Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Pytanie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Pytanie
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Akkarin
Newbie


Data rejestracji: 25-06-2008
Postów: 2
Rasa w grze: Ssak

Pytanie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam 23lvl i skonczyłem juz wszystkie dalekie wyprawy a teraz próbuje zaliczyć jedna pielgrzymke w nieznane razen z przedmiotami mam ok.50 zwinki a szanse na udaną 36procent ale za każdym razem gdy już zrobie wyświetla mi sie tylko "Cissza i spokój juz dawno nie byłeś na tak nudnej wyprawie" a zrobiłem już 7 i za każdym razem to samo czy ktos mi napisze o co tu chodzi??
22-07-2008 22:01 Akkarin jest offline Szukaj postów użytkownika: Akkarin Dodaj Akkarin do Listy kontaktów
_Tyber_
Lord


images/avatars/avatar-9821.gif

Data rejestracji: 24-03-2008
Postów: 414
Klan: The Cursed
Kraina: Necropolia
Skąd: Chcesz ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

masz 1do 9 ze trafi Ci sie pielgrzymka a jak nie to jest Cisza i Spokoj ;]

Proboj az do skutku ;]





cytat:
Ry513k napisał(a)
za takie coś powinno sie dawać warny. W odstępie 4 watków 2 takie same. Nawet nie poszukać w FAQ albo tutorialu lub przeglądnąć ostanią stronę forum to juz czyste lenistwo. Według mnie ociera się to nawet o bycie noobem, nie chcę tu nikogo obrazić ale taka jest prawda



!!! PODZIELAM !!!

__________________


Bractwo Wielkich Kotów

Ja robie po swojemu ;]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez _Tyber_: 22-07-2008 22:49.

22-07-2008 22:08 _Tyber_ jest offline Strona domowa _Tyber_ Szukaj postów użytkownika: _Tyber_ Dodaj _Tyber_ do Listy kontaktów
Westside15
Lord


images/avatars/avatar-15495.gif

Data rejestracji: 11-06-2007
Postów: 262
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gryfino ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Musisz czekać aż Ci się wylosuje zwinka, 7 prób to nic, niektórzy ludzie mają po 150 i dupa (np. ja daaaaawno temu ^^)

__________________
R14 Only


Black_Haze
22-07-2008 22:08 Westside15 jest offline Szukaj postów użytkownika: Westside15 Dodaj Westside15 do Listy kontaktów
Akkarin
Newbie


Data rejestracji: 25-06-2008
Postów: 2
Rasa w grze: Ssak

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Akkarin
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale przecież Pielgrzymki są podobno w określonej kolejności
22-07-2008 22:09 Akkarin jest offline Szukaj postów użytkownika: Akkarin Dodaj Akkarin do Listy kontaktów
Alealek :)
Lord


images/avatars/avatar-10018.jpg

Data rejestracji: 30-12-2007
Postów: 256
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: sie bierze drop ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no wlasnie i najpierw jest zwinka jak masz cisze i spokoj to znaczy ze ci sie wylosowaly np wplywy

__________________

22-07-2008 22:17 Alealek :) jest offline Szukaj postów użytkownika: Alealek :) Dodaj Alealek :) do Listy kontaktów
Ry513k
Lord


images/avatars/avatar-10011.jpg

Data rejestracji: 01-03-2008
Postów: 374
Klan: OLIMP
Kraina: Moria
Skąd: Dębica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

za takie coś powinno sie dawać warny. W odstępie 4 watków 2 takie same. Nawet nie poszukać w FAQ albo tutorialu lub przeglądnąć ostanią stronę forum to juz czyste lenistwo. Według mnie ociera się to nawet o bycie noobem, nie chcę tu nikogo obrazić ale taka jest prawda

__________________
Jak się nie ma co się pragnie,
to się kradnie co popadnie


Ry513k z R2
22-07-2008 22:37 Ry513k jest offline Szukaj postów użytkownika: Ry513k Dodaj Ry513k do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zamkiniete
Tutoriale i tematy sie czyta a nie olewa - +1 za spam
23-07-2008 00:26 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Pytanie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH