Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH Witam Powrót Do Gry » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Witam Powrót Do Gry 4 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
PitBull_Hooligans
Full Member


images/avatars/avatar-5472.gif

Data rejestracji: 07-04-2007
Postów: 69
Klan: Ph0eNix
Kraina: Necropolia V
Skąd: OBERSCHLESIEN

Witam Powrót Do Gry Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam ponownie po długim okresie rozłonki z gra postanowiłem wrucic do gry ale już nie na r1 tylko na r7 widzę ze wiele sie pozmieniało w tej grze ale mysle ze bedzie tylko lepiej pozdrawiam wszytkich znajomych z gry z r1 mam nadzije ze tym razem będe mniej upirdliwy PozdRawiam Smile Big Grin

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wilk_szary: 26-12-2008 18:15.

08-07-2008 01:44 PitBull_Hooligans jest offline Szukaj postów użytkownika: PitBull_Hooligans Dodaj PitBull_Hooligans do Listy kontaktów
Xplod
Double Ace


images/avatars/avatar-4454.png

Data rejestracji: 18-09-2006
Postów: 108
Kraina: Necropolia
Skąd: Ciemna strona Półdupa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak wiec mam zaszczyt przywitac cie jako pierwszy \o/

p.s dobrze ze nie gram na r7 rotfl zycze sukcesów Pleased

__________________

Żułbym Twoje usta,jak surowy boczek

r1Poldup
r6Xplod

08-07-2008 10:53 Xplod jest offline Szukaj postów użytkownika: Xplod Dodaj Xplod do Listy kontaktów
accelerator
Lord


images/avatars/avatar-9826.gif

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 422
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mam zaszczyt przywitać Cię jako dróga
miszczu, wruciłeś!
mam nadzieję, rze tym razem na dłórzej, bo mi Ciebie brakowało Frown

no i szkoda, rze tylko na r7 Frown
tszeba to pszeboleć i rzyć dalej Frown


pzdr
Twoja wierna fanka ;D

__________________
Babcia_Samo_Zlo

08-07-2008 10:58 accelerator jest offline Szukaj postów użytkownika: accelerator Dodaj accelerator do Listy kontaktów
Matwam
Triple Ace


Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 155
Klan: Bregan D'aerthe
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

siemka Pitbull , oczywiście zycze powadzenia i wielu sukcesów na r7 Big Grin
08-07-2008 13:35 Matwam jest offline Szukaj postów użytkownika: Matwam Dodaj Matwam do Listy kontaktów
Cyr
Triple Ace


Data rejestracji: 06-04-2008
Postów: 211
Klan: Khorn / HTC
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

katastrofa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Picia wróciła Big Grin

kiedy chlejemy zas w Chorzowie ? Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue

wracaj na r1 nupalu a nie jakies durne r7 Pleased

__________________
Cyrax


08-07-2008 17:12 Cyr jest offline Szukaj postów użytkownika: Cyr Dodaj Cyr do Listy kontaktów
PitBull_Hooligans
Full Member


images/avatars/avatar-5472.gif

Data rejestracji: 07-04-2007
Postów: 69
Klan: Ph0eNix
Kraina: Necropolia V
Skąd: OBERSCHLESIEN

Autor tematu Temat rozpoczęty przez PitBull_Hooligans
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na r 1 nie mam postaci i tak wszyscy mysla ze tam to ja gram wkurza mnie to i zapamietac Pit z r1 to nie ja a ten koles co gra moja postacia nich zdejmnie moj portret z niej zeby juz nikt nie wiazał mnie z r1 dzeki wszytkim znajomym pozdrawiam pit przeszedł reinkrnacje wiec nie bedze tak uciazliwy Smile Big Grin

__________________

08-07-2008 22:30 PitBull_Hooligans jest offline Szukaj postów użytkownika: PitBull_Hooligans Dodaj PitBull_Hooligans do Listy kontaktów
Xplod
Double Ace


images/avatars/avatar-4454.png

Data rejestracji: 18-09-2006
Postów: 108
Kraina: Necropolia
Skąd: Ciemna strona Półdupa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

reinkrnacje Red Face

co oni ci zrobili ?? olaboga Roll Eyes

__________________

Żułbym Twoje usta,jak surowy boczek

r1Poldup
r6Xplod

09-07-2008 08:34 Xplod jest offline Szukaj postów użytkownika: Xplod Dodaj Xplod do Listy kontaktów
PitBull_Hooligans
Full Member


images/avatars/avatar-5472.gif

Data rejestracji: 07-04-2007
Postów: 69
Klan: Ph0eNix
Kraina: Necropolia V
Skąd: OBERSCHLESIEN

Autor tematu Temat rozpoczęty przez PitBull_Hooligans
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

X nikt mi nic nie zrobił Smile jest ok tylko trudniej mnie wyprowadzić z równowagi inaczej patrzę na tą grę Smile teraz trzeba zwojować r 7 pozdRawiamSmile Big Grin

__________________

09-07-2008 09:05 PitBull_Hooligans jest offline Szukaj postów użytkownika: PitBull_Hooligans Dodaj PitBull_Hooligans do Listy kontaktów
C.RoNaLDo
Full Member


Data rejestracji: 30-06-2008
Postów: 50
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hej . Masz grać na r1 jak mówi Cyrax ;P
Konto ci się da radę załatwic Big Grin

__________________
PoocKy



11-07-2008 16:21 C.RoNaLDo jest offline Szukaj postów użytkownika: C.RoNaLDo Dodaj C.RoNaLDo do Listy kontaktów
Sky_Walker
Lord


images/avatars/avatar-9397.gif

Data rejestracji: 13-12-2006
Postów: 356
Klan: MIDIAN
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: brać zdrowie na panienki ;]?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no powitać ponownie pita ;] myślę, że pamiętasz jeszcze starego kumpla z BHV Wink

powodzenia życzę i liczę, że zainstalujesz sobie w końcu mozille Big Grin
11-07-2008 16:57 Sky_Walker jest offline Strona domowa Sky_Walker Szukaj postów użytkownika: Sky_Walker Dodaj Sky_Walker do Listy kontaktów
PitBull_Hooligans
Full Member


images/avatars/avatar-5472.gif

Data rejestracji: 07-04-2007
Postów: 69
Klan: Ph0eNix
Kraina: Necropolia V
Skąd: OBERSCHLESIEN

Autor tematu Temat rozpoczęty przez PitBull_Hooligans
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no po co mi ta mozilo Smile ech tam jak zwylke zaczynom godac rotfl tak poznaja cie sky pozdRo

__________________

14-07-2008 18:15 PitBull_Hooligans jest offline Szukaj postów użytkownika: PitBull_Hooligans Dodaj PitBull_Hooligans do Listy kontaktów
PitBull_Hooligans
Full Member


images/avatars/avatar-5472.gif

Data rejestracji: 07-04-2007
Postów: 69
Klan: Ph0eNix
Kraina: Necropolia V
Skąd: OBERSCHLESIEN

Autor tematu Temat rozpoczęty przez PitBull_Hooligans
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

juz gram na r1 oj ciągnie mnie na r1 Smile Big Grin





Edit wilk_szary
Warn za multipost.


__________________

23-07-2008 18:33 PitBull_Hooligans jest offline Szukaj postów użytkownika: PitBull_Hooligans Dodaj PitBull_Hooligans do Listy kontaktów
Izuall
Lord


images/avatars/avatar-3387.jpg

Data rejestracji: 12-01-2007
Postów: 329
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1; nick w grze Izuall

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witamy i życzymy powodzenia Big Grin

__________________
Doskonałe AK47 KT 82k PR !!!

Ten post był edytowany 19308 raz(y), ostatnio edytowany przez Izuall: Dzisiaj, 9:41.
23-07-2008 20:56 Izuall jest offline Szukaj postów użytkownika: Izuall Dodaj Izuall do Listy kontaktów
PocKy
Forum Ace


Data rejestracji: 23-07-2008
Postów: 89
Klan: Obecnie Żaden
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hej . mogę wiedziec na jakim grasz teaz koncie nar1 :>

__________________
Oddam konto dobre eQ 48 lvl na r1 Smile
25-07-2008 14:49 PocKy jest offline Szukaj postów użytkownika: PocKy Dodaj PocKy do Listy kontaktów
JaroSatan
Lord


images/avatars/avatar-159.gif

Data rejestracji: 09-09-2006
Postów: 273
Klan: Cool Kids of Death
Kraina: Necropolia V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No dokladnie powodzenia, ależ ta gra wciąga wszyscy wracajaTongue

__________________
"Kiedyś ktoś mnie nazwał okrutnym szaleńcem
a ja wtedy byłem zaledwie pomyleńcem."

http://r1.fr.bloodwars.net/r.php?r=172
http://r1.fr.bloodwars.net/showmsg.php?a=profile&uid=172
fr-ut1:Hastner
27-07-2008 00:20 JaroSatan jest offline Szukaj postów użytkownika: JaroSatan Dodaj JaroSatan do Listy kontaktów
vanheiden
Full Member


Data rejestracji: 02-01-2007
Postów: 61
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

heh pit to gramy znowu razem na r7;]

Edit wilk_szary: Warn za górnictwo. ZAMYKAM.

__________________
nick jedras888 r7

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez wilk_szary: 25-12-2008 13:13.

25-12-2008 13:05 vanheiden jest offline Szukaj postów użytkownika: vanheiden Dodaj vanheiden do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH Witam Powrót Do Gry

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH