Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch 0.86a - 14 sierpnia 2006 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Patch 0.86a - 14 sierpnia 2006
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ghost
Forum Ace


images/avatars/avatar-220.gif

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 75

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Konrad


---ciach
mój dzień pracy to 18 godzin na dobę to już inna sprawa Wink


Witaj w klubie, ja spie po 4-5, mniej czasu tracimy na pierdoly w snach ;-)

__________________

Kupie

Dobry *** Prekognicji info w grze:

ID: 2071

sięśnimisięśnimi

Nie karm trolla... tak szybko odchodzi.
19-08-2006 07:22 Ghost jest offline Szukaj postów użytkownika: Ghost Dodaj Ghost do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ranafe : jaka to była koalicja w tym Red Dragonie ? ;P

__________________
gg : 10113142
19-08-2006 09:32 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
Ranafe
Lord


images/avatars/avatar-776.jpg

Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 264
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Zewsząd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żebym to ja pamiętała... koalicja płotek, bo po pierwszej bitwie nas rozsmarowali. Zupełnie nie pamiętam nicków, sorry.

__________________
Decadence, Decados...
19-08-2006 10:51 Ranafe jest offline Szukaj postów użytkownika: Ranafe Dodaj Ranafe do Listy kontaktów
Morqadir
Triple Ace


Data rejestracji: 19-08-2006
Postów: 164
Skąd: Nałęczów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm troche dziwie Ci się że Ci się Red Dragon znudził po kilku godzinach bo ja kilka miesiecy dopiero czaiłem o co biega a znudził mi się na dobre po 3 latach gry
19-08-2006 15:31 Morqadir jest offline Szukaj postów użytkownika: Morqadir Dodaj Morqadir do Listy kontaktów
Ranafe
Lord


images/avatars/avatar-776.jpg

Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 264
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Zewsząd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiesz, możesz się tez dziwić, czemu nie lube koloru x, skoro Ty go uwielbiasz.
Po prostu gierka mnie nie wciągnęła. Nie potrafię tego wyjaśnić. Nie było w niej tego czegoś, co jest w Blood wars. I tak grałam tydzień, więc jak a mnie to sukces, bo w Patrician grałąm raz i mam dość.

__________________
Decadence, Decados...
19-08-2006 15:36 Ranafe jest offline Szukaj postów użytkownika: Ranafe Dodaj Ranafe do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Morqadir

hmm troche dziwie Ci się że Ci się Red Dragon znudził po kilku godzinach bo ja kilka miesiecy dopiero czaiłem o co biega a znudził mi się na dobre po 3 latach gry


ja grałem od serwera węgierskiego jeszcze - ale nuda sie zrobila Smile

tam nie ma po prostu poprzeczki - postawisz bude i nie ma sie nic do roboty Tongue

__________________
gg : 10113142
19-08-2006 16:16 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
Krisotv
Newbie


Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 2
Skąd: Wampirolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Buzz czasami moze to zniechęcić graczy bez premium ale także zachęcić ich do zakupu a to też jest ważne!! jak różnica między zwykłym kątem a premium będzie tak mała to nikt nie będzie kont premium wykupował :!:
20-08-2006 22:54 Krisotv jest offline Szukaj postów użytkownika: Krisotv Dodaj Krisotv do Listy kontaktów
Horazon
Forum Ace


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 96
Skąd: Rubikon

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przez co admini nie będą mieli pięniedzy na rozwój i tony piw w połączeniu z pizzą, co sprawi że koło się zamknie...

__________________
Po co bujasz Lechu, prąd i tak będzie droższy...

20-08-2006 22:59 Horazon jest offline Szukaj postów użytkownika: Horazon Dodaj Horazon do Listy kontaktów
Krisotv
Newbie


Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 2
Skąd: Wampirolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

:!:Buzz
czasami moze to zniechęcić graczy bez premium ale także zachęcić ich do zakupu a to też jest ważne!! jak różnica między zwykłym kątem a premium będzie tak mała to nikt nie będzie kont premium wykupował
20-08-2006 23:02 Krisotv jest offline Szukaj postów użytkownika: Krisotv Dodaj Krisotv do Listy kontaktów
VeiN
Viking


images/avatars/avatar-68.jpg

Data rejestracji: 19-08-2006
Postów: 662
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pamiętajcie, że ta gra dopiero rusza i trzeba poczekać aż się trochę graczy uzbiera - minimum 20k, wtedy można myśleć dalej, a jak dla mnie różnice są spore - z premium możesz rozwijać 2 razy szybciej postać. Po za tym osoby bez premium są bardzo ważne w całym łańcuchu pokarmowym, ich jest zawsze więcej i zawsze będzie co tłuc. Na razie to jest główny problem tej gry - jest za mało graczy i ciężko się dopchać, ale to już zależy od graczy a nie od adminów. No chyba, że wrzucą jakieś boty :roll: Np. w 1 i 2 strefie do pokonania Big Grin
20-08-2006 23:12 VeiN jest offline Szukaj postów użytkownika: VeiN Dodaj VeiN do Listy kontaktów
PitBull
Lord


images/avatars/avatar-2363.gif

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 438
Klan: XerVerQer
Skąd: OBERSCHLESIEN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No ja myśle że gra jest fajna mogłem na kilka innych gier iść ale akurat na tą trafiłem i mi sie spodobała a ze się rozwinie to wiadomo i tak jak na nową gre dobrze jej idze więc myślę ze bedzie lepiej Big Grin

__________________

ID-2937. GG-529620.
21-08-2006 01:42 PitBull jest offline Szukaj postów użytkownika: PitBull Dodaj PitBull do Listy kontaktów Zobacz profil MSN PitBull
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Spokojnie, zawsze będzie konkurencja o ofiary do bicia, tak to już jest, albo ty jego albo ktoś inny Big Grin

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


21-08-2006 16:09 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch 0.86a - 14 sierpnia 2006

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH