Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Sprzedam » Regulamin Handlu - pytania i odpowiedzi » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): « pierwszy ... « poprzednie 3 4 [5] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Regulamin Handlu - pytania i odpowiedzi 7 Ankieta - średnia ocena: 4,86
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Szary-w-Bieli
Viking


images/avatars/avatar-5296.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 675
Klan: EXQ,FC,MONASTYR
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale jak zrozumiałem to ograniczenie ma na celu spowodowanie żeby był porządek na aukcjach, który może być wynikiem licytacji o wiele przedmiotów. Gdyby wprowadzić aukcje na większą ilość przedmiotów tylko z opcją KT był by porządek. było by mniej tematów czyli większy porządek i mniej roboty dla T-modów, ponieważ tak jeden może sprawdzić jeden temat a nie 3(w przypadku gdy ma 3 działy). Mniej warnów ECT.

__________________
R3 nick: "mrrr" koteczku

KUPIĘ
10-06-2010 15:22 Szary-w-Bieli jest offline Szukaj postów użytkownika: Szary-w-Bieli Dodaj Szary-w-Bieli do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tylko nie każdy użytkownik trzyma porządek w swoim temacie.

I mimo iż są przedmioty tylko z KT bałagan nadal istnieje. Wchodzisz do tematu, który ma 3 strony w 1 poscie nie jest odznaczone, co zostało sprzedane a co nie, przekopujesz się przez wszystkie posty, do tego dochodzą edycje postów + to, że 2 (lub więcej) osoby kupiły ten sam przedmiot.

Pomijam już fakt, że Tmod w takich tematach ma ochotę okopać się i ogłosić abdykacje i upadłość.
Ale zwłaszcza nowy użytkownik ma naprawdę wielkie problemy z takimi wyprzedażami.

I taki był nasz cel. Ograniczyć długość tych wątków, przez co staną się bardziej przejrzyste.

Co do tego, że Tmod ma więcej pracy, to wierz mi, że o wiele łatwiej sprawdzić 3-4 tematy z 7 przedmiotami niż 1 kolosalny

__________________

10-06-2010 15:33 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Eshin
Member


Data rejestracji: 15-02-2010
Postów: 39
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam Smile
Takie pytanie :
na r12- serwer aukcyjny jeszcze nie wiem czy kupilem, ale najprawdopodobniej- db zwinna palka - dalem 1200 pr
w zakonczonych sprawdzilem - po 50 - 70 kupowane byly - powod - pomylilem sie - chcialem db szybka palke kupic i teraz- 1200 pr stracone to 1, a 2- nie chcialbym bana za push dostac ( dalem ponad 20 X tyle za ile to chodzi), za 1000 - 2k chodza db szybkie wiec dalem cene z mysla o tamtej ale sie zagapilem..
tera zmam to jakos zglosic do operatora?? i jesli tak to jak Wink

EDIT:
Literowki bo szybko pisalem Wink

EDIT2:
Dzieki Caen Smile

__________________
r10 Blask

r15 Firestorm

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Eshin: 16-06-2010 11:46.

16-06-2010 00:56 Eshin jest offline Szukaj postów użytkownika: Eshin Dodaj Eshin do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

PW, najlepiej na forum, do operatora serwera. Z dokładnym opisem jakie konto, jaki przedmiot, kiedy i jak to się stało że przepłaciłeś.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

16-06-2010 01:02 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Szary-w-Bieli
Viking


images/avatars/avatar-5296.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 675
Klan: EXQ,FC,MONASTYR
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?postid=5850586#post5850586


Chciałbym usłyszeć wasze zdanie na ten temat.



osobiście wg mnie zastosowałem się do punktu
cytat:
8.1 Działania zabronione:a)wprowadzanie ceny KT po rozpoczęciu licytacji, oraz sprzedaż przedmiotów przed podanym terminem zakończenia licytacji. Wycofać przedmiot z aukcji można tylko po upływie 24 godzin od momentu utworzenia tematu, jeżeli w tym czasie nie padły na niego żadne oferty.


Powołując się na ten paragraf wycofałem swoją ofertę i z grzeczności podałem cene za którą sprzedałem w grze.

__________________
R3 nick: "mrrr" koteczku

KUPIĘ
16-06-2010 17:55 Szary-w-Bieli jest offline Szukaj postów użytkownika: Szary-w-Bieli Dodaj Szary-w-Bieli do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Khem... Nieładnie manipulować.

Punkt który przywołujesz został zmieniony i brzmi tak jak brzmi teraz właśnie z powodu Twojego bana.
Ale jak sam mi udowadniałeś, prawo nie działa wstecz.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

16-06-2010 19:27 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Szary-w-Bieli
Viking


images/avatars/avatar-5296.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 675
Klan: EXQ,FC,MONASTYR
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To zostało zmienione po moim banie? a jeżeli tak to sorry, kolega mi to pokazał i sądziłem że to było już przed. Nie manipuluje,pogodziłem się z tym błędem w regulaminie, który może uchroni innych przed nadgorliwymi banamiSmile Jedyny powód dla którego tak to mnie wkurzyło to to że nie mozna w trakcie bana wzrócić sprzętu znajomemu;/ a jeżeli to jest już po dodane to nie ma co dyskusji wprowadzać bo regulamin został poprawiony na lepszeSmile

__________________
R3 nick: "mrrr" koteczku

KUPIĘ
16-06-2010 21:29 Szary-w-Bieli jest offline Szukaj postów użytkownika: Szary-w-Bieli Dodaj Szary-w-Bieli do Listy kontaktów
wolfdaro2
Junior Member


Data rejestracji: 26-02-2010
Postów: 22
Klan: BA
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam mam pytanie co w przypadku jeśli gracz zamknie temat z zaoferowanym cm przed zakończeniem aukcj ?

__________________
nick w grze wolfdaro
CENY ZAWSZE MOŻNA NEGOCJOWAĆ NA PW W GRZE
BANK PERKÓW SKOK WILKA ZAPRASZAM
21-08-2010 03:55 wolfdaro2 jest offline Szukaj postów użytkownika: wolfdaro2 Dodaj wolfdaro2 do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
wolfdaro2 napisał(a)
witam mam pytanie co w przypadku jeśli gracz zamknie temat z zaoferowanym cm przed zakończeniem aukcj ?


cytat:
8.1 Działania zabronione:
a)wprowadzanie ceny KT po rozpoczęciu licytacji, oraz sprzedaż przedmiotów przed podanym terminem zakończenia licytacji. Wycofać przedmiot z aukcji można tylko po upływie 24 godzin od momentu utworzenia tematu, jeżeli w tym czasie nie padły na niego żadne oferty.


---> "Skargi"

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

21-08-2010 04:03 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
xThorgx
Member


Data rejestracji: 12-02-2010
Postów: 37
Klan: Demotywatory
Kraina: Necropolia
Skąd: Ostrołęka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam. Mam jedno małe pytanko, a mianowicie :

Co się dzieje, jeżeli sprzedający nie napisze CM, tylko samo KT ? (NIE CM=KT tylko samo)

a więc CM wynosi 1 pr, czy CM=KT, a może właściciel tematu dostaje 24 h na dodanie CM...


z góry dziękuje

__________________
:D :rotlf: :tongue: :rolleyes: :baby: :evil: ;) :P :) :( =) X( :] 8o ;( ;>
27-08-2010 19:12 xThorgx jest offline Szukaj postów użytkownika: xThorgx Dodaj xThorgx do Listy kontaktów
Sheenakh
King


images/avatars/avatar-17350.gif

Data rejestracji: 27-03-2008
Postów: 940
Kraina: Necropolia VI; Necropolia IX
Skąd: Inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie,jeśli jest Tylko cena KT,to nie ma Cm-
przedmiot można nabyć drogą kupna tylko poprzez danie narzuconej przez sprzedawcę ceny- kt.

__________________
r10/r12-Sheenakh



ex- fiolet i zielony
27-08-2010 19:20 Sheenakh jest offline Strona domowa Sheenakh Szukaj postów użytkownika: Sheenakh Dodaj Sheenakh do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Sheenakh
Dorotka
Forum Ace


Data rejestracji: 20-05-2008
Postów: 78
Klan: -NEMO-
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

to i moje pytanie co do tej auckji i ostrzezenia Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra Jastrzębia Bransoleta-koniec promocji


czy ostrzezenie jest słuszne? przeciez upowałam temat przy okazji odpowiadajc na pytanie[z reszta nieregulaminowe].....nie zlamałam tam zadnego pkt dot. sprzedazy i upowania

i jak mozna uznac upa za spam??
regulamin nie precyzuje co dokladnie mam napisac w upie......

__________________
>>-tym razem to juz koniec...-<<


NudnaBaba

>>(-'-)<<

07-11-2010 22:07 Dorotka jest offline Szukaj postów użytkownika: Dorotka Dodaj Dorotka do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Było niesłuszne, tmod się widocznie rozpędził. Ale zostało przecież cofnięte.

W takich sytuacjach wystarczy napisać PW do tmoda i wyjaśnić sytuację. A jeśli to nie pomoże - napisać odwołanie do smoda.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

07-11-2010 23:58 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Dorotka
Forum Ace


Data rejestracji: 20-05-2008
Postów: 78
Klan: -NEMO-
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Caen napisał(a)
Było niesłuszne, tmod się widocznie rozpędził. Ale zostało przecież cofnięte.

W takich sytuacjach wystarczy napisać PW do tmoda i wyjaśnić sytuację. A jeśli to nie pomoże - napisać odwołanie do smoda.



jak zostalo cofniete to dlaczego mam 2 ostrzezenia? pw bylo ale odpowiedz byla, ze nie mam racji dlatego tu napisalam.....
wczoraj dostalam 1 ostrzezenie za tego upa
pozniej jak sie poskarzylam to 2 za nieregulaminowy upSmile
czyli mod-a zawsze na wierzchu, szkoda tylko , ze katatonia sam(a) nie napisze do mnie , ze to błąd....


Autor tematu
Ostrzeżenia: 2
Nieregulaminowy UP ()

edit:
Wiadomość od Katatonia, dnia 07-11-2010 14:47
RE: FW: Ostrzeżenie

Tak - 'wow, spostrzegawczy jestes....

to nie jest forum misz-masz, wiec prosze bez komentarzy'

komentarz spamu=spam, powinnaś to zgłosić o nie dopisywać.

-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: Dorotka
Data: 07-11-2010 14:33
Do: Katatonia
Temat: FW: Ostrzeżenie

-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: Katatonia
Data: 07-11-2010 14:10
Do: Dorotka
Temat: Ostrzeżenie

Witaj Dorotka,<br />
<br />
Otrzymałeś upomnienie od Katatonia.<br />
Powód: <b>Spam</b> ()<br />
Temat: <a href="thread.php?postid=6211352#post6211352" target="_blank">Dobra Jastrzębia Bransoleta-koniec promocji</a><br />
<br />
Obsługa Forum.


przeciez to moja aukcja....jak moge spamowac w swojej aukcji???


edit:
DziekujeSmile

__________________
>>-tym razem to juz koniec...-<<


NudnaBaba

>>(-'-)<<

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Dorotka: 08-11-2010 15:35.

08-11-2010 06:05 Dorotka jest offline Szukaj postów użytkownika: Dorotka Dodaj Dorotka do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Istnieje pewien temat Kto jest kim i co komu zgłaszać
Jest w nim opisane jak postępować w sytuacji kiedy chcesz się odwołać od przyznanego ostrzeżenia.

Dostałaś ostrzeżenie za nieregulaminowy up dlatego że pomiędzy Twoim postem z 06-11-2010 13:08 a postem z 06-11-2010 14:31 nie minęły regulaminowe 3h. Temat handlowy nie jest dobrym miejscem do prowadzenia dyskusji z Tmodem oraz innymi użytkownikami ponieważ wprowadza to zamieszanie oraz bałagan. Decyzja Katatonii o przyznaniu tego ostrzeżenia była słuszna. Jednak ze względu na okoliczności to ostrzeżenie zamienię na upomnienie słowne.

Kolejne ostrzeżenie dostałaś za temat Doskonała Demoniczna Pałka >> TANIO ale to już zupełnie inna sprawa

__________________

08-11-2010 07:18 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
miskovs
Newbie


Data rejestracji: 12-01-2013
Postów: 0

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam pytanie, bo co do tego chyba nie ma nigdzie wyjaśnienia.
db szorty łowcy , dosk bojowa marynarka, db mściwa bransa, db zwierzece ringi, db ring lucka i inne
Opis sytuacji: Złożyłem ofertę w temacie, bezmyślnie kliknąłem Odpowiedz i skapnąłem się, że zapomniałem umieścić swój nick w poście, więc zedytowałem go (godzina utworzenia posta jest bliska godzinie edycji). Przedmiot został mi sprzedany, ale dziś (po przeszło 24h) upomniał się w grze o owy ring inny użykownik F22 (patrz temat z ringiem i 2 posty niżej od mojego). Cytując treść wiadomości:
cytat:
oferta z edytowanym postem jest nie wazna

zatem pierscien leci do mnie

pozdr


Czy mam z tego powodu obowiązek oddania pierścienia tej osobie za tą samą kwotę, czy jednak po dokonaniu wymiany wszelkie zasady dt. postowania tracą moc (patrz: tego typu roszczenia) i przedmiot pozostaje u mnie?
23-01-2013 17:52 miskovs jest offline Szukaj postów użytkownika: miskovs Dodaj miskovs do Listy kontaktów
Liquid
Taki sobie nupek


Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 679
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
miskovs napisał(a)
Mam pytanie, bo co do tego chyba nie ma nigdzie wyjaśnienia.
db szorty łowcy , dosk bojowa marynarka, db mściwa bransa, db zwierzece ringi, db ring lucka i inne
Opis sytuacji: Złożyłem ofertę w temacie, bezmyślnie kliknąłem Odpowiedz i skapnąłem się, że zapomniałem umieścić swój nick w poście, więc zedytowałem go (godzina utworzenia posta jest bliska godzinie edycji). Przedmiot został mi sprzedany, ale dziś (po przeszło 24h) upomniał się w grze o owy ring inny użykownik F22 (patrz temat z ringiem i 2 posty niżej od mojego). Cytując treść wiadomości:
cytat:
oferta z edytowanym postem jest nie wazna

zatem pierscien leci do mnie

pozdr


Czy mam z tego powodu obowiązek oddania pierścienia tej osobie za tą samą kwotę, czy jednak po dokonaniu wymiany wszelkie zasady dt. postowania tracą moc (patrz: tego typu roszczenia) i przedmiot pozostaje u mnie?


Teoretycznie muisz to zwrócić do gracza od którego kupiłeś przedmiot i ten gracz musi dać go tej osobie.
23-01-2013 17:55 Liquid jest offline Szukaj postów użytkownika: Liquid Dodaj Liquid do Listy kontaktów
Szydek
Newbie


images/avatars/avatar-20420.jpg

Data rejestracji: 18-01-2011
Postów: 8
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Sto(L)ica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam

Czy można wystawić przedmiot komuś na forum bo jeszcze nie posiada takowego konta ?
Oczywiście z opisem że jest to aukcja grzecznościowa dla gracza XXX i żeby wszelkie pytania kierować do niego


Pozdrawiam

__________________
r14 - Szydek
06-05-2013 20:02 Szydek jest offline Szukaj postów użytkownika: Szydek Dodaj Szydek do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szydek napisał(a)
Witam

Czy można wystawić przedmiot komuś na forum bo jeszcze nie posiada takowego konta ?
Oczywiście z opisem że jest to aukcja grzecznościowa dla gracza XXX i żeby wszelkie pytania kierować do niego


Pozdrawiam


Tak, aczkolwiek Ty wtedy odpowiadasz za tę aukcję (np. za niewywiązanie się z oferty).

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

06-05-2013 20:06 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
neroth01
Double Ace


Data rejestracji: 05-08-2013
Postów: 134
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam, pytanie odnosnie serwerow aukcyjnych. jesli ktos wygra licytacje na forum i wystawie przedmiot na aukcje to co sie stanie jak kupi go ktos inny niz osoba, ktora wygrala aukcje? mozna jakos dopilnowac aby item trafil do tej osoby?

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
A jakiej reakcji oczekujesz?
(...)
3. Frytki proszę na gdańską + shake waniliowy (duży)

08-09-2013 15:28 neroth01 jest offline Szukaj postów użytkownika: neroth01 Dodaj neroth01 do Listy kontaktów
Liquid
Taki sobie nupek


Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 679
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
neroth01 napisał(a)
witam, pytanie odnosnie serwerow aukcyjnych. jesli ktos wygra licytacje na forum i wystawie przedmiot na aukcje to co sie stanie jak kupi go ktos inny niz osoba, ktora wygrala aukcje? mozna jakos dopilnowac aby item trafil do tej osoby?


Niestety nie. Dlatego jak wystawiasz item na forum to nie wystawiaj na aukcje - proste.
08-09-2013 15:33 Liquid jest offline Szukaj postów użytkownika: Liquid Dodaj Liquid do Listy kontaktów
Sonny Psycho
Viking


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 718
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak można zauważyć, powstał nowy dział dotyczący aukcji w grze. Czy jest jakiś wzór dotyczący tego, jak mają wyglądać posty w tym dziale?

__________________
R14 - Sonny Psycho
28-09-2013 13:53 Sonny Psycho jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonny Psycho Dodaj Sonny Psycho do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sonny Psycho napisał(a)
Jak można zauważyć, powstał nowy dział dotyczący aukcji w grze. Czy jest jakiś wzór dotyczący tego, jak mają wyglądać posty w tym dziale?

Nie ma, proponuję standardowo napisać Cm (bo tylko takie jest na aukcji) statystyki przedmiotu i swój nick w grze.
Zastanawia mnie czemu powstał taki dział...

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

29-09-2013 18:00 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sonny Psycho napisał(a)
Jak można zauważyć, powstał nowy dział dotyczący aukcji w grze. Czy jest jakiś wzór dotyczący tego, jak mają wyglądać posty w tym dziale?


Najpóźniej we wtorek pojawi się regulamin , do tego czasu tak jak pisał Pożeracz .

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

29-09-2013 20:47 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
saren102
Lord


Data rejestracji: 22-12-2006
Postów: 413
Klan: The Blood Warriors
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, mam problem z licytacją, a mianowicie chodzi o temat:
Doskonały rogaty kask pasterza, Doskonała złośliwa opaska pasterza (koniec: 15:44)

chciałbym usłyszeć wasze opinie na ten temat, czy zgodne z regulaminem handlu. Dziękuje

__________________
R10= Meren_re
30-12-2013 21:32 saren102 jest offline Szukaj postów użytkownika: saren102 Dodaj saren102 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN saren102
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak zgodneWink prosze.
Uznajmy oferty bez K jeśli jest to oczywiste (jak w tym przypadku).
Równie dobrze można powiedzieć, że 27K czego? Pr? złomu? "pałek"?

__________________
Regulamin Handlu


30-12-2013 23:20 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przypominam o tym temacie, został trochę zapomniany. Frown

Nie uwierzę, że nikomu już regulamin handlu nie sprawia problemów

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

22-09-2015 21:42 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Strony (5): « pierwszy ... « poprzednie 3 4 [5] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Sprzedam » Regulamin Handlu - pytania i odpowiedzi

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH