Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » moja obrona :] ja 50lvl vs 58lvl » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony moja obrona :] ja 50lvl vs 58lvl 3 Ankieta - średnia ocena: 8,333 Ankieta - średnia ocena: 8,333 Ankieta - średnia ocena: 8,33
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
afo
Junior Member


Data rejestracji: 14-06-2008
Postów: 23
Klan: baffomet
Kraina: Necropolia

moja obrona :] ja 50lvl vs 58lvl Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=3916b0cdbb

a najlepsze jest to że gościu mnie non stop atakuje Pleased

nie wklejam linka z ataku bo tam jeszcze bardziej przegrywa Pleased
11-07-2008 16:24 afo jest offline Szukaj postów użytkownika: afo Dodaj afo do Listy kontaktów
vivalabam
Lord


images/avatars/avatar-23171.jpg

Data rejestracji: 25-11-2007
Postów: 300
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia X
Skąd: Radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

masz wiecej ataków co daje pzewage obrazen, 7/10

__________________
R10 : Bamek
11-07-2008 16:38 vivalabam jest offline Szukaj postów użytkownika: vivalabam Dodaj vivalabam do Listy kontaktów
afo
Junior Member


Data rejestracji: 14-06-2008
Postów: 23
Klan: baffomet
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez afo
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmmmm

wcześniej jak ten koleś mnie atakował to przegrywałem Frown
ale zwiększyłem ilośc sposta o 5 i już jest o niebo lepiej Pleased

zaznaczam żę na takim samym sprzecie gramy Pleased
11-07-2008 16:44 afo jest offline Szukaj postów użytkownika: afo Dodaj afo do Listy kontaktów
_DeMoN_
Emperor


images/avatars/avatar-25273.jpg

Data rejestracji: 04-10-2007
Postów: 1.027
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Lębork

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ładnie sobie poradziłeś na obronie ;] Znaczaca przewaga ataków robi swoje Wink 7/10

__________________
R1: DeMoN Kupie: Legendarna Doskonała Demoniczne Piła łańcuchowa Autokraty



11-07-2008 17:03 _DeMoN_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _DeMoN_ Dodaj _DeMoN_ do Listy kontaktów
reehens
Viking


images/avatars/avatar-9549.gif

Data rejestracji: 22-09-2007
Postów: 548
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV; Necropolia V
Skąd: jest C47?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dokładniw wygrałes dzieki wiekszej ilosci ataków ale i tak ładna obrona9/10

__________________
B>!!!!Mus!c !s My L!fe!!!!<3


11-07-2008 19:48 reehens jest offline Szukaj postów użytkownika: reehens Dodaj reehens do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Więcej ataków i sposta.
Hp tyle samo i graty wygranej.
8/10


__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

11-07-2008 23:07 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
amig0
Full Member


Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 65
Klan: AI-S
Kraina: Necropolia
Skąd: Gryfino/Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie jest tak zle 8/10 Tongue

__________________
Nick w grze Amig0 jeżeli wygrałem jakąś aukcje bądz ty wygrałeś pisac na pw Wink
11-07-2008 23:18 amig0 jest offline Szukaj postów użytkownika: amig0 Dodaj amig0 do Listy kontaktów
Bartekp
Triple Ace


images/avatars/avatar-9893.jpg

Data rejestracji: 09-12-2007
Postów: 231
Klan: Asgard
Kraina: Necropolia
Skąd: Sulejów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fajna obrona , wiecej ataków 7/10

__________________
R1 - Bartexp

Najemnik za free dla słabszych klanów Wink



12-07-2008 14:32 Bartekp jest offline Strona domowa Bartekp Szukaj postów użytkownika: Bartekp Dodaj Bartekp do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No Zoldanek się nie spisał

więcej ataków, sposta więcej o 2.

7/10


__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

13-07-2008 15:43 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
C.RoNaLDo
Full Member


Data rejestracji: 30-06-2008
Postów: 50
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiuęcej ataow slaba walka 6/10

__________________
PoocKy



13-07-2008 16:16 C.RoNaLDo jest offline Szukaj postów użytkownika: C.RoNaLDo Dodaj C.RoNaLDo do Listy kontaktów
<AFRO>
Lord


images/avatars/avatar-25440.jpg

Data rejestracji: 30-04-2008
Postów: 277
Klan: Zlodzieje Dusz
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ataków więcej i sposta
Ale gratki wygranej Big Grin Big Grin
9/10

__________________

By <AFRO> Polecam ^^
13-07-2008 16:52 <AFRO> jest offline Szukaj postów użytkownika: <AFRO> Dodaj <AFRO> do Listy kontaktów
Rolas
Member


images/avatars/avatar-9637.jpg

Data rejestracji: 23-06-2008
Postów: 49
Klan: Emeryci
Kraina: Necropolia; Necropolia III
Skąd: Mam Wiedzieć :(

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o duużo więcej ataków... Smile ale liczy sie LVL Wink i cały atak..

ogólnie 9/10

__________________
Nick R1 - PATRYKD94
13-07-2008 22:33 Rolas jest offline Szukaj postów użytkownika: Rolas Dodaj Rolas do Listy kontaktów
barney
Triple Ace


images/avatars/avatar-12598.jpg

Data rejestracji: 11-01-2008
Postów: 187
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

za roznice lvl i obrone spokojnie mozna dac

7/10

__________________
WYPOZYCZAM SPRZET NA WSZYSTKIE PIELGRZYMKI

15-07-2008 00:30 barney jest offline Szukaj postów użytkownika: barney Dodaj barney do Listy kontaktów
LoLQQ
Double Ace


images/avatars/avatar-9556.gif

Data rejestracji: 31-05-2008
Postów: 102
Kraina: Necropolia
Skąd: wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zly klucz wiadomosc nie do odczytania

__________________

NIck W Grze LoLQQ Wygram Pisac.


GG 7995857

15-07-2008 11:43 LoLQQ jest offline Szukaj postów użytkownika: LoLQQ Dodaj LoLQQ do Listy kontaktów
afo
Junior Member


Data rejestracji: 14-06-2008
Postów: 23
Klan: baffomet
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez afo
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kurcze nie zapisałem wiadomości Frown i pewnie minoł już czas i sama sie usunęła Frown
ale wnet będzie kolejny mysle mojej farmy więc wkleje Pleased narazie zamykam Pleased
15-07-2008 23:58 afo jest offline Szukaj postów użytkownika: afo Dodaj afo do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » moja obrona :] ja 50lvl vs 58lvl

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH