Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » "patch" do BW » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony "patch" do BW
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kolter
Newbie


images/avatars/avatar-1412.jpg

Data rejestracji: 29-10-2006
Postów: 9
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dla mnie troche smieszne patrzac od strony technicznej, na R2 bron palna mozna znalezc tylko na wyprawach czyli jest rzadkoscia, a tu nagle postep motoryzacyjny idzie na maxa czyzby wampiry znalazly uniwersytet i zaczely sie doksztalcac wieczorowo Crying

__________________

13-02-2007 21:51 Kolter jest offline Szukaj postów użytkownika: Kolter Dodaj Kolter do Listy kontaktów
rauko
Triple Ace


images/avatars/avatar-195.jpg

Data rejestracji: 11-09-2006
Postów: 183
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria III
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja sobie tak myślę iż chodzi tu o grafikę... Jeżeli o mnie chodzi nie przepadam za taką 3 wymiarówką ....

__________________
Nik w grze Rauko
Rozmaowa z Sensei
13-02-2007 21:55 rauko jest offline Szukaj postów użytkownika: rauko Dodaj rauko do Listy kontaktów
Krakk
Double Ace


Data rejestracji: 14-01-2007
Postów: 105

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

26-09-2006 00:12

Jest to data kiedy zostal ten temat zalozony Big Grin

__________________
Najlepiej pisz na gg:5332390

Sprzedam dobra piesc niebios: CW 3,4k KT 3,8k
TUTAJ licytacja

13-02-2007 21:57 Krakk jest offline Szukaj postów użytkownika: Krakk Dodaj Krakk do Listy kontaktów
artor666
Triple Ace


images/avatars/avatar-1173.jpg

Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 248
Klan: eee glupie strasznie;/
Kraina: Necropolia
Skąd: gdansk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale jeszcze nie weszlo wiec dyskusja nadal otwarta

__________________
-click

13-02-2007 21:58 artor666 jest offline Szukaj postów użytkownika: artor666 Dodaj artor666 do Listy kontaktów
Krakk
Double Ace


Data rejestracji: 14-01-2007
Postów: 105

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale stanelo to w martwym punkcie - ostatni post w 14 padziernika 2006 a pozniej nagle po 4 miesiacach wczoraj ktos podbil. Zostalo wprowadzone za to chyba taxi

__________________
Najlepiej pisz na gg:5332390

Sprzedam dobra piesc niebios: CW 3,4k KT 3,8k
TUTAJ licytacja

13-02-2007 22:00 Krakk jest offline Szukaj postów użytkownika: Krakk Dodaj Krakk do Listy kontaktów
rauko
Triple Ace


images/avatars/avatar-195.jpg

Data rejestracji: 11-09-2006
Postów: 183
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria III
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mozliwe ale teraz koljne zmiany sie szykuja....

__________________
Nik w grze Rauko
Rozmaowa z Sensei
13-02-2007 22:14 rauko jest offline Szukaj postów użytkownika: rauko Dodaj rauko do Listy kontaktów
Kolter
Newbie


images/avatars/avatar-1412.jpg

Data rejestracji: 29-10-2006
Postów: 9
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przemyslawszy sobie pomysl z motorkami wpadl mi do glowy taki, zeby zamiast hond czy czegos tam wprowadzic konie. dzika wampirza konnica ale jazda by byla Big Grin

__________________

13-02-2007 22:19 Kolter jest offline Szukaj postów użytkownika: Kolter Dodaj Kolter do Listy kontaktów
stefan7
Emperor


images/avatars/avatar-4872.jpg

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 1.315
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kolter hehe nizle ale w ogole to jak to bedzie?? motorkami bedziemy na pielgrzymki jezdzic?? kazdy bedzie miał motor??

__________________
R18 : PanWampir


13-02-2007 22:21 stefan7 jest offline Szukaj postów użytkownika: stefan7 Dodaj stefan7 do Listy kontaktów
Mikaro
Member


images/avatars/avatar-1498.jpg

Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 27
Klan: nick r10 kruchy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja bym oprucz motoru wolał wojskowego BRDMa (Bronirowannaja Razwiedywatielno-Dozornaja Maszinato) Smile ale motor moze byc
13-02-2007 23:35 Mikaro jest offline Szukaj postów użytkownika: Mikaro Dodaj Mikaro do Listy kontaktów
Trafik
Ex-Team


images/avatars/avatar-17383.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 1.712
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja chciałem tylko pokazać niedowiarkom o co mi chodzilo a tu takie zainteresowanie Smile

najpierw posłuchajcie tego
cytat:

Motory były żartem ze strony C47, ale czy do końca tylko żartem przekonacie się, możliwe że już w marcu Smile


(to napisał Konrad) Tongue

więc tak nie spekulujcie :>
14-02-2007 00:03 Trafik jest offline Szukaj postów użytkownika: Trafik Dodaj Trafik do Listy kontaktów
Testis
Junior Member


Data rejestracji: 27-11-2006
Postów: 14
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: 50°15'17,6''N 19°00'26,8''E

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

* trafik
możesz mi wskazać dokładniej gdzie??
bo jakoś znaleźć nie umiem

* topic
może to ma jakiś związek z eventami klanowymi??
zabij wilczego harleyowca i zabierz mu motor albo coś Tongue
14-02-2007 00:52 Testis jest offline Szukaj postów użytkownika: Testis Dodaj Testis do Listy kontaktów
Trafik
Ex-Team


images/avatars/avatar-17383.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 1.712
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiem bo sam pisałem topic w którym odpowiedział :>

prosze bardzo
http://forum.bloodwars.pl/thread.php?thr...ilightuser=2497
14-02-2007 00:58 Trafik jest offline Szukaj postów użytkownika: Trafik Dodaj Trafik do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

trafik, nie psuj ludziom zabawy Big Grin

motory będą, ale wątpię by się pojawiły w marcu
będzie to miało bardzo duży związek z BW chociaż nie bezpośredni Smile

więcej nie mogę powiedzieć, ściany mają uszy Big Grin

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
14-02-2007 10:18 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C my też mamy uszy Big Grin Big Grin Big Grin Ale na forum bardziej przydają się Oczy Happy Happy Happy Więc powiedzmy, ze Ekrany mają oczy Wink Wink Wink A więc dobrze słyszałem o tych Motorach, że jednak wejdą, ale to nie wypłynęło od Adminów czy modów, a od paru graczy już to słyszałem....

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

14-02-2007 10:25 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
DrGreenthumb
King


Data rejestracji: 23-10-2006
Postów: 795
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mnie sie wdaje ze to bedzie nowa gra Sushiego i Konrada Smile MMORPG
14-02-2007 10:28 DrGreenthumb jest offline Szukaj postów użytkownika: DrGreenthumb Dodaj DrGreenthumb do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dajnie by było z kolejną grą, ale wtedy nasi Admini chcą z nas jakieś ząbiaki zrobić? Przecież my roztrojenia jaźni dostaniemy Wink Bo ich gra BW jest suuuper Wink

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

14-02-2007 10:30 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
Trafik
Ex-Team


images/avatars/avatar-17383.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 1.712
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dajcie spokój z drugą grą bo przez was oszaleje już od jednej sie uzaleznilem z znajac Was uzaleznil bym sie tez od drugiej i czas wolny by mi "szlak trafił" ale motorków nie moge się doczekać Smile C47 może uda sie ciebie schlać na zlocie to nam wygadasz co nieco Tongue
14-02-2007 11:59 Trafik jest offline Szukaj postów użytkownika: Trafik Dodaj Trafik do Listy kontaktów
Łowca wilkołaków
Double Ace


images/avatars/avatar-10767.gif

Data rejestracji: 31-10-2006
Postów: 127
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ej przepraszam nie czytałem wszystkich postów

Ale czy to postój TAXI ??????????????

__________________

Sygna i Avek : Ejdrian11
16-02-2007 09:54 Łowca wilkołaków jest offline Szukaj postów użytkownika: Łowca wilkołaków Dodaj Łowca wilkołaków do Listy kontaktów
Djeronimo
Double Ace


images/avatars/avatar-1952.gif

Data rejestracji: 02-12-2006
Postów: 149
Klan: [ScY] SanctuarY
Kraina: Necropolia
Skąd: pochodzisz? :]

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie to postój Motocykli Big Grin

__________________

16-02-2007 10:59 Djeronimo jest offline Szukaj postów użytkownika: Djeronimo Dodaj Djeronimo do Listy kontaktów
Łowca wilkołaków
Double Ace


images/avatars/avatar-10767.gif

Data rejestracji: 31-10-2006
Postów: 127
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Djeronimo napisał(a)
nie to postój Motocykli Big Grin


Big Grin Big Grin Big Grin

Ale zobaczcie to na motorze KOLIBEREK Tongue Tongue Tongue Tongue

__________________

Sygna i Avek : Ejdrian11

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Łowca wilkołaków: 16-02-2007 18:44.

16-02-2007 18:44 Łowca wilkołaków jest offline Szukaj postów użytkownika: Łowca wilkołaków Dodaj Łowca wilkołaków do Listy kontaktów
Strony (4): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » "patch" do BW

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH