Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » SERWER HAEDCORE news! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony SERWER HAEDCORE news! 8 Ankieta - średnia ocena: 8,888 Ankieta - średnia ocena: 8,888 Ankieta - średnia ocena: 8,888 Ankieta - średnia ocena: 8,88
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
commander303
Member


Data rejestracji: 19-12-2007
Postów: 29
Kraina: Moria II

SERWER HAEDCORE news! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dostałem maila od teamu BW z informacją o uruchomieniu w sierpniu serwera Hardcore Blood Wars. Wraz z tą informacją podane zostały szczegóły:
- Będzie można mieć więcej niż jedno konto z jednego IP.
- Odblokowany zakaz pushowania.
- Konta tylko premium.
- Reszta zasad pozostaje bez zmian

Mimo moich wcześniejszych obaw wygląda to rozsądnie. Nie będzie możliwości typowego oszukiwania, (np. kradzieży kont czy używanie podprogramów itp) a jedynie nowe zasady. Będzie można wypróbować wszystkie swoje koncepcje ( ja np. mam dwie ). W związku z tym mam dwa pytania. Kiedy wejdzie i na jakim silniku?

__________________
Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Wynika to z pewnego prawa równowagi. Zaciągamy wysoko oprocentowany kredyt,który przyjdzie nam spłacać cierpieniem. Nie dziw się więc gdy masz pecha lub nie układa ci się w życiu. Bo spłacasz tylko swój dług.
10-08-2008 13:43 commander303 jest offline Szukaj postów użytkownika: commander303 Dodaj commander303 do Listy kontaktów
1t4chi95
Lord


images/avatars/avatar-11866.jpg

Data rejestracji: 06-02-2008
Postów: 483
Kraina: Moria; Necropolia II
Skąd: wiesz że to klej :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oby na typie morii bo to by nie było fajne :/ moria jest typem hardcore to wtedy by było jeszcze lepszym hardcore xD

na necro bym nawet nie zagrał bo było by nudno :/.... ale i ja też jestem ciekaw,, ale mail mi nie przyszedł :/

__________________

HEJ HEJ kup se klej ... i wdychał i wdychał i wdychał ... niech będzie błogosławiony KLEJ Hej Hej

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez 1t4chi95: 10-08-2008 13:45.

10-08-2008 13:44 1t4chi95 jest offline Szukaj postów użytkownika: 1t4chi95 Dodaj 1t4chi95 do Listy kontaktów
Dovscire
Lord


images/avatars/avatar-14771.jpg

Data rejestracji: 11-06-2008
Postów: 287
Kraina: Moria III
Skąd: Lódź i okolice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

będzie na silniku necro z normalnym handlem tylko nie wiem czy na r1 czy r3/4/6

__________________

10-08-2008 14:17 Dovscire jest offline Szukaj postów użytkownika: Dovscire Dodaj Dovscire do Listy kontaktów
Dario123
Forum Ace


images/avatars/avatar-11230.jpg

Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 86
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: wzięły się nooby?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Stawiam na silnik r3 bo zdaję mi sie, że gdzieś Sushi pisał, że kopii r1 nie będzie.
A sam serwer zapowiada się na odjechany totalnie klany w których tak naprwdę będą 2-3 osoby i ich konta

__________________
nick r14 Dario123
10-08-2008 14:23 Dario123 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dario123 Dodaj Dario123 do Listy kontaktów
Elitper
Junior Member


Data rejestracji: 09-09-2007
Postów: 13

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jakby bylo jeszcze dozwolone selowanie itemow za real kase moze tam bym pogral mialbym pewnosc ze moze sie uda cos selnac by oplacic ten miesiac gry a tak bedzie wielka podnieta a po miesiacu zaostanie ze 100 osobBig Grin nie bedzie z kim walczyc bo ludziom albo kasy zabraknie albo ciagle beda pokonywani przez te same osoby i sobie daruja
10-08-2008 14:35 Elitper jest offline Szukaj postów użytkownika: Elitper Dodaj Elitper do Listy kontaktów
commander303
Member


Data rejestracji: 19-12-2007
Postów: 29
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez commander303
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Frown Jeśli to będzie Necro to ja też nie gram.

__________________
Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Wynika to z pewnego prawa równowagi. Zaciągamy wysoko oprocentowany kredyt,który przyjdzie nam spłacać cierpieniem. Nie dziw się więc gdy masz pecha lub nie układa ci się w życiu. Bo spłacasz tylko swój dług.
10-08-2008 14:43 commander303 jest offline Szukaj postów użytkownika: commander303 Dodaj commander303 do Listy kontaktów
Sasuke_Uchiha
Full Member


images/avatars/avatar-11128.jpg

Data rejestracji: 07-05-2008
Postów: 66
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Radoom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tam z checia sobie pogralbym ;]
Wreszcie jakis sposob zeby wypeobowac rozne pomysly zagrywki itd. Big Grin

__________________



cytat:
O byciu shinobi nie świadczy to jak żyjesz ale to jak umierasz. Nie chodzi o to co się robiło, ale o to czego dokonało się przed śmiercią.. - by Jiraya

10-08-2008 16:32 Sasuke_Uchiha jest offline Szukaj postów użytkownika: Sasuke_Uchiha Dodaj Sasuke_Uchiha do Listy kontaktów
Khorne
Lord


Data rejestracji: 24-06-2007
Postów: 431
Kraina: Moria III
Skąd: Outernet

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

konta tylko premium, raczej sobie nie wyobrazacie jak po kieszeni bedzie bilo posiadanie kilku postaci naraz Smile

(za tak niepoprawnego politycznie posta pewnie beda naraz 4 warny Big Grin )

__________________
Rewolwerowiec 1.0
10-08-2008 16:55 Khorne jest offline Szukaj postów użytkownika: Khorne Dodaj Khorne do Listy kontaktów
Pizmak
Lord


images/avatars/avatar-6546.jpg

Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 341
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Elitper napisał(a)
jakby bylo jeszcze dozwolone selowanie itemow za real kase moze tam bym pogral mialbym pewnosc ze moze sie uda cos selnac by oplacic ten miesiac gry a tak bedzie wielka podnieta a po miesiacu zaostanie ze 100 osobBig Grin nie bedzie z kim walczyc bo ludziom albo kasy zabraknie albo ciagle beda pokonywani przez te same osoby i sobie daruja


Sellowanie za real kase bedzie technicznie dozwolone, bo kto sprawdzi czy sprzedales cos za real kase czy za pyrki, przeciez push nie jest zabroniony. Trzeba tylko dobrze pokombinowac i mozesz dowolnie handlowac czym chcesz Smile

__________________
r3: Pizmak
10-08-2008 17:11 Pizmak jest offline Strona domowa Pizmak Szukaj postów użytkownika: Pizmak Dodaj Pizmak do Listy kontaktów
commander303
Member


Data rejestracji: 19-12-2007
Postów: 29
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez commander303
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgadza się. Niektórzy będą grać dla kasy właśnie. Powiem wam, że dzięki temu właśnie liczba grających może być bardzo duża. I to ten serwer może stać się najbardziej popularny. Jednakże Nekro będzie działać przeciwko tej popularności, ponieważ jest dużo uboższy merytorycznie od Morii.

__________________
Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Wynika to z pewnego prawa równowagi. Zaciągamy wysoko oprocentowany kredyt,który przyjdzie nam spłacać cierpieniem. Nie dziw się więc gdy masz pecha lub nie układa ci się w życiu. Bo spłacasz tylko swój dług.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez commander303: 10-08-2008 17:30.

10-08-2008 17:19 commander303 jest offline Szukaj postów użytkownika: commander303 Dodaj commander303 do Listy kontaktów
1t4chi95
Lord


images/avatars/avatar-11866.jpg

Data rejestracji: 06-02-2008
Postów: 483
Kraina: Moria; Necropolia II
Skąd: wiesz że to klej :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeżęli ma to być silnik jakiego kol wiek nerco to ja odpadam... nei mam zamiaru nudzić się jak kiedyś Smile

__________________

HEJ HEJ kup se klej ... i wdychał i wdychał i wdychał ... niech będzie błogosławiony KLEJ Hej Hej
10-08-2008 17:49 1t4chi95 jest offline Szukaj postów użytkownika: 1t4chi95 Dodaj 1t4chi95 do Listy kontaktów
Jarvis
Viking


images/avatars/avatar-13188.jpg

Data rejestracji: 21-05-2007
Postów: 558
Klan: Legends Of Moria and Legends Never Die
Kraina: Moria IV
Skąd: Wtf???

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak mi wiadomo i jak dobrze pamiętam to ten silnik będzie na necro r3...
Bo jak czytałem (chyba na interi),ze jeżeli ktoś pożyczy komuś jakiś item a ta osoba nie odda to admini za to nie odpowiadają...Czyli handel,a handel = necro
10-08-2008 17:57 Jarvis jest offline Szukaj postów użytkownika: Jarvis Dodaj Jarvis do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ameryki nie odkryłeś dzięki temu mailowi ;]

Wypowiedź z Serwer Hardcore - bez zasad.

cytat:
Thorga napisał(a)
Przy okazji kolejnych banów co chwilę wypływa propozycja stworzenia serwera bez zasad i bez operatora, dla miłośników przekrętów, gdzie wszystko byłoby dozwolone.

Na serwerze tym:

- dozwolone byłoby zasiadanie, multikonta;
- dozwolony byłby pushing, resety;
- dozwolone byłyby haracze, wyłudzenia i wymuszenia;
- oraz wszystkie nieuczciwe chwyty jakie potrafią wymyśleć gracze ;-)

Warunkiem grania na tym serwerze byłoby posiadanie premium.
Niedozwolone byłyby jedynie groźby dotyczące życia rzeczywistego oraz wulgarne wiadomości.

EDIT: Byłby to serwer oparty na silniku Necropolii, z normalnym handlem.

Pomysł ten jest rozważany i w przypadku odpowiedniej liczby chętnych graczy byłby realny do wprowadzenia. Pytanie brzmi - czy chcielibyście grać na takim serwerze?

cytat:
SushiMaker napisał(a)
To co będzie dozwolone to niekontrolowany handel oraz multikonta.

NIEDOZWOLONE będą np.:
włamy, boty, wulgaryzmy


Zaraz pewnie ktoś przyjdzie i powie że sie spam robi(bo sie robi :rotlfSmile i zamknie. Gram w sumie tylko na moriach(bo są lepsze chytry ) to tam nie zagram

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

11-08-2008 00:45 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
PocKy
Forum Ace


Data rejestracji: 23-07-2008
Postów: 89
Klan: Obecnie Żaden
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

B . Fajnie że w końcu będzie coś nowego Tongue
HardCore Tongue
Zaczynamy grać koledzy Big Grin

__________________
Oddam konto dobre eQ 48 lvl na r1 Smile
12-08-2008 13:33 PocKy jest offline Szukaj postów użytkownika: PocKy Dodaj PocKy do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sewer harcore na pewno będzie na silniku Necropolii, czyli z handlem. Robienie go na Morii i aukcjach mijałoby się z celem.

Temat przenoszę do Misz-maszu, bo nijak nie ma nic wspólnego z Systemem.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

12-08-2008 13:37 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
qazqazqaz
Forum Ace


images/avatars/avatar-9742.jpg

Data rejestracji: 01-07-2008
Postów: 91
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ludzie,nie wypowiadajcie sie ''Nie bedzie na mori nie gram'' bo tak szczerze kazdy to ma w du*ie czy tam grasz czy nie. Smile

watpie by ktos gral tam dla kasy Smile
kupisz konto premium na 35 dni(12zl)
zanim cos wydropisz ciekawego wartego przynajmniej to 10 zl to stracisz na premium multum kasy.
Chcac miec 2 konto koszta rosna dwukrotnie czyli jeszczze mniej sie oplaca,choc masz wieksze szanse na dropa.
Czy bede gral,Hmm... Pewnie sprubuje,zobaczymy jak to bedzie dzialac.

__________________
Jesli czegon nie wiesz,chcesz sie doradzic,pisz(w grze lub na pw,zawsze staram sie pomoc.) Nie znam sie na mori.
R3=Insane_Radamez
R4=BioWare

12-08-2008 13:52 qazqazqaz jest offline Szukaj postów użytkownika: qazqazqaz Dodaj qazqazqaz do Listy kontaktów
/.).Kern.(.\
Double Ace


images/avatars/avatar-10942.jpg

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 132
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tylko to premium mnie dobija :[ Ale ogólnie powiem tak, jak jesteście kumplami i chcecie sobie pomagać to idealny serwer dla was. Myśle że to będzie lepsze niż to co teraz jest nie licząc tego premium, spójrzcie na to z innej strony... Wiadomo że pożyczanie sprzętu będzie się odbywało w następujący sposób za grubą forsę Smile Ktoś ma sprzęt który ty chcesz pożyczyć, technika bezpieczeństwa = on przechodzi do twojego klanu i daje ci przez ZK a ty mu płacisz Wink Gorzej jak się trafi na oszusta Big Grin Dla mnie bomba pomysł, pomyślcie racjonalnie. Tak jak kiedyś byłem przeciw to spojrzałem z innej strony. Teraz klan można wzmocnić, dajesz itemki swoim kumplom z rl które wydropiłeś a tobie się nie przydadzą. Fajna sprawa Tongue

__________________

By Athalyse

Mistrz Kupiecki R1, chcesz coś wycenić PISZ!


Wielki fan gier i Fallout, Fallout 2, Fallout Tactics
12-08-2008 13:58 /.).Kern.(.\ jest offline Szukaj postów użytkownika: /.).Kern.(.\ Dodaj /.).Kern.(.\ do Listy kontaktów
Elitper
Junior Member


Data rejestracji: 09-09-2007
Postów: 13

dd Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mori nie ma mozliwosci selowania itemow XD pushowania dobrego ^^ wszystko zalezy od farta Big Grin 1 dnia mozesz dropnac cos wartego 10 zlotyTongue zobaczymy co bedzie interesuja mnie dokladne zasady serveraTongue
12-08-2008 14:03 Elitper jest offline Szukaj postów użytkownika: Elitper Dodaj Elitper do Listy kontaktów
kinga89
Triple Ace


images/avatars/avatar-13407.gif

Data rejestracji: 24-04-2008
Postów: 171
Klan: DanseMacabre
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Tylko to premium mnie dobija :[

Mnie też. To będzie tak, że ten kto ma więcej kasy ten będzie najlepszy. Niestety. Ktoś sobie opłaci 4 czy 5 kont i będzie wymiatać. A jak inni na 2 sobie pozwolą to i tak będą w tyle. Myślę, że dużo osób zrezygnuje po kilku miesięcach jak nie wcześniej. Może się myle, ale takie jest moje zdanie

__________________

By Talerz

Don't worry be stupid
gg 6187933

12-08-2008 14:39 kinga89 jest offline Szukaj postów użytkownika: kinga89 Dodaj kinga89 do Listy kontaktów
Eyeshield
Forum Ace


Data rejestracji: 07-05-2008
Postów: 90
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak by była możliwość od 1lvl robienia karawan to nie trzeba by bylo nawet placić premium za kolejne konta tylko zamiast 5 zrobić 10 i wychodzi na to samo Big Grin
Najwiekszy problem dla mnie przy braku premium to czekanie az sie skończy atak czy wyprawka przy karawanach nawet jeśli jedna wyprawa trwa 5 min to robi sie na każdym koncie maksymalną liczbe i zostawia na godzine czy 2 po czym najwartościowsze przedmioty i pr idą na konto które przeznaczone jest do normalnej gry z wykupionym premium.

hmm w sumie zapomnialem ze premium bedzie wymagane... szkoda

__________________
R2 Hiruma
r10 Hiruma

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Eyeshield: 12-08-2008 16:15.

12-08-2008 15:40 Eyeshield jest offline Szukaj postów użytkownika: Eyeshield Dodaj Eyeshield do Listy kontaktów
Sysinioo
Member


images/avatars/avatar-9668.gif

Data rejestracji: 15-06-2008
Postów: 45
Klan: D_C
Kraina: Necropolia

? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A na jakim silniku będzie Hardcore ?

1. R1
2. R2/R5
3. R3/R4/R6/R7

__________________

12-08-2008 18:39 Sysinioo jest offline Szukaj postów użytkownika: Sysinioo Dodaj Sysinioo do Listy kontaktów
Pizmak
Lord


images/avatars/avatar-6546.jpg

Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 341
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Re: ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sysinioo napisał(a)
A na jakim silniku będzie Hardcore ?

1. R1
2. R2/R5
3. R3/R4/R6/R7


Umiejetnosc pisania nie wystarczy, trzeba sie jeszcze nauczyc czytac Tongue Pare postow wyzej bylo mowione jaki typ silnika zostanie zastosowany. Moze trzeba bylo bardziej uwazazac w pierwszej klasie podstawowki ;p


Moim skromnym zdaniem, usluga premium na nowym serwerze [hardcore] powinna kosztowac mniej (bo zyski i tak beda krociowe).
Wiem, wiem przestanie oplacac sie doladowanie smsem bo operator zbiera spora prowize. A no niekoniecznie przy takim zalozeniu:
-koszt doladowania bedzie taki sam, ale za ta sama kwote bedziemy mieli dwa razy dluzsze premium. W ten sposob wiecej ludzi bedzie moglo pozwolic sobie na aktywna gre i dzieki temu BW team realnie wiecej zarobi. Nie musze wam chyba tlumaczyc jak to mozliwe i na jakich zasadach Smile

Handel itemami za PLNy
Jasne chyba jest, ze BW team nie bedzie w stanie dopilnowac by taki handel sie nie odbywal, chyba ze trafi na jakiegos kompletnego imbecyla, ktory juz przy pierwszej okazji poda nazwe swego konta Wink
Brak pushu stwarza nieograniczone mozliwosci w handlu itemami za prawdziwe pieniadze. Dlatego mysle, ze oficjalnie powinno sie zezwolic na taki handel.

__________________
r3: Pizmak
12-08-2008 18:49 Pizmak jest offline Strona domowa Pizmak Szukaj postów użytkownika: Pizmak Dodaj Pizmak do Listy kontaktów
Sysinioo
Member


images/avatars/avatar-9668.gif

Data rejestracji: 15-06-2008
Postów: 45
Klan: D_C
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No przykro mi . Jest napisane , że uruchomiony zostanie na silniku Necropolia . Ale mamy 7 Necropoli ... Na R1 nie ma krawatów i jakiś spódniczek ... a na R3 itp sa . o to mi chodzi ... :/

__________________

12-08-2008 18:54 Sysinioo jest offline Szukaj postów użytkownika: Sysinioo Dodaj Sysinioo do Listy kontaktów
Pizmak
Lord


images/avatars/avatar-6546.jpg

Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 341
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sa tylko 3 silniki necro:
-Necropolia I, na ktorym to silniku na pewno nic juz nie powstanie
-Necropolia II - z handlem
-Necropolia V - z aukcjami

Wiec naturalnie droga logicznego myslenia wykluczamy n1 i n5 (bo ma byc handel a nie aukcje).

__________________
r3: Pizmak
12-08-2008 19:05 Pizmak jest offline Strona domowa Pizmak Szukaj postów użytkownika: Pizmak Dodaj Pizmak do Listy kontaktów
Sysinioo
Member


images/avatars/avatar-9668.gif

Data rejestracji: 15-06-2008
Postów: 45
Klan: D_C
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Okej . dzięki .

__________________

12-08-2008 19:08 Sysinioo jest offline Szukaj postów użytkownika: Sysinioo Dodaj Sysinioo do Listy kontaktów
SmokR4
Emperor


images/avatars/avatar-6859.jpg

Data rejestracji: 28-01-2008
Postów: 1.488
Kraina: Necropolia VI
Skąd: ZewsząD :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ludzie nie umieja czytac ;/ ehhh po kilka razy trzeba pisac na jakim silniku Smile xD hehe a ja uwazam ze ten bedzie najlepszy kto wyłozy najwiecej kasy i poswieci najwiecej czasu Tongue hehehe

__________________

R14 - klapouchy

Tomaszek Smile
Pożegnanie
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?postid=6708549#post6708549


12-08-2008 20:39 SmokR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: SmokR4 Dodaj SmokR4 do Listy kontaktów
Sysinioo
Member


images/avatars/avatar-9668.gif

Data rejestracji: 15-06-2008
Postów: 45
Klan: D_C
Kraina: Necropolia

:) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No tak ale trzeba być naprawdę maniakiem żeby opłacić z 10 kont . i wszystko na 1 . :/ trzeba być uzaleznionym i nie miec co robic z pieniążkami Big Grin Ja robie 2 konta . WZ i ŁM Smile i wszystko pójdzie na władcę . nie będe ponosił tak dużych kosztów , żeby być w TOP 10 . Smile

__________________

12-08-2008 21:40 Sysinioo jest offline Szukaj postów użytkownika: Sysinioo Dodaj Sysinioo do Listy kontaktów
bazant94
Member


images/avatars/avatar-8703.jpg

Data rejestracji: 28-07-2007
Postów: 45
Klan: Bamba Front [THC]
Kraina: Necropolia V
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

silnik Necropolia II najbardziej mi sie podoba Big Grin

__________________

13-08-2008 20:24 bazant94 jest offline Szukaj postów użytkownika: bazant94 Dodaj bazant94 do Listy kontaktów
mati89
Forum Ace


Data rejestracji: 17-10-2006
Postów: 80

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pewnie po otwarciu tego serwera topiki z R1 żucą się na niego bo nareszcie nie będą się musieli ukrywać ze swoimi machlojkami:-)

A osobiście muślę że twórcy bw dużo kasy zarobią na waszej głupocie i żądzy byća top z najlepszymi dropami.

To tyle odemnie pzdr for all.

__________________
R1- Mati89



Dsk. Demoniczny Topór Imperatora


Potępieniec z Dsk. Skorpionami vs Meeee
13-08-2008 22:12 mati89 jest offline Szukaj postów użytkownika: mati89 Dodaj mati89 do Listy kontaktów
Sub_Zero
Forum Ace


images/avatars/avatar-10407.jpg

Data rejestracji: 14-08-2008
Postów: 82
Skąd: Lwówek Śląski City

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

e tam gadasz Tongue będzie dobrze . Nie zamierzam zrobić tam 20 kont i je opłacać ... trzeba być głupkiem . :/

__________________

15-08-2008 09:16 Sub_Zero jest offline Szukaj postów użytkownika: Sub_Zero Dodaj Sub_Zero do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » SERWER HAEDCORE news!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH