Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Rekrutacja » Necropolia » Ku Klux Klan- rekrutacja trwa! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Przeskocz na dół strony Ku Klux Klan- rekrutacja trwa!
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Skryhull
Zbanowany

Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 219

Ku Klux Klan- rekrutacja trwa! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ku Klux Klan- jesteśmy organizacją rasistowską mającą na celu pognębienie zapchlonych wilkołaków. Poza tym naszym celem jest stworzenie sekty która będzie gnębić tych, którzy jakkolwiek uprzykrzają życie któremuś z członków, oraz wzajemna pomoc.
Przyjmujemy od 3 punktów, chyba że ktoś bardzo chce to od 2.
Co tu dużo mówić, szukasz klanu? Dołącz bo warto. Klan istnieje od dziś, więc *** wie jak to dalej będzie.
http://www.kklk.fora.pl/index.php
to jest forum klanu

__________________
ID: 11363
25-09-2006 14:54 Skryhull jest offline Szukaj postów użytkownika: Skryhull Dodaj Skryhull do Listy kontaktów
Omixu
Double Ace


Data rejestracji: 24-09-2006
Postów: 141
Skąd: z Piekła !

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam 2 pkt - 2899 pkt. Ale chce wiedzieć jedno. Czy jakbym doszedł jako pierwszy dostałbym jakieś wyróżnienie ? Naprzykład został rekrutatorem albo mógłbym zająć się czymś w klanie ?

__________________
:rotfl2: Mój Humor: POZYTYWNY
25-09-2006 19:18 Omixu jest offline Szukaj postów użytkownika: Omixu Dodaj Omixu do Listy kontaktów
Alban
Junior Member


Data rejestracji: 06-09-2006
Postów: 16
Klan: Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: Gołdap

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Omixu

Czy jakbym doszedł jako pierwszy dostałbym jakieś wyróżnienie ? Naprzykład został rekrutatorem albo mógłbym zająć się czymś w klanie ?

Nie z tyloma punktami :wink:

__________________
R3 - Vinsent
26-09-2006 00:11 Alban jest offline Szukaj postów użytkownika: Alban Dodaj Alban do Listy kontaktów
Salma
Zbanowany

Data rejestracji: 01-09-2006
Postów: 15
Klan: deletatorzy dekli
Skąd: LEGIA-WARSZAWA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rozumiem ze zaczniecie działalnosc klanu od dokopania klanowi "Niggers" ???? :rotfl2: czy moze troche poxniej jak załozycie długie spodnie????
26-09-2006 01:17 Salma jest offline Strona domowa Salma Szukaj postów użytkownika: Salma Dodaj Salma do Listy kontaktów
PitBull
Lord


images/avatars/avatar-2363.gif

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 438
Klan: XerVerQer
Skąd: OBERSCHLESIEN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skryhull :rotfl: dowaliłes z tym klanem oj przyjacielu tyle wspulnych godzin w grze a ty mi taki numer odstawiasz osz ty łobuze ale nigrom skop dupe :rotfl2:

__________________

ID-2937. GG-529620.
26-09-2006 04:01 PitBull jest offline Szukaj postów użytkownika: PitBull Dodaj PitBull do Listy kontaktów Zobacz profil MSN PitBull
Yngoth
Double Ace


images/avatars/avatar-13148.jpg

Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 134
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria IV
Skąd: Toha Heavy Industries

Re: Ku Klux Klan- rekrutacja trwa! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Skryhull

Ku Klux Klan- jesteśmy organizacją rasistowską


eee... czy to jest aby dozwolone?! :| takie nazwy i poglądy, przecież to może obrazić czyjeś uczucia!
26-09-2006 18:32 Yngoth jest offline Szukaj postów użytkownika: Yngoth Dodaj Yngoth do Listy kontaktów
Skryhull
Zbanowany

Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 219

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Skryhull
Re: Ku Klux Klan- rekrutacja trwa! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Yngoth

cytat:
Original von Skryhull

Ku Klux Klan- jesteśmy organizacją rasistowską


eee... czy to jest aby dozwolone?! :| takie nazwy i poglądy, przecież to może obrazić czyjeś uczucia!

to jest żart, a tak wogule to nie mam nic przeciwko murzynom. Ku klux klan jeszcze parenaście wieków temu gnębił innych ludzi za rase, teraz ma za zadanie uprzykrzać życie wilkołakom, oraz tym którzy jakoś uprzykrzają życie członkom klanu Big Grin a myśle że nie obrazi to żadnego wilkołaka jako że one z reguły nawet nie mają neta...
tak więc przez te lata ku klux klan się nieco zmienił Big Grin

cytat:
Original von PitBull

Skryhull :rotfl: dowaliłes z tym klanem oj przyjacielu tyle wspulnych godzin w grze a ty mi taki numer odstawiasz osz ty łobuze ale nigrom skop dupe :rotfl2:

pit sory że nie jestem w twoim klanie, ale chciałem sprawdzić jak mi pójdzie prowadzenie własnego klanu Big Grin
zresztą i tak nie będe go prowadził wiecznie, podbije level i zrobie z 7-8 punktów i ide to twojego (o ile się nie obraziłeś i mnie przyjmiesz Big Grin )

__________________
ID: 11363
29-09-2006 18:16 Skryhull jest offline Szukaj postów użytkownika: Skryhull Dodaj Skryhull do Listy kontaktów
kalafior
Newbie


Data rejestracji: 28-08-2006
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Skryhull

Ku klux klan jeszcze parenaście wieków temu gnębił innych ludzi za rase

Tak gwoli ścislosci tylko, KKK powstał w 1866 r po wojnie secesyjnej, więc te parenaście wiekow troche przesadziłeś Smile

__________________
Warzywo złe , niach niach niach
03-10-2006 10:36 kalafior jest offline Szukaj postów użytkownika: kalafior Dodaj kalafior do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Rekrutacja » Necropolia » Ku Klux Klan- rekrutacja trwa!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH