Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » i ja sie zegnam :< » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony i ja sie zegnam :<
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
aikzer
King


Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 971
Klan: -Companieros-
Kraina: Moria; Necropolia IV

i ja sie zegnam :< Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W koncu i czas na mnie nadszedl ;< Mam nadzieje ze nie pozaluje tej decyzji Big Grin bla bla bla nie wiem co tu jeszcze napisac Big Grin

Wymienie kilka osob, dzieki ktorym ta gra byla dla mnie czyms wiecej niz tylko klikaniną Tongue :

Banda rurzofych- Naster, Surem i miszcz najlepszy Semperek \o/

Cala stara ekipa Red-Dragonowska z r2- Dill, Leo, Lancer, Fari (xD), Cahir, Orzech. Szczegolne podziekowania także dla calych klanow Transilvania i Necronomicon Wink

Cala ekipa nupow z Warszawy: Rybol, eXx, Nakamura ;D

Nupy z teamu- vlad, kruczy ssaQ, traffka, Sky, Robertell, nou, wilk, Kasia, Ce \o/

no i jeszcze Ci ktorych mam tu na gg Big Grin (jestem po paru formatach wiec moglem kogos nie zapisac Tongue ):

Chrupek, chevron, Stefan7, Reaper, Orneta, Pr0siack-Derkos Tongue

Przeprosiny dla Eski za to ze spieprzylem sprawe :<

i szczegolne podziekowania i pozdrowienia dla Barxa, on wie za co chytry

Co do kont: r1 dostaje Pr0siack ( sam jeszcze o tym nie wie xD), a r2 jak narazie nie mam zamiaru oddawac ;< Zobacze jak bede mial czas, ale nikomu nie oddaje jak narazie Smile
26-06-2008 00:35 aikzer jest offline Szukaj postów użytkownika: aikzer Dodaj aikzer do Listy kontaktów
Trafik
Ex-Team


images/avatars/avatar-17383.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 1.712
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aaaaa Ty gdzie uciekasz nupie jeden ? Tongue zrobimy Ci nalot to zobaczysz co znaczy odchodzenie z koalicji ! :*
26-06-2008 00:38 Trafik jest offline Szukaj postów użytkownika: Trafik Dodaj Trafik do Listy kontaktów
Orneta
Forum Ace


images/avatars/avatar-9718.jpg

Data rejestracji: 10-04-2008
Postów: 94

RE: i ja sie zegnam :< Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wszyscy cie tutaj kochaja i bedziem tesknic za toba Frown bardzo cie lubie pzryjacielu i nie zapomnim cie na forum Big Grin wniosles cos wspanialego do team co lunarka w tobie zobaczyla Smile a bylo to ze poprostu byles dobry w tym co robisz Smile dzieki tobie nauczylem sie regulaminu i dobrze sie bawic Smile z wyrazami szacunku damian

__________________

Grafika by <AFRO>
26-06-2008 00:41 Orneta jest offline Szukaj postów użytkownika: Orneta Dodaj Orneta do Listy kontaktów
Surem
King


Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 856
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rurzofi for ever ! Bedę Cie męczył na gg , żebyś nie myślał że tak łatwo się pozbędziesz mnie !
26-06-2008 01:03 Surem jest offline Szukaj postów użytkownika: Surem Dodaj Surem do Listy kontaktów
aikzer
King


Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 971
Klan: -Companieros-
Kraina: Moria; Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez aikzer
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Taq Taq ! Ja tesh was LooFffFam ;* ;* ;* ;**************


Czekam na traffke i kruczego z szampanem chytry <3
26-06-2008 01:06 aikzer jest offline Szukaj postów użytkownika: aikzer Dodaj aikzer do Listy kontaktów
Semper_Fidelis
Lord


images/avatars/avatar-10296.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 346
Klan: Nie oglądam TV o_O
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: klikash?O_o

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zafsze bende cię loffau, muj pierfszy i najlepszy rurzowy patafanie! <333 ;*** Odezwij się czasem na naszym rurzowym gg ;** I nie bende tu dalej pisau, bo to czytajom tesz dzieci :< xD

__________________
Nick w grze: taki sam
26-06-2008 08:01 Semper_Fidelis jest offline Szukaj postów użytkownika: Semper_Fidelis Dodaj Semper_Fidelis do Listy kontaktów
hoolgerr
Lord


images/avatars/avatar-11768.gif

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 415
Klan: [Klan:=Random Select]
Kraina: Necropolia
Skąd: Kańczuga

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1 Pink left the party. \o/

__________________

Koalicja anty-różowa.
26-06-2008 08:07 hoolgerr jest offline Szukaj postów użytkownika: hoolgerr Dodaj hoolgerr do Listy kontaktów
Catherine Elizabeth
Lord


images/avatars/avatar-4971.jpg

Data rejestracji: 05-05-2007
Postów: 458
Skąd: 3 plateau ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rurz się sypie, jupi! ;D

Wracaj szybko, czekamy na Ciebie :>

cytat:
trafik napisał(a)
Aaaaa Ty gdzie uciekasz nupie jeden ? Tongue zrobimy Ci nalot to zobaczysz co znaczy odchodzenie z koalicji ! :*

Ja Ci dam koalicję... Tongue

__________________

REGULAMIN HANDLU & POLA BITEW
Moderator - Offtopic

26-06-2008 08:59 Catherine Elizabeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Catherine Elizabeth Dodaj Catherine Elizabeth do Listy kontaktów
nobody
King


images/avatars/avatar-5230.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 882
Klan: [EQUILIBRIUM]
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Różowy to różowy, ale szkoda, że odchodzisz Nupie.
Chociaż i tak bez nas nie wytrzymasz długo Big Grin

__________________

26-06-2008 09:19 nobody jest offline Szukaj postów użytkownika: nobody Dodaj nobody do Listy kontaktów
Naster
Emperor


images/avatars/avatar-14862.jpg

Data rejestracji: 23-06-2007
Postów: 1.243
Kraina: Moria
Skąd: 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Frown Ty odchodzisz? Ten, który zwerbował mnie w szeregi ruszoffej armi? Choćbyś nie wiem gdzie był i gg nie miał Wink to i tak cię zespamujemy Smile

3maj się Smile Do zobaczyszka Smile


__________________

"Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność"

26-06-2008 09:29 Naster jest offline Szukaj postów użytkownika: Naster Dodaj Naster do Listy kontaktów
Sky_Walker
Lord


images/avatars/avatar-9397.gif

Data rejestracji: 13-12-2006
Postów: 356
Klan: MIDIAN
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: brać zdrowie na panienki ;]?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

taaak, aik odchodzi Big Grin wiesz co, jak będziesz wpadał na partyjki CS'a, to pozwolę Ci nawet być adminem rotfl

ssajonara obwiesiu ;]
26-06-2008 09:55 Sky_Walker jest offline Strona domowa Sky_Walker Szukaj postów użytkownika: Sky_Walker Dodaj Sky_Walker do Listy kontaktów
aikzer
King


Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 971
Klan: -Companieros-
Kraina: Moria; Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez aikzer
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sky_Walker napisał(a)
taaak, aik odchodzi Big Grin wiesz co, jak będziesz wpadał na partyjki CS'a, to pozwolę Ci nawet być adminem rotfl


Jeszcze pozalujesz ze to napisales rotfl

cytat:
Naster napisał(a)
Frown Ty odchodzisz? Ten, który zwerbował mnie w szeregi ruszoffej armi? Choćbyś nie wiem gdzie był i gg nie miał Wink to i tak cię zespamujemy Smile

3maj się Smile Do zobaczyszka Smile


Taq ! Rurz 3ever <3333
26-06-2008 10:19 aikzer jest offline Szukaj postów użytkownika: aikzer Dodaj aikzer do Listy kontaktów
Orneta
Forum Ace


images/avatars/avatar-9718.jpg

Data rejestracji: 10-04-2008
Postów: 94

:) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moze i róż sie sypie ale nie dla kazdego Big Grin on wroci Big Grin nie wytrzyma Big Grin zobaczycie Smile hehe jeszcze bedzie na forum Big Grin a lunarka znow go przyjmie bo kto by nie chcial takiego t moda Big Grin aikzer rules rotfl

__________________

Grafika by <AFRO>

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Orneta: 26-06-2008 10:50.

26-06-2008 10:47 Orneta jest offline Szukaj postów użytkownika: Orneta Dodaj Orneta do Listy kontaktów
Trafik
Ex-Team


images/avatars/avatar-17383.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 1.712
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
aikzer napisał(a)
cytat:
Sky_Walker napisał(a)
taaak, aik odchodzi Big Grin wiesz co, jak będziesz wpadał na partyjki CS'a, to pozwolę Ci nawet być adminem rotfl


Jeszcze pozalujesz ze to napisales rotfl


Admin nic Ci nie da, i tak Cie zjem ! :*
ale na csa wbijaj do nas czesto ;]
26-06-2008 10:54 Trafik jest offline Szukaj postów użytkownika: Trafik Dodaj Trafik do Listy kontaktów
barx
Emperor


images/avatars/avatar-22586.jpg

Data rejestracji: 16-06-2007
Postów: 1.226
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ehh...Żgnaj nupaku Big Grin .

Powodzenia w realu i wracaj do nas szybko Wink .

__________________

26-06-2008 11:48 barx jest offline Strona domowa barx Szukaj postów użytkownika: barx Dodaj barx do Listy kontaktów
wilk_szary
-= Szary Emeryt =-


images/avatars/avatar-22227.jpg

Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 781
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bye, bye nupie.
Jeden różowy wykończony. rotfl rotfl rotfl

__________________



cytat:
Xzar napisał(a)
Nikomu nie można zabronić bycia idiotą Tongue

26-06-2008 12:26 wilk_szary jest offline Szukaj postów użytkownika: wilk_szary Dodaj wilk_szary do Listy kontaktów
Jah
Forum Ace


images/avatars/avatar-9413.jpg

Data rejestracji: 30-04-2008
Postów: 95
Kraina: Necropolia
Skąd: R3,R4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie znałem Cię za dobrze ale szkoda że odchodzi kolejny dobry gracz i nastanie era nuupów. rotfl

Oj wracaj szybko !
Pzdr w realu.

__________________


R3-Insane_Radamez (nowe konto)
R1-Tatun
Legalizujcie,nie krytykujcie ja mówię to wam. rotfl
26-06-2008 12:46 Jah jest offline Szukaj postów użytkownika: Jah Dodaj Jah do Listy kontaktów
KruczoCzarny
Ex-Team


images/avatars/avatar-12757.jpg

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 1.433
Klan: Exiled/Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Moria II
Skąd: Krakowskie Wzgorza Mgieł...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nup.

Jak wrócisz już będzie czekać na Ciebie specjalnie spreparowana (pod okiem miszcza Sempera) Wazelinka, gotowa do uzycia ;D

__________________

"Manipulowanie niepewnością stanowi kwintesencję
zmagań o władzę i jej główną stawkę."

26-06-2008 12:53 KruczoCzarny jest offline Strona domowa KruczoCzarny Szukaj postów użytkownika: KruczoCzarny Dodaj KruczoCzarny do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nup jesteś i tyle! Big Grin Big Grin Big Grin
taq!
taq!
taq!
i spoko Eliz ja już byłem pataffanem ale po rozmowie ze Zbysiem_Polarnym_Misiem odechciało mi się nawet grać w BW ;/ ale jak coś to dojdę i wzmocniem rurz! taq! <333333
:* 3mc siem chytry


a Semper wkurzam dalej na IRC'u choć nie jestem rurzowym pataffanem xxXDDD

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

26-06-2008 12:58 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
aikzer
King


Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 971
Klan: -Companieros-
Kraina: Moria; Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez aikzer
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KruczoCzarny napisał(a)
Nup.

Jak wrócisz już będzie czekać na Ciebie specjalnie spreparowana (pod okiem miszcza Sempera) Wazelinka, gotowa do uzycia ;D


a shampan z gornej polki? chytry Czy taki z plastikowej buteleczki? o_O xDDD

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez aikzer: 26-06-2008 13:48.

26-06-2008 13:47 aikzer jest offline Szukaj postów użytkownika: aikzer Dodaj aikzer do Listy kontaktów
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rotfl

a po jakiej to przyczynie, bo nie czytałem dokładnie wątków...bo duzo różowa czcionka wypala mi wzrok Tongue

narazka, nowych miłości w realu życzę Wink

__________________
Big Grin

28-06-2008 13:30 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
Sege
Emperor


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 1.339
Kraina: Moria
Skąd: Plemnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żegnaj bejbe Tongue

i tak wrócisz za dużo tu spędziłeś Big Grin

__________________
""....Piwo nie wymaga gry wstępnej, zanim Cię zadowoli...." "
28-06-2008 21:50 Sege jest offline Szukaj postów użytkownika: Sege Dodaj Sege do Listy kontaktów
zarkhir
Lord


images/avatars/avatar-14367.jpg

Data rejestracji: 10-02-2007
Postów: 346
Klan: PL - emerytura ;) | uk-r1 - D.B.
Skąd: ok. Rzeszowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aikzer ty różowy nupie \o/

__________________

29-06-2008 01:26 zarkhir jest offline Szukaj postów użytkownika: zarkhir Dodaj zarkhir do Listy kontaktów
Leo
Lord


Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 470
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

paps nupiku wpadnij na drinasia do ekipy z Red'a (tylko bimber nam został bo Fari rozpracował cała spiżarke jak byłem na przymusowym urlopie ) ;-p

pozdro od Companieros ;-D

__________________
Co boli Ismahela u kultysty ????

# xxx używa arkana Żar Krwi, ismahel (*) zostaje zraniony za 360 PKT ŻYCIA.
# ismahel (*) kończy swoje nie-życie na polu walki.



11-07-2008 21:15 Leo jest offline Szukaj postów użytkownika: Leo Dodaj Leo do Listy kontaktów
aikzer
King


Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 971
Klan: -Companieros-
Kraina: Moria; Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez aikzer
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Buahaha, żartowalem o_O xDDD

Wracam do aktywnej gry i do moda jak mnie bedą jeszcze chcieli ;D

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez aikzer: 24-08-2008 03:08.

24-08-2008 03:07 aikzer jest offline Szukaj postów użytkownika: aikzer Dodaj aikzer do Listy kontaktów
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O_o zamykam...

__________________
FREEDOM

24-08-2008 09:56 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » i ja sie zegnam :<

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH