Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » JA CHCE RYSUNKE POTęPIONEGO!! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony JA CHCE RYSUNKE POTęPIONEGO!! 6 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kahalet
Double Ace


Data rejestracji: 13-09-2006
Postów: 148
Kraina: Moria

JA CHCE RYSUNKE POTęPIONEGO!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak w temacie. Czy można by poprosić szanownych twórców gry aby zamiast czarnej dziury pojawił się jakiś rysunek potępionego?
Przecież to strasznie wygląda Frown

__________________
BloodWars - najlepsza gra vs najgorsza administracja!!! The Winner is: ? wiadomo - z nimi nigdy się nie wygra Frown

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kahalet: 19-08-2008 22:05.

19-08-2008 22:04 Kahalet jest offline Strona domowa Kahalet Szukaj postów użytkownika: Kahalet Dodaj Kahalet do Listy kontaktów
SpeedPL
Viking


images/avatars/avatar-4471.gif

Data rejestracji: 12-05-2007
Postów: 588
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak będzie obrazek potepionego to będzie a na razie nie ma i nie będzie może wejdzie w kolejnym patchu miejmy nadzieje więc sieć cicho i czekaj i na przyszłość nie zakładaj tak głupich tematów
20-08-2008 00:49 SpeedPL jest offline Szukaj postów użytkownika: SpeedPL Dodaj SpeedPL do Listy kontaktów
Teclan
Full Member


images/avatars/avatar-10491.jpg

Data rejestracji: 17-08-2008
Postów: 54
Kraina: Moria; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Przecież to strasznie wygląda


Kto wie czy potępiony nie wygląda jeszcze gorzej rotfl rotfl

__________________
R2: Necrophorus
20-08-2008 09:08 Teclan jest offline Szukaj postów użytkownika: Teclan Dodaj Teclan do Listy kontaktów
skryhull2
Viking


images/avatars/avatar-10053.gif

Data rejestracji: 13-11-2007
Postów: 638

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rasa wampirów, wywodząca się z Karpat. Legenda głosi, że założycielem rodu był Vlad Drakos, chorwacki włodarz, który chciał ukryć swój ohydny wygląd zaszywając się na odludziu, gdzie został przemieniony przez jednego z prastarych wampirów. Wszyscy jego następcy dziedziczą dziwaczne przemiany, tworzące z nich ohydne bestie.


więc chyba lepiej się cieszyć, że nie ma jego rysunku.



No, ale dajmy jakby mógł wyglądać... (ta, z google, ale co tam)




Styka? Czy za ładny jak na potępionego? ;]

__________________
Tak wyglądają stalinowskie sądy - próba kradzieży graczowi 30k PR przez operatora, farmazony, i olewka. Ogólnie mówiąc - kpina i porażka.
20-08-2008 10:22 skryhull2 jest offline Szukaj postów użytkownika: skryhull2 Dodaj skryhull2 do Listy kontaktów
Teclan
Full Member


images/avatars/avatar-10491.jpg

Data rejestracji: 17-08-2008
Postów: 54
Kraina: Moria; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Styka? Czy za ładny jak na potępionego? ;]


To kwestia gustu.

Ten koleś wygląda całkiem sympatycznie. Big Grin

__________________
R2: Necrophorus
20-08-2008 10:34 Teclan jest offline Szukaj postów użytkownika: Teclan Dodaj Teclan do Listy kontaktów
Adura
Member


Data rejestracji: 12-04-2008
Postów: 27
Kraina: Necropolia; Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bardzo mily pan, chociarz wiemy ze ma zeby rotfl

__________________
R1 - Zezima
R6 - Adura

Smile nuda (:
20-08-2008 14:37 Adura jest offline Szukaj postów użytkownika: Adura Dodaj Adura do Listy kontaktów
Puma
Emperor


Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 1.378
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Potępiony jest tak szpetny, że boimy pokazać się jego wizerunku w trosce o dobro Graczy.
Zamykam.


taq napisał konrad w jednym z tematów
20-08-2008 18:56 Puma jest offline Szukaj postów użytkownika: Puma Dodaj Puma do Listy kontaktów
Chrupencjusz :)
Lord


images/avatars/avatar-12626.jpg

Data rejestracji: 26-02-2008
Postów: 353
Skąd: Wrzeszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jezu puma przestań pisać "taq" bo to takie PoKeMoNoWaTe...
Mi sie wydaje że to pokolenie potępionego odziedziczyło niewidzialność, więc są teraz happy i mogą sie ujawnić w BW ;D

__________________


R1 - Chrupencjush
20-08-2008 19:08 Chrupencjusz :) jest offline Szukaj postów użytkownika: Chrupencjusz :) Dodaj Chrupencjusz :) do Listy kontaktów
skryhull2
Viking


images/avatars/avatar-10053.gif

Data rejestracji: 13-11-2007
Postów: 638

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Potępiony jest tak szpetny, że boimy pokazać się jego wizerunku w trosce o dobro Graczy.
Zamykam.

i tego się właśnie obawiałem...

cytat:
Chrupencjusz Smile napisał(a)
Mi sie wydaje że to pokolenie potępionego odziedziczyło niewidzialność, więc są teraz happy i mogą sie ujawnić w BW ;D


hmm...

cytat:
Wszyscy jego następcy dziedziczą dziwaczne przemiany


czyli że chyba nie są tacy "jednolici" ? Przynajmniej z wyglądu, bo już ze sprzętu to są najbardziej ujednoliconą rasą ;P



Swoją drogą- jak dla mnie mogliby dać obrazek jakiejś "zakapturzonej" postaci, z niezbyt widoczną "zgubioną w mroku" gębą, i prześwitującymi przez nią kłami (skoro są brzydcy, to się kryją?)

__________________
Tak wyglądają stalinowskie sądy - próba kradzieży graczowi 30k PR przez operatora, farmazony, i olewka. Ogólnie mówiąc - kpina i porażka.
20-08-2008 19:43 skryhull2 jest offline Szukaj postów użytkownika: skryhull2 Dodaj skryhull2 do Listy kontaktów
BloodQueen
Junior Member


images/avatars/avatar-18571.jpg

Data rejestracji: 19-02-2008
Postów: 24
Klan: Nie oglądam seriali...
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Nie ważne ;o)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
skryhull2 napisał(a)
cytat:
Potępiony jest tak szpetny, że boimy pokazać się jego wizerunku w trosce o dobro Graczy.
Zamykam.

i tego się właśnie obawiałem...

cytat:
Chrupencjusz Smile napisał(a)
Mi sie wydaje że to pokolenie potępionego odziedziczyło niewidzialność, więc są teraz happy i mogą sie ujawnić w BW ;D


hmm...

cytat:
Wszyscy jego następcy dziedziczą dziwaczne przemiany


czyli że chyba nie są tacy "jednolici" ? Przynajmniej z wyglądu, bo już ze sprzętu to są najbardziej ujednoliconą rasą ;P



Swoją drogą- jak dla mnie mogliby dać obrazek jakiejś "zakapturzonej" postaci, z niezbyt widoczną "zgubioną w mroku" gębą, i prześwitującymi przez nią kłami (skoro są brzydcy, to się kryją?)


Ty skryhu to masz pomysły Big Grin
Teraz trzeba ino czekać ;/

Ciekawe jakby dali taki obrazek że każdy gracz by z krzesła spadł (no chyba że ma laptopa to z łóżka (np. JA Big Grin ) lub z czego innego Tongue )
Ale pewnie nie stać ich na to Big Grin

__________________
R1: PabloS
ID: 90544
__________________
Legendarne Doskonałe Elfie Szorty Nocy

25-08-2008 00:37 BloodQueen jest offline Strona domowa BloodQueen Szukaj postów użytkownika: BloodQueen Dodaj BloodQueen do Listy kontaktów
Celticzek
Forum Ace


images/avatars/avatar-10375.gif

Data rejestracji: 15-06-2008
Postów: 75

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeeeju wy sie wszystkiego niecierpliwicie oO kiedy bedzie ktos w 1s jak wyglada potepiony to to to tamto co bedzie dalej z gierka i aly czas takie pytania ;D na wszystko przyjdzie czas pozyjemy zobaczymy ;p

__________________

28-08-2008 17:37 Celticzek jest offline Szukaj postów użytkownika: Celticzek Dodaj Celticzek do Listy kontaktów
Teclan
Full Member


images/avatars/avatar-10491.jpg

Data rejestracji: 17-08-2008
Postów: 54
Kraina: Moria; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Celticzek napisał(a)
jeeeju wy sie wszystkiego niecierpliwicie oO kiedy bedzie ktos w 1s jak wyglada potepiony to to to tamto co bedzie dalej z gierka i aly czas takie pytania ;D na wszystko przyjdzie czas pozyjemy zobaczymy ;p



nie wiem jak ty ale jestem ciekaw jak wyobraźni naszych wspaniałych grafików kreuje się potępiony.i nie wierze że nie chciałbyś się dowiedzieć co jest w 1s Tongue

__________________
R2: Necrophorus
28-08-2008 18:10 Teclan jest offline Szukaj postów użytkownika: Teclan Dodaj Teclan do Listy kontaktów
P.R.O.S.T.O
Triple Ace


images/avatars/avatar-10695.gif

Data rejestracji: 29-08-2008
Postów: 150

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

noo ciekawe jak bedzie wkygladal chociaz watpie ze w najblizszym czasie sie on ukaze chytry

__________________
Jestem twoim natchnieniem , i cie natycham ! ;D
29-08-2008 14:32 P.R.O.S.T.O jest offline Szukaj postów użytkownika: P.R.O.S.T.O Dodaj P.R.O.S.T.O do Listy kontaktów
Bury_Zenosław
Double Ace


images/avatars/avatar-11142.jpg

Data rejestracji: 08-06-2008
Postów: 119
Klan: Znupiale Zajonce
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W najbliższym czasie na 99,9 % się nie ukaże ale ciekawe jak będzie wyglądać Smile

__________________
nick na r6: SilverBlade


01-09-2008 13:37 Bury_Zenosław jest offline Szukaj postów użytkownika: Bury_Zenosław Dodaj Bury_Zenosław do Listy kontaktów
mati89
Forum Ace


Data rejestracji: 17-10-2006
Postów: 80

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak dla mnie to powinien byc rysunek jakiejś zakapturzonej postaci
spod którego widać by było tylko wampirze zęby ociekające krwią

__________________
R1- Mati89



Dsk. Demoniczny Topór Imperatora


Potępieniec z Dsk. Skorpionami vs Meeee
04-09-2008 18:56 mati89 jest offline Szukaj postów użytkownika: mati89 Dodaj mati89 do Listy kontaktów
Chrupencjusz :)
Lord


images/avatars/avatar-12626.jpg

Data rejestracji: 26-02-2008
Postów: 353
Skąd: Wrzeszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mati89 napisał(a)
Jak dla mnie to powinien byc rysunek jakiejś zakapturzonej postaci
spod którego widać by było tylko wampirze zęby ociekające krwią



byystrzaaak. Potrafisz samemu coś wymyśleć ? skryhull już to powiedział...

__________________


R1 - Chrupencjush
04-09-2008 19:36 Chrupencjusz :) jest offline Szukaj postów użytkownika: Chrupencjusz :) Dodaj Chrupencjusz :) do Listy kontaktów
skryhull2
Viking


images/avatars/avatar-10053.gif

Data rejestracji: 13-11-2007
Postów: 638

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mati89 napisał(a)
Jak dla mnie to powinien byc rysunek jakiejś zakapturzonej postaci
spod którego widać by było tylko wampirze zęby ociekające krwią


wiesz, wybacz ale poza tym, że "splagiaciłeś" moją "wizje", to jeszcze dodajesz tą krew... a jak sobie wyobrażasz, że rysów by pod kapturem nie było widać, oczy co najwyżej "zamazane białe plamki" odbijające jakieś blade rozmyte światło, zęby prześwitujące ledwo ledwo, bo w końcu białe, ale krew to już na pierwszym planie?


Chcesz krew? To wyobraźmy ją sobie albo na rękach, albo chociażby po środku klaty, w miejscu, w którym "nosi się krawat do garniaka"

Ale właściwie to po co krew? Można uzyskać efekt grozy i bez grama keczupu ;]



cytat:
Bury_Zenosław napisał(a)
W najbliższym czasie na 99,9 % się nie ukaże ale ciekawe jak będzie wyglądać Smile


3 rzeczy i trzy grosze Tongue

1: ukaże się na 100%, jak ktoś zrobi go na dobrym poziomie za free (to samo, o ile pamiętam, mówili o "alternatywnych" grafikach postaci, że jak będą dobre, to bedzie wybór)

2: @Bury... Dlaczego kradzieju jeden zezłodziejowałeś mój avatarek? Big Grin

3: Tak, mój avatarek to "prototyp" potępionego nekro-mistyka (w końcu prawdziwych potępionych nie ma? Są jedynie "przemienieni" ? )

__________________
Tak wyglądają stalinowskie sądy - próba kradzieży graczowi 30k PR przez operatora, farmazony, i olewka. Ogólnie mówiąc - kpina i porażka.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez skryhull2: 04-09-2008 21:10.

04-09-2008 21:10 skryhull2 jest offline Szukaj postów użytkownika: skryhull2 Dodaj skryhull2 do Listy kontaktów
Szary-w-Bieli
Viking


images/avatars/avatar-5296.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 675
Klan: EXQ,FC,MONASTYR
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przypominam bo nie chce mi się czytać tego spamu, że Twórcy nie mogą sobie sciągnąć pierwszego lepszego z google, ponieważ nie posiadają do niego PRAW AUTORSKICH.

__________________
R3 nick: "mrrr" koteczku

KUPIĘ
04-09-2008 21:18 Szary-w-Bieli jest offline Szukaj postów użytkownika: Szary-w-Bieli Dodaj Szary-w-Bieli do Listy kontaktów
okami
Lord


images/avatars/avatar-616.jpg

Data rejestracji: 29-09-2006
Postów: 343
Klan: Olimp
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szary-w-Bieli napisał(a)
Przypominam bo nie chce mi się czytać tego spamu, że Twórcy nie mogą sobie sciągnąć pierwszego lepszego z google, ponieważ nie posiadają do niego PRAW AUTORSKICH.


Cóż streszczę ci ten spam - planują teraz jak portret powinien wyglądać gdy już zostanie narysowany przez jakiegoś uzdolnionego artystę. Wiesz, kreują wizję Tongue

Dorzucę do dyskusji, że dobrze by było gdyby rysunek potępionego robiła ta sama osoba co resztę grafik wampirów - po pierwsze dlatego że te co są wyglądają fajnie (poza banią WZ) a po drugie fajnie jakby styl w jakim narysowany zostanie Potępiony nie odstawał za bardzo od reszty.

Potem ewentualnie można pomyśleć o innych zestawach portretów do wyboru Tongue

__________________

Jak wyglądałby Twój wampir?
Generator wyglądu postaci!



04-09-2008 21:33 okami jest offline Szukaj postów użytkownika: okami Dodaj okami do Listy kontaktów
Timonek__16
Triple Ace


images/avatars/avatar-9420.gif

Data rejestracji: 20-01-2008
Postów: 199
Klan: -X-
Kraina: Moria III; Moria V
Skąd: Scotland

Tongue! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie chciało mi się czytać powyższych odpowiedzi aczkolwiek wiadomo że potępiony został stworzony wprost pod broń palną więc wyobraźcie sobie strasznego pana w kapturze lub kominiarce trzymającego Doskonały karabin snajperski lub Strzelbę :p
P.S.
Koledzy cierpliwości i wyobraźni życzę Pleased
P.S.2.
Aha żyje w Karpatach więc musi być bardzo grubo ubrany bo tam raczej zimno jest Pleased

__________________
***

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Timonek__16: 05-09-2008 21:29.

05-09-2008 21:25 Timonek__16 jest offline Szukaj postów użytkownika: Timonek__16 Dodaj Timonek__16 do Listy kontaktów YIM Account Name of Timonek__16: Timonek1990
-Katerina-
Junior Member


Data rejestracji: 26-07-2008
Postów: 22
Klan: MDN
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A może jednooki snajper ?
Coby wyglądał odpowiednio groźnie.

Taki mały przytyk do wypasionego sposta Pleased
06-09-2008 02:23 -Katerina- jest offline Strona domowa -Katerina- Szukaj postów użytkownika: -Katerina- Dodaj -Katerina- do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » JA CHCE RYSUNKE POTęPIONEGO!!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH