Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA Spotkanie - Wrocław 13 wrzesnia - Lokal juz jest » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Spotkanie - Wrocław 13 wrzesnia - Lokal juz jest 18 Ankieta - średnia ocena: 8,6118 Ankieta - średnia ocena: 8,6118 Ankieta - średnia ocena: 8,6118 Ankieta - średnia ocena: 8,61
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ddsv
Member


images/avatars/avatar-3542.jpg

Data rejestracji: 11-10-2006
Postów: 42
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Deimos

Arrow Spotkanie - Wrocław 13 wrzesnia - Lokal juz jest Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proponowany termin: 13 Września 2008 - sobota
Miejsce: Country House, Bogusławskiego 35
Zbiórka Godzina: 19:30 G.Zaploskiej kolo Teatu Polskiego Wink



Lista obecnosci : zapisani Wink

01. Ddsv
02. Wilczyca
03. Masay
04. Lopezzo
05. dejdi
06. Athalyse - ?
07. Tatomax
08. Water ?
09. Ewelinastor
10. Piral
11. Serena
12. Ganzor
13. LYBEK
14. Alienek
15. bleak75
16. Ashkus
17. brox
18. ziomuskalisz
19. Mystique
20. Imolite
21. kachita
22. Icewomen
23. Dream
24. wisnick
25. markesz
26. jaro70
27. syssinio
28. Yurpen
29. Windykator
30. Zeronader
31. fafarafa
32. Xiao-Ri
33. Cyrax
34. mr_smoke
35. Conan_1000
36. Pagan
39. Przemoj
40. Kszyszcz
41. Core
42. Stormbringer
43. Quamus
44.

__________________
NICK W GRZE :

R14 -Dzwoneczek

Ten post był edytowany 31 raz(y), ostatnio edytowany przez ddsv: 11-09-2008 21:59.

23-07-2008 08:07 ddsv jest offline Strona domowa ddsv Szukaj postów użytkownika: ddsv Dodaj ddsv do Listy kontaktów
Wilczyca
Newbie


images/avatars/avatar-3270.jpg

Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 4
Klan: Oszczane Rowki [R.I.P.]
Kraina: Necropolia
Skąd: z lasu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja,ja....wybierz mnie Big Grin
małe rude będzie...jak zawsze Pleased

__________________
Skomleć o łaskę nie godne psa ni wilka
Dać się tresować i na rozkazy czekać
Nasza ma być najkrótsza życia chwilka
i być wyborem przyjaźń do człowieka...
23-07-2008 22:26 Wilczyca jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilczyca Dodaj Wilczyca do Listy kontaktów
Masay
Newbie


images/avatars/avatar-3100.gif

Data rejestracji: 18-04-2007
Postów: 9
Klan: Vampiria
Kraina: Necropolia
Skąd: z garderoby

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na chwilę obecną mogę powiedzieć, że nic nie mam w planach, więc się pewnikiem pojawię Big Grin

__________________
Nefren (r4)
Sibir (r2)
Nefren (r13)
24-07-2008 11:26 Masay jest offline Szukaj postów użytkownika: Masay Dodaj Masay do Listy kontaktów
dejdi
Member


images/avatars/avatar-5792.jpg

Data rejestracji: 06-10-2007
Postów: 39
Klan: DATE
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wilczyca napisał(a)
ja,ja....wybierz mnie Big Grin
małe rude będzie...jak zawsze Pleased


No tak ..........

No moze ja swoje graty tez wezme lecz mozliwe ze bede sie bawil gdzie indziej

planuje 2 dni w tropical island wiec nie bardzo wiem

__________________

Kt odrazu skladac w grze

r1 - 32646
24-07-2008 12:15 dejdi jest offline Szukaj postów użytkownika: dejdi Dodaj dejdi do Listy kontaktów
Lopezzo
Najlepszy Gracz roku 2010


images/avatars/avatar-3859.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 826
Klan: Phoenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

JA Smile Mam nadzieje ze uda sie tym razem Tongue

__________________
Śpieszmy sie kochac kobiety - tak szybko tyją...

Wink

Nick Lopezzo
24-07-2008 12:32 Lopezzo jest offline Szukaj postów użytkownika: Lopezzo Dodaj Lopezzo do Listy kontaktów
Athalyse
Double Ace


images/avatars/avatar-10906.jpg

Data rejestracji: 30-06-2007
Postów: 114
Klan: GRIMED
Kraina: Necropolia
Skąd: z ziemi

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a moze ja tez sie pojawie ^^
ale szanse sa znikome
24-07-2008 16:57 Athalyse jest offline Strona domowa Athalyse Szukaj postów użytkownika: Athalyse Dodaj Athalyse do Listy kontaktów YIM Account Name of Athalyse: athalyse
Tatomax
Member


images/avatars/avatar-10044.jpg

Data rejestracji: 12-07-2007
Postów: 35
Kraina: Moria; Moria II
Skąd: Wrocek

RE: Spotkanie - Wrocław 13 wrzesnia - termin proponowany Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie mogę ....
opuścić zlotu w rodzinnym mieście
będę napewno :
szansa moją obecność na zlocie 90%
niestety nie udało ci sie wrócić do domu w stanie trzeźwościi
Big Grin

__________________
nik r2 KPax
Uk Slaanesh
zobacz remix THIS IS SPARTA!!!
24-07-2008 20:22 Tatomax jest offline Szukaj postów użytkownika: Tatomax Dodaj Tatomax do Listy kontaktów
water
Double Ace


Data rejestracji: 19-02-2007
Postów: 104
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tez , ja tez :-)

obiecalam, wiec słowa dotrzymam... ;-)
chyba ze juz mi cos wyskoczy ze zjazdem na uczelni, ale watpie ^^

Big Grin

__________________
Maleństwo \O/ Wink


25-07-2008 06:38 water jest offline Szukaj postów użytkownika: water Dodaj water do Listy kontaktów
Athalyse
Double Ace


images/avatars/avatar-10906.jpg

Data rejestracji: 30-06-2007
Postów: 114
Klan: GRIMED
Kraina: Necropolia
Skąd: z ziemi

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

water to my od teraz tak raz w miesiacu sie bedziemy widywac?

byloby smerfnie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Athalyse: 25-07-2008 08:55.

25-07-2008 08:54 Athalyse jest offline Strona domowa Athalyse Szukaj postów użytkownika: Athalyse Dodaj Athalyse do Listy kontaktów YIM Account Name of Athalyse: athalyse
Ewelinastor
Newbie


Data rejestracji: 25-07-2008
Postów: 1
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tez bym chiała wpaść Smile prosze mnie zapisać Smile
25-07-2008 18:09 Ewelinastor jest offline Szukaj postów użytkownika: Ewelinastor Dodaj Ewelinastor do Listy kontaktów
piral
Full Member


Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 65
Kraina: Moria III
Skąd: Vratislavia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

RUNE baby, RUNE

R4 - Piral, będę

EDIT: No i drugi RUNE - Dream

Że tak powiem zarząd klanu w komplecie: szefowa i vice Smile

__________________
R13 - Furiaki

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez piral: 25-07-2008 20:40.

25-07-2008 20:38 piral jest offline Szukaj postów użytkownika: piral Dodaj piral do Listy kontaktów
Serena
Double Ace


Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 124
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tez sie pojawie mam nadzieje.

Lopek masz byc paskudo Smile , mam dla ciebie ten drobiazg wiec moze w koncu uda mi sie go przekazac a no i koniecznie zrob kurczaka ala Lopezzo Smile
26-07-2008 20:10 Serena jest offline Szukaj postów użytkownika: Serena Dodaj Serena do Listy kontaktów
Gonzor
Newbie


Data rejestracji: 23-08-2007
Postów: 6
Klan: ABK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: BSK

RE: Spotkanie - Wrocław 13 wrzesnia - termin proponowany Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ja też sie pisze...... Big Grin

__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni !!!

Nick Gonzor R10
26-07-2008 22:30 Gonzor jest offline Szukaj postów użytkownika: Gonzor Dodaj Gonzor do Listy kontaktów
Ashkus
Triple Ace


Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 202
Klan: Dark Prophecy
Kraina: Moria

RE: Spotkanie - Wrocław 13 wrzesnia - termin proponowany Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a nie moze byc jakos wczesniej? ;x
26-07-2008 22:56 Ashkus jest offline Szukaj postów użytkownika: Ashkus Dodaj Ashkus do Listy kontaktów
BASTION
Newbie


Data rejestracji: 15-07-2008
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tez wpadne na male piwkoSmile LYBEK
27-07-2008 16:53 BASTION jest offline Szukaj postów użytkownika: BASTION Dodaj BASTION do Listy kontaktów
Alienek
Triple Ace


images/avatars/avatar-5580.jpg

Data rejestracji: 04-11-2007
Postów: 157
Klan: PSD
Kraina: Moria IV
Skąd: Zelandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja zobacze jeszcze ...niestety Praca wazniejsza ...ale jak beda godzinki pasowac to czemu nie Big Grin

do Rynku mam z (buta) 10min ... Wink

__________________
nie gram juz w BW..zainwestowalem w Playstation3 i XBOX360 ale....
bajo23 Big Grin

27-07-2008 20:59 Alienek jest offline Szukaj postów użytkownika: Alienek Dodaj Alienek do Listy kontaktów
Ashkus
Triple Ace


Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 202
Klan: Dark Prophecy
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak wiec jeszcze raz... nie da sie o wczesniejszej godzinie? Tongue
bo troche pozno... ale ogolnie sie pisze Tongue
28-07-2008 19:44 Ashkus jest offline Szukaj postów użytkownika: Ashkus Dodaj Ashkus do Listy kontaktów
ddsv
Member


images/avatars/avatar-3542.jpg

Data rejestracji: 11-10-2006
Postów: 42
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Deimos

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ddsv
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kochany to spotkanie przy piwie wiec chyba pora i tak wczesna Big Grin

__________________
NICK W GRZE :

R14 -Dzwoneczek

28-07-2008 22:16 ddsv jest offline Strona domowa ddsv Szukaj postów użytkownika: ddsv Dodaj ddsv do Listy kontaktów
Ashkus
Triple Ace


Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 202
Klan: Dark Prophecy
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wypraszam sobie...
zawsze brac mnie za faceta - -'
ejjj... przy piwie ok ale zawsze mozna jeszcze.... sporo rzeczy Tongue
29-07-2008 11:46 Ashkus jest offline Szukaj postów użytkownika: Ashkus Dodaj Ashkus do Listy kontaktów
Athalyse
Double Ace


images/avatars/avatar-10906.jpg

Data rejestracji: 30-06-2007
Postów: 114
Klan: GRIMED
Kraina: Necropolia
Skąd: z ziemi

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bedziemy siedziec do jakiejs sensownej godziny prawda? ^_^
bo ostatnio to o 2 jak sie zmywalam tylko pare ludzi zostalo Big Grin
postuluje lokal gdzie nie bedzie mozna tanczyc ^^
chociaz widok tanczacego lopezza zapiera dechw piersi xD
29-07-2008 17:58 Athalyse jest offline Strona domowa Athalyse Szukaj postów użytkownika: Athalyse Dodaj Athalyse do Listy kontaktów YIM Account Name of Athalyse: athalyse
bleak75
Newbie


images/avatars/avatar-7757.jpg

Data rejestracji: 01-03-2008
Postów: 0
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to dopiszcie i mnie , co prawda jestem wśród was nowy(ostatni zjazd w Graciarni przegapiłem) ale mogę zaproponować swoje usługi odnośnie znajomości wśród wrocławskiej gastronomi rotfl

__________________
R6 : bleak75
30-07-2008 02:35 bleak75 jest offline Szukaj postów użytkownika: bleak75 Dodaj bleak75 do Listy kontaktów
Wilczyca
Newbie


images/avatars/avatar-3270.jpg

Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 4
Klan: Oszczane Rowki [R.I.P.]
Kraina: Necropolia
Skąd: z lasu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ja bym była wdzięczna za załatwienie knajpki...ja mam obecnie dostęp tylko niestety do Gratów

a co do godzinek...ja będę mieć raczej wolne więc mogę siedzieć i do bladego świtu Big Grin (choćby przy piwie nad brzegiem odry Tongue )

__________________
Skomleć o łaskę nie godne psa ni wilka
Dać się tresować i na rozkazy czekać
Nasza ma być najkrótsza życia chwilka
i być wyborem przyjaźń do człowieka...
30-07-2008 18:16 Wilczyca jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilczyca Dodaj Wilczyca do Listy kontaktów
bleak75
Newbie


images/avatars/avatar-7757.jpg

Data rejestracji: 01-03-2008
Postów: 0
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w Gratkach z tego co wiem pracuje (pracował) mój koleś Wasyl więc tam nie ma problemu,najlepiej rzucajcie propozycje a ja będę sprawdzał co da się zrobić rotfl
są wakacje ,więc dużo osób z gastronomii wyrwało do roboty nad nad morze i napewno sa jakies przetasowania Big Grin

__________________
R6 : bleak75
01-08-2008 00:41 bleak75 jest offline Szukaj postów użytkownika: bleak75 Dodaj bleak75 do Listy kontaktów
Wilczyca
Newbie


images/avatars/avatar-3270.jpg

Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 4
Klan: Oszczane Rowki [R.I.P.]
Kraina: Necropolia
Skąd: z lasu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiesz...jedynym facetem obecnie w Graciarni jest Tomek...
Tak "troszkę" się ekipka wykrusza ostatnimi czasy...

Psze państwa,a reszta?
Ostatnio nas więcej było...odzywać się,odzywać... Big Grin

__________________
Skomleć o łaskę nie godne psa ni wilka
Dać się tresować i na rozkazy czekać
Nasza ma być najkrótsza życia chwilka
i być wyborem przyjaźń do człowieka...
03-08-2008 01:06 Wilczyca jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilczyca Dodaj Wilczyca do Listy kontaktów
Ashkus
Triple Ace


Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 202
Klan: Dark Prophecy
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mnie to nie laska dopisac? Tongue

to ze marudze na godzine to nie znaczy ze nie przyjde Wink
04-08-2008 00:01 Ashkus jest offline Szukaj postów użytkownika: Ashkus Dodaj Ashkus do Listy kontaktów
ddsv
Member


images/avatars/avatar-3542.jpg

Data rejestracji: 11-10-2006
Postów: 42
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Deimos

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ddsv
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nasz maruda zapisana cd. marudzenia zlot Wink
A tak powaznie kochani lokal , bo wbicie bez zapowiedzi wiekszej ilosci osob to moze byc ciezko, bedzie sobota bez rezerwacji ani rusz ;/
Nie uwieze ze nic nie macie , znajomosci lub jakies chody Big Grin
Zegar tyka i czas pomału za czyms sie rozgladnac Wink

__________________
NICK W GRZE :

R14 -Dzwoneczek

04-08-2008 07:35 ddsv jest offline Strona domowa ddsv Szukaj postów użytkownika: ddsv Dodaj ddsv do Listy kontaktów
bleak75
Newbie


images/avatars/avatar-7757.jpg

Data rejestracji: 01-03-2008
Postów: 0
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dlatego dopisałem w nawiasie pracował Tongue (pamiętasz co było w tym miejscu przed Graciarnią?) a co do lokalu to od ręki moge załatwić rezerwacje w lokalach: Daytona,Lemoniada,Tabasco,Obsesja,Celtic,WZ bo tam wiem że menagerowie sie nie zmienili ale chyba nie o takie lokale chodzi (osobiście nie przepadam za nimi) , ze studenckich : Tawerna i Alibi (tylko nie wiem czy już będą czynne - w Tawernie napewno będzie czynny taras),szkoda że Czemu Nie zamkneli, dawajcie swoje propozycje a ja sprawdzę czy mam tam jakieś dojścia, po 13 latach pracy za barem i włóczenia sie po knajpach ma sie trochę tych znajomych Big Grin

__________________
R6 : bleak75

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez bleak75: 04-08-2008 16:51.

04-08-2008 16:47 bleak75 jest offline Szukaj postów użytkownika: bleak75 Dodaj bleak75 do Listy kontaktów
brox
Double Ace


images/avatars/avatar-13051.jpg

Data rejestracji: 19-05-2007
Postów: 109
Klan: r1-BK / r4-BFG
Kraina: Necropolia; Necropolia III
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na 99,(9)% będę Pleased więc mnie dopiszta Pleased

schleje się z braciakiem rotfl
schleje się z braciakiem rotfl
schleje się z braciakiem rotfl

__________________
tempiem gupote na foróm o.O

09-08-2008 17:57 brox jest offline Szukaj postów użytkownika: brox Dodaj brox do Listy kontaktów
ziomuskalisz
Member


Data rejestracji: 17-02-2007
Postów: 29
Kraina: Necropolia
Skąd: KALISZ

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Postaram się być lopezzo pamietasz jeszcze mnie?
od roku we wrocku mieszkam a jeszcze na piwie nie bylismy.
za bardzo nie wiem gdzie jest ten plac solny ktos mnie uświadomi? jakis punkt odniesienia jak np w jakiej odległosci od ratusza,galerii lub głównej ulicy
10-08-2008 20:45 ziomuskalisz jest offline Szukaj postów użytkownika: ziomuskalisz Dodaj ziomuskalisz do Listy kontaktów
drylucas
Newbie


Data rejestracji: 13-01-2008
Postów: 9
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witamy jakby sie mozna bylo zapisac Big Grin Big Grin

Jestesmy nowi na bw Big Grin Big Grin - w sensie raczej ekipy wogóle nie znamy Big Grin Big Grin

Dlatego dajcie cynk co i jak Big Grin Big Grin bo nie wiem czy to jakiś zamknięty krąg itp Big Grin Big Grin ?!

r7
nick:
mój - Mystique
kumpla - wisnick

pzdr

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez drylucas: 11-08-2008 00:17.

11-08-2008 00:05 drylucas jest offline Szukaj postów użytkownika: drylucas Dodaj drylucas do Listy kontaktów
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA Spotkanie - Wrocław 13 wrzesnia - Lokal juz jest

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH