i brak poszanowania innych klanów. Czy to jest to, co was łączy? Współczuję"

Szkoda, że nie nauczyłeś się jeszcze czytać ze zrozumieniem...Mimo wszystko ustosunkuję się. Wyobraź sobie, że znam nastawienie większości klanów z Top 30 i jest ono zaskakująco zgodne z tym, co pisałam wcześniej.
Nie jest moim ani naszym zamiarem przekonywanie Cię do nas, w ogóle nie wiem, skąd przyszła Ci do głowy taka myśl? Mówisz "walka nie fair"? To znaczy, że fair było ze strony PSD kopanie praktycznie leżącego Legionu czy niszczenie Monastru? Jeśli tak, to mamy całkowicie różne pojęcie o walce fair.
Inne klanu szanujemy, szanujemy również wrogów, lecz nienawidzimy zdrajców i gardzimy nimi. Wiemy, czego zażądał jeden z byłych członków Legionu w zamian za przejście do PSD, wklejali nam te rozmowy zszokowani członkowie PSD...

Cytat:
"Helpotus - Naszego końca nie zobaczysz Twoich łez nikt nie oczekuje, ale co niektórzy spodziewali się honorowego zakończenia wojny z waszej strony, a nie wkroczenia Nikta z chorą nienawiścią do PSD przyniesioną chyba z innych serwerów, który ucieka się do grożenia naszym sojusznikom, byle tylko dopiąć swego i szczekania reszty hołoty wielce urażonych poprzednią porażką, którą w tak łaskawy dla was sposób zakończyliśmy pokojem. Chociaż nigdy tego nie przyznacie, to istniejecie tylko dzięki temu, że daliśmy wam spokój."

Czy honorowym zakończeniem wojny nazywasz kompletne niszczenie Legionu i trzech innych klanów? Bo taka sytuacja właśnie miała miejsce w momencie, gdy wkroczył Nikt i w zasadzie uratował ten klan, oczywiście z pomocą innych, ale nie o tym chce mówić.
Rozumiem, że zniszczenie LI przez PSD byłoby honorowe, ale zniszczenie PSD przez Perwersów i Legion już nie? Popraw mnie, proszę, jeśli się mylę..
Co do przyczyn i sposobów zakończenia I Wojny Serwerowej głosu zabierać nie mogę, znam ją tylko z opowiadań. Wspominali mi o niej najstarsi klanowicze Legionu, biorący w niej osobisty udział i jeżeli uważasz, podwójny atak PSD / OBS był "wojną honorową" to przepraszam, ale masz dziwne pojęcie honoru.

__________________


Podziękowanie dla Jowiw


Mój ulubiony op: Sejan Smile

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Lady_Makbeth: 25-06-2008 18:56.

25-06-2008 18:53 Lady_Makbeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Lady_Makbeth Dodaj Lady_Makbeth do Listy kontaktów
nokia
Full Member


images/avatars/avatar-6845.jpg

Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 65
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Muzeum

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę mi wyjaśnić, który głos PSD jest właściwy.
Podejście Yaray czy podejście Gryzeldy i Spamera.
A może posty innych sympatyków/członków psd w temacie wojennym?
Wszystko naraz tworzy niezwykle chaotyczny obraz.
Gracie rożne melodie w tym samym momencie.
Jak do tej pory zrozumiałem że: "Poddajemy się, ale dajcie nam troche czasu, to Wam dokopiemy, a teraz poszarpiemy chociażby nogawki na forum, bo inaczej nie da rady" Więc widac że nie ma u Was ani spójności ani wspólnego zdania na temat wojny.

Jeżeli część Waszych członków chce dalej walczyć, a świeżo mianowany zarząd tylko chce pokoju to czegoś tu nie rozumiem.

Jedni się poddają, drudzy grożą, trzeci z kolei obrażają, lub też próbuja obrazić. Apeluję, nie zróbcie z tego tematu chlewu, tylko rozmawiajcie po ludzku.

Pozwolę sobie zauważyć że Nikt przedstawił wyraźne warunki kapitulacji, które jak do tej pory nie zostały przez Was spełnione.
To nie jest rozejm, to jest kapitulacja i tutaj tylko jedna strona dyktuje warunki.
I w dodatku to nie jesteście Wy.
Wcale się nie ździwię że działania wojenne nie ustaną do momentu spełnienia warunków narzuconych przez zwycięską stronę.

Pozdrawiam

__________________
Nokia
TYP MUZEALNY. PROSZĘ OBEJRZEĆ, NIE DOTYKAĆ.
GG:1362209

25-06-2008 19:06 nokia jest offline Szukaj postów użytkownika: nokia Dodaj nokia do Listy kontaktów
YaraY
Member


Data rejestracji: 10-11-2007
Postów: 28

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Lady między klanówką a postem jest znacząca różnica, a co do nie opuszczenia to wierzę, że jest u Was też wielu lojalnych graczy, jednak werbując na zasadzie "jesteśmy najsilniejsi - chodź do nas bo Twój klan się rozpada" przyjdą tylko ci co się całe życie chowają

Czy mówiąc o kopaniu legionu masz na myśli walki perwers+legion vs psd i przekazywanie dalej pustaków, które dostaliśmy od perwersów? trzeba było im napisać, żeby nie dawali takich klocków bo i tak wszystkie do Was szły Tongue o walce nie fair miałem na myśli grożenie poza klanem ludziom ze słabszych klanów, że jeśli dołączą do oblęgu to ich wyślecie na pustaka i myślę, że w ten sposób się nie określa "poszanowania dla innych klanów" tylko "dobro własne"

i zastanów się o jakim niszczeniu legionu mówisz bo legion był w identycznej sytuacji, co my - perwers zabierało nam kwadraty -> my zabieraliśmy legionowi -> legion szedł odzyskać kwadraty do perwersów i tak w kółko ;] - pretensje możesz mieć tylko do Waszej taktyki, a honor tu z oczywistych względów nie gra roli

A Nikt trafił tylko na sprzyjające dla Was warunki - nasz klan stracił wielu czołowych wojowników - jeśli to dla Was "okazja" to nie macie za grosz honoru

Nokia przejrzyj wątek pod kątem oznaczonych kolorem treści - to powinno rozwiać Twoje wątpliwości - mówię tu jako osoba zamieszana w to wszystko, ale nie w imieniu klanu tylko w swoim

__________________
~o Złóż ofertę
~o Napisz wiadomość

Modzi są (jak policja) żeby nas chronić...
A KTO CHRONI NAS PRZED NIMI??

25-06-2008 19:51 YaraY jest offline Szukaj postów użytkownika: YaraY Dodaj YaraY do Listy kontaktów
Pyskata_Kaśka
Full Member


Data rejestracji: 24-03-2008
Postów: 59
Kraina: Necropolia
Skąd: Ze świętego miasta

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pyskata_Kaśka
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

drodzy czytający i Ty drogi Tomku........zdjąles jak widze maskę ktora zalożyles na potrzeby rozmow ze mną......dodam że z pracy.....i nie będę sie zastanawiać co spaprales bardziej.......robote czy próbę naprawienia mnie......jedynym wnioskiem jaki nasuwa mi sie po tych rozmowach.......i po tym co czytam tutaj.......jest fakt iz rozmowy pokojowe sa przeciągane celowo........domagasz sie ode mnie bym zmienila i styl i siebie......i szukasz przyslowiowej dziury w calym.......nie mam wiec powodu sądzic że twoje intencje rzeczywiscie sa wobec klanu PSD życzliwe........i ze tak jak mnie zalezy ci na końcu tej wojny....mam za to powody sądzic ze dręczenie odpowiada ci duzo bardziej..........i nie miejcie mi za zle drodzy czytelnicy tak bardzo obiektywnej oceny sytuacji.........ona zwyczajnie jest faktem.........dopoki jednak nie zmienisz swojego podejścia do mnie jako do przedstawiciela PSD........nie oczekuj zmiany w mojej ocenie sytuacji........ja tylko opisuje to co widze i nie jestem w stanie ani zważyc ani zmierzyc........ciężaru win po obu stronach konfliktu........jestem tylko czlowiekiem........i nie mam mocy rozgrzeszania takich jakie pragnie miec wasza koalicja......czyli...zniszczenie PSD w zamian za poniesione krzywdy.......pozdrawiam raz jeszcze K.



p.s........uprzejmie prosze osoby ktorych postow tu byc nie powinno o zwyczajne cisze wyborcza.......panie Nokia pan nie musi rozumieć.........Marcin......prosze daj spokoj......


p.s......panie Nokia....a wlasciwie drogi Robercie.......Marcin to imie Yaraya.........widzi pan jak pieknie prosze swoich klanowiczow o cisze????

__________________
r1 pazurzasta
r3 pazurzasta
....walczę z komercyjnymi botami..... o prawa czlowieka ...w grze dla wampirów...

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Pyskata_Kaśka: 25-06-2008 21:09.

25-06-2008 19:57 Pyskata_Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Pyskata_Kaśka Dodaj Pyskata_Kaśka do Listy kontaktów
4jku
Triple Ace


images/avatars/avatar-4727.jpg

Data rejestracji: 03-09-2007
Postów: 197
Klan: OBS->PSD
Kraina: Necropolia II
Skąd: krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nokia napisał(a)
Proszę mi wyjaśnić, który głos PSD jest właściwy.


odpowiadam na zadane pytanie:

jak zawsze PSD ma jeden glos, jego przywodcy. prywatne zdanie klanowiczow to ich prywatne zdanie. btw moje jest identyczne jak Y Smile

PS:

cytat:
YaraY napisał(a)

1. Co do lewuska - faktycznie nasza wina, że ktoś od was pewnie przypomniał sobie i zgłosił multi, jak tylko miał was dosyć i przyszedł do nas...
2. Co do wojny psd vs kod+exs+monastyr+li - przynajmniej walki były wyrównane i coś ciekawego się przynajmniej działo, a kiedy opadliście z sił daliśmy Wam spokój
3. Co do Monastyru to "deptaliśmy" ich tak samo, jak wy naszych sojuszników i średnio to pamiętam - widocznie krótko trwało i szybko się znudziło


Pizmak w sprawie Lewuska jak widze czytasz posty tylko twojego klanu. nie bede znowu powtarzal, bo Y juz napisal wszystko.

co do deptania bla bla bla to chcialbym cos przypomniec:

cytat:
Nikt napisał(a)
Kubuś - nie przesadzaj - to żadna taktyka Wink i żadna nowość - tyle to powinieneś chyba wiedzieć jako prekursor , przeca to proste - jak się ma trudności z jakimś klanem to się robi karuzelę akademii ;P


nokia - nie przypominam sobie tej twojej nienawisci do psd jak przychodzilem do ciebie na oblegi. mogles powiedziec ze nie jestem mile widziany... chyba ze po przeciwnej stronie barykady.

cytat:
Helpotus napisał(a)
...jak Wy non stop oblegaliście Legion to było ok? a że w końcu zostaliście sami zawdzięczacie tylko i wyłącznie sobie...


skleroza skleroza skleroza... jak juz w innym temacie wspominalem po niedlugim czasie przesiedlania LI szefostwo zakazalo oblegania legionu. no ale to juz sie takprzyjelo, ze teraz trzeba lezacego skopac i powymyslac bzdury jak reszta stada... co z tego ze to tylko polowa prawdy skoro to ta polowa ktora wam pasuje?

__________________
mod ma zawsze racje Smile
cytat:
Nikt napisał(a)
Po prostu niezbyt mi sie chce myslec....

Normalne w twoim wypadku...
25-06-2008 19:59 4jku jest offline Strona domowa 4jku Szukaj postów użytkownika: 4jku Dodaj 4jku do Listy kontaktów AIM Screen Name of 4jku: n/a YIM Account Name of 4jku: n/a Zobacz profil MSN 4jku
Lady_Makbeth
Double Ace


images/avatars/avatar-8702.jpg

Data rejestracji: 02-12-2007
Postów: 108
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: S-I

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szanowny Oponencie Yarayu
Mówiąc o kopaniu Legionu mam na myśli sytuację PRZED powstaniem Perwers, kiedy to Legion był systematycznie niszczony przed nienawiść 3 osób.. osoby te będą wiedziały kogo mam na myśli.
Powstanie Perwers było konsekwencją wyłącznie postępowania PSD wobec KOD, EXQ, Monastyru i Legion Immortals.
Co do kwestii lojalności graczy ... temat pominę, nie tutaj jest miejsce na niego. Ty wiesz swoje, ja swoje i żadne z nas drugiego do swoich racji nie przekona.
Czemu PSD straciło wielu graczy? Nie musisz odpowiadać, wystarczy przejrzeć pręgierz.

Droga Gryzeldo,
Nie mam zamiaru zajmować stanowiska wobec Twoich zarzutów co do Ariusa i Waszych rozmów. To sprawa między Tobą a nim.
Natomiast stanowczo nie dam się uciszyć. Jestem wiceliderem Legionu Immortals - klanu, który PSD konsekwentnie próbowało zniszczyć przez chore ambicje dwóch osób (może znasz sprawę, może nie) i będę zabierać głosu. Poza tym uważam, że ludzie, którzy ucierpieli wskutek bezwzględnej ekspansji PSD maja prawo powiedzieć swoje zdanie.
Przypominam Ci również drobny fakt ... warunki kapitulacji w każdej wojnie i w każdej sytuacji dyktuje strona wygrana....

Ajku,
Czy zechcesz mi z łaski swojej przypomnieć KTO i KIEDY zakazał oblegania Legionu? Być może w uwagi na zaawansowany wiek mam sklerozę, ludzka rzecz...

__________________


Podziękowanie dla Jowiw


Mój ulubiony op: Sejan Smile

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Lady_Makbeth: 25-06-2008 21:58.

25-06-2008 20:21 Lady_Makbeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Lady_Makbeth Dodaj Lady_Makbeth do Listy kontaktów
nokia
Full Member


images/avatars/avatar-6845.jpg

Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 65
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Muzeum

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
4jku napisał(a)

nokia - nie przypominam sobie tej twojej nienawisci do psd jak przychodzilem do ciebie na oblegi. mogles powiedziec ze nie jestem mile widziany... chyba ze po przeciwnej stronie barykady.



Nienawiśći to za duże słowo, nie wiem co Ci dało pretekst żeby tak napisać. Kilka razy pomogłeś w MaN i dziękuję. Ale nie możemy wymagać od siebie za przysługę dozgonnej wdzięczności.
Z MaN się pożegnałem. Zamknięty epizod.

Zauważ też że nie pluję jadem, tylko rzeczowo napisałem jak sprawę widzę z mojego punktu widzenia. Nie robię wycieczek personalnych.
Znaleźliśmy się po przeciwnych stronach barykady, tak wyszło.

Droga Pani Kasiu, wyrażam swoje zdanie, do czego mam prawo.
Nikt nie ustalał "ciszy wyborczej". Z tym samym postulatem można uderzyć też do Twoich klanowiczów, którzy wypowiadają się mniej lub bardziej głośno. Często o wiele mniej kulturalnie odemnie.

Mój post miał na celu zwrócenie uwagi na to że obrzucanie nas przez Twoich klanowiczów, mięsem mniej lub bardziej zapakowanym w ładne słówka, nie pomoże Ci w osiągnięciu celu.

To tyle. Postaram się nie wypowiadać zbędnie w tym temacie, po prostu proszę żeby to nie był festiwal ściegającego po brodach jadu.

Chociaż obawiam się że to i tak nie pomoże. Forum jest miejscem publicznym, wręcz zachęcającym do bicia piany.

Bo prawdziwe negocjacje prowadzi się w kuluarach.
Albo.. alkowach.

Big Grin

__________________
Nokia
TYP MUZEALNY. PROSZĘ OBEJRZEĆ, NIE DOTYKAĆ.
GG:1362209

25-06-2008 20:31 nokia jest offline Szukaj postów użytkownika: nokia Dodaj nokia do Listy kontaktów
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Zapomniał wół jak cielęciem był."
Opowieść Wujka Zybka z cyklu "Krótka Lekcja Historii"
Tyle się słyszy o tym że brzydkie PSD rozbijało klany, fuj, na pohybel im. Niektórzy chyba zapomnieli o tym co sami robili wcześniej.
Radzę przypomnieć sobie co poniektórym panom z GangBangu, kiedy to wspólnymi siłami rozwalało się klan XVQ, NightMare, Immortals(wtedy nawet Kłapouch sterował Awangardą). Zawiść, która wtedy zaczęła zbierać się w KoDzie dotyczyła tego, że z tych rozwalanych wspólnie klanów ludzie szli do PSD.
Nie przeczę, że PSD tylko robiło to bo taka była polityka sojuszu. Pamiętając PoSSeSSeD jako klan, pamiętam klan, w którym grałem do września, a z tego co wiem następnie także była prowadzona agresywna polityka w stosunkach z innymi klanami.

Zarząd klanu GangBang i KoDeX, chce karać dzisiejsze PSD na podstawie historii, jak to PSD rozwalało klany i tak dalej. Zauważcie jednak, że zachowywaliście się tak także wcześniej, i bierzecie chyba świetny przykład z zachowań PoSSeSSeD. Propagandowym i populistycznym jest stwierdzenie, że to kara za to że PSD rozwalało klany, zmuszało ludzi do kończenia gry i tak dalej. Macie racje - Kata, Chaos, Spamer i inni włamywali się do innych osób na konta, usuwali je i celowo rozwiązywali klany(jeżeli ktoś nie będzie dostrzegał ironii to chętnie wytłumaczę).
Dziwi mnie natomiast, Wasz postulat mający na celu zniszczenie klanu za wszelką cenę, nie tyle klanu co nawet nazwy PSD. Gdyby PSD w przeszłości nie wspomagało swoich sojuszników, ciekaw jestem jak obecnie układałyby się siły na tym serwerze. Zapewne Immortals(chodzi o klan główny a nie Legion) dalej by istniało, tak samo jak XVQ.

Nie będę natomiast wnikał w sytuacje, które miały w grze miejsce od października, bowiem nie grałem już aktywnie i wszystko miałem, mówiąc dosłownie, w miejscu gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę. Także proszę, aby posty kierowane w odpowiedzi na to co teraz napisałem, nie zawierały tekstów typu "A jak wy 3 miesiące temu rozwaliliście jakiś klan to było dobrze?", bowiem nie mam pojęcia co się działo 3 miesiące temu, wskutek czego moja hipotetyczna odpowiedź na owe pytanie, miałaby tyle sensu, co gra Żurawskiego w reprezentacji na Euro.

cytat:
"Poddajemy się, ale dajcie nam troche czasu, to Wam dokopiemy, a teraz poszarpiemy chociażby nogawki na forum, bo inaczej nie da rady"

Nokia - boski tekst Wink nie mógłbym tego nie przytoczyć. Powiem ze swojej perspektywy - brałem udział w kilku przegranych oblegach z GangBangiem. Jako osoba średnio zaangażowana w wojnę, mogłem dostrzec przestrzeń między uzbrojeniem poszczególnych osób. Więc obiektywnym i na miejscu będzie stwierdzenie, że nawet gdyby Koalicja Erotyczna(wybaczcie, ale nie chce mi się co chwilę wpisywać nazw obu klanów) dała spokój, to nawet te cytatowe "trochę czasu" nie wystarczyłoby aby odbudować siłę klanu, nie mówiąc już o wszczynaniu wojny, którą moglibyśmy wygrać.
Co do tego czyje zdanie jest wiążące w stosunkach PSD z innymi klanami, to zawsze było to zdanie lidera. Było tak odkąd pamiętam i nie jestem zaskoczony że ta tradycja jeszcze w klanie działa.
W mordę, w trakcie pisania polazłem zapalić i zgubiłem wątek. Będę edytował Smile

Edit: AhaTongue przypomniało mi się. Niezależnie co byście o PSD mówili i niezależnie ile byłoby w tym prawdy, to trzeba stwierdzić jedną rzecz. Wszystkie klany(albo ludzie z tych klanów) top w przeszłości rozwalali czyjeś klany. Nie należy wybielać nikogo. Tyle że z jednym każdy się zgodzi. PSD uznając kapitulacje kogokolwiek, nigdy nie nakazywało spustakować przeciwnikowi wszystkich kwadratów i iść na pustaki do V strefy.

Przed przeczytaniem zapoznać się z ulotką ginekologa lub urologa. Post nie ma na celu obrażenie kogokolwiek czy cuś w tym stylu Wink

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Zybek88: 25-06-2008 21:19.

25-06-2008 20:42 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widze ze ktos mnie uszczesliwil tym tematem wiec tradycyjnie na razie prosze o wypowiedzi bez obrazania sie nawzajem, bez napinek i prowokacji - od teraz wszelkie takie proby beda tepione warnami niczym stara zyletka Big Grin
25-06-2008 20:48 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
4jku
Triple Ace


images/avatars/avatar-4727.jpg

Data rejestracji: 03-09-2007
Postów: 197
Klan: OBS->PSD
Kraina: Necropolia II
Skąd: krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lady_Makbeth napisał(a)

Ajku,
Czy zechcesz mi z łaski swojej przypomnieć KTO i KIEDY zakazał oblegania Legionu? Być może w uwagi na zaawansowany wiek mam sklerozę, ludzka rzecz...


Nie jestem cyborgiem wiec daty ci nie podam... Ale podpowiem... Kiedy? ano do daty rozwiazania immo dodaj, bo ja wiem, tydzien?

Kto? szefostwo PSD I OBS z tego co pamietam Shai i.... i nie pamietam kto w OBS wtedy dowodzil... Ray? zdaje sie ze tak, bo chyba jakos chwile po wojnie odszedl?

jesli masz jeszcze jakies pytania to sluze pomoca...

okazuje sie ze byl to blad, ktory mysle ze nie bedzie juz popelniony... przy najblizszej okazji...

ps osobiscie wtedy tez uwazalem ze trzeba bylo was wykonczyc.

__________________
mod ma zawsze racje Smile
cytat:
Nikt napisał(a)
Po prostu niezbyt mi sie chce myslec....

Normalne w twoim wypadku...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez 4jku: 25-06-2008 22:07.

25-06-2008 22:05 4jku jest offline Strona domowa 4jku Szukaj postów użytkownika: 4jku Dodaj 4jku do Listy kontaktów AIM Screen Name of 4jku: n/a YIM Account Name of 4jku: n/a Zobacz profil MSN 4jku
Lady_Makbeth
Double Ace


images/avatars/avatar-8702.jpg

Data rejestracji: 02-12-2007
Postów: 108
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: S-I

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ach, Ajku.. wiec mówisz o I Wojnie Serwerowej... Przykro mi.. nie wypowiadam się na temat, w którym nie uczestniczyłam
Dla mnie liczy się wojna obecna

__________________


Podziękowanie dla Jowiw


Mój ulubiony op: Sejan Smile
25-06-2008 22:08 Lady_Makbeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Lady_Makbeth Dodaj Lady_Makbeth do Listy kontaktów
Pyskata_Kaśka
Full Member


Data rejestracji: 24-03-2008
Postów: 59
Kraina: Necropolia
Skąd: Ze świętego miasta

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pyskata_Kaśka
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

drodzy czytelnicy......poniewaz ktoś postanowil zmienic losy tego tematu i umieścil go wśrod rozmów o winach gatunkowych........cholerników z PSD.......których albo do gazu albo ukrzyżować......prosze o jego zamkniecie........posty w nim pisane uswiadomily mi tylko to że gra a wlasciwie nienawiśc przeslania ludziom wszystko............drogi Marcinie.......ja nie ubliżalabym zwierzętom.......one poluja i zabijaja tylko wtedy gdy sa glodne.........droga Lay......ja pisalam ten post z urzędu.......i w trosce o mój klan........Ty jako wicelider nie wnioslas do sprawy nic poza spienioną nienawiscią........podobnie zreszta jak twoi szanowni koledzy z klanu........z takimi ludźmi Gryzelda a wlasciwie po prostu Kaśka.........nie znajdzie porozumienia.......bo w niej od zawsze i na zawsze nienawiści nie ma.........kończąc powiem wam tylko tyle.......nie mozna w zyciu ani w grze mieć wszystkiego.........bo to bylaby zwykla pazerność.......klan PSD istnieje i nic tego nie zmieni........a ja gleboko licze na to ze wasza nienawiśc sie w końcu wystrzela.........czego wam z calego serca życzę........K


prosze o zamknięcie........

__________________
r1 pazurzasta
r3 pazurzasta
....walczę z komercyjnymi botami..... o prawa czlowieka ...w grze dla wampirów...
25-06-2008 22:09 Pyskata_Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Pyskata_Kaśka Dodaj Pyskata_Kaśka do Listy kontaktów
Lady_Makbeth
Double Ace


images/avatars/avatar-8702.jpg

Data rejestracji: 02-12-2007
Postów: 108
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: S-I

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Droga Kasiu,
Nie my zaczęliśmy tą wojnę. Nie nasza chora nienawiść spowodowała tą sytuację, Wszystko, co dzieje sie teraz jest konsekwencją tego, co działo się wcześniej....

__________________


Podziękowanie dla Jowiw


Mój ulubiony op: Sejan Smile
25-06-2008 22:13 Lady_Makbeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Lady_Makbeth Dodaj Lady_Makbeth do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie będzie pokoju. Tyle w temacie. A wszystkie bzdury pod naszym adresem jakie wypisujecie tylko mnie do tego przekonują. Jaka liderka taki klan.

Koniec. Przyzwyczajcie się do tego. Wymagac i rządac mozna , ale z pozycji wygranego , a nie klęczącego. Normalnie jak czytam wypociny Gryzeldy - nowej liderki PSD to jedno mi sie nasuwa : TROCHĘ POKORY. I te kropki ........... zal

A teraz przyzwyczajcie sie do pustaków.

edit : PSD gratulujemy nowej liderki Pleased

__________________
gg : 10113142

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Nikt: 25-06-2008 22:37.

25-06-2008 22:15 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
YaraY
Member


Data rejestracji: 10-11-2007
Postów: 28

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a dla mnie wojna ta, czy inna to forma rozrywki - mam gdzieś, co działo się kiedyś, albo na innym serwerze - jeśli podoba się wam walka z klanem który nie będzie wam stawiał oporu proszę bardzo - z miłą chęcią będę wypatrywał was poza klanem i złomował wasze klocki - my nie mamy co tracić, za to mamy co niszczyć Smile

__________________
~o Złóż ofertę
~o Napisz wiadomość

Modzi są (jak policja) żeby nas chronić...
A KTO CHRONI NAS PRZED NIMI??

25-06-2008 22:23 YaraY jest offline Szukaj postów użytkownika: YaraY Dodaj YaraY do Listy kontaktów
Kanus
Double Ace


Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 110
Klan: XVQ
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lady_Makbeth napisał(a)
Droga Gryzeldo,
Z przykrością muszę stwierdzić, że w chwili obecnej PSD zbiera owoce tego, na co długi czas wytrwale sobie pracowało. Większość graczy doskonale pamięta, jakie były metody"rekrutacji" w PSD za rządów Chaosa i Spamera. Nie będę wymieniać po nickach, kto chce, sam napisze, nikogo do tablicy nie wzywam. Możesz nazwać to poniżaniem klanowiczów PSD, oczywiście, ale może wobec tego nazwij w jakiś sposób sytuację, gdy Legion Immortals, liczący sobie wówczas 20 najwierniejszych osób był nękany oblegami co 18 i pół godziny... Nasze biedne 6 klocków w 3 strefie trzymane pod ochronkami 24/24, 7/7.. Może teraz rozumiesz, jak czułam się wtedy ja i Helpotus...
I raczej nie miej pretensji, że cały serwer nieludzko biernie patrzy na to, co teraz robimy z Wami.. Widzisz, jakoś nikt dobrego zdania o PSD nie ma.. Większość klanów z topki w jakiś sposób ucierpiała podczas zwycięskiego przemarszu PSD przez Nekropolię II.
Nie dziw się, że - skoro nie masz zamiaru rozliczyć się z przeszłością - Twoja propozycja nie zostanie przychylnie przyjęta... Zbyt wiele osób ucierpiało, zbyt wielu fajnych graczy zrezygnowało żeby można to było załatwić jednym Twoim postem..

EDIT: Czy wypowiadający się w temacie "jednopostowcy" zabierający głos w obronie PSD, to konta utworzone specjalnie w celu udzielenia poparcia, czy tez zbanowani członkowie PSD? Jeśli tak, to co? Brak odwagi podpisać się nickiem?
Heh, nick na forum można zmienić, konto założyć także nowe, ale styl pisania ciężko zmienić <rotfl>


"Większość graczy doskonale pamięta, jakie były metody"rekrutacji" w PSD za rządów Chaosa i Spamera"

zostałem wymieniony więc bardzo chetnie sie dowiem co robiłem ??
bo widze ze wiecie o mnie wiecej niż ja

prosze o przykład ?
jesli nie to darujcie bo juz brakuje słow na was

bo po 1 mnie obrazacie
a po 2 głosicie nie prawde Big Grin
25-06-2008 22:27 Kanus jest offline Szukaj postów użytkownika: Kanus Dodaj Kanus do Listy kontaktów
Imi
Junior Member


Data rejestracji: 05-06-2008
Postów: 10
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Drogie Panie i Panowie mam serdeczną prośbe do Was. Zwracam się teraz głównie do obecnego szefostwa LI i Perwersów. Skończmy już te słowne utarczki zakopcie topór wojenny niech zapanuje pokój na r3 przynajmniej na czas wakacji. Stara wojna to juz przeszłość nowej już nie ma sensu prowadzić. Osobiście zapominam już o wszystkich urazach jakie miałem do klanu PSD. Teraz jest tam nowa władza dajmy im szanse. Lay i Arius prosze zapomnijcie o wszelkich urazach i przyjmicie pokój. Dajcie ludziom po obu stronach odpocząc zrelaksować sie choćby na 2-3 miesiące. Jestem przekonany że krwiożercza ekspansja PSD już nigdy więcej sie nie powtórzy.
Pozdrawiam
Kane

p.s życzę wszytstkim udanych wakacji i wolnego od BW Wink
25-06-2008 22:32 Imi jest offline Szukaj postów użytkownika: Imi Dodaj Imi do Listy kontaktów
Lady_Makbeth
Double Ace


images/avatars/avatar-8702.jpg

Data rejestracji: 02-12-2007
Postów: 108
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: S-I

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kanus napisał(a)

"Większość graczy doskonale pamięta, jakie były metody"rekrutacji" w PSD za rządów Chaosa i Spamera"

zostałem wymieniony więc bardzo chetnie sie dowiem co robiłem ??
bo widze ze wiecie o mnie wiecej niż ja

prosze o przykład ?
jesli nie to darujcie bo juz brakuje słow na was

bo po 1 mnie obrazacie
a po 2 głosicie nie prawde Big Grin



Drogi Spamerze
Wielu najlepszych graczy z Legion Immortals pamieta, jak składaliscie "propozycje nie do odrzucenia" w postaci ciągłego złomowania ich klocków, gdy nie dołaczą do PSD. Jedni sie ugięli, inni nie... Czy życzysz sobie na PM wiadomości z archiwum gg??

__________________


Podziękowanie dla Jowiw


Mój ulubiony op: Sejan Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lady_Makbeth: 25-06-2008 22:33.

25-06-2008 22:33 Lady_Makbeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Lady_Makbeth Dodaj Lady_Makbeth do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » list otwarty do sil erotycznie skumulowanych.....

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH