Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia II (R3) » RZĄDY LI i Perwers PO WOJNIE. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony RZĄDY LI i Perwers PO WOJNIE. 30 Ankieta - średnia ocena: 4,90
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Spamer
Junior Member


Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 16
Klan: PSD

RZĄDY LI i Perwers PO WOJNIE. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z tego co mowiliscie wojne wywolaliscie po to zeby zaprowadzic porzadek w necropolii....Nikt na forum zagwarantowal "Widzisz moj spamerq Tongue my NIE CHCEMY niczym rzadzic. Chcemy zniszczyc tę podróbę PSD która chciala rzadzic , gdy wojna sie skonczy nie ruszymy zadnego klanu....Macie na to moje slowo Smile a zawsze dotrzymuje slowa...(nie ajku? Tongue )

GangBang vs PSD - podobno pierwsze oblężenia (w wojnie, która trwa już ponad miesiąc) o_O
wiec jak wytlumaczycie to:
OBLĘŻENIA
ATAKUJĄCY Freezer [KoDeX] 2 1 1 15:26:12 DOŁĄCZ
OBROŃCA Zamur [PLM] 4

ATAKUJĄCY glaber [GangBang] 1 1 1 17:54:11 DOŁĄCZ
OBROŃCA szmycio [PLM] 1

http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=c2bf8a2a62
oraz wczorajszy obleg na plame i wiele innych do ktorych nie mam linków?

i obleg na Bractwo o ktorym pisala Limona:

OBLĘŻENIA
IMIĘ KLAN LICZEBNOŚĆ TYP FAZA CZAS DZIAŁANIA
ATAKUJĄCY hvt [GangBang] 5 1 1 15:31:55 DOŁĄCZ
OBROŃCA jury [BTiNK] 1

rozumiem, ze porzadek w necropolii wg was ma polegac na tym iz wszystkie klany, ktore sa, maja stac za wami, jesli nie zniszczycie je? tylko jedno mnie zastanawia...dlaczego wywolaliscie wojne nam czyli PSD za to co sami przeprowadzacie na znacznie wieksza skale?? jednak PSD zostanie wierne swoim przyjaciolom i nie zostawi ich na pastwe losu....nie pozwolimy by jakis klan placil za swoja wiernosci i oddanie.

__________________
Canus
R3 Spamer
R10 Grim

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Spamer: 02-07-2008 13:34.

02-07-2008 13:21 Spamer jest offline Szukaj postów użytkownika: Spamer Dodaj Spamer do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co jak co , ale Tobie nie muszę się z niczego tłumaczyc.
Jak juz jestes taki ciekawy to szefa plamy zapytaj o co chodzi , i zajrzyj do skarg...
Lider plamy wie dlaczego sa oblegani , wiec nie blaznuj z tym topikiem , tylko sie go zapytaj....


edit :

cytat:
Spamer napisał(a)
jednak PSD zostanie wierne swoim przyjaciolom i nie zostawi ich na pastwe losu....nie pozwolimy by jakis klan placil za swoja wiernosci i oddanie.


A to juz mnie rozwalilo do bolu lez rozkoszy Pleased Wczesnie sie obudziles Tongue Jakos reszta klanow tych wiernych zostala obrzucona inwektywami o tak dla przykladu White Dragons czy Mroczna Kompania , zostawiliscie ich samych sobie (MK)..... i to z jakim komentarzem....wiec teraz sie nie unoś bo troche za pózno...

edit2 : a moze sie pochwal komu to wielce honorowe psd zabiera od tygodnia kwadraty ? no ? o tym nic nie napiszesz ?
No to moze napisz jak szantazujecie Mroczna Kompanie ? Jak to jest bic wlasny sojusz sprzed kilku dni ? Moze napisz co Wasi ludzie a konkretnie jeden wypisuje do malenkich klanow ? jak to maja sie zwiazac z Wami i przestac nawet rozmawiac z nami bo pozaluja ? ups... nie wiesz o czym mowie ? psikus!

edit3: pozatym nie rozumiem tytulu topica , jakie rzady ? nikt nikim nie rzadzi Smile i nie bedzie. ja rozliczam sobie plame i ich lider wie za co. ze czlonkowie nie wiedza - to tylko lidera pogratulowac Smile

__________________
gg : 10113142

Ten post był edytowany 6 raz(y), ostatnio edytowany przez Nikt: 02-07-2008 18:12.

02-07-2008 16:03 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
Lady_Makbeth
Double Ace


images/avatars/avatar-8702.jpg

Data rejestracji: 02-12-2007
Postów: 108
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: S-I

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla scisłości dodam jeszcze, że w chwili obecnej dumne PSD atakuje jeszcze naszą akademię - Torment...
Przyganiał kocioł garnkowi, Spamerze????

Eeeee.... jeszcze jedno... przepraszam.. KTO wywołał wojnę???? Czy ja cierpię na starczą sklerozę???

__________________


Podziękowanie dla Jowiw


Mój ulubiony op: Sejan Smile

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Lady_Makbeth: 02-07-2008 17:06.

02-07-2008 16:15 Lady_Makbeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Lady_Makbeth Dodaj Lady_Makbeth do Listy kontaktów
Pyskata_Kaśka
Full Member


Data rejestracji: 24-03-2008
Postów: 59
Kraina: Necropolia
Skąd: Ze świętego miasta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

drogi panie Nikt......stare przyslowie mowi ze kto chce uderzyc kij znajdzie......i pan to wlasnie czyni z rozkosza..........co więcej wije sie pan jak piskorz w szukaniu powodów pustakowania Plamy........jesli pan mowi o slowach skierowanych do pana przez Zamura to zdaję sie ze tenże poniósl juz zasluzona kare........i prosze nie wchodzic w rolę boskiego konkwistadora moralności.......każdy kto chociaz troche zna kuluary ataków na Plamę wie skąd te ataki.........i co bylo pierwsze.........pustaki czy niekontrolowany wybuch zlości wodza Plamy......nie nie nie.......nie usprawiedliwiam go.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...ja go tylko próbuje zrozumieć........i o ile rozumiem w pewien sposób jego....niewielu ludzi bowiem jest w stanie trzymać język na wodzy w obliczu poczynań pańskiego klanu.........o widzi pan ja umiem...... rotfl ......o tyle wlasnie pana nie rozumiem.......zwlaszcza w świetle postu Spamera.........i pana obietnic zaprowadzenia na r3........ wspomnianej juz moralnosci..........a teraz o oskarżeniach.......co do klanowiczow PSD........jesli pan ma jakiekolwiek dowody na zastraszanie klanów przez moich klanowiczow to ja o nie prosze.........na pw........i kto szantazuje MK........chetnie poslucham.........


Droga Lay....ciebie poprosze o jedno.......zanim znowu cos powiesz policz do 10...........to proste........albo zacznij liczyc barany........to jeszcze prostsze.........pozdrawiam K.

__________________
r1 pazurzasta
r3 pazurzasta
....walczę z komercyjnymi botami..... o prawa czlowieka ...w grze dla wampirów...
02-07-2008 18:16 Pyskata_Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Pyskata_Kaśka Dodaj Pyskata_Kaśka do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Droga Gryzeldo , to nie Twoj interes co ja robie.
Zajmij sie moze wlasnym klanem , a nie moim.
A to ze sama nie wiesz jaka polityke i z kim prowadza na wlasna reke Twoi czlonkowie - to juz nie moj problem.

pozdrawiam bardzo serdecznie

edit do posta ponizej : a ja to centralnie mam gdzies.

__________________
gg : 10113142

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Nikt: 02-07-2008 18:44.

02-07-2008 18:20 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
Pyskata_Kaśka
Full Member


Data rejestracji: 24-03-2008
Postów: 59
Kraina: Necropolia
Skąd: Ze świętego miasta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

panie Nikt......dopóki wszystkie swoje poczynania a zwlaszcza wobec naszych najwierniejszych przyjaciol usprawiedliwia pan wyssanymi z palca oskarżeniami............to jest to także moj interes........i wizerunku PSD.......jesli jednak potrafi pan udowodnić swoje rację.......to tym bardziej jest to moj interes..........jak pan widzi ja mam interes aaaaaaaa.........pan?........

__________________
r1 pazurzasta
r3 pazurzasta
....walczę z komercyjnymi botami..... o prawa czlowieka ...w grze dla wampirów...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Pyskata_Kaśka: 02-07-2008 18:27.

02-07-2008 18:26 Pyskata_Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Pyskata_Kaśka Dodaj Pyskata_Kaśka do Listy kontaktów
Lady_Makbeth
Double Ace


images/avatars/avatar-8702.jpg

Data rejestracji: 02-12-2007
Postów: 108
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: S-I

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

EDIT:
Koniec tematu z mojej strony
To już i tak nie ma żadnego znaczenia

__________________


Podziękowanie dla Jowiw


Mój ulubiony op: Sejan Smile

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Lady_Makbeth: 02-07-2008 19:03.

02-07-2008 18:33 Lady_Makbeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Lady_Makbeth Dodaj Lady_Makbeth do Listy kontaktów
Spamer
Junior Member


Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 16
Klan: PSD

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Spamer
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nikt ja na potwierdzenie swych slow dalem linki i konkretne informacje potwierdzone....ty natomiast wypisales jakies informacje, ktorych chyba nie jestes w stanie potwierdzic skoro w ten sposob odpowiedziales....
a tak przy okazji Lay pakujesz sie juz na wyjazd w gory ze czasu nie masz?? w koncu sa wakacjeSmile

__________________
Canus
R3 Spamer
R10 Grim
02-07-2008 21:03 Spamer jest offline Szukaj postów użytkownika: Spamer Dodaj Spamer do Listy kontaktów
Pyskata_Kaśka
Full Member


Data rejestracji: 24-03-2008
Postów: 59
Kraina: Necropolia
Skąd: Ze świętego miasta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

edit........calośc w poście poniżej

__________________
r1 pazurzasta
r3 pazurzasta
....walczę z komercyjnymi botami..... o prawa czlowieka ...w grze dla wampirów...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Pyskata_Kaśka: 02-07-2008 22:21.

02-07-2008 22:01 Pyskata_Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Pyskata_Kaśka Dodaj Pyskata_Kaśka do Listy kontaktów
Pyskata_Kaśka
Full Member


Data rejestracji: 24-03-2008
Postów: 59
Kraina: Necropolia
Skąd: Ze świętego miasta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

drogi panie Nikt........to że zamknelam panu usta i to wcale nie pocalunkiem..........nie znaczy ze temat sie zdeaktualizowal..........i panskie motywy rownież.......a tak wygląda corpus delicti.......(w wolnym tlumaczeniu dowod przestepstwa...... :rotlfSmile


Nadawca: STRAD
Tytuł wiadomości: Re: jaki pan jest silny panie Strad
Data wysłania: 2008-07-01 13:54:04

oj
...........................................................................
.....
............................ jakoś
...........................................................................
.....
................ umrzeć
...........................................................................
.....
. nie
...........................................................................
.....
......... chcesz
...........................................................................
.....
.. ale
...........................................................................
.....
.......... będę
...........................................................................

próbował
...........................................................................

może
...........................................................................
.....
....... się
...........................................................................
.....


i prosze mi powiedziec czy wymiar sprawiedliwosci zakwalifikuje to jako groźby odnoszace sie do zycia prywatnego.........czy nie powinnam dochodzic sprawiedliwosci a raczej zatrudnic Security........Wańke Wstańkę ze stadionu
10- lecia czy moze maly oddzial mafii pruszkowskiej..........powiedzmy jednak ze bede wspanialomyślna.........NIE BĘDĘ SIE MŚCIĆ.........bo sie zwyczajnie nie boję...........a co wiecej mam szacunek do wlasnej osoby...a....nic tak nie rodzi szacunku innych.........


jesli pan ma coś do zarzucenia klanowiczom PSD prosze to udowodnić !!!!!!!!!!!!!!!

drodzy gracze........miejcie szacunek do siebie........i nie bojcie sie ze pan Nikt da wam pustaka.........najwyzej bedziecie sie budować....coś z materialem budowlanym zrobic trzeba.... rotfl


a pan panie Nikt powinien wystapic z postulatem do tworców gry o patch i umożliwienie 2 oblężeń pustakujących z klanu.......na czas pseudomoralnej misji stabilizacyjnej na r 3........z rekrutacja bezmózgich pustaków nie ma pan problemu.........moje najszczersze gratulacje.......



Lay ........wiem wiem wiem.........to nie wy zaczęliscie te wojnę......... rotfl .........zwyczajnie nie potraficie lub zapominacie skończyć..........to taki wielokrotny orgazm ????????........czy wspomniana starcza skleroza???

__________________
r1 pazurzasta
r3 pazurzasta
....walczę z komercyjnymi botami..... o prawa czlowieka ...w grze dla wampirów...
02-07-2008 22:20 Pyskata_Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Pyskata_Kaśka Dodaj Pyskata_Kaśka do Listy kontaktów
Pizmak
Lord


images/avatars/avatar-6546.jpg

Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 341
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Psy szczekaja a karawana idzie dalej.


Jesli nie podoba sie wam zastana rzeczywistosc to sprobujcie ja zmienic, ale swoje pitolenie zostawcie dla siebie bo to jest juz nudne.
Chcieliscie wojny- dostaliscie
Chcieliscie pokoju - dostaliscie
a teraz kurna mac czego znowu chcecie?
Wszyscy by chcieli ale robic nie ma komu Big Grin

Zatem skonczcie rozpaczac, poszukajcie sobie jakiejs pracy, albo wyjdzcie polezec chociaz na lezaku i ogolnie zajmijcie sie czyms bo mi oczy juz wiedna od czytania waszych wypocin.

__________________
r3: Pizmak

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Pizmak: 02-07-2008 23:48.

02-07-2008 23:47 Pizmak jest offline Strona domowa Pizmak Szukaj postów użytkownika: Pizmak Dodaj Pizmak do Listy kontaktów
Pyskata_Kaśka
Full Member


Data rejestracji: 24-03-2008
Postów: 59
Kraina: Necropolia
Skąd: Ze świętego miasta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

panie Piżmak........ależ my ją zmieniamy.... ...a ten cytat o psach to z Pasikowskiego?........ rotfl ........czy z google..........<myśli>

__________________
r1 pazurzasta
r3 pazurzasta
....walczę z komercyjnymi botami..... o prawa czlowieka ...w grze dla wampirów...
02-07-2008 23:53 Pyskata_Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Pyskata_Kaśka Dodaj Pyskata_Kaśka do Listy kontaktów
willow
Newbie


Data rejestracji: 05-09-2007
Postów: 3
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ja od siebie pokaze taki maly pokaz jak to obroncy uciśnionych z PSD dbaja o slabsze klany:

http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=3ab48bc214

Ale to pewnie też jakos da sie wytlumaczyc, jakies oszustwo, fake albo cos w tym stylu, czyż nie?

__________________
Upoważniam Aivo do robienia upów
04-07-2008 21:40 willow jest offline Szukaj postów użytkownika: willow Dodaj willow do Listy kontaktów
4jku
Triple Ace


images/avatars/avatar-4727.jpg

Data rejestracji: 03-09-2007
Postów: 197
Klan: OBS->PSD
Kraina: Necropolia II
Skąd: krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nikt napisał(a)
ja rozliczam sobie plame i ich lider wie za co. ze czlonkowie nie wiedza - to tylko lidera pogratulowac Smile


oj klamuniasz klamuniasz... ci ktorzy twoje gg maja dobrze wiedza jaki to mroczny opis sobie dales dotyczacy zemsty na plamce po ostatnim waszym oblegu z psd... przypomne moze:

http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=c45464ca2d

taaa fajne to bylo Wink

PS. korzystajac z dobrego humoru chcialbym zadadykowac dwie piosenki:

pierwsza dla PSD i PLAMY:
- z tego co pamietam nagrał ja Michael Bolton a jej tytul to: TIME IS ON MY SIDE... yes it is Wink

druga dla nikta znanego rowniez jako 33, nagrany przez Lady Pank:
- "Mniej niz zero"

PS2

I oto nadszedl On! Mrocznosc jego zacna byla a na imie mu Nikt bylo! A jego liczbą było 33!

Nikt (@) 33 / 0 0 / 868 -868

EDIT:

DLA SZANOWNYCH MODOW - PROSZE NIE EDYTOWAC MOJEGO POSTA I SIE DO NIEGO NIE WPISYWAC. JESLI MACIE COS DO POWIEDZENIA, UCZYNCIE TO JAK KAZDY SZARY UZYTKOWNIK KTORY NIE MA MOZLIWOSCI SPAMOWAC W PODOBNY SPOSOB! dziekuje.

__________________
mod ma zawsze racje Smile
cytat:
Nikt napisał(a)
Po prostu niezbyt mi sie chce myslec....

Normalne w twoim wypadku...

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez 4jku: 04-07-2008 21:50.

04-07-2008 21:46 4jku jest offline Strona domowa 4jku Szukaj postów użytkownika: 4jku Dodaj 4jku do Listy kontaktów AIM Screen Name of 4jku: n/a YIM Account Name of 4jku: n/a Zobacz profil MSN 4jku
maar
Double Ace


images/avatars/avatar-11238.jpg

Data rejestracji: 06-12-2006
Postów: 105
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

obleg jak obleg. powiem tylko tyle ze to jeden obleg na przypadkowa osobe a nie CELOWE dzialania majace na celu ukaranie calego klanu(PLAMA) z jego szefem(ZAMUR) na czela za nie wykonanie polecen Nikta.
Ariusie hipokryzja? Dla mnie hipokryzja jest Twoje bezprawne edytowanie czyjegos postu bez powodu...tylko po to zeby uwypuklic tresc w/w postu. Sadze ze to naduzywanie uprawnien.

Ajku prosze nie komentuj.

tyle w temacie.
04-07-2008 22:48 maar jest offline Szukaj postów użytkownika: maar Dodaj maar do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
willow napisał(a)
To ja od siebie pokaze taki maly pokaz jak to obroncy uciśnionych z PSD dbaja o slabsze klany:
http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=3ab48bc214
Ale to pewnie też jakos da sie wytlumaczyc, jakies oszustwo, fake albo cos w tym stylu, czyż nie?


Może to np. ochronka? Żeby nikt inny Ci kwadratu nie zabrał Tongue , piękna hipokryzja w wykonaniu PSD w tym temacie, nie mam słów.

cytat:
maar napisał(a)
Ariusie hipokryzja? Dla mnie hipokryzja jest Twoje bezprawne edytowanie czyjegos postu bez powodu...tylko po to zeby uwypuklic tresc w/w postu. Sadze ze to naduzywanie uprawnien.
Ajku prosze nie komentuj.
tyle w temacie.


Proszę cytat z wikipedii:
ipokryzja (od gr. hypokrisis, udawanie) - zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych.

Hipokryzja może się przejawiać na następujące sposoby:

* oficjalne głoszenie przestrzegania określonych zasad moralnych i jednoczesne ich "ciche" łamanie, gdy nikt ważny tego nie widzi (np. głoszenie przez polityka, że walczy z korupcją i jednoczesne branie przez tego polityka po cichu łapówek),

* stosowanie różnych, sprzecznych wzajemnie zasad moralnych przy różnych sytuacjach (np. wymaganie od dzieci, żeby nie piły alkoholu i jednoczesne upijanie się samemu),


Moim skromnym zdaniem pasuje do waszej postawy roszczeniowej w tym temacie.
A co do mojego bezprawnego edytowania posta oczywiście, masz rację. Już się poprawiam.

Ajku podziwiam Cię:
Powiedź mi: czy ten obleg wydrukowałeś sobie, oprawiłeś w ramki i codziennie wpatrujesz się w niego jak fani seriali w tysięczny odcinek "mody na sukces"?
Np. Maara cenię za jego rozsądek i przyjazne podejście w pewnych aspektach.
Natomiast, z przykrością to stwierdzę, Ty prezentujesz taki zabawny "krzywy fanatyzm". Nieważne, że nie masz nic rozsądnego do powiedzenia i odgrzewasz stare oblegi-kotlety, ale napiszesz posta by ulżyć sobie. O ramki i obleg pytałem, ponieważ pomogłoby mi to zdiagnozować Twoje emocje. I może w pewien sposób zrozumieć Twoje podejście. A nic tak sprawnie nie prowadzi do porozumienia jak zrozumienie drugiej osoby.

EDIT: ja również przyłączam się do życzeń nikta Smile

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
05-07-2008 05:55 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

edit {ciach}

Apeluje do LI - nie piszcie nic juz na forum - chyba ze chcecie ;-). Nie ma sensu. Wojna wygrana. Przegrani w swej frustracji muszą jakoś wyładowac swa bezsilnosc. Zostalo forum
bo w grze nie wyszło.


Jeszcze raz dziękuje klanowi PSD za udzial we wojnie i życzę całemu społeczeństwu BW super wakacji Smile

editek : i taki....... kwiatuszek....... z........ dnia....... dzisiejszego...... jak....... to obroncy........ ucisnionych....... czyli waleczne....... PSD .......bije.......... klan top15 ......? 12 ......? nie....... wiem........ nie...... chce mi sie......... sprawdzac :

ATAKUJĄCY Maar [-PSD-] 18 1 1 4:20:00

OBROŃCA Rhuobhe [B_K] 13


I ...................takich...................... oblegow ostatnimi ....................czasy bylo ze strony P....................SD...................... kilka ,.... bo ......................niby .....................skad maja klocki ? z perwow ? z li ? z wd ? nie sądzę......
to .....................tylko ......................gwoli tego glupawego topica ........................sobie pozwolilem........................
Nie ......................., nic............................ nie ...................powiem ....................o hipokryzji... kompletnie .....................nic.................i ................... do ..................tego................zedytuje.................sobie ....................po raz.......................8smy..................bo ..................poprawiam........................ten kropkowy........................belkot................bo...................
.....sam .........................nie..............wiem..................juz........
...........co...................tu ..........................pisze......................ale.................ja
kos....................taka..................mam.................nieodparta
chec..................poblaznowac................troche....................
..bo..............po co.....................mam ...................pisac......................czytelnie....................
skoro..........................z kropkami......................jest.......................nieczytelnie......
............i...................tak...................glupawo..............
..........podobno............................ale.........................ja
k...................powiedzialem.................sie....................nie
....................znam...................wiec.................prosze.....
...........wziasc..............to...............pod uwage...................to .........................tylko......................opinia.................
.....ogolu...................i................naszych......................
...14.........................sojusznikow...................... Tongue



__________________
gg : 10113142

Ten post był edytowany 10 raz(y), ostatnio edytowany przez Nikt: 05-07-2008 12:28.

05-07-2008 07:07 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
STRAD
Triple Ace


images/avatars/avatar-2396.jpg

Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 180
Klan: Emeryt - brak czasu na grę
Kraina: Necropolia III
Skąd: S T O (L) I C A

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oj ....................................Nikt ........................my .................................zawsze ..................bijemy.............................słabszych ...............................a .........................oni .............................walczą ...........................z ................równymi ...........................sobie.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez STRAD: 05-07-2008 12:23.

05-07-2008 12:22 STRAD jest offline Szukaj postów użytkownika: STRAD Dodaj STRAD do Listy kontaktów
mimi
Member


Data rejestracji: 08-11-2007
Postów: 40
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............................................ a............................ja.....................................bijam..
...........................................................domorosłe......
......................................panie ....................................psycholog..............................
................................ których...................................................................
...udziwnione.............................................................k
lanówki...................................................................
...............jakoś......................................................
.............................. mnie.......................................................................
........nie .........................................................................po
ruszają...................................................................
..........................no...............................................
................niestety...................................................
........bardzo...................................słabe....................
..... biedne.................................................PSD.................
..............................................pokrzywdzone.................
............................buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
................................................jak........................
...........................mi..............................................
......................was........................................żal......
............................................nieboraczki....................
...............................kto.........................................
...ich................................................................utuli
?????????????????????????????????????????????

__________________
r14 : Ozzusia
05-07-2008 12:33 mimi jest offline Szukaj postów użytkownika: mimi Dodaj mimi do Listy kontaktów
honey
Forum Ace


Data rejestracji: 30-05-2007
Postów: 86
Klan: od Mamy
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nikt napisał(a)
edit {ciach}


editek : i taki....... kwiatuszek....... z........ dnia....... dzisiejszego...... jak....... to obroncy........ ucisnionych....... czyli waleczne....... PSD .......bije.......... klan top15 ......? 12 ......? nie....... wiem........ nie...... chce mi sie......... sprawdzac :

ATAKUJĄCY Maar [-PSD-] 18 1 1 4:20:00

OBROŃCA Rhuobhe [B_K] 13


I ...................takich...................... oblegow ostatnimi ....................czasy bylo ze strony P....................SD...................... kilka ,.... bo ......................niby .....................skad maja klocki ? z perwow ? z li ? z wd ? nie sądzę......
to .....................tylko ......................gwoli tego glupawego topica ........................sobie pozwolilem........................
Nie ......................., nic............................ nie ...................powiem ....................o hipokryzji... kompletnie .....................nic.................i ................... do ..................tego................zedytuje.................sobie ....................po raz.......................8smy..................bo ..................poprawiam........................ten kropkowy........................belkot................bo...................
.....sam .........................nie..............wiem..................juz........
...........co...................tu ..........................pisze......................ale.................ja
kos....................taka..................mam.................nieodparta
chec..................poblaznowac................troche....................
..bo..............po co.....................mam ...................pisac......................czytelnie....................
skoro..........................z kropkami......................jest.......................nieczytelnie......
............i...................tak...................glupawo..............
..........podobno............................ale.........................ja
k...................powiedzialem.................sie....................nie
....................znam...................wiec.................prosze.....
...........wziasc..............to...............pod uwage...................to .........................tylko......................opinia.................
.....ogolu...................i................naszych......................
...14.........................sojusznikow...................... Tongue




huehehuehue;D
top7, przy 2/3 skłądu. No, ale propagande siać najłatwiej, nie?
Nie będę taka, i nie powiem jak przypomniała mi się klanówka z linkiem, któy prowadził do rozpoczętego przez gang bądź kodex, nie wiem, już nie rozróżniam, oblega na klan, któy z pewnością wychodził poza top 30. No ale nie wspomne o tym, bo nie będę taka jak Wy WSZYSCY razem wzięci. Buzi:*

p.s
zawsze musi być strona zła, i strona dobra.

__________________
cytat:
4jku napisał(a)

cytat:
STRAD napisał(a)

Nie wiem z kąt Psd wykopało tego typa....


leżal 2 kąty od RG i Nikogo


05-07-2008 12:47 honey jest offline Szukaj postów użytkownika: honey Dodaj honey do Listy kontaktów
Mr.Hankey
Member


Data rejestracji: 19-10-2007
Postów: 34
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

..................ja............ze...............swojej...........strony...
.........dodam.............ze........wojna...........była............wspan
iałaBig Grin ................ale................z.................gory.................b
ylo.................wiadomo...................kto.......................ja.
.................wygra.................Gratuluje..................swietnej.
.................organizajiSmile

__________________
Nick na r3 to Nefretete
05-07-2008 12:48 Mr.Hankey jest offline Szukaj postów użytkownika: Mr.Hankey Dodaj Mr.Hankey do Listy kontaktów
trooper
Junior Member


images/avatars/avatar-9349.jpg

Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 20
Klan: Legion Immortals
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Chorzów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

...........................................................................
.......że..............................................................tak
..................................się.............................wyrażę
.........................w..........................duchu..................
.....................tego..................................................
.tematu....................................................................
.............:..................................................PeeSDe.....
........................................bije...............................
.......................................słąbsze...........................
........................................klany..............................
...................i..........................................zabiera......
...........................................................im..............
..................................................kwadraty.................
...................................KROPKA..................................
.......................KROPKA..............................................
.......KROPKA..............................................................


__________________
R3 Trooper

05-07-2008 12:51 trooper jest offline Szukaj postów użytkownika: trooper Dodaj trooper do Listy kontaktów Zobacz profil MSN trooper
Lady_Makbeth
Double Ace


images/avatars/avatar-8702.jpg

Data rejestracji: 02-12-2007
Postów: 108
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: S-I

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a....................... ostatnio ......................... jak...........................biedne ............. PSD .................... biło ....................... niedobre ...................KZOO............... Fe KZOO, fe! ........................... zamiast .......................... oddać .......................klocek ................... bez walki ........................ ośmielili .................... się ...........................próbować .........................obrony! ................... Wstyd, Sabacie xPP..... ..... zero..... zrozumienia........

EDIT: Och, honey....... bo .... jak............. się ................ temat .....................zmienia............. ja rozumiem................... ciężko ..................wyczuc...........

EDIT 2:
cytat:
SamSabat napisał(a)
Taaa, bardzo mi było głupi iść na 5 strefę z 3 ....

zwłaszcza pustaka


No i widzisz..... Sabacie...... jaki z Ciebie....... typ..................aspołeczny <rotfl>

__________________


Podziękowanie dla Jowiw


Mój ulubiony op: Sejan Smile

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Lady_Makbeth: 05-07-2008 14:02.

05-07-2008 13:03 Lady_Makbeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Lady_Makbeth Dodaj Lady_Makbeth do Listy kontaktów
SamSabat
Triple Ace


Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 168
Klan: Krwawy Zwierzyniec
Kraina: Necropolia II
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Taaa, bardzo mi było głupi iść na 5 strefę z 3 ....

zwłaszcza pustaka

Mogłem byc wdzięczny:

a za to pw zwłaszcza tuż przed końcem 2 fazy:



cytat:


Nadawca: Gryzelda

Tytuł wiadomości: a tak na marginesie

Data wysłania: 2008-07-04 13:24:43

moim ludziom potrzebne sa 3........musza dropic.....jesli beda mocni wtedy

mozemy myslec o pomaganiu slabszym klanom.........wiem ze moze trudno ci to

zrozumiec......ale takie sa fakty......pozdrawiam cie K.



__________________
r3:Sabat/Duszek Kasacja r10: Dalvin - Kasacja r13/r15:Sabat -Kasacja
Krwawy Zwierzyniec mym domem i jego będe bronił.........
Losowator i ciągłe bany za pierdoły obrzydziły tą grę skutecznie.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez SamSabat: 05-07-2008 13:19.

05-07-2008 13:12 SamSabat jest offline Szukaj postów użytkownika: SamSabat Dodaj SamSabat do Listy kontaktów
honey
Forum Ace


Data rejestracji: 30-05-2007
Postów: 86
Klan: od Mamy
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lady_Makbeth napisał(a)
EDIT:
Koniec tematu z mojej strony
To już i tak nie ma żadnego znaczenia

hehehe

edit:
Lady, och, idź kochana lepiej pisz swoje opowiastki...lepiej Ci to wychodzi...chyba ;-)

__________________
cytat:
4jku napisał(a)

cytat:
STRAD napisał(a)

Nie wiem z kąt Psd wykopało tego typa....


leżal 2 kąty od RG i Nikogo


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez honey: 05-07-2008 13:17.

05-07-2008 13:13 honey jest offline Szukaj postów użytkownika: honey Dodaj honey do Listy kontaktów
FaZiR
Forum Ace


images/avatars/avatar-4371.jpg

Data rejestracji: 30-04-2007
Postów: 79
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo.....................................................................
ciekawy....................................................................
topic......................................................................
można.....................................................................
. dowiedzieć................................................................
. się.......................................................................
. dużo......................................................................
. rzeczy.....................................................................
na.........................................................................
temat......................................................................
PSD........................................................................
Big Grin

__________________
R3: FaZiR
05-07-2008 13:23 FaZiR jest offline Szukaj postów użytkownika: FaZiR Dodaj FaZiR do Listy kontaktów
Pyskata_Kaśka
Full Member


Data rejestracji: 24-03-2008
Postów: 59
Kraina: Necropolia
Skąd: Ze świętego miasta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie ma to jak autorytetem być................ech.........<dumna>...............................jeste
m cytowana za zycia.... rotfl .......panie Strad.....już moge umrzeć w spokoju......gratuluje wszystkim którzy próbuja być zlośliwi........rozwijacie się........malymi kroczkami.....a "rozwój daje radość"........ rotfl


panie Sabat........niestety nic pan nie zrozumial.......szkoda.....

__________________
r1 pazurzasta
r3 pazurzasta
....walczę z komercyjnymi botami..... o prawa czlowieka ...w grze dla wampirów...

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Pyskata_Kaśka: 05-07-2008 15:26.

05-07-2008 13:30 Pyskata_Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Pyskata_Kaśka Dodaj Pyskata_Kaśka do Listy kontaktów
SamSabat
Triple Ace


Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 168
Klan: Krwawy Zwierzyniec
Kraina: Necropolia II
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiesz ja rozumiem że w końcu muszą także wstać i przenieść się wyżej.

Ale ani ja im wrogiem nie byłem, a nawet czasami pomagałem na początku wojny atakami na tych co mogliśmy. Bo kilku Klanowiczów z kzoo tam było i jest.

Wnerwiło mnie tylko to że klan w którym w momencie ataku było 16 osob a nas 29 przewyższał nas pod względem pkt ,sprzetu i doświadczenia. Robi zrzutę lidera na pustaka w 5 strefie. jak największemu wrogowi.

W momencie jak zaczęliśmy się bronić i szukać pomocy (za co serdecznie dziekuję tym co się zjawili.) Zjawiają się dodatkowo ekipa z plamy celem wspomożenia PSD.

Takich pw od liderki PSD dostałem kilka na moje prośby o odwołanie i wskazanie, że to co robią jest identyczne z tym na co tak narzekali.

__________________
r3:Sabat/Duszek Kasacja r10: Dalvin - Kasacja r13/r15:Sabat -Kasacja
Krwawy Zwierzyniec mym domem i jego będe bronił.........
Losowator i ciągłe bany za pierdoły obrzydziły tą grę skutecznie.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez SamSabat: 05-07-2008 13:38.

05-07-2008 13:31 SamSabat jest offline Szukaj postów użytkownika: SamSabat Dodaj SamSabat do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Będę pisał tak jak mi się podoba, to dla was żebyście zrozumieli, bo co niektórzy mają problemu z odmianą aj Tongue

Więc powiem w wasza język Tongue nauczta się odmiany końcwówków Tongue



Dodam ..............od............. Siebie ................ze.............. mnie ...........to .............ebie Smile ..............PSD ............mnie..............nie.........lubi ...........bo ...........ja .............być .................z................. Kodex, .................w ..................Kodex ................mi .............cześć ............nie ................ufać.................... bo ...................ja ....................rozmawiać ...................z................ Chaos.................. i .........................Alimiel ..........oraz ...............Zybek.


Co ...............do ..............płaczu, ..................to ..............ktoś........... z ...............was .................kiedyś............... powiedzieć............. że ...............Exq ............ma ..................nie................. płakać............... to............ teraz ................niech ..................PSD................ nie ....................płakać. .

A tak na koniec to ktoś mi powiedział jedną ważną rzecz :

cytat:
pierwsze PSD powstało na r2 i jest nie do ruszenia... na pozostałych serwerach roszczą sobie prawa do nazwy myśląc, że też ich nic nie ruszy i dlatego są tacy zadufani


Do widzenia powiedział co wiedział.

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Raziel_Garet: 05-07-2008 13:51.

05-07-2008 13:50 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Kotis
Newbie


Data rejestracji: 26-01-2008
Postów: 5
Klan: S-S
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Infidel Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rotfl rotfl rotfl hehe niema jakto czlowiek pijany a tu same mrowki przed oczyma i zagadki roku

Happy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kotis: 05-07-2008 14:03.

05-07-2008 13:54 Kotis jest offline Szukaj postów użytkownika: Kotis Dodaj Kotis do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia II (R3) » RZĄDY LI i Perwers PO WOJNIE.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH