Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » REG.HANDLU Złamanie regulamiu handlu do zamkniecia » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Złamanie regulamiu handlu do zamkniecia
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
hormonik
Junior Member


Data rejestracji: 28-01-2008
Postów: 17
Kraina: Necropolia VI
Skąd: OGIEŃ

Złamanie regulamiu handlu do zamkniecia Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam

kupilem przedmiot dajac kt link niżej
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=415455
wiadomosc edytowalem tylko zeby dodac na koncu "pr"

i składam ofke w grze a sprzedawca pisze mi ze ktoś był szybszy i anuluje moja oferte prosze o pomoc ;]

wiadomosc od sprzedawcy
Nadawca: WojtekACER
Tytuł wiadomości: Re: sloneczny sygnet kt dalem
Data wysłania: 2008-07-09 16:07:42
szybszy jeden gosc był sorki

__________________
r12-Fuego Nińa

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez hormonik: 09-07-2008 19:59.

09-07-2008 17:51 hormonik jest offline Szukaj postów użytkownika: hormonik Dodaj hormonik do Listy kontaktów
acer
Newbie


Data rejestracji: 01-07-2008
Postów: 1
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

śpiesze z wyjaśnieniami:

otóż dostałe wcześniej oferte na priv od gracza Narusek i niezdążyłem edytowac tematu w dziale sprzedam - musiałem na chwile zejść z kompa. Nie wiem co mi za to grozi, no ale niestety sam sie wpakowałem i wiem to. czy jest jakaś możliwość rekompensaty dla gracza hormonik?
09-07-2008 18:21 acer jest offline Szukaj postów użytkownika: acer Dodaj acer do Listy kontaktów
hormonik
Junior Member


Data rejestracji: 28-01-2008
Postów: 17
Kraina: Necropolia VI
Skąd: OGIEŃ

Autor tematu Temat rozpoczęty przez hormonik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sprawa wyjsaniona sygnet zakupiony

teamat mozna zamknac

__________________
r12-Fuego Nińa
09-07-2008 19:59 hormonik jest offline Szukaj postów użytkownika: hormonik Dodaj hormonik do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » REG.HANDLU Złamanie regulamiu handlu do zamkniecia

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH