Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » można zamknąć » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony można zamknąć
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Cichy46
Lord


images/avatars/avatar-3495.jpg

Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 459
Skąd: M-ce

Question można zamknąć Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie do końca rozumiem: potwory w 2 akcie są mocniejsze, ale jak ja zakładam expę i nie jestem w 2 akcie, tylko ewentualnie osoby/a które zabieram z sobą są w 2 akcie to potworki i tak są mocniejsze? Bo specjalnie zostałem w 1 akcie, żeby zdobyć odznakę jeszcze na "łatwiejszym" gadzie a mi tu takie zmutowane zarazy wyskakują że szok. Wnerwia mnie to. Jak to dokładnie jest?! Evil

__________________
R1 : ID 21327


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Cichy46: 11-08-2008 18:09.

11-08-2008 14:06 Cichy46 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cichy46 Dodaj Cichy46 do Listy kontaktów
vito corleone
Lord


images/avatars/avatar-9364.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 448
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak ktokolwiek kogo bierzesz jest w 2 akcie, to potwory są mocniejsze. Big Grin
I nie ma nic do tego w ktorym jest zakładający ekspedycje.

__________________
37927
11-08-2008 14:10 vito corleone jest offline Szukaj postów użytkownika: vito corleone Dodaj vito corleone do Listy kontaktów
zarkhir
Lord


images/avatars/avatar-14367.jpg

Data rejestracji: 10-02-2007
Postów: 346
Klan: PL - emerytura ;) | uk-r1 - D.B.
Skąd: ok. Rzeszowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
W Akcie II przeciwnicy ekspedycyjni są silniejsi, niż w Akcie I. Za pokonanie ich gracze otrzymają więcej doświadczenia. Jeżeli w ekspedycji znajdują się gracze, którzy są w Akcie II, to siła przeciwników ekspedycyjnych zostanie zwiększona proporcjonalnie do sumy poziomów graczy z Aktu II. Modyfikator statystyk przeciwników jest silniejszy w przypadku słabszych potworków.



cytat z tutorialaWink

__________________

11-08-2008 15:04 zarkhir jest offline Szukaj postów użytkownika: zarkhir Dodaj zarkhir do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » można zamknąć

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH