Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » KUPNO/SPRZEDAŻ mcgrail i licytujący » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony mcgrail i licytujący 4 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

mcgrail i licytujący Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 35485
Login mcgrail
Postać mcgrail

ID 34194
Login avaxon
Postać ulv-riel

ID 37702
Login Lonely_Walker
Postać _GED_

ID 22413
Login nemirof
Postać Namina

ID 29530
Login Bindas
Postać Bindas

ID 31494
Login Gonia
Postać Cyjascelamcyjagryze

ID 893
Login Mobius
Postać Mobius

ID 28487
Login anmael4
Postać Braenn

ID 31608
Login lid3
Postać lid3

Handel/próba handlu PR za premium = stały

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

25-07-2008 01:13 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
anmael
Newbie


Data rejestracji: 13-12-2007
Postów: 9
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

super :/
no fakt przyznaję się kupiłem premium za pr z gry nie doczytałem regulaminu moje lenistwo mój błąd (nieświadomy ale jednak) ale mam jedno pytanie
dlaczego aukcja która była na forum i w której jak byk było napisane że sprzedający oferuje doładowania za pr nie została zablokowana przez moderatorów ? aukcja była parę dni i musieli ją widzieć więc dlaczego nie reagują w takiej sytuacji ?

ps. muszę zapytać Smile odwołań oczywiście nie będzie ?
25-07-2008 01:48 anmael jest offline Szukaj postów użytkownika: anmael Dodaj anmael do Listy kontaktów
~Mobius~
Member


images/avatars/avatar-21828.jpg

Data rejestracji: 15-10-2007
Postów: 30
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam podobnie i zaryzykuję ukaranie pisząc o tym tutaj. W końcu i tak mając jedno tylko konto na tej grze nie mam już nic i generalnie konto na forum jest mi zbyteczne Frown Chcę jedynie upublicznić moją wypowiedź którą zamieściłem tutaj

Nauczcie się zasad gry na pamięć !!!

__________________
r14 ---> Mobius
25-07-2008 02:10 ~Mobius~ jest offline Szukaj postów użytkownika: ~Mobius~ Dodaj ~Mobius~ do Listy kontaktów
lid3
Full Member


Data rejestracji: 12-01-2008
Postów: 65
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sorki ale nie doczytałem mój błąd ale czy nie mógł byś zmniejszyć bana

bo dowiedziałem sie od kolegi że ja jestem zablokowany a kolega bindas nie to co to jest bo co ja sie zbliżam do 70 pkt i dlatego? szeszej zlituj sie


pozdrawiam namina

__________________

pozdro dla całego team-u!!!

25-07-2008 08:35 lid3 jest offline Szukaj postów użytkownika: lid3 Dodaj lid3 do Listy kontaktów
_GED_
Newbie


images/avatars/avatar-9646.jpg

Data rejestracji: 23-06-2008
Postów: 3
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no dobra jestem winny chciałem kupić premium na 21 dni za 1 pr a moze za 100 pr nie pamięta już rotfl
a teraz nie wygłupiaj się aż tak nikomu nie zaszkodziliśmy że jakiś gość wystawia na forum premium a wiekszość ludzi dla zabawy podbijała cene Smile


aha znalazłem czyli za 1 pr rotfl
cytat:
16-07-2008 09:12 Forum: Wyprzedaże (r4)

---------------------------------------------------------------------------
-----

kod doładowujący premium na 21dni - 1 pr


__________________
Jak by co dostałem bana na s4 wiec wszystkie moje aukcjie od dnia 25:07:08 są nieważne, sorki za kłopot ale kto mógł wiedzieć że za 1pr można dostać bana z kasacją Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez _GED_: 25-07-2008 09:05.

25-07-2008 09:03 _GED_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _GED_ Dodaj _GED_ do Listy kontaktów
lid3
Full Member


Data rejestracji: 12-01-2008
Postów: 65
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

_ged_ ma racje co my ci zrobiliśmy szeszej ża aż stałka ? niewiem skróć nam bany co banujesz nas zamieast kogoś kto naprawde zawinił

a do tego co każdy dostał tylko bindas nie ?co to ma oznaczać informacje od kolegi

oto link do profilu bindasa a raczej screen : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b1d7bfb3e4e0beec.html
http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...ofile&uid=29530
albo nas odblokujcie albo go zablokujcie

szeszej co juz nie ma nic do powiedzenia albo kondrad lub c47,sushimarker co jest?

__________________

pozdro dla całego team-u!!!

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez lid3: 25-07-2008 11:32.

25-07-2008 10:11 lid3 jest offline Szukaj postów użytkownika: lid3 Dodaj lid3 do Listy kontaktów
ulvriel
Newbie


Data rejestracji: 04-05-2008
Postów: 3
Skąd: JADRO CIEMNOSCI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No przeciez nic nie kupilem, nie mialem nawet zamiaru kupowac premiuim za pr.

__________________
gram tylko na R4: Necropolia III
nick w grze ulv-riel
25-07-2008 11:38 ulvriel jest offline Szukaj postów użytkownika: ulvriel Dodaj ulvriel do Listy kontaktów
lid3
Full Member


Data rejestracji: 12-01-2008
Postów: 65
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale widzisz pan szeszej nas zbanował bo mu za to płacą niech nas odblokuje!!!!!!

__________________

pozdro dla całego team-u!!!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez lid3: 25-07-2008 11:52.

25-07-2008 11:52 lid3 jest offline Szukaj postów użytkownika: lid3 Dodaj lid3 do Listy kontaktów
mcgrail
Newbie


Data rejestracji: 19-04-2008
Postów: 3
Klan: Soesma School
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak - sprzedawałem kody premium
tak - przeczytałem regulamin iiii jeśli mnie pamięć nie myli to był tam zapis o karaniu kupowania "nielegalnych kodów" które są wynikiem oszustwa na operatorze komórkowym i przez co BW nie dostaje kasy za wysłane sms. kody które sprzedałem były wysłane z mojego telefonu komórkowego (z TRZECH). stać mnie na to aby w fajną grę wpakować miesięcznie 300zł - to nie jest problem. Dlatego też wystawiłem na aukcji "kod doładowujący premium". BW dostanie pieniądze (lub już dostało) za każdy kod który wysłałem/sprzedałem. W regulaminie był chyba również zapis/lista tych nielegalnych kodów - wyłudzonych od operatorów komórkowych.
SPRZEDAJĄC TE KODY SKUPIŁEM SIĘ NA ZAPISIE DOTYCZĄCYM WYŁUDZENIA OD OPERATORÓW KOMÓRKOWYCH KODÓW. SKORO WIĘC PŁACĘ ZA KAŻDY KOD (I NIE JESTEM ŻADNYM OSZUSTEM!!!!!!!!!) TO LOGICZNYM JEST IŻ NIE ŁAMIĘ REGULAMINU BW.
PROSZĘ WIĘC O ODBLOKOWANIE MOJEGO KONTA - ZBANOWANIE NA CZAS OKREŚLONY (za błędne rozumienie a nie za występowanie przeciw) LUB WYMIERZENIE INNEJ KARY ALE NIE NA STAŁE...

nick w r4 - mcgrail

__________________
kupiłem lub sprzedałem - pisz w grze r4 - mcgrail
25-07-2008 12:03 mcgrail jest offline Szukaj postów użytkownika: mcgrail Dodaj mcgrail do Listy kontaktów
lid3
Full Member


Data rejestracji: 12-01-2008
Postów: 65
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szeszej!!! odblokuj nas dobra daj nam od 7 do 60 dni kary ale odblokuj a nie na stałe
co my ci zrobiliśmy dzisiaj ?

__________________

pozdro dla całego team-u!!!

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez lid3: 25-07-2008 12:36.

25-07-2008 12:31 lid3 jest offline Szukaj postów użytkownika: lid3 Dodaj lid3 do Listy kontaktów
Gonia1706
Newbie


Data rejestracji: 20-01-2008
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oczywiście my wszyscy jesteśmy zbanowani oprócz bindasa.... Hmmm już nie wiem czy to my jesteśmy "nieuczciwi" czy ktoś inny...Może Szeszej nas oświeci podpowie o co chodzi ?

__________________
NICK :

R3 - Cyjascelamcyjagryze

R12 - Cyjascelamcyjagryze
25-07-2008 19:21 Gonia1706 jest offline Szukaj postów użytkownika: Gonia1706 Dodaj Gonia1706 do Listy kontaktów
lid3
Full Member


Data rejestracji: 12-01-2008
Postów: 65
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no cóż goniu ale jak widzisz pan szeszej nie ma nic do powiedzenia ja mam dużo odpowiedz nam chyba że sie zdygałeś dałeś bana i sie nie odzywaszasz

__________________

pozdro dla całego team-u!!!

25-07-2008 20:27 lid3 jest offline Szukaj postów użytkownika: lid3 Dodaj lid3 do Listy kontaktów
Gonia1706
Newbie


Data rejestracji: 20-01-2008
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pan Szeszej mam wrażenie ,że wogóle sklecić jednego sensownego zdania nie potrafi a co dopiero odpowiedzieć tylu ludziom naraz...Mam jakieś dziwne przeczucie ,że to maszynka do banów jest Shocked

__________________
NICK :

R3 - Cyjascelamcyjagryze

R12 - Cyjascelamcyjagryze
26-07-2008 01:32 Gonia1706 jest offline Szukaj postów użytkownika: Gonia1706 Dodaj Gonia1706 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sprzedaż, kupno jak i sama próba kupna lub sprzedaży punktów za realne pieniądze (w tym kody premium) jest karane zawsze banem stałym
przeczytajcie wreszccie regulamin który zaakceptowaliście

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
26-07-2008 10:05 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
anmael
Newbie


Data rejestracji: 13-12-2007
Postów: 9
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

będzie można się odwołać?
C47 zrozum każdy przyznaję się tu do winy to nie było celowe łamanie regulaminu gry ani próba oszustwa to była po prostu nasza niewiedza..
aukcja była na forum jak by ktoś wiedział to na pewno by nie licytował bo przecież nie dało by się uniknąć kary prawda?
poza tym kody do gry były legalne czyli kasa do operatora i do was trafiła nie było tu jakiś przekrętów z lewymi kodami itp.
i jeszcze jedno nurtujące mnie pytanie Smile dlaczego trade moderator nie zamknął takiej aukcji przecież gdyby to zrobił dał warna założycielowi to nie było by w ogóle takiej sytuacji... chyba ,że chcieliście nas sprawdzić kto się natnie a kto nie Smile dać nauczkę dla innych ?
dobra koniec tego mojego tłumaczenia
jestem winny : tak
przyznaję się do winy i proszę o łagodniejszy wymiar kary
pozdrawiam
Anmael
26-07-2008 10:40 anmael jest offline Szukaj postów użytkownika: anmael Dodaj anmael do Listy kontaktów
~Mobius~
Member


images/avatars/avatar-21828.jpg

Data rejestracji: 15-10-2007
Postów: 30
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No właśnie, celowość nie miała tutaj miejsca.

1. Aukcja była na tym forum i nie została zamknięta (a powinna?).
2. Ban na 35 dni (czyli najwyższa premka jaka zastała sprzedana) niweluje nasze przewinienie i daje nam wystarczającą nauczkę.
3. Wykazujemy skruchę i wcale nie chcemy unikać kary jakiejkolwiek (bynajmniej ja).
4. Są okoliczności łagodzące. Nawet w życiu nic nie jest czarno-białe - żyjemy w odcieniach szarości...
5. Nie miał miejsca proceder masowy (bo kopno jednej premki chyba nie jest taką sytuacją).

Postarajcie się nas zrozumieć i nie szufladkujcie nas. Pracowaliśmy na nasze konta niekiedy bardzo długo i opłacaliśmy tę grę w sposób legalny. Tym razem premki też były legalne. Taką sytuację można by porównać do sytuacji, gdzie na jednym serwie gra ojciec z synem. Czy także dostaną bana jak ojciec kupi synowi premkę (ze swojego telefonu) a syn z wdzięczności kupi od niego pałkę za 3k? Czy jedynie dostaną bana za push?

Czemu milczy TMod Wyprzedaże r4?

__________________
r14 ---> Mobius

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez ~Mobius~: 26-07-2008 11:21.

26-07-2008 11:09 ~Mobius~ jest offline Szukaj postów użytkownika: ~Mobius~ Dodaj ~Mobius~ do Listy kontaktów
lid3
Full Member


Data rejestracji: 12-01-2008
Postów: 65
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oj drogi ce mylisz sie on nie sprzedawał za realne pieniądze

popieram
-mobiusa
-gonie
i całą reszte

__________________

pozdro dla całego team-u!!!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez lid3: 26-07-2008 11:29.

26-07-2008 11:26 lid3 jest offline Szukaj postów użytkownika: lid3 Dodaj lid3 do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niewiedza nie może być usprawiedliwiniem, a odwołania można składać po 30 dniach od bana stałego.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

26-07-2008 12:13 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
_GED_
Newbie


images/avatars/avatar-9646.jpg

Data rejestracji: 23-06-2008
Postów: 3
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

30 dniach od bana stałego fajnie nie wiem jak tu długo kasuje się konto ale jak widze wasze możliwości i czeste odwiedzanie forum konto idzie do kasacji bo jasnie wielmozne ludzie z TEAM beda za tyle dni pisac odpowiedz ile to potrzeba by konto sie skasowało i odpowiedz bedzie niestety zgłosił się pan za pozno konto juz jest skasowane rotfl

wina jest i nasza i TEAM Tongue wy nie zamkneliście tematu a my się daliśmy podpuścic rotfl skoro Wy uwazacie ze to my nie czytamy regulaminu a wy znacie go na wylot to powinniscie siebie usunac z team ze nie zamkneliscie tematu odrazu w ciagu 24h

'tak zaraz napewno bedzie gadka braki kadrowe nikt nie siedzi na kompie cały czas itp. tez podpisywaliście zobowiazania wobec zostania tmod smod itp. wiec napewno niektore sprawy powinniscie rozwiazywać szybciej a nie co 3 dni wchodzic na serwer i sprawdzac ahh znalazłem cos dam im bany a za 30 dni niech sie odwoluja buhahahah fajne podejscie jak nie macie czasu by nawet odpowiedziec na pytanie a nie rzucac, macie regulamin to go przeczytajcie Tongue
my wiemy ze zrobilismy blad, ale to wy wychodzicie z założenia dałem bana i juz tak zostanie nie obchodzi mnie zdanie innych ja jestem wszechmocny rotfl

wiec koncze grac w ta gre bo i tak nie odzyskam konta zreszta rozpoczecie gry na starym serwerze jest bez sensu bo wszyscy w koło leja mnie Big Grin Big Grin ale zabawa była fajna i pozdrawiam wszystkich z ktorymi nawiazałem jakiś kontakt
napewno jeszcze tu wróce Wink

__________________
Jak by co dostałem bana na s4 wiec wszystkie moje aukcjie od dnia 25:07:08 są nieważne, sorki za kłopot ale kto mógł wiedzieć że za 1pr można dostać bana z kasacją Big Grin
26-07-2008 15:04 _GED_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _GED_ Dodaj _GED_ do Listy kontaktów
lid3
Full Member


Data rejestracji: 12-01-2008
Postów: 65
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam pytanie do szeszeja ja chciałbym odzyskać konto więc prosze o nie kasacje naszych kontTongue

__________________

pozdro dla całego team-u!!!

26-07-2008 15:33 lid3 jest offline Szukaj postów użytkownika: lid3 Dodaj lid3 do Listy kontaktów
~Mobius~
Member


images/avatars/avatar-21828.jpg

Data rejestracji: 15-10-2007
Postów: 30
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szeszej napisał(a)
Niewiedza nie może być usprawiedliwiniem, a odwołania można składać po 30 dniach od bana stałego.


Nie traktujcie nas przedmiotowo, przecież opisałem jakie były okoliczności. Sprawa nie jest taka oczywista.

Nie można tak generalizować! Potraktowano nas tak jakbyśmy celowo okradli supermarket, a nam ktoś wrzucił tylko batonika do kieszeni. Czy wtedy każe się z pełną surowością takiego kogoś? Nie brnijmy w absurdy, przecież nasza wina jest niewspółmierna do kary.

Wiem że na takim stanowisku można zagubić wiele cech, ale na Boga nie gubcie zdrowego rozsądku i prostej ludzkiej wyrozumiałości!

Sami prawdopodobnie się kiedyś w takiej sytuacji (lub analogicznej) znajdziecie i wtedy się okaże czy wtedy też tak bardzo będziecie przekonani o swoich racjach!

A skoro nas się już tak skrupulatnie rozlicza, to czemu nie ukarzecie trade moderatora z wyprzedaży r4? Nas to można od razu "do gazu" a swoich to już delikatniej...

__________________
r14 ---> Mobius

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez ~Mobius~: 26-07-2008 19:36.

26-07-2008 15:39 ~Mobius~ jest offline Szukaj postów użytkownika: ~Mobius~ Dodaj ~Mobius~ do Listy kontaktów
ulvriel
Newbie


Data rejestracji: 04-05-2008
Postów: 3
Skąd: JADRO CIEMNOSCI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

regulkamin ktory zaakceptowalem ma fajne kwiatki.

a zatem wg. regulaminu wszystko zalezy od admina.

III. Wyrejestrowanie przez administratora.
Użytkownik ma przywilej uczestnictwa w serwisie BloodWars ograniczony dobrą wiarą oraz możliwościami technicznymi BW Team





Oficjalnym językiem serwera jest język na jaki jest przetłumaczona gra. Wysyłanie wiadomości, w innym języku niż oficjalny język serwera będzie traktowane jako złamanie regulaminu.


VII. Zabrania się handlu kodami premium (jako posiadającymi wartość materialną), w zamian za wirtualne wartości w grze (tj. np: przedmioty z gry, postacie, punkty rozwoju, kwadraty i inne).


III. Administrator ma prawo do czasowego bądź trwałego zablokowania konta, w szczególności w przypadku złamania którejkolwiek reguły ROWU. Czas oraz zakres takiego zablokowania zależy od decyzji Administratora.


IV. BW Team zastrzega sobie prawo do przetwarzania danych użytkownika w celach marketingowych oraz udostępniania ich odpowiednim organom państwa w celu dochodzenia roszczeń oraz w wypadku określonych prawem działań organów państwa.

__________________
gram tylko na R4: Necropolia III
nick w grze ulv-riel
27-07-2008 10:19 ulvriel jest offline Szukaj postów użytkownika: ulvriel Dodaj ulvriel do Listy kontaktów
lid3
Full Member


Data rejestracji: 12-01-2008
Postów: 65
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale to oszustwo my zablokowani a bindas dalej gra zablokujcie go!!!!!!!!!!! co jest ? kto jest ze mną ? aby bindas został zablokowany ponieważ jest wpisany a nie jest zablokowany a też przewinił jak my!!!!

__________________

pozdro dla całego team-u!!!

28-07-2008 17:57 lid3 jest offline Szukaj postów użytkownika: lid3 Dodaj lid3 do Listy kontaktów
Gonia1706
Newbie


Data rejestracji: 20-01-2008
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jużo tym napomknęłam ale na nas zablokowanych nikt widocznie już nie zwraca uwagi...Bindas jest pewnie dobrym znajomym...

__________________
NICK :

R3 - Cyjascelamcyjagryze

R12 - Cyjascelamcyjagryze

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Gonia1706: 28-07-2008 22:08.

28-07-2008 22:07 Gonia1706 jest offline Szukaj postów użytkownika: Gonia1706 Dodaj Gonia1706 do Listy kontaktów
simp33
Newbie


Data rejestracji: 26-06-2007
Postów: 3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mobius był skarbnikiem klanowym ma nasze prki i sprzęt jak to odzyskać?
29-07-2008 00:41 simp33 jest offline Szukaj postów użytkownika: simp33 Dodaj simp33 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bindas
Postać Bindas

ban nałożony

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
29-07-2008 00:44 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Gonia1706
Newbie


Data rejestracji: 20-01-2008
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to trzeba było aż pojechać żeby było sprawiedliwie ?

__________________
NICK :

R3 - Cyjascelamcyjagryze

R12 - Cyjascelamcyjagryze
29-07-2008 01:24 Gonia1706 jest offline Szukaj postów użytkownika: Gonia1706 Dodaj Gonia1706 do Listy kontaktów
Bindas54
Newbie


Data rejestracji: 01-03-2008
Postów: 9
Klan: Raven - [RAV1]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O_o Jaka fajna kłótniaTongue

cytat:
lid3 napisał(a)
mam pytanie do szeszeja ja chciałbym odzyskać konto więc prosze o nie kasacje naszych kontTongue


^^Dołączam się w swoim imieniu do prośby ww.

To, że C47 odpisał to oznacza, że moderatorzy wchodzą na ten temat, więc czemu nie odpisują?
Chciałbym tylko wiedzieć ( I TU MOIM ZDANIEM MUSI BYĆ PODANA ODPOWIEDŹ ):
Czy TradeModerator został ukarany za to, że nie zamknął tego tematu z kupnem/sprzedarzą KODÓW PREMIUM?

__________________
R4 - Bindas
29-07-2008 08:32 Bindas54 jest offline Szukaj postów użytkownika: Bindas54 Dodaj Bindas54 do Listy kontaktów
ulvriel
Newbie


Data rejestracji: 04-05-2008
Postów: 3
Skąd: JADRO CIEMNOSCI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mialem zamiar wpakowac troche kasy w ta gre ale teraz nie zaluje bo widze ze nie warto, przegladajac sposoby w jaki sa rozwiazywane sprawy przez szeszej, w jaki traktuje sie graczy i jak interpretuje sie regulamin...
nie wiem jak mowi ustawa o ochronie danych osobowych ale w regulaminie gry nie ma zgody na wywieszenie loginu na pregiezu, i ja takiej nie wyrazalem i nie wyrazam.!

__________________
gram tylko na R4: Necropolia III
nick w grze ulv-riel
29-07-2008 23:40 ulvriel jest offline Szukaj postów użytkownika: ulvriel Dodaj ulvriel do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak się interpretuje regulamin?
jest jasno i wyraźnie napisane, że sprzedaż lub kupno czegokolwiek za realne pieniądze (w tym kody premium) łamie regulamin gry

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
29-07-2008 23:46 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » KUPNO/SPRZEDAŻ mcgrail i licytujący

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH