Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Będzie R8? :) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Będzie R8? :) 3 Ankieta - średnia ocena: 8,673 Ankieta - średnia ocena: 8,673 Ankieta - średnia ocena: 8,673 Ankieta - średnia ocena: 8,67
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ogUr
Lord


Data rejestracji: 22-12-2007
Postów: 432
Klan: W uj i jeszcze trochę :) Bezklanowy :)
Kraina: Necropolia V
Skąd: Słoik

Będzie R8? :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakiś czas temu musiałem przerwać grę z braku czasu, jednakże teraz mam go nadmiar i myślałem o powrocie do BW. W związku z tym pytam: czy w niedalekiej przyszłości powstanie nowy serwer (najlepiej Necro z handlem Tongue )?

__________________
r7 - ogUras
r10 - Mirva <- Wygrałem aukcje lub coś Ci sprzedałem? Daj oferte na ten nick Smile
13-07-2008 19:01 ogUr jest offline Szukaj postów użytkownika: ogUr Dodaj ogUr do Listy kontaktów
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Teraz Administracja zapewne dopracowuje patch 1.1, więc nowy serw nie pojawi się tak szybko, tym bardziej że r7 wcale się jeszcze nie zestarzało Wink

OgUr. Sprawdź PW Tongue

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Zybek88: 13-07-2008 19:07.

13-07-2008 19:06 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
WIKTOR
King


images/avatars/avatar-14710.jpg

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 785
Klan: Siewcy śmierci
Kraina: Moria
Skąd: Grainfenberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oGuar - Jakby admini tworzyli serwer dla każdego co chce zacząć od samego początku (by mieć szanse na pierwsze miejsce-totalna bzdura) mielibyśmy setkę nie potrzebnych serwerów na których grało by góra 10 osób Tongue

Masz kupę innych serwerów do wyboru Wink w których nadal masz spore szanse na top Tongue

__________________
Nick :LoupReg od początku do końca.Teraz już na wiecznym spoczynku(game over )
13-07-2008 19:12 WIKTOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WIKTOR Dodaj WIKTOR do Listy kontaktów
ogUr
Lord


Data rejestracji: 22-12-2007
Postów: 432
Klan: W uj i jeszcze trochę :) Bezklanowy :)
Kraina: Necropolia V
Skąd: Słoik

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ogUr
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

WIKTOR - powstawanie serwerow:
R4 Necropolia III 12.11.2007
R5 Moria II 29.11.2007
R6 Necropolia IV 14.01.2008
R7 Necropolia V 3.03.2008

Chyba jednak sa chetni skoro tyle serwerow ostatnio powstalo?

Poza tym nie oszukujmy sie: gra na nowym serwerze, od samego poczatku, jest bardzo latwa bo szybko mozna sie wzbogacic, kupic lepsze itemy, wladowac pr w staty. Milo jest byc w top, ale nie do konca o to chodzi.

__________________
r7 - ogUras
r10 - Mirva <- Wygrałem aukcje lub coś Ci sprzedałem? Daj oferte na ten nick Smile
13-07-2008 19:26 ogUr jest offline Szukaj postów użytkownika: ogUr Dodaj ogUr do Listy kontaktów
cieplyj
Viking


images/avatars/avatar-9986.jpg

Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 605
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedy napisałem wiadomość do sushiego:
Na jakim silniku będzie r8?

On napisał:
A kto powiedział, że będzie r8?Big Grin


No i tyle.
Nawet Admin nie wie czy będzie Big Grin Tongue

__________________

Stary wyjadacz Tongue

Bonusy setowe [Morie]

13-07-2008 20:15 cieplyj jest offline Szukaj postów użytkownika: cieplyj Dodaj cieplyj do Listy kontaktów
Albatros
Lord


images/avatars/avatar-9603.jpg

Data rejestracji: 01-04-2008
Postów: 360
Klan: TRANSILVANIA; Siewcy Smierci; Phoenix
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore
Skąd: MYSTIC ->> Zduńska Wola/ wioska:D

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja bym sie prendziej zastawnowil czy to bw bedzie dalej funkcjonowac -_-

__________________




13-07-2008 20:39 Albatros jest offline Szukaj postów użytkownika: Albatros Dodaj Albatros do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Albatros
Narcio
Full Member


images/avatars/avatar-9660.jpg

Data rejestracji: 19-01-2008
Postów: 64
Klan: Cygański TaboRR
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Włocławek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

r8 będzie jak zapełnią się dotychczasowe serwery

__________________


R13: MasterKoala
13-07-2008 20:43 Narcio jest offline Szukaj postów użytkownika: Narcio Dodaj Narcio do Listy kontaktów
Ezachiel
King


Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 782

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ogUr napisał(a)
Poza tym nie oszukujmy sie: gra na nowym serwerze, od samego poczatku, jest bardzo latwa bo szybko mozna sie wzbogacic, kupic lepsze itemy, wladowac pr w staty. Milo jest byc w top, ale nie do konca o to chodzi.



ogUreczku: gdyby przy kazdym takim argumencie administracja zakladała nowy server było by ich grubo ponad 50...

Nie chce mi sie szukac ale tematow z tym zapytaniem jest naprawde multum i zawsze odpowiedz była nie

Gdzies widziałem ze nowego serwera nie ma co spodziewac sie przed koncem wakacji i tego sie trzymam Wink
13-07-2008 21:00 Ezachiel jest offline Szukaj postów użytkownika: Ezachiel Dodaj Ezachiel do Listy kontaktów
ogUr
Lord


Data rejestracji: 22-12-2007
Postów: 432
Klan: W uj i jeszcze trochę :) Bezklanowy :)
Kraina: Necropolia V
Skąd: Słoik

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ogUr
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ezachiel napisał(a)
cytat:
ogUr napisał(a)
Poza tym nie oszukujmy sie: gra na nowym serwerze, od samego poczatku, jest bardzo latwa bo szybko mozna sie wzbogacic, kupic lepsze itemy, wladowac pr w staty. Milo jest byc w top, ale nie do konca o to chodzi.



ogUreczku: gdyby przy kazdym takim argumencie administracja zakladała nowy server było by ich grubo ponad 50...

Nie chce mi sie szukac ale tematow z tym zapytaniem jest naprawde multum i zawsze odpowiedz była nie

Gdzies widziałem ze nowego serwera nie ma co spodziewac sie przed koncem wakacji i tego sie trzymam Wink



Czy ja napisalem, ze maja powstawac nowe serwery bo latwiej jest startowac nowym graczom? Nie, ja SAM twierdze, ze start na nowym serwie jest przyjemniejszy i to jest tylko MOJA decyzja, ze najprawdopodobniej zaczne grac na nowiutkiej Necro Wink

Ten topic nie ma dotyczyc namawiania/proszenia/blagania/marudzenia o nowym serwerze - temat powstal po to, poniewaz chcialbym wiedziec, czy w niedalekiej przyszlosci moge sie spodziewac nowej Necropolii Smile

__________________
r7 - ogUras
r10 - Mirva <- Wygrałem aukcje lub coś Ci sprzedałem? Daj oferte na ten nick Smile
13-07-2008 22:25 ogUr jest offline Szukaj postów użytkownika: ogUr Dodaj ogUr do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oj ogUr szkoda, że odszedłeś Wink

A Twoje konto ma całkiem ciekawy eq ;p

Co do r8. Kiedyś gdzieś obiło się, że będzie to server HARDCORE Wink

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

13-07-2008 22:44 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
Ezachiel
King


Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 782

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ogUr napisał(a)
Ten topic nie ma dotyczyc namawiania/proszenia/blagania/marudzenia o nowym serwerze - temat powstal po to, poniewaz chcialbym wiedziec, czy w niedalekiej przyszlosci moge sie spodziewac nowej Necropolii Smile



Tylko ze jest on kolejnym pytajacym topicem


cytat:
Evander napisał(a)
Co do r8. Kiedyś gdzieś obiło się, że będzie to server HARDCORE


"W ktorymś kosciele bija dzwony... tylko w ktorym?"
serwer HARDCOR nie powstanie, dostał na mało głosow Wink
(chyba ze to nie gracze decyduja) Roll Eyes

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Ezachiel: 14-07-2008 01:12.

14-07-2008 01:09 Ezachiel jest offline Szukaj postów użytkownika: Ezachiel Dodaj Ezachiel do Listy kontaktów
ogUr
Lord


Data rejestracji: 22-12-2007
Postów: 432
Klan: W uj i jeszcze trochę :) Bezklanowy :)
Kraina: Necropolia V
Skąd: Słoik

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ogUr
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ezachiel - tyle, ze wyszukiwarka dziala jak dziala...

Evader - myslisz ze chamstwem byloby teraz odebranie mojego ex-konta? Big Grin Nie no, joke oczywiscie Wink Ale mam juz pewna propozycje, zastanawiam sie nad nia Smile

__________________
r7 - ogUras
r10 - Mirva <- Wygrałem aukcje lub coś Ci sprzedałem? Daj oferte na ten nick Smile
14-07-2008 01:28 ogUr jest offline Szukaj postów użytkownika: ogUr Dodaj ogUr do Listy kontaktów
Deythwen
Junior Member


images/avatars/avatar-9895.jpg

Data rejestracji: 12-11-2007
Postów: 15
Kraina: Necropolia V
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aktualnie przygotowywany jest patch 1.1... wraz z jego zapowiedziami powstały liczne głosy proszące o możliwość zamiany ras itp. jeśli by zestawić te fakty, sądzę że wysoce prawdopodobne jest to że wejście patcha 1.1 będzie połączone z pojawieniem się nowego serwa aby dać narzekającym szanse zaczęcia taką rasą jaką chcą.

__________________
* Healing Spell Text *
This is the spell that we intone,
Flesh to flesh and bone to bone.
Sinew to sinew and vein to vein,
And each one shall be whole again.
14-07-2008 02:04 Deythwen jest offline Szukaj postów użytkownika: Deythwen Dodaj Deythwen do Listy kontaktów
ogUr
Lord


Data rejestracji: 22-12-2007
Postów: 432
Klan: W uj i jeszcze trochę :) Bezklanowy :)
Kraina: Necropolia V
Skąd: Słoik

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ogUr
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale cos sie chyba szykuje, bo w dziale "Prywatne Fora Klanowe" jako ostatni post widnieje:

Temat: R8 - Wczoraj, 22:34 przez KruczoCzarny

Wink

__________________
r7 - ogUras
r10 - Mirva <- Wygrałem aukcje lub coś Ci sprzedałem? Daj oferte na ten nick Smile
14-07-2008 13:21 ogUr jest offline Szukaj postów użytkownika: ogUr Dodaj ogUr do Listy kontaktów
Grzesiu:)
Ex-Team


Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 702
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Cambridge

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tam nie mam dostępu Frown ale wyczytałem w pewnym temacie, że nowy serwer będzie Moria 3 Roll Eyes

__________________
cytat:
Powiem ci szczerze że Twój nick nie jest taki zły
Sprawia że wydajesz się miłym modem Big Grin

14-07-2008 13:54 Grzesiu:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiu:) Dodaj Grzesiu:) do Listy kontaktów
timitu
Viking


images/avatars/avatar-9744.jpg

Data rejestracji: 07-01-2008
Postów: 676
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Z krainy wiecznej kontestacji

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobrze by było by to była moria III bo nekro som gupie (dla nie umiejących czytać świadomie tak napisałemTongue )
a tak serio chętnie poszedł bym na nową morię, bo nekro mnie jakoś nie kręci. przy moim szczęściu do dropów to latałbym w sklepowych itemkach. a na morii ,co jest dla mnie wielkim ułatwieniem, są połączenia. i nie płaci się pr-kami a kamieniami.

__________________
LOSOWATOR SZALONY BÓG BW
14-07-2008 14:26 timitu jest offline Szukaj postów użytkownika: timitu Dodaj timitu do Listy kontaktów
Cichy46
Lord


images/avatars/avatar-3495.jpg

Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 459
Skąd: M-ce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest tylko 1 prawdziwe BW - R1. STOP kolejnym krainom.

__________________
R1 : ID 21327


14-07-2008 22:19 Cichy46 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cichy46 Dodaj Cichy46 do Listy kontaktów
SteelMike
Lord


Data rejestracji: 22-11-2007
Postów: 297
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Moria II; Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cichy46 masz totalnie bezsensowne podejście do gry. Czyli te osoby, które nie zdążyłyby się zarejestrować na R1 (jeśli według Ciebie miałby być to jedyny serwer), to mają nie grać? A znasz prawo popytu i podaży? Jeśli na dany towar jest zapotrzebowanie, to się go produkuje. Więc jak będzie taka potrzeba, to R8 zostanie otworzone.

__________________
Nick na R1, R2, R3, R5 i R8: SteelMike

<1..50) - brak minimum
<50..100) - min 5pkt
<100..500) - 20pkt
<500..1000) - 50pkt
<1000..5000) - 100pkt
<5000..10000) - 500pkt
<10000..50000) - 1000pkt
<50000..100000) - 5000pkt
16-07-2008 17:44 SteelMike jest offline Szukaj postów użytkownika: SteelMike Dodaj SteelMike do Listy kontaktów
goompas
King


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 954

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale przeciez na R1 mozna sie rejestrowac, wiec jak ktos mogl nie zdazyc? Big Grin
16-07-2008 20:20 goompas jest offline Szukaj postów użytkownika: goompas Dodaj goompas do Listy kontaktów
Kamilao
Junior Member


images/avatars/avatar-9940.jpg

Data rejestracji: 15-07-2008
Postów: 21
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: W-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fajnie bedzie jak bedzie r8 i moze r9

__________________

ID: 38744 - r4 Necropolia III
17-07-2008 11:33 Kamilao jest offline Szukaj postów użytkownika: Kamilao Dodaj Kamilao do Listy kontaktów
tupaczek
Lord


images/avatars/avatar-21691.jpg

Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 251
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: mordor

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moim zdaniem r8 wyjdzie na plycie DVD Big Grin

a tak powanie pewnie bedzie to polaczenie necro i mori 2w1 czyli cos jak r7 z moze malymi zmianami Wink

__________________
r1 tupaczek



r7 tupaczek
17-07-2008 16:47 tupaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: tupaczek Dodaj tupaczek do Listy kontaktów
Kamilao
Junior Member


images/avatars/avatar-9940.jpg

Data rejestracji: 15-07-2008
Postów: 21
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: W-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a moze r8 to bedzie zupelnie cos nowego bronie laserowe od razu Big Grin

__________________

ID: 38744 - r4 Necropolia III
17-07-2008 16:53 Kamilao jest offline Szukaj postów użytkownika: Kamilao Dodaj Kamilao do Listy kontaktów
Slayer94
King


images/avatars/avatar-25540.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 943
Kraina: Moria VI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najlepiej by było gdyby R8 to była Moria III rotfl
Mam nadzieję, że jak będzie to przed końcem wakacji jeszcze.

__________________

Envy

18-07-2008 11:41 Slayer94 jest offline Szukaj postów użytkownika: Slayer94 Dodaj Slayer94 do Listy kontaktów
hong
Lord


Data rejestracji: 28-08-2007
Postów: 350
Klan: LoS
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja osobiście bym wolał zeby r8 była Moria 3 tylko ze z handlem przez rynek na forum , bo lubie sobie ulepszać i kupować na forum Big Grin

Ale raczej tak nie bedzie ale jak ma być r8 to jeszcze przed Wrześniem ...
Może niech jakiś operator się wypowie Tongue
18-07-2008 14:33 hong jest offline Szukaj postów użytkownika: hong Dodaj hong do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie zapominajcie, że w planach był server HARDCORE Wink

Może to będzie akurat r8 ;p

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

19-07-2008 17:00 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
nerothos
Lord


images/avatars/avatar-10348.jpg

Data rejestracji: 29-03-2008
Postów: 451
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria II; Necropolia V
Skąd: Nerotorium

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

serwer HARDCORE ma raczej male szanse na powstanie...

R8 powinno miec oznakowanie "Moria" poniewaz jest ich bardzo malo...a jednak przydalby sie jeszcze jeden...;]

__________________

MadeBy Talerz...Pozdro dla niego;* rotfl
r1-nEr
r7-nEr
19-07-2008 17:05 nerothos jest offline Szukaj postów użytkownika: nerothos Dodaj nerothos do Listy kontaktów
goompas
King


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 954

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co 2 necro powstawala jedna moria, przynajmniej narazie tak bylo ;p
19-07-2008 17:24 goompas jest offline Szukaj postów użytkownika: goompas Dodaj goompas do Listy kontaktów
Puma
Emperor


Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 1.378
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fajna by była hybryda moria z handlem necro bo w 2 strone juz jest Tongue
19-07-2008 17:31 Puma jest offline Szukaj postów użytkownika: Puma Dodaj Puma do Listy kontaktów
DarkWolf
Lord


Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 380
Klan: nie oglądam :)
Kraina: Moria II
Skąd: się biorą nupy?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Puma napisał(a)
fajna by była hybryda moria z handlem necro bo w 2 strone juz jest Tongue



morii z handlem z necro nie będzie bo to byłby krok w tył, zwłaszcza że system aukcyjny zmniejsza pole do przekrętów, chodź ich nie wyklucza
19-07-2008 17:41 DarkWolf jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkWolf Dodaj DarkWolf do Listy kontaktów
Ry513k
Lord


images/avatars/avatar-10011.jpg

Data rejestracji: 01-03-2008
Postów: 374
Klan: OLIMP
Kraina: Moria
Skąd: Dębica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdaje mi się, że wyczytałem jakieś pół roku temu :
kolejny server jest planowany po tym jak na wcześniejszym jest zajęte 75% miejsc.

Nie wiem czy to prawda bo mogłem sobie wmówić, że to gdzieś wyczytałem, albo troche przeinaczyć. W końcu przez to pół roku mogłem zapomnieć. Może ktoś potwierdzić czy to jest bujda czy prawda ?


edit:
już nieważne. looknełem na FAQ

"Kiedy będzie nowy serwer?
Otworzenie nowego serwera będzie zapowiadane kilka dni wcześniej. Zwykle przy ok 75% zapełnienia obecnego, lecz to nie jest regułą."

Jednak pamięć nie myli.

__________________
Jak się nie ma co się pragnie,
to się kradnie co popadnie


Ry513k z R2

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Ry513k: 19-07-2008 18:18.

19-07-2008 18:09 Ry513k jest offline Szukaj postów użytkownika: Ry513k Dodaj Ry513k do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Będzie R8? :)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH