Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Obrażenia Broń Palna - jak to w końcu jest? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Obrażenia Broń Palna - jak to w końcu jest?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kubus_Puchatek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ech spox jest rynek to Klanowi (jak bedę w Klanie) Łapacze znajdą super rzeczy to się je od nich weźmie. Wyjść na prostą można inną drogą. A specjalizując się tylko w sile z dwiema dobrymi brońmi z bonusem do dmg Łapaczowi i bonus z arkan nie pomoże.

ale jeszcze jedna sprawa czy dla Władców Zwierząt bonus do HP nie powinien byc liczony także przy obliczaniu DODATKOWYCH HP wynikających z budynków i statystyk.

Czy to celowe działanie aby bonus ten faktycznie ograniczyć czy też niedopatrzenie.

IMHO trzeba byś konekwentnym - jeśli ma być FAKTYCZNIE bonus do HP to nie tylko do wartości bazowej ale do HP uzyskanych w każdy sposób. Nie dość że to jest LOGICZNE to by zrównoważyło (jeśli tak możnaby nazwać zwiększenie dodatkowych HP dajmy na to z 45 do 54 u mnie obecnie ) przewagę którą będa mieć Łapacze po dużej rozbudowie miasta.
15-08-2006 23:11 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hm faktycznie procentowe zwiększenie punktów życia (pochodzące nie tylko z naturalnego efektu Władcy Zwierząt) powinno działać również na efekt agencji ochrony i posterunku, co niniejszym zostało wprowadzone.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




16-08-2006 00:07 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kubus_Puchatek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięks zaiste nie spodziewałem się aż tak szybkiej reakcji.

No dzięki poprawce PRAWIE wygrałem walke Smile Smile

Snowolf 5/198
Kubus_Puchatek 0/204

no ale przynajmniej dzięki temu widzę teraz sens w rozbudowie miasta i zwiekszaniu wpływów i charyzmy Smile
16-08-2006 11:32 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Kubus_Puchatek

Nikt napisał:

Hehe , no właśnie - guzik daje - wniosek z autopsji

Z AUTOPSJI ?

Nikt napisał: (w poście Kask Kary)

znalazłem 2 topory 2ręczne o wartości sprzedaży 150k

i po czymś takim stwierdza iż Łapacz Myśli "guzik daje" Big Grin

no comments.



Kubuś , Kubuś - sęk w tym , że na co mi te topory na moim poziomie ? - na nic Tongue brak mi itemów na mój poziom Wink o to mi chodziło Tongue

__________________
gg : 10113142
16-08-2006 15:13 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kubus_Puchatek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad rozbudowałem schronisko i nie pokazuje mi HP z bonusem ... mam standartowo charyzma x wielkość schroniska.

czy ten nowo wprowadzony bonus został zlikwidowany (20% Władcy do WSZYSTKICH HP) czy po prostu nie jest pokazywany czy ... coś innego Smile
16-08-2006 15:31 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kubus_Puchatek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a na co te topory Nikt no w sumie na NIC, bo czy kasę na rozbudowę całego miasta można nazwać CZYMŚ ? sorx Nikt za ironię
16-08-2006 16:06 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zanim ludzi/krwi sie nazbiera oraz osiągnie się staty na rozbudowę - traci się kasę , ponieważ jakieś bezczelne wampiry atakują i ją zdobywają Tongue

Sorry Kubuś za ironię 8)

__________________
gg : 10113142
16-08-2006 16:09 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kubus_Puchatek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie atakują co chwilę masz 2 godziny na budowę a kasy owszem troszkę się straci ale w porównaniu do zysku w postaci rozbudowy nie tak wiele. W Twoim poście nie ma ironii ale już nie piszmy bo mi Konrad nie odpowie gdzie zniknął bonus do wszystkiego z HP Władców Zwierząt.

do KONRADA - już go nie ma (bonusu 20%) ani w posterunku ani w agencji, myślałem z początku że jest ukryty ale okazało się że nie.
16-08-2006 16:19 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok nie piszmy - ja tylko dodam , że niektórzy gracze śpią po kilka godzin na dobę , chodzą do pracy i uczestniczą w życiu realnym(na przykład ja) Tongue więc biorąc pod uwagę fakt , że nie ma mnie przy komputerze np 10 godzin lub więcej - policz sam ile razy można w tym czasie oberwać Wink
Pozatym kasa to nie wszystko - ludzi bardzo dużo potrzaba na rozbudowę oraz lepsze budynki wymagają wysokich statów , więc nie zdołasz wydać takiej kasy - ale to już pisałem.

__________________
gg : 10113142
16-08-2006 16:22 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
gorbaczov
Triple Ace


images/avatars/avatar-1911.jpg

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 207
Klan: najlepszy
Kraina: Necropolia IV
Skąd: TriCity

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tez jestem WZ i mam bonus wcześniej było +10 do PŻ w budynkach a teraz jest +12 i +11

__________________


HU HA HU HA! - zaśpiewaj razem z nami :>


r6: gorbi
16-08-2006 16:25 gorbaczov jest offline Szukaj postów użytkownika: gorbaczov Dodaj gorbaczov do Listy kontaktów
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kubus_Puchatek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

prosiłem o niepisywanie do czasu odpowiedzi KONRADA - też miałem bonus ale zniknął po rozbudowie zanim ktoś znów coś napisze to niech czyta uważnie posty ! PROSZĘ[/url]
16-08-2006 16:32 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bonus jest doliczany dopiero w walce bo inaczej efekt posterunku/agencji byłby mylnie interpretowany przez początkujących graczy.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




16-08-2006 16:42 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kubus_Puchatek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm faktycznie jest to całkiem logiczne rozwiązanie.
16-08-2006 18:41 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Obrażenia Broń Palna - jak to w końcu jest?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH