Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Diablo III tak blisko jak jeszcze nigdy wcześniej » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Diablo III tak blisko jak jeszcze nigdy wcześniej 4 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Trafik
Ex-Team


images/avatars/avatar-17383.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 1.712
Skąd: Warszawa

Diablo III tak blisko jak jeszcze nigdy wcześniej Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od tygodnia Blizzard podsyca atmosfere, dając fanom coraz ciekawsze łamigłówki
sugerujące że w czasie WWI ogłosi prace nad kolejną grą i będzie to Diablo 3.
Przed ogłoszeniem każdej gry na stronie blizzarda pojawiały się przez tydzień kolejne teasery tak jest i tym razem, zapraszam do obejrzenia nr 4
www.blizzard.com
Informacje szczegółowe co do łamigłówek, i informacji oficjalnych zapraszam
http://diablo.phx.pl/news/teaser-na-ofic...alniono-250608/
http://diablo.phx.pl/news/blizzard-potwi...ogloszenie-gry/
http://diablo.phx.pl/news/serwis-diabloi...zenia-diablo-3/
http://diablo.phx.pl/news/teaser--dzien-czwarty/
Jak myślicie czy tym razem doczekamy sie ogłoszenia prac nad kolejną częścią, tej kultowej serii (inna sprawa że praktycznie każda gra Zamieci taką sie stała Smile )
26-06-2008 18:02 Trafik jest offline Szukaj postów użytkownika: Trafik Dodaj Trafik do Listy kontaktów
Cwyni
Full Member


Data rejestracji: 21-02-2008
Postów: 74
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czekam już na diablo III kilka lat i szczerze mówiąc dawno zwątpiłem...

__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem
26-06-2008 19:20 Cwyni jest offline Szukaj postów użytkownika: Cwyni Dodaj Cwyni do Listy kontaktów
songoku98
Triple Ace


images/avatars/avatar-10937.jpg

Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 156
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II; Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja też zwątpiłem, że kiedyś bedzie D3... Ostatnio chciałem pograć w D2, ale zapomniałem hasła i nie moge sobie przypomnieć :<

__________________
Kupie: Dobra Runiczna Bandana/Obręcz (r4 Drag0n)
26-06-2008 19:38 songoku98 jest offline Szukaj postów użytkownika: songoku98 Dodaj songoku98 do Listy kontaktów
xCannonnx
King


images/avatars/avatar-21976.gif

Data rejestracji: 24-06-2008
Postów: 910
Klan: Dimmuborgir
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Już kilka razy zapowiadali prace nad Diablo III i jak narazie nawet nie mają Intro do gry xD
26-06-2008 19:42 xCannonnx jest offline Szukaj postów użytkownika: xCannonnx Dodaj xCannonnx do Listy kontaktów
Kargho
Zło w proszku


images/avatars/avatar-25467.jpg

Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 908
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

prędzej w 2012 bedize koniec świata niż wydazą diablo 3 ;] a podali łamigłówki by zrobic nadzieje Wink

__________________

26-06-2008 19:43 Kargho jest offline Strona domowa Kargho Szukaj postów użytkownika: Kargho Dodaj Kargho do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja powiem tak... Grałem w Gothica (wszystkie III części), grałem też w fenomenalnego KotOR-a (obie części Smile ) i grałem w DII... I nie zachwyciło mnie...
Ja muszę widzieć postać z tyłu, z góry jakoś mnie to nudzi... Szczególnie, że DII miało słabą warstwę fabularną... Idź tam i posiekaj... Wiem, że to H&S i że nie można tego przyrównywać do tamtych tytułów, ale cóż...

Natomiast np. NWN odepchnęło mnie natychmiast... Tak samo Incewind Dale. Natomiast zbieram kasę na Jade. Co przyniesie DIII? Nie mam pojęcia...
Jak wyjdzie (o ile wyjdzie) to się zobaczy. Na razie nie ma się czym podniecać Smile

__________________

By me
26-06-2008 19:44 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja też o dkilku lat czekam na D3 do szczerze tyle lat grania w D2 się znudziło, jesazcze jak wyszedł dodatek to grałem do lutego tego roku ale niestety wszystko się nudzi ;//



wądpie aby wyszło d3..

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

26-06-2008 20:02 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
Trafik
Ex-Team


images/avatars/avatar-17383.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 1.712
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Trafik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja akurat nie watpie, bo teaser zawsze oznaczal zapowiedz kolejnej gry, przed sc2, w3 bylo dokladnie tak samo
sc2 juz zapowiedziane
w4 to bezsens
dodatek do wowa tez juz w stajni
innej opcji nie ma ^^
26-06-2008 20:08 Trafik jest offline Szukaj postów użytkownika: Trafik Dodaj Trafik do Listy kontaktów
WIKTOR
King


images/avatars/avatar-14710.jpg

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 785
Klan: Siewcy śmierci
Kraina: Moria
Skąd: Grainfenberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Diablo III już dawno jest , to tylko Bizzard chce u fanów żeby fani napalili się jak naj bardziej ,do granic orgazmu aby fani rzucili się na i na ich nowy produkt i zapłacili ,wygórowana cenę za niego - taka ich dziwna strategia marketingowaBig Grin

ale teraz bez jaj bizzard ciągle nam obiecuje że prace powoli dochodzą do końca i to od paru dobrych lat,kto myśli że będzie inaczej ,ręka do góry Tongue
\m/

__________________
Nick :LoupReg od początku do końca.Teraz już na wiecznym spoczynku(game over )

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez WIKTOR: 26-06-2008 20:20.

26-06-2008 20:19 WIKTOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WIKTOR Dodaj WIKTOR do Listy kontaktów
Jinnn
Viking


Data rejestracji: 15-05-2007
Postów: 527
Klan: -Nexus Morphis-, BK
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szczerze mówiąc wątpię żeby wyszło.
Do 2012Tongue

Oni teraz się na Wow'ie koncentrują taki wielki przebój itd.

Szkoda bo d3 byłoby na pewno lepsze niż te padło, które jakoś w ogóle na mnie wrażenia nie robi (prócz lagówTongue )

__________________

26-06-2008 20:20 Jinnn jest offline Szukaj postów użytkownika: Jinnn Dodaj Jinnn do Listy kontaktów
xCannonnx
King


images/avatars/avatar-21976.gif

Data rejestracji: 24-06-2008
Postów: 910
Klan: Dimmuborgir
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo przeczytaniu wszystkich przypuszczeń, komentów, newsów itp. Zyskałem odrobinę nadziei, że będzie to D3. Przed wydaniem nowej gry zawsze wypuszczają Teaser'y, więc albo będzie to D3 albo zupełnie nowa Gra.

Zobaczcie na Płomień w ręku Diablo...Jest on w kształcie 3 i zauważcie małą trójeczkę, którą zaznaczyłem kółkiem Smile

26-06-2008 20:37 xCannonnx jest offline Szukaj postów użytkownika: xCannonnx Dodaj xCannonnx do Listy kontaktów
artek
Lord


Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 439
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ten teaser: http://www.blizzard.com/us/splash.html
To jest do World of Warcraftt: Wratch of the Lich King.
Przynajmniej moim zdaniem.
26-06-2008 21:50 artek jest offline Szukaj postów użytkownika: artek Dodaj artek do Listy kontaktów
Trafik
Ex-Team


images/avatars/avatar-17383.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 1.712
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Trafik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
xCannonnx napisał(a)
Bo przeczytaniu wszystkich przypuszczeń, komentów, newsów itp. Zyskałem odrobinę nadziei, że będzie to D3. Przed wydaniem nowej gry zawsze wypuszczają Teaser'y, więc albo będzie to D3 albo zupełnie nowa Gra.

Zobaczcie na Płomień w ręku Diablo...Jest on w kształcie 3 i zauważcie małą trójeczkę, którą zaznaczyłem kółkiem Smile


sam rysunek wedlug mnie juz jest znakiem ;]
arthas to wrath of the lich lord, Kerri to sc2, a diablo to d3 Tongue
26-06-2008 21:52 Trafik jest offline Szukaj postów użytkownika: Trafik Dodaj Trafik do Listy kontaktów
nomac x
Newbie


images/avatars/avatar-9672.jpg

Data rejestracji: 25-06-2008
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Heh, runy się odsłaniają dowiemy się już niedługoBig Grin
Mam nadzieję że bedzie to D3, kupie mimo nawet dużej ceny Wink Ale prawda jest taka że blizzard robi chyba najlepsze gry na świecie i co by nie wydali bedzie to na pewno świetna produkcja.

Mają 3 serie gier i mimo upływu prawie 10 lat ciągle są niesamowicie popularne Wink
26-06-2008 23:43 nomac x jest offline Szukaj postów użytkownika: nomac x Dodaj nomac x do Listy kontaktów
xCannonnx
King


images/avatars/avatar-21976.gif

Data rejestracji: 24-06-2008
Postów: 910
Klan: Dimmuborgir
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pojawił się nowy Teaser...Coraz mniej przypomina Diablo Frown

Edit:
Zobaczcie
Teaser



Po dodaniu postaci z SC


Kolejna postać z SC


Załatwi mi ktoś dobrą twarz Diablo?? Smile

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez xCannonnx: 27-06-2008 10:36.

27-06-2008 10:12 xCannonnx jest offline Szukaj postów użytkownika: xCannonnx Dodaj xCannonnx do Listy kontaktów
lolekk_ban
Lord


images/avatars/avatar-6569.jpg

Data rejestracji: 10-04-2007
Postów: 309
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://www.blizzard.com
http://www.worldofwarcraft.com/wrath/

Widzicie subtelne podobieństwo?

__________________
Necropolia: lolekk [Przerwa]
Necropolia II: Wacus [Przerwa]
Necropolia IV: lolekk [?]

27-06-2008 10:21 lolekk_ban jest offline Szukaj postów użytkownika: lolekk_ban Dodaj lolekk_ban do Listy kontaktów
Kargho
Zło w proszku


images/avatars/avatar-25467.jpg

Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 908
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
lolekk_ban napisał(a)
http://www.blizzard.com
http://www.worldofwarcraft.com/wrath/

Widzicie subtelne podobieństwo?



to tylko dowodzi jakże naiwni są fani diablo czekając na diablo 3 Wink

__________________

27-06-2008 10:24 Kargho jest offline Strona domowa Kargho Szukaj postów użytkownika: Kargho Dodaj Kargho do Listy kontaktów
artek
Lord


Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 439
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyżbym to ja miał racje chytry
27-06-2008 10:24 artek jest offline Szukaj postów użytkownika: artek Dodaj artek do Listy kontaktów
ZaXz
Triple Ace


Data rejestracji: 08-08-2007
Postów: 191
Klan: Just One Fix
Kraina: Moria II
Skąd: Z stąd i z owąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mhmmmm...Skoro Blizzard nie planowało by Diablo III, to po co im domeny w prawie wszystkich krajach europy?

diablo3.de
diablo.com itp.
27-06-2008 10:25 ZaXz jest offline Szukaj postów użytkownika: ZaXz Dodaj ZaXz do Listy kontaktów
Trafik
Ex-Team


images/avatars/avatar-17383.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 1.712
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Trafik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony


moze jednak wow Wink
polaczcie liniami runy, pentagram Wink


pare ciekawostek ktore jeszcze znalazlem Smile
http://www.blizzard.cn/diablo/images/other/ice29.jpg
http://img148.imageshack.us/img148/8034/faithv23tk1.jpg
mozna tylko spekulowac ale sie zgadza tak naprawde Smile
27-06-2008 11:45 Trafik jest offline Szukaj postów użytkownika: Trafik Dodaj Trafik do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hm no to czekam na D3 Wink jak coś to mój nick będzie (przez neta oczywiście jak będzie można (oj będzie napewno)Mid_Night albo mother_ice)
Smile )

czekam niewybłaganie Smile

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

28-06-2008 01:28 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
Diabolinek
Lord


images/avatars/avatar-1385.gif

Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 484
Klan: B.H.V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Spokojnie dzisiaj się wszystkiego dowiemy( a może jutro). Z tego co wiem WWI (Blizzard Worldwide Invitationa) już się zaczęło, ale ceremonia otwarcia jest o 11.45 wtedy to ludzie będą dopuszczeni do komputerów Wink A tak btw na najlepiej jest odwiedzić stronę starcraft2.net.p l( Nie pamiętam czy można podawać linki więc podaje tak adres strony) Big Grin

__________________
Przez ostatni czas jestem nieszczęśliwy
28-06-2008 10:11 Diabolinek jest offline Szukaj postów użytkownika: Diabolinek Dodaj Diabolinek do Listy kontaktów
Trafik
Ex-Team


images/avatars/avatar-17383.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 1.712
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Trafik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://eu.blizzard.com/wwi08/streams.xml
tutaj mamy wizje live jesli ktos bardzo chce zobaczyc Wink
http://octoshape.com/files/octosetup_vBLIZZARD_l_odd.exe
zeby chodzilo potrzebny jest ten plugin + restart przeglararki
28-06-2008 10:13 Trafik jest offline Szukaj postów użytkownika: Trafik Dodaj Trafik do Listy kontaktów
xCannonnx
King


images/avatars/avatar-21976.gif

Data rejestracji: 24-06-2008
Postów: 910
Klan: Dimmuborgir
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest nowy teaser. Koło oczu po prawej pojawiła się tak jakby wieża... i nowy znaczek ; )

Edit:
A na którym to trzeba oglądać Main stage czy Tournament stage?? Gdzieś czytałem, że Main stage to właśnie ogłoszenia nowych gier a Tournament to pokazy, muzyka itp. Czy to prawda??

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez xCannonnx: 28-06-2008 10:16.

28-06-2008 10:14 xCannonnx jest offline Szukaj postów użytkownika: xCannonnx Dodaj xCannonnx do Listy kontaktów
Trafik
Ex-Team


images/avatars/avatar-17383.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 1.712
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Trafik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

main stage to beda prezentacje blizza, tournament to w3 i starcraft (jako ciekawostwa dodam ze po raz pierwszy od dawna polak (Dreiven, scena starcraft)
dostal sie do turnieju Wink


tak wyglada terminarz imprezy, przypadek czy moze jednak znak? chytry
28-06-2008 10:19 Trafik jest offline Szukaj postów użytkownika: Trafik Dodaj Trafik do Listy kontaktów
Diabolinek
Lord


images/avatars/avatar-1385.gif

Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 484
Klan: B.H.V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
trafik napisał(a)

tak wyglada terminarz imprezy, przypadek czy moze jednak znak? chytry


No też to widziałem, ciekawe jaka jest zawartość

__________________
Przez ostatni czas jestem nieszczęśliwy
28-06-2008 11:33 Diabolinek jest offline Szukaj postów użytkownika: Diabolinek Dodaj Diabolinek do Listy kontaktów
Kargho
Zło w proszku


images/avatars/avatar-25467.jpg

Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 908
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to już wiadomo ze to nie jest diablo 3 Frown Crying

__________________

28-06-2008 12:00 Kargho jest offline Strona domowa Kargho Szukaj postów użytkownika: Kargho Dodaj Kargho do Listy kontaktów
Trafik
Ex-Team


images/avatars/avatar-17383.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 1.712
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Trafik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

www.blizzard.com
Diablo 3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jeeeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaa
28-06-2008 12:33 Trafik jest offline Szukaj postów użytkownika: Trafik Dodaj Trafik do Listy kontaktów
Kargho
Zło w proszku


images/avatars/avatar-25467.jpg

Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 908
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gdzie Ty masz diablo 3? xD lód znika i pojawia się czerwone coś Frown

__________________

28-06-2008 12:37 Kargho jest offline Strona domowa Kargho Szukaj postów użytkownika: Kargho Dodaj Kargho do Listy kontaktów
Diabolinek
Lord


images/avatars/avatar-1385.gif

Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 484
Klan: B.H.V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
no to już wiadomo ze to nie jest diablo 3

Jak nie a jak to?! WOOT!

__________________
Przez ostatni czas jestem nieszczęśliwy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Diabolinek: 28-06-2008 12:44.

28-06-2008 12:43 Diabolinek jest offline Szukaj postów użytkownika: Diabolinek Dodaj Diabolinek do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Diablo III tak blisko jak jeszcze nigdy wcześniej

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH