Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Czy tmod może teraz dostać warna? ukrywanie faktów... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Czy tmod może teraz dostać warna? ukrywanie faktów...
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Marios
Lord


images/avatars/avatar-6211.jpg

Data rejestracji: 29-08-2006
Postów: 332
Kraina: Necropolia

Czy tmod może teraz dostać warna? ukrywanie faktów... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widziałem wczoraj że w tym temacie Przedmioty Legendarne
trafik wkleił link z wyprawy który został usunięty przez niego w grze, a teraz po interwencji femme nawet nie ma jego posta tym temacie, bo został widocznie usunięty, ukryty... można to zauważyć nawet ile jest odpowiedzi w tamtym topicu, jak widać są tylko 4, a po policzeniu jest 5...

Pewni kilka osób również to zauważyło, więc proszę o odpowiedź czy teraz to jest normalne, że załoga z teamu będzie zawsze kryta przez swoich?

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Marios: 04-08-2008 10:59.

04-08-2008 10:30 Marios jest offline Szukaj postów użytkownika: Marios Dodaj Marios do Listy kontaktów
neMo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Technicznie rzecz biorac - jaka jest roznica pomiedzy tym ze ten link, a potem post zostal usuniety, a gdyby nie zostal - nie bardzo rozumiem idee tego topiku.
04-08-2008 10:49
Marios
Lord


images/avatars/avatar-6211.jpg

Data rejestracji: 29-08-2006
Postów: 332
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Marios
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
neMo napisał(a)
Technicznie rzecz biorac - jaka jest roznica pomiedzy tym ze ten link, a potem post zostal usuniety, a gdyby nie zostal - nie bardzo rozumiem idee tego topiku.



jakby nie został usunięty to miałby warna, a nie ma bo jego post z brakiem linkiem został usunięty, ukryty... zobacz na to że inni po interwencji femme dostali warna, a jemu się upiekło, bo został przez swoich schowany

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Marios: 04-08-2008 10:52.

04-08-2008 10:51 Marios jest offline Szukaj postów użytkownika: Marios Dodaj Marios do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm a mozesz powiedziec ktore z nich - trafik czy femme - jest smodem ?
To chyba jakis ukryty awans byl rotfl
04-08-2008 10:57 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
Marios
Lord


images/avatars/avatar-6211.jpg

Data rejestracji: 29-08-2006
Postów: 332
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Marios
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

źle napisałem w temacie literki, oczywiście trafik jest tmodem, a femme modem, skoro może zamykać tematy, edytować...

Xalen jak znasz odpowiedź czy teraz Wy nie możecie dostawać warna, to napisz jak możesz... to nie fair dla innych zwykłych użytkowników forum, bo kto ich zasłoni po popełnieniu błędu?

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Marios: 04-08-2008 11:06.

04-08-2008 11:01 Marios jest offline Szukaj postów użytkownika: Marios Dodaj Marios do Listy kontaktów
Semper_Fidelis
Lord


images/avatars/avatar-10296.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 346
Klan: Nie oglądam TV o_O
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: klikash?O_o

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja powiem jedno - to na pewno kolesiostwo, konszachty władzy i ogólnie grupa trzymająca władzę, wysypująca zboże z wagonów i chodząca na prostytutki <wstydniś> Sory Xalen, nie chciałem wszystkim mówić ale musiałem się przyznać za nas ;/

__________________
Nick w grze: taki sam
04-08-2008 11:02 Semper_Fidelis jest offline Szukaj postów użytkownika: Semper_Fidelis Dodaj Semper_Fidelis do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Marios napisał(a)
źle napisałem w temacie literki, oczywiście trafik jest tmodem, a femme modem, skoro może zamykać tematy, edytować...

Xalen jak znasz odpowiedź czy teraz Wy nie możecie dostawać warna, to napisz jak możesz... to nie fair dla innych zwykłych użytkowników forum, bo kto ich zasłoni?


Nie znam odpowiedzi - najlepiej niech sie wypowiedza zainteresowani, prawda Semper :<
04-08-2008 11:05 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
Kargho
Zło w proszku


images/avatars/avatar-25467.jpg

Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 908
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Marios, oczywiscie masz srena na poparcie swoich słów?

czy musimy Ci uwierzyć na słowo?


jest 5 postów, bo jest post femme... Roll Eyes

__________________

04-08-2008 11:06 Kargho jest offline Strona domowa Kargho Szukaj postów użytkownika: Kargho Dodaj Kargho do Listy kontaktów
Marios
Lord


images/avatars/avatar-6211.jpg

Data rejestracji: 29-08-2006
Postów: 332
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Marios
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kargho napisał(a)
Marios, oczywiscie masz srena na poparcie swoich słów?

czy musimy Ci uwierzyć na słowo?


jest 5 postów, bo jest post femme... Roll Eyes



nie mam screena, bo kto by pomyślał, że takie coś tutaj się wyczynia...

dlaczego w sali trofeum są 4 odpowiedzi, a w topicu 5?

Wiadomo że będziecie kryć swoich... może wypowiedzą się dzisiaj osoby, które to widziały

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Marios: 04-08-2008 11:13.

04-08-2008 11:08 Marios jest offline Szukaj postów użytkownika: Marios Dodaj Marios do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem jak trudno niektórym ludziom pewne rzeczy zrozumieć :/ Aczkolwiek bywa zrozumiałe, że "ludzie u władzy" (jak to się głupio nazywa) powinni być czyści i nieskazitelni, ale kompletnym absurdem jest to, jak bardzo zwykli ludzie chcieliby się czepiać przypadkowych błędów. Trafik, któremu tak w pracy jak ogólnie na forum, nie można niczego absolutnie zarzucić, popełnia błąd, który nie kwalifikuje się na ostatnią szansę ani tym bardziej wylot z Teamu i teraz będą jak grzyby po deszczu powstawały bezsensowne topiki o tym czy warna powinien dostać czy nie. To wewnętrzna sprawa Teamu i innym nic do tego.
A ja osobiście uważam, że femme też nie popełniła błędu, bo trafikowi warna dać nie mogła a z kolei nieudany post nie mógł sobie tak po prostu wisieć stąd znalazła optymalne wyjście. Nie wzięła tylko pod uwagę (jak wspomniałem) - niektórych ludzi, którym ciężko pewne sprawy zrozumieć i tego typu wątków.

__________________
OUT OF ORDER

04-08-2008 11:09 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
Semper_Fidelis
Lord


images/avatars/avatar-10296.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 346
Klan: Nie oglądam TV o_O
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: klikash?O_o

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Marios, a co się wyczynia? Nie masz dowodów, więc nie siej populizmu na potęgę. Jak na razie to nie jest oskarżenie tylko oszczerstwo, tak? Tak.

__________________
Nick w grze: taki sam
04-08-2008 11:10 Semper_Fidelis jest offline Szukaj postów użytkownika: Semper_Fidelis Dodaj Semper_Fidelis do Listy kontaktów
-=Sharp=-
Lord


images/avatars/avatar-11057.jpg

Data rejestracji: 12-03-2008
Postów: 407
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Marios napisał(a)
cytat:
Kargho napisał(a)
Marios, oczywiscie masz srena na poparcie swoich słów?

czy musimy Ci uwierzyć na słowo?


jest 5 postów, bo jest post femme... Roll Eyes



nie mam screena, bo kto by pomyślał, że takie coś tutaj się wyczynia...

Kharhgo zobacz w Sali trofeum ile jest odpowiedzi


Odpowiedzi jest 4 i tyle samo odpowiedzi jest w temacie łącznie z postem femme Roll Eyes

No czy mam okulary założyć?

Edit:
cytat:
Marios napisał(a)
można to zauważyć nawet ile jest odpowiedzi w tamtym topicu, jak widać są tylko 4, a po policzeniu jest 5...

ODPOWIEDZI jest 4 a postów 5.A Mariosowi chyba chodziło, że odpowiedzi są źle policzone?

__________________

By Olsz4k

04-08-2008 11:13 -=Sharp=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=Sharp=- Dodaj -=Sharp=- do Listy kontaktów
Marios
Lord


images/avatars/avatar-6211.jpg

Data rejestracji: 29-08-2006
Postów: 332
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Marios
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
vladvoncarstein napisał(a)
Nie wiem jak trudno niektórym ludziom pewne rzeczy zrozumieć :/ Aczkolwiek bywa zrozumiałe, że "ludzie u władzy" (jak to się głupio nazywa) powinni być czyści i nieskazitelni, ale kompletnym absurdem jest to, jak bardzo zwykli ludzie chcieliby się czepiać przypadkowych błędów. Trafik, któremu tak w pracy jak ogólnie na forum, nie można niczego absolutnie zarzucić, popełnia błąd, który nie kwalifikuje się na ostatnią szansę ani tym bardziej wylot z Teamu i teraz będą jak grzyby po deszczu powstawały bezsensowne topiki o tym czy warna powinien dostać czy nie. To wewnętrzna sprawa Teamu i innym nic do tego.
A ja osobiście uważam, że femme też nie popełniła błędu, bo trafikowi warna dać nie mogła a z kolei nieudany post nie mógł sobie tak po prostu wisieć stąd znalazła optymalne wyjście. Nie wzięła tylko pod uwagę (jak wspomniałem) - niektórych ludzi, którym ciężko pewne sprawy zrozumieć i tego typu wątków.


Z tego co widać to nie jest oszczerstwoSmile Nie mam powodu żeby kłamać, a wiem że tak było, ponieważ sam zgłosiłem brak linku do femme...

vladvoncarstein to dlaczego innych tak samo nie usunęła z tego tematu?
04-08-2008 11:16 Marios jest offline Szukaj postów użytkownika: Marios Dodaj Marios do Listy kontaktów
Kargho
Zło w proszku


images/avatars/avatar-25467.jpg

Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 908
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-=Sharp=- napisał(a)
cytat:
Marios napisał(a)
cytat:
Kargho napisał(a)
Marios, oczywiscie masz srena na poparcie swoich słów?

czy musimy Ci uwierzyć na słowo?


jest 5 postów, bo jest post femme... Roll Eyes



nie mam screena, bo kto by pomyślał, że takie coś tutaj się wyczynia...

Karhgo zobacz w Sali trofeum ile jest odpowiedzi


Odpowiedzi jest 4 i tyle samo jest w temacie łącznie z postem femme Roll Eyes

No czy mam okulary założyć?


może ja liczyc nie umiem, ale jest post:
Mzapall, dawidmen, Tukaram, Arragorn i femme = 5?

xD

odpowiedzi jest "4".. postów 5... wiec chyba chodiz o mzapall co został zablokowany...

__________________

04-08-2008 11:17 Kargho jest offline Strona domowa Kargho Szukaj postów użytkownika: Kargho Dodaj Kargho do Listy kontaktów
Semper_Fidelis
Lord


images/avatars/avatar-10296.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 346
Klan: Nie oglądam TV o_O
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: klikash?O_o

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

vlad sam nie ma o tym pojęcia jak było na 90% (chyba że jest inaczej vlad?). Po prostu obrał dość specyficzną linię obrony o_O

__________________
Nick w grze: taki sam
04-08-2008 11:17 Semper_Fidelis jest offline Szukaj postów użytkownika: Semper_Fidelis Dodaj Semper_Fidelis do Listy kontaktów
Marios
Lord


images/avatars/avatar-6211.jpg

Data rejestracji: 29-08-2006
Postów: 332
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Marios
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Twórca tematu się nie liczy, ja o tym zapomniałem, widocznie niektórzy tak samoSmile

przed interwencji femme również były 4 Odpowiedzi, to trafika post został usunięty z tamtego tematu

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Marios: 04-08-2008 11:26.

04-08-2008 11:26 Marios jest offline Szukaj postów użytkownika: Marios Dodaj Marios do Listy kontaktów
Kargho
Zło w proszku


images/avatars/avatar-25467.jpg

Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 908
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Marios napisał(a)

przed interwencji femme również były 4 Odpowiedzi, to trafika post został usunięty z tamtego tematu


nie masz dowodów, wiec sprawa raczej jasna... ;p

__________________

04-08-2008 11:31 Kargho jest offline Strona domowa Kargho Szukaj postów użytkownika: Kargho Dodaj Kargho do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Semper_Fidelis napisał(a)
vlad sam nie ma o tym pojęcia jak było na 90% (chyba że jest inaczej vlad?). Po prostu obrał dość specyficzną linię obrony o_O

Nie tyle specyficzną linię obrony, co po prostu "okazuję zaufanie do użytkowników" które też powinniśmy mieć do nich jako Team, bo inaczej nie mielibyśmy podstaw weryfikować innych rzeczy.
Odpowiadając na pytanie Mariosa, dlaczego z innymi tego nie uczyniła, twierdzę, że wynikało to z faktu, że nawet jeśli tam był błąd trafika, to jako doświadczony i zasłużony TMod z powodu jednego i (powiedzmy to głośno) drobnego w gruncie rzeczy błędu nie zasługiwał na jakąkolwiek karę przewidzianą dla członka Teamu. I stąd moim zdaniem taka reakcja.

Tak więc skoro trafika musiałaby spotkać dużo większa kara (o ile faktycznie było tak jak mówisz, a jak sam twierdzisz dowodów na to nie masz) to reszta wypowiadających się tam, mogła otrzymać po ostrzeżeniu, trafik na karę za tą pomyłkę nie zasługiwał.

__________________
OUT OF ORDER

04-08-2008 11:32 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
Marios
Lord


images/avatars/avatar-6211.jpg

Data rejestracji: 29-08-2006
Postów: 332
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Marios
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kargho napisał(a)
cytat:
Marios napisał(a)

przed interwencji femme również były 4 Odpowiedzi, to trafika post został usunięty z tamtego tematu


nie masz dowodów, wiec sprawa raczej jasna... ;p



Teraz najlepszym dowodem jest femme i trafik jeśli się przyznają...

Poczekajmy do końca dnia, na pewno ktoś to jeszcze zauważył z zwykłych userów...

vlad to w takim razie inny mniej doświadczeni mogą popełniać błedy i dostawać za to warny, a osoby z teamu już nie mogą?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Marios: 04-08-2008 11:37.

04-08-2008 11:35 Marios jest offline Szukaj postów użytkownika: Marios Dodaj Marios do Listy kontaktów
Ezachiel
King


Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 782

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Marios, Ty za wszelką cene chcesz dokopać Teamowi... co raz sie czepiasz jakiś głupot

Nie chcieli Cie wziąsc do Teamu?



Daj sobie z tym spokoj
Wiadomo że Team sie trzym razem i bedą sie nawzajem chronić przed jakimś wścibskim poszukiwaczem sensacji rotfl
04-08-2008 11:35 Ezachiel jest offline Szukaj postów użytkownika: Ezachiel Dodaj Ezachiel do Listy kontaktów
radikal
Lord


images/avatars/avatar-6519.jpg

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 438
Klan: Fallen Angels
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ezachiel napisał(a)
Marios, Ty za wszelką cene chcesz dokopać Teamowi... co raz sie czepiasz jakiś głupot


Nie tylko on Tongue
czarna ; Gacor

cytat:
Ezachiel napisał(a)Nie chcieli Cie wziąsc do Teamu?


Mnie chcieli Tongue i nawet wzieli Wink

cytat:
Ezachiel napisał(a)Daj sobie z tym spokoj
Wiadomo że Team sie trzym razem i bedą sie nawzajem chronić przed jakimś wścibskim poszukiwaczem sensacji rotfl

;DDD

__________________

R1:3609 R14:58461
Kupie na R1
04-08-2008 11:38 radikal jest offline Szukaj postów użytkownika: radikal Dodaj radikal do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Marios napisał(a)
cytat:
Kargho napisał(a)
cytat:
Marios napisał(a)

przed interwencji femme również były 4 Odpowiedzi, to trafika post został usunięty z tamtego tematu


nie masz dowodów, wiec sprawa raczej jasna... ;p



Teraz najlepszym dowodem jest femme i trafik jeśli się przyznają...

Poczekajmy do końca dnia, na pewno ktoś to jeszcze zauważył z zwykłych userów...

vlad to w takim razie inny mniej doświadczeni mogą popełniać błedy i dostawać za to warny, a osoby z teamu już nie mogą?

Osoby z Teamu nie mogą tak samo popełniać błędów. Ale jeśli Ci to pomoże i będziesz z siebie dumny, bo wykryłeś kolejny spisek (jak to Ci Ezachiel ładnie napisał), to niech będzie - tak, Team chroni siebie nawzajem, bo kary za błędy (już Ci to pisałem) są w Teamie daleko większe niż dla użytkowników.

__________________
OUT OF ORDER

04-08-2008 11:39 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
Marios
Lord


images/avatars/avatar-6211.jpg

Data rejestracji: 29-08-2006
Postów: 332
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Marios
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ezachiel napisał(a)
Marios, Ty za wszelką cene chcesz dokopać Teamowi... co raz sie czepiasz jakiś głupot

Nie chcieli Cie wziąsc do Teamu?



Daj sobie z tym spokoj
Wiadomo że Team sie trzym razem i bedą sie nawzajem chronić przed jakimś wścibskim poszukiwaczem sensacji rotfl



Nie chce nikomu dokopać z teamu, bo nawet ich nie znam i nic do nich nie mam...

Tylko jak napisałem to nie jest fair co do innych graczy
04-08-2008 11:39 Marios jest offline Szukaj postów użytkownika: Marios Dodaj Marios do Listy kontaktów
radikal
Lord


images/avatars/avatar-6519.jpg

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 438
Klan: Fallen Angels
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
vladvoncarstein napisał(a)
bo kary za błędy (już Ci to pisałem) są w Teamie daleko większe niż dla użytkowników.


jak sa.
na ogol z tego co widze i widzialem to ich nie ma Tongue

__________________

R1:3609 R14:58461
Kupie na R1
04-08-2008 11:40 radikal jest offline Szukaj postów użytkownika: radikal Dodaj radikal do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
radikal napisał(a)
cytat:
vladvoncarstein napisał(a)
bo kary za błędy (już Ci to pisałem) są w Teamie daleko większe niż dla użytkowników.


jak sa.
na ogol z tego co widze i widzialem to ich nie ma Tongue

Ostatni post z gatunku offtopu. Są, wierz mi, bo ich doświadczyłem na własnej skórze. Tyle, że udało mi się, dzięki wszystkim bogom, z Teamu nie wylecieć.

__________________
OUT OF ORDER

04-08-2008 11:42 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
Marios
Lord


images/avatars/avatar-6211.jpg

Data rejestracji: 29-08-2006
Postów: 332
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Marios
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

vlad z tego wynika że regulamin dla teamu jest inny, niż dla userów Smile to wszytko wyjaśnia, myślałem że dla wszystkich jest taki sam, to jednak są równi i równiejsi na tym forum Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Marios: 04-08-2008 11:44.

04-08-2008 11:43 Marios jest offline Szukaj postów użytkownika: Marios Dodaj Marios do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Marios napisał(a)
vlad z tego wynika że regulamin dla teamu jest inny, niż dla userów Smile to wszytko wyjaśnia, myślałem że dla wszystkich jest taki sam, to jednak są równi i równiejsi na tym forum Smile

Tylko tabela kar jest inna Big Grin Reszta taka sama dla wszystkich Big Grin Tylko, że jak to Semper Ci ładnie napisał na początku - mamy do czynienia z wielkim spiskiem, jawnym oszustwem i mega wałkami Big Grin

Edit, bo zaczynasz spamować, a ja nie chcę być za chwilę posądzony o to, że TMod czy Mod może bezkarnie spamować:
Muszę powtarzać o konszachtach, kolesiostwie, chronieniu się nawzajem i innych "grzechach władzy"?? Skończ ten temat i bądź z siebie dumny, że udało Ci się z wielkim trudem wykryć przewałę na wiele milionów, uderzający w szczyty władzy i zataczający szeroki krąg wśród wszystkich ludzi. Jeszcze trochę poćwiczysz i może będziesz tak dobry jak Mel Gibson Big Grin

__________________
OUT OF ORDER

04-08-2008 11:46 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
Marios
Lord


images/avatars/avatar-6211.jpg

Data rejestracji: 29-08-2006
Postów: 332
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Marios
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
vladvoncarstein napisał(a)
cytat:
Marios napisał(a)
vlad z tego wynika że regulamin dla teamu jest inny, niż dla userów Smile to wszytko wyjaśnia, myślałem że dla wszystkich jest taki sam, to jednak są równi i równiejsi na tym forum Smile

Tylko tabela kar jest inna Big Grin Reszta taka sama dla wszystkich Big Grin Tylko, że jak to Semper Ci ładnie napisał na początku - mamy do czynienia z wielkim spiskiem, jawnym oszustwem i mega wałkami Big Grin


w skład tej tabeli kar dla tmodów, wchodzi usuwanie ich postów z błędami za które inni dostają warna? Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Marios: 04-08-2008 11:50.

04-08-2008 11:47 Marios jest offline Szukaj postów użytkownika: Marios Dodaj Marios do Listy kontaktów
Ezachiel
King


Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 782

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Team- to mowi sam za siebie!

Team to nie zwykli unserzy, widac to chociaż po kolorkach xD
04-08-2008 11:48 Ezachiel jest offline Szukaj postów użytkownika: Ezachiel Dodaj Ezachiel do Listy kontaktów
Marios
Lord


images/avatars/avatar-6211.jpg

Data rejestracji: 29-08-2006
Postów: 332
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Marios
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam jeszcze takie pytanko, czy jeśli popełnię błąd w temacie za który mogę dostać warna, to mogę poprosić moda, żeby mi tego posta usunął?
04-08-2008 11:51 Marios jest offline Szukaj postów użytkownika: Marios Dodaj Marios do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Czy tmod może teraz dostać warna? ukrywanie faktów...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH