Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Takie pytanie.. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Takie pytanie..
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Westside15
Lord


images/avatars/avatar-15495.gif

Data rejestracji: 11-06-2007
Postów: 262
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gryfino ;)

Takie pytanie.. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Miałem konto. Kupiłem sobie na tym koncie szczęście. Jednak przejąłem lepsze konto, a to ze szczęściem wziął mój kolega. Czy jeżeli będe pożyczał na wyprawki szczęście od mojego kolegi to dostane bana ?oO

__________________
R14 Only


Black_Haze
02-08-2008 19:53 Westside15 jest offline Szukaj postów użytkownika: Westside15 Dodaj Westside15 do Listy kontaktów
NaTaNiEl!!!
Double Ace


images/avatars/avatar-10075.jpg

Data rejestracji: 27-07-2008
Postów: 136
Klan: Mroczny Legion
Kraina: Necropolia
Skąd: R1,R7,R10,R11

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie, możesz pożyczać ale chyba tylko 4h dziennie czy jakoś tak

__________________

R11: Ryszarrd
02-08-2008 20:06 NaTaNiEl!!! jest offline Strona domowa NaTaNiEl!!! Szukaj postów użytkownika: NaTaNiEl!!! Dodaj NaTaNiEl!!! do Listy kontaktów
xCannonnx
King


images/avatars/avatar-21976.gif

Data rejestracji: 24-06-2008
Postów: 910
Klan: Dimmuborgir
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pożyczka długoterminowa 7 dni bez zgłaszania jest, czyli możesz pozyczyć i oddać po tygodniu Smile
02-08-2008 20:17 xCannonnx jest offline Szukaj postów użytkownika: xCannonnx Dodaj xCannonnx do Listy kontaktów
Westside15
Lord


images/avatars/avatar-15495.gif

Data rejestracji: 11-06-2007
Postów: 262
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gryfino ;)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Westside15
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mnie tylko obawy brały że to moje stare konto Wink bynajmniej dzięki Wink klan też dużo pomógł dzięki wam :*

tzn prosze o zamknięcie Big Grin

__________________
R14 Only


Black_Haze

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Westside15: 02-08-2008 20:19.

02-08-2008 20:18 Westside15 jest offline Szukaj postów użytkownika: Westside15 Dodaj Westside15 do Listy kontaktów
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest tylko jeden mały haczyk.

Jeżeli masz stałe IP, to odnotowało w systemie, że logowałeś się na tamtym koncie.

Sprawdź czy tamta osoba jest oznaczona szarą kropką (ta kropka od dostępności do ataku, albo kiedy był online, jeżeli jest w klanie)

Jeżeli jest szara, to odnotowało "multi" i są spore ograniczenia, też z pożyczaniem eq i wogóle wykonywaniem akcji między kontami

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas
02-08-2008 20:56 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
Westside15
Lord


images/avatars/avatar-15495.gif

Data rejestracji: 11-06-2007
Postów: 262
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gryfino ;)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Westside15
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie no normalnie zielona się pali ^^

__________________
R14 Only


Black_Haze
02-08-2008 21:26 Westside15 jest offline Szukaj postów użytkownika: Westside15 Dodaj Westside15 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Takie pytanie..

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH