Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » kradzież » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony kradzież
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

kradzież Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gracze: Trotyl i Daracle zostali zablokowani za kradzież i paserstwo.

Poszkodowany: cast.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


10-12-2006 19:43 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
cast
Double Ace


Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 122
Klan: to nudny serial =)
Skąd: wam przyszło do głowy żeby banować Daracle ??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

soryy za to co tu było !!!
nie wiedziałem Frown

__________________
Nick:Cast
Id:4580
Frown PROSZĘ ODBLOKUJCIE DARACLE !!! Frown

http://forum.bloodwars.pl/thread.php?thr...?threadid=27481

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez cast: 11-12-2006 17:01.

10-12-2006 19:56 cast jest offline Szukaj postów użytkownika: cast Dodaj cast do Listy kontaktów
Sk0rpi0n
Junior Member


images/avatars/avatar-5141.jpg

Data rejestracji: 23-10-2006
Postów: 11
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: ŚLĄSK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cast nie sądź a nie będziesz sądzony
zobaczymy co na to Wódz powie.

__________________
Jesli masz cos pilnego pisz w grze, NIE NA PW FORUM !!!
Nick: Rico
ID: 16258

10-12-2006 21:23 Sk0rpi0n jest offline Szukaj postów użytkownika: Sk0rpi0n Dodaj Sk0rpi0n do Listy kontaktów
j_a_d
Newbie


Data rejestracji: 13-09-2006
Postów: 9
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jakoś nie chce mi się wierzyć
Czy to aby dobrze sprawdzone?
10-12-2006 21:49 j_a_d jest offline Szukaj postów użytkownika: j_a_d Dodaj j_a_d do Listy kontaktów
trte
Triple Ace


images/avatars/avatar-276.jpg

Data rejestracji: 28-08-2006
Postów: 194
Klan: Sword Clan 4ever
Kraina: Necropolia
Skąd: wiesz???

niw Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie wierze w to

__________________
JESTEM WIELBICIELEM IFY/_IFY_

Gratulacje adminom za odblokowanie Daracle!
10-12-2006 22:06 trte jest offline Szukaj postów użytkownika: trte Dodaj trte do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak widać pod spodem, świadomie i z premedytacją "sczyścili" postać kolegi. Współczuję kolegów.

Na przyszłość nauczka: nie dawajcie swojego hasła osobom trzecim.




Wiadomość do Bober_, dnia 10.12.2006 21:04
RE: Konto

http://forum.bloodwars.pl/thread.php?threadid=41739

-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: Bober_
Data: 10.12.2006 20:31
Do: SushiMaker
Temat: Konto

Witam.

Mam pytanie,Otóż moje konto zostało zbanowane dzisiaj.
Wyskakuje mi ze dostałem bana za multikonta,ale nigdy nie miałem ani nie mam teraz wiec nie rozumiem.


ps.prosze o szybka odpowiedz.



Z Wyrazami Szacunku.




Wiadomość od Bober_, dnia 10.12.2006 21:09
RE: Konto

Tak Tak wiem widziałem,ale mam argument na nasza obrone otóż:



czy nei pisaliscie w mailu ktory przysyłany jest po załozeniu konta,że nie bierzecie odpowiedzialnosci za to jezeli udzielani hasło do konta osobom trzecim?

wiec nie rozumiem tego.

__________________
1..50 - brak minimum
50..100 - min 5pkt
100..500 - 20pkt
500..1000 - 50pkt
1000..5000 - 100pkt
5000..10000 - 500pkt
10000..50000 - 1000pkt
50000..100000 - 5000pkt

Moje ID:7368
GG:8895566

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


10-12-2006 22:26 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
gob
Triple Ace


Data rejestracji: 13-10-2006
Postów: 222

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm, a czy którykolwiek z adminów mógłby pokazać namacalny dowód tej oto machlojki, bo niestety ale wierzyć mi się nie chce.

__________________
http://rtoip.ovh.org/trash/ktl.swf
10-12-2006 23:11 gob jest offline Szukaj postów użytkownika: gob Dodaj gob do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Takie rzeczy możemy tylko na wniosek zainteresowanych stron przedstawić, ale jak sam widzisz, oni nawet nie pisnęli w temacie bo wiedzą, że są winni.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


10-12-2006 23:22 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
nnl
Newbie


Data rejestracji: 15-10-2006
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cast nie przesadza i nie osadzaj za szybko bo jako jeden z niewielu najwiecej skorzystałeś z bycia członkiem tego klanu. Kto biegał do Daracle po pomoc bo go biją.

A co do reszty to uwazam to wszystko za jedną wielką porażke jak można kogoś osadzać ze sie nie broni skoro upłyneły dopiero 4 godziny, może kochani administratorzy wysłali do Daracle sms'a albo zadzwonili i spytali sie o co chodzi oczywiście ze nie tylko zucaja oskarzeniami. Z tego co wiem to w Polskim prawie dopóki sie czegoś komuś nie udowodni to nie można go skazać a ja tu nie widzę żadnych dowodów.

__________________
Jeśli coś wygrałem to posze o oferte w grze nick NNL
10-12-2006 23:46 nnl jest offline Szukaj postów użytkownika: nnl Dodaj nnl do Listy kontaktów
trte
Triple Ace


images/avatars/avatar-276.jpg

Data rejestracji: 28-08-2006
Postów: 194
Klan: Sword Clan 4ever
Kraina: Necropolia
Skąd: wiesz???

nnl Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nlll dokladnie - admini dawac dowody na wine Daracle i Trotyla!!

__________________
JESTEM WIELBICIELEM IFY/_IFY_

Gratulacje adminom za odblokowanie Daracle!
11-12-2006 07:40 trte jest offline Szukaj postów użytkownika: trte Dodaj trte do Listy kontaktów
Desire
Member


images/avatars/avatar-3725.jpg

Data rejestracji: 12-11-2006
Postów: 31
Klan: Sword Clan
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Leszno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jest jedno wielkie nieporozumienie!w czasie gdy to mialo miejsce Daracle nie bylo przy kompie i siedzial na jego profilu jego krewniak!
Daracle zawsze dawal ludziom sprzet gdy potrzebowali wykonac pielgrzymke lub gdy mieli problemy z nieustannymi atakami!!
Zawsze robil dla klanu co mogl najlepiej i POMAGAL!!a nie kradl!Trotyl dostal to od cast'a-wiec czemu nikt jego nie sprawdzi??skad mial tyle punktow rozwujo i skad nagle wzial mu sie taki sprzet??
Jesli ktos tu powinien byc winny i osadzony to tylko Cast !!

__________________

ID 7498
Nick w grze-desire :p
Proszę pisać na BW -tak jest prościej Smile
11-12-2006 10:56 Desire jest offline Szukaj postów użytkownika: Desire Dodaj Desire do Listy kontaktów
rustyangel
Junior Member


images/avatars/avatar-12848.jpg

Data rejestracji: 11-12-2006
Postów: 10
Klan: Sanitarium O.o ^-^
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Moria II
Skąd: Leszno.. no prawie :P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy was wszystkich porabało a sprawdził ktoś chociaż jak bylo naprawde czy ktoś w ogóle pozwolił Daracle sie wytłumaczyc.....z tego co ja wiem to jest jedna wielka sciema a cast klamie bo nikt go nie okradł... SPRAWDZCIE TO!!!!!!!!!!!

__________________

11-12-2006 11:12 rustyangel jest offline Strona domowa rustyangel Szukaj postów użytkownika: rustyangel Dodaj rustyangel do Listy kontaktów
FENIX
Junior Member


images/avatars/avatar-275.gif

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 12
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Znam Daracle i ręcze za jego uczciwość.

W tym temacie proszę Administrację o szczegółowe rozpatrzenie i przeanalizowanie przyczyn tej blokady.

Śmierdzi świństwem.
11-12-2006 11:12 FENIX jest offline Szukaj postów użytkownika: FENIX Dodaj FENIX do Listy kontaktów
Desire
Member


images/avatars/avatar-3725.jpg

Data rejestracji: 12-11-2006
Postów: 31
Klan: Sword Clan
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Leszno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzieki FENIX...Daracle jest bez winy i juz nie mam sil tego wszystkim powtarzac....Sprawa nie zostala do konca zaanalizowana i teraz niewinni ponosza konsekwencje za glupote i nieodpowiedzialnosc smarkatych graczy.
Na ile mozna polegac na tym,co pisze 12-sto latek??Cast??

__________________

ID 7498
Nick w grze-desire :p
Proszę pisać na BW -tak jest prościej Smile
11-12-2006 11:23 Desire jest offline Szukaj postów użytkownika: Desire Dodaj Desire do Listy kontaktów
gob
Triple Ace


Data rejestracji: 13-10-2006
Postów: 222

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Takie żeczy możemy tylko na wniosek zainteresowanych stron przedstawić, ale jak sam widzisz, oni nawet nie pisnęli w temacie bo wiedzą, że są winni.


Jak by nie patrzył to jestem zainteresowany bo jestem członkim tego klanu gdzie Daracle jest przywódcą.

Rozmawiałem z Darem i powiedział że faktycznie sprzęt znalazł się u niego dzięki jego braciszkowi który namieszał mu strasznie na kompie kasując przy okzaji pracę magisterską. Dar sie teraz nie wypowiada bo niestety lata wszędzie gdzie się da by tylko tą pracę zaliczyć bo to jest dla niego ważniejsze niż GRA. Ręcze za Daracle, pomagał wszystkim nie raz i został obrzucony błotem nie z własnej winy. Uważam że ban jest bardzo niesprawiedliwy i nie słuszny.

A co do Casta to Dar nawet zbierał dla niego punkty i sprzęt by chłopak po kradzieży mógł dalej normalnie grać i cieszyć się grą.

W sumie coś mi tu bardzo śmierdzi w tym całym oskarżeniu:/

__________________
http://rtoip.ovh.org/trash/ktl.swf

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez gob: 11-12-2006 11:33.

11-12-2006 11:29 gob jest offline Szukaj postów użytkownika: gob Dodaj gob do Listy kontaktów
Puno
Newbie


Data rejestracji: 13-11-2006
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panie SushiMaker

Wszyscy doceniamy Wasze starania odnośnie dbania o porządek zarówno w grze, jak i na forum. Szybkość interwencji podjętej w tej sprawie zasługuje na uznanie. Jednak istnieje wiele wątpliwości - związanych zwłaszcza z uczestnictwem w tym incydencie Daracle'a - czego dowodzą liczne komentarze członków Sword Clan.

Być może podjeliście zbyt pochopną decyzję. Same logi na serwerze nie wystarczą do wydania wyroku, ponieważ można je interpretować - zależnie od okoliczności zewnętrznych - na różny sposób.

Dlatego proszę o ponowną analizę i wzięcie pod uwagę możliwych scenariuszy przedstawionych przez klanowiczów, a także znaczną przewagę pozytywnych wypowiedzi pod adresem Daracle'a...
11-12-2006 11:52 Puno jest offline Szukaj postów użytkownika: Puno Dodaj Puno do Listy kontaktów
mlamlo
Newbie


images/avatars/avatar-980.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6
Klan: Mroczna Inkwizycja
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ogolnie jest tak,że wina za zamieszanie spada na trotyla,to on pozyczył od casta rzeczy i pkt,później nie reagował na jego prośby o oddanie sprzetu i pkt,nie wiem dlaczego trotyl przezucił te rzeczy do daracla zamiast oddać je castowi,jeśli już kogoś blokować to trotyla za nie uczciwie podejście i gierki.

Więc jako zastepca S.C. i Daracla proszę adminów o rozpatrzenie tej sprawy jeszcze raz i na chłodno i odblokowanie konta Daracla,jak na mój gust działacie troche zbyt pochopnie,czym odstraszacie od gry a co za tym idzie nie zarabiacie kasy,ponieważ większość osób wykupuje konto premium........tylko po co?????takie pytanie się nasuwa.pozdrawiam

__________________
Natsu-gusa ya
Tsuwamono-domo ga
yume no ato

Matsuo Basho

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez mlamlo: 11-12-2006 12:55.

11-12-2006 12:52 mlamlo jest offline Szukaj postów użytkownika: mlamlo Dodaj mlamlo do Listy kontaktów
trte
Triple Ace


images/avatars/avatar-276.jpg

Data rejestracji: 28-08-2006
Postów: 194
Klan: Sword Clan 4ever
Kraina: Necropolia
Skąd: wiesz???

chyba Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chyba nie myslisz sushimakerze ze to wina Daracle ja go znam lepiej niz ty i recze SWOIM kontem (czyli tak jak ty nie umiesz) za jego niewinnosc TRZYMAJ SIĘ WODZU!!! mam nadzieje ze wiedziales ze bede za Toba!!!!

__________________
JESTEM WIELBICIELEM IFY/_IFY_

Gratulacje adminom za odblokowanie Daracle!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez trte: 11-12-2006 14:52.

11-12-2006 14:08 trte jest offline Szukaj postów użytkownika: trte Dodaj trte do Listy kontaktów
cast
Double Ace


Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 122
Klan: to nudny serial =)
Skąd: wam przyszło do głowy żeby banować Daracle ??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

EJ WAŻNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
<rozmowa na g-g>

Daracle (10-12-2006 20:22)
zaraz sie dowiem, o co biega ... braciak mi najpierw zmienil haslo do konta na BW - ja dopiero dotarlem na stancje w Sopocie. Odzyskalem przed chwila haslo, a tu ... ban :/
Daracle (10-12-2006 20:28)
i juz wiem, o co biega :/
Daracle (10-12-2006 20:29)
jak wroce do chaty na swieta, to musze podziekowac mojemu mlodszemu braciakowi - pamietasz, jak Ci o nim opowiadalem
Daracle (10-12-2006 20:41)
Mega sorka za cala sytuacje - zadzwonilem do Des - ma Ci podrzucic te wszystkie przedmoity, ktore dostala kiedys ode mnie, oraz te pozyczone pr'ki. Ja juz nie mam sily sie uzerac ani z adminami i im tlumaczyc wszystkiego, ani dzwonic do gowniarza i go ochrzaniac :/ - no nic - bylo fajnie - trzymaj sie i powodzenia Smile
Daracle (10-12-2006 23:01)
i tak nie odzyskam do konca tych danych, ktore mlody skasowal wraz z wieksza czescia dysku, wiec nie bede mial czasu siedziec ani na BW, ani klocic sie z adminami, tlumaczyc, etc. bo musze od poczatku pisac teraz magisterke :/ - jak uda Ci sie ich naklonic, zeby odblokowali na kilka minut moja postac, to masz tu login: ------ haslo: ------- Tongue wez caly moj sprzet Smile
Daracle (10-12-2006 23:04)
aha- odnosnie jeszcze tego sprawdzania kont, hasel etc. Wiec po jaka cholere trotyl wyslal mi wiadomosc (jest do sprawdzenia, bo jeszcze powinna byc na koncie), z haslem, loginem i chyba takim dopiskiem : "mam nadzieje, ze wszystko sie wyjasni" or sth ... I wqrza mnie taka rzecz, ze przez kilka miechopw rozdaje sie sprzet, pr'ki etc, a przez mlodego w jeden wieczor robia z ciebie skonczona szmate :/... o tym kurcze juz nikt nie pomyslal :/
Hubert 13:13:50
spróbuję im wyjaśnić


Hubert 13:15:19
sry
Hubert 13:15:24
nie wiedziałem

PROSZĘ ODBLOKUJCIE DARACLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

__________________
Nick:Cast
Id:4580
Frown PROSZĘ ODBLOKUJCIE DARACLE !!! Frown

http://forum.bloodwars.pl/thread.php?thr...?threadid=27481

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez cast: 11-12-2006 14:38.

11-12-2006 14:36 cast jest offline Szukaj postów użytkownika: cast Dodaj cast do Listy kontaktów
Kudson
Forum Ace


images/avatars/avatar-786.jpg

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 89
Klan: Bloody Kingdom
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też podejrzewam, że Daracle chciał odzyskac sprzęt, który Trotyl podprowadził castowi, a że cast je rzadko online wzioł to tylko chwilowo na swoje konto i gdyby cat chwilke poczekął by wszystko odzyskał, ale cóż nie dziwie sie, że byl troche zdenerwowany

__________________
+/-
11-12-2006 14:39 Kudson jest offline Szukaj postów użytkownika: Kudson Dodaj Kudson do Listy kontaktów
mlamlo
Newbie


images/avatars/avatar-980.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6
Klan: Mroczna Inkwizycja
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale z tego wynika ze cast tu namieszał też nieźle i nie podoba mi sie ten jego tekst w poscie ze się nie spodziewał po daracle......faktycznie ,troche sięza szybko zgrzał i tyle,a ocenęjego osoby pozostawiam wam,co do dara to wszyscy wiedzą jaki i jest i jak pomagał wszystkim w klanie i tym co najwiecej pomogł własnie mu odpłacili.Dzięki temu mamy nauczkę na przyszłośc co do rekrutaji do klanu.

__________________
Natsu-gusa ya
Tsuwamono-domo ga
yume no ato

Matsuo Basho
11-12-2006 14:46 mlamlo jest offline Szukaj postów użytkownika: mlamlo Dodaj mlamlo do Listy kontaktów
cast
Double Ace


Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 122
Klan: to nudny serial =)
Skąd: wam przyszło do głowy żeby banować Daracle ??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

żle mnie zrozumiałeś Mlamlo, nie wiedziałem, że tak było!!!!!!!!!!!!
A Ja wiem że Daracle jest niewinny i mi też BARDZO pomagał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja myślałem, że dalej to ma Trotyl, dlatego napisałem do Adminów!!!!
I WIEM ZA DARACLE JEST NIEWINNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

__________________
Nick:Cast
Id:4580
Frown PROSZĘ ODBLOKUJCIE DARACLE !!! Frown

http://forum.bloodwars.pl/thread.php?thr...?threadid=27481
11-12-2006 14:56 cast jest offline Szukaj postów użytkownika: cast Dodaj cast do Listy kontaktów
cast
Double Ace


Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 122
Klan: to nudny serial =)
Skąd: wam przyszło do głowy żeby banować Daracle ??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ODBLOKUJCIE DARACLE A MOJE KONTO ZABLOKUJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

__________________
Nick:Cast
Id:4580
Frown PROSZĘ ODBLOKUJCIE DARACLE !!! Frown

http://forum.bloodwars.pl/thread.php?thr...?threadid=27481
11-12-2006 15:05 cast jest offline Szukaj postów użytkownika: cast Dodaj cast do Listy kontaktów
rustyangel
Junior Member


images/avatars/avatar-12848.jpg

Data rejestracji: 11-12-2006
Postów: 10
Klan: Sanitarium O.o ^-^
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Moria II
Skąd: Leszno.. no prawie :P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dajcie mu czas żeby sie wytłumaczył... gdyby miał dostep do kompa to juz by to na pewno zrobił... może nie gram długo ale jedno wiem na pewno on ta gre kocha i na pewno NIE OSZUKUJE...

__________________

11-12-2006 16:22 rustyangel jest offline Strona domowa rustyangel Szukaj postów użytkownika: rustyangel Dodaj rustyangel do Listy kontaktów
Bober_
Newbie


Data rejestracji: 02-11-2006
Postów: 4
Klan: S.C
Skąd: SkC

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chyba czas zebym sie wypowiedział w tym temacie.


Otóz nie potrzebnei zbanowany został daracle...on nic z tyum procederam nie miał wspolnego,to była tylko i wyłącznie moja wina,ci ktorzy znaja Daracle wiedzia ze mam racje,wiem ze to nie była najlepsza moje decyzja i teraz jej załuje ale mam tylko jedno do powiedzenia,Big Grin ARACLE JEST NIE WINNY.. I jezeli mozna prosic odblokujcie mu konto.

__________________
1..50 - brak minimum
50..100 - min 5pkt
100..500 - 20pkt
500..1000 - 50pkt
1000..5000 - 100pkt
5000..10000 - 500pkt
10000..50000 - 1000pkt
50000..100000 - 5000pkt

Moje ID:7368
GG:8895566
11-12-2006 16:25 Bober_ jest offline Strona domowa Bober_ Szukaj postów użytkownika: Bober_ Dodaj Bober_ do Listy kontaktów
askorek
Newbie


Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

klan stanal murem w obronie
ja tez sie przylaczam, chociaz swiezak jestem, ale zdolalem troche przez ten czas poznac Daraclea i wiem ze nie zrobilby czegos takiego umyslnie. Bo niby po co? Glupi szwindel zeby statsy sobie podbic? oj nie o to chodzi w tej grze i on nalezy do ludzi ktorzy to rozumieja..

ciekawe czy jakis admin to czyta?
11-12-2006 16:27 askorek jest offline Szukaj postów użytkownika: askorek Dodaj askorek do Listy kontaktów
cast
Double Ace


Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 122
Klan: to nudny serial =)
Skąd: wam przyszło do głowy żeby banować Daracle ??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

narazie żaden nie jest online, ale jak przeczyta to proszę żeby jak najszybciej go odblokował <plisssssssssssssssssss>

__________________
Nick:Cast
Id:4580
Frown PROSZĘ ODBLOKUJCIE DARACLE !!! Frown

http://forum.bloodwars.pl/thread.php?thr...?threadid=27481
11-12-2006 16:46 cast jest offline Szukaj postów użytkownika: cast Dodaj cast do Listy kontaktów
Sk0rpi0n
Junior Member


images/avatars/avatar-5141.jpg

Data rejestracji: 23-10-2006
Postów: 11
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: ŚLĄSK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja moge powiedziec tylko to ze jesli daracle pozostanie zablokowany to chyba zrezygnuje z tej gry bo mi sie na wymioty zbiera a co do casta to jest mlody i narwany i jego pierwszy post puscmy w niepamiec. Jesli zas chodzi o trotyla tego gnojka(sorki za wyraz) to podpadl mi jako jedyny z calego klanu i to jakies 3-4 tygodnie temu, jemu to nawet zalatwilbym banana na IP :/

_______________
Rico

__________________
Jesli masz cos pilnego pisz w grze, NIE NA PW FORUM !!!
Nick: Rico
ID: 16258

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sk0rpi0n: 11-12-2006 16:53.

11-12-2006 16:51 Sk0rpi0n jest offline Szukaj postów użytkownika: Sk0rpi0n Dodaj Sk0rpi0n do Listy kontaktów
Bober_
Newbie


Data rejestracji: 02-11-2006
Postów: 4
Klan: S.C
Skąd: SkC

... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mozesz mi powiedziec czym ci podpadłem...???bo nie przypominam sobie abym cos od ciebie porzyczył(lub wzioł) ...

__________________
1..50 - brak minimum
50..100 - min 5pkt
100..500 - 20pkt
500..1000 - 50pkt
1000..5000 - 100pkt
5000..10000 - 500pkt
10000..50000 - 1000pkt
50000..100000 - 5000pkt

Moje ID:7368
GG:8895566
11-12-2006 17:03 Bober_ jest offline Strona domowa Bober_ Szukaj postów użytkownika: Bober_ Dodaj Bober_ do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

II. Użytkowanie jednego konta przez wielu graczy jest zabronione. Jednocześnie zabronione jest udostępnianie hasła do swojego konta osobom trzecim. Administrator ani żaden operator gry nie może zażądać, ani nigdy nie zażąda od użytkownika podania jego hasła. BloodWars nie bierze odpowiedzialności za żadne szkody wynikłe ze świadomego bądź nieświadomego udostępnienia hasła do swojego konta osobom trzecim


Przekazanie hasła bratu było złamaniem reguł gry. Jednocześnie udostępniając mu swoje hasło Daracle przyjął na siebie odpowiedzialność za jego czyny.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


11-12-2006 17:06 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » kradzież

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH