Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » Multikono i nie tylko... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Multikono i nie tylko...
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
bruce_lee
Viking


images/avatars/avatar-2774.jpg

Data rejestracji: 08-11-2006
Postów: 594
Klan: BW LEGEND ;)
Kraina: Necropolia
Skąd: Żrd\/\/

Attention Multikono i nie tylko... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W pregierzu mowi sie juz o zbanowanych typach wiec napisze tutaj. W szkole zauwazylem juz od bardzo dluzszego czasu koles gra na dwoch kontach. Co najlepsze pracuje na jedno z nich prezkazujac niezle itemy. Przyuwazylem to nie tylko ja. Sa inni ktorzy to potwierdza. Poza tym do tego dochodzi jeszcze jedna sprawa. Moj kolega ktory niestety za swoje nieumyslne postepowanie zostal zbanowany na forum jest ofiara tegoz typa. Sprzedal mu dobre magnum za ktore nie otrzymal do dzis calej kwoty i z tego co wiem nawet nie zamierza oddac gdyz stwierdzil ze teraz magnumy sa tansze a zakupil je gdy byly po 2,5k !!

Podsumowujac. Multikonto: davidek - rafii12345 oraz niewyplacenie sie za zakupiony item... Chyba to wystarczy aby zwrocic na niego uwage... No i prosze o interwencje Adminow. Takiego czegos nie mozna tolerowac...

__________________
r14 - Bilon_HG

!Temat zamknięty przedmiotu nie ma!

Zawsze i nie zmiennie...
.:Bilon_HG vel Paprykarz Szczeciński:.

13-12-2006 17:00 bruce_lee jest offline Szukaj postów użytkownika: bruce_lee Dodaj bruce_lee do Listy kontaktów
Pepe16
Newbie


Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 2
Klan: B.K
Skąd: ŻRDW

RE: Multikono i nie tylko... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Potwierdzam tez widzialem u tego typa multi konto i znam sprawe z tym magnumem. Prosze o reakcje. Szkoda ze sa tacy ludzie co nie umieja sie bawic gra Evil
13-12-2006 17:04 Pepe16 jest offline Szukaj postów użytkownika: Pepe16 Dodaj Pepe16 do Listy kontaktów
Vexis
King


images/avatars/avatar-4530.jpg

Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 914
Klan: A czy to ważne? O_o
Kraina: Necropolia
Skąd: 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja również jestem w tej samej grupei i również na moich oczach widziałem jak ten typ siedział na dwóch kontach jednocześnie. Sprawe Magnum również znam, bo byłem swiadkiem odmowy wypłacenia reszty należności... Gra z takimi ludźmi, kiedy dwa konta pracują na jedno traci swój urok...

__________________


Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.

__________________
Nick w grze: ???
13-12-2006 17:28 Vexis jest offline Strona domowa Vexis Szukaj postów użytkownika: Vexis Dodaj Vexis do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oba konta dostają bana:

- niezgłoszone multikonto

- ewidentnie 1 konto pracuje na drugie

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


13-12-2006 19:53 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
bruce_lee
Viking


images/avatars/avatar-2774.jpg

Data rejestracji: 08-11-2006
Postów: 594
Klan: BW LEGEND ;)
Kraina: Necropolia
Skąd: Żrd\/\/

Autor tematu Temat rozpoczęty przez bruce_lee
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziekuje za szybka reakcje Smile Nie potrafie okreslic takich ludzi... Byc moze zazdrosc... Nie wiem... Ale cos takiego jest nie do zaakceptowania Evil

__________________
r14 - Bilon_HG

!Temat zamknięty przedmiotu nie ma!

Zawsze i nie zmiennie...
.:Bilon_HG vel Paprykarz Szczeciński:.

13-12-2006 20:49 bruce_lee jest offline Szukaj postów użytkownika: bruce_lee Dodaj bruce_lee do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » Multikono i nie tylko...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH