Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Samochody jakie lubicie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Samochody jakie lubicie
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
BWG
Triple Ace


images/avatars/avatar-10481.jpg

Data rejestracji: 12-07-2007
Postów: 197
Kraina: Necropolia
Skąd: jest ta gra?

Samochody jakie lubicie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakie lubicie samochody?? podajcie kolor, marke, model, jakie wyposazenie i dlaczego??

Ja np. lubie mercedesa i McLarena, marki to wszystkie, wyposazenie to fullextra Big Grin , a dlaczego bo jakos tak ten wyglad i efektywnosc szybkosc mi sie podobaja i dlatego a wy??
22-08-2008 21:46 BWG jest offline Szukaj postów użytkownika: BWG Dodaj BWG do Listy kontaktów
kinga89
Triple Ace


images/avatars/avatar-13407.gif

Data rejestracji: 24-04-2008
Postów: 171
Klan: DanseMacabre
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

vw polo, kolor zielony, wyposarzenie standardowe. Big Grin
Dlaczego? Bo taki mam, a dostałam za darmo to nie będe narzekać. Zresztą wiekszymi samochodami bym nie umiała jeżdzić

__________________

By Talerz

Don't worry be stupid
gg 6187933

22-08-2008 22:10 kinga89 jest offline Szukaj postów użytkownika: kinga89 Dodaj kinga89 do Listy kontaktów
arex150
Triple Ace


images/avatars/avatar-9790.jpg

Data rejestracji: 18-10-2006
Postów: 151
Klan: Brak
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nissan Skyline GT-R, auto niestety niedostępne u nas, tylko USA i JaponiaFrown

http://img297.imageshack.us/my.php?image...nskylinerb6.jpg
http://img240.imageshack.us/my.php?image...skyline3wh8.jpg
http://img146.imageshack.us/my.php?image=img2859bn5.jpg

Podoba mi się, bo to wózek sportowy, a wygląda normalnie i do tego fajnie.

__________________

22-08-2008 22:12 arex150 jest offline Strona domowa arex150 Szukaj postów użytkownika: arex150 Dodaj arex150 do Listy kontaktów
Puma
Emperor


Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 1.378
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niebieskie evo cabrio z super audio

eh


fajnie se pomarzyć Smile
22-08-2008 23:31 Puma jest offline Szukaj postów użytkownika: Puma Dodaj Puma do Listy kontaktów
kamczak
Triple Ace


images/avatars/avatar-6380.gif

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 233
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Moria IV; Necropolia IX; Moria V; Necropolia X; Moria VI; Necropolia XI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fiat 125p

__________________
r20: Über Ivan
23-08-2008 00:44 kamczak jest offline Szukaj postów użytkownika: kamczak Dodaj kamczak do Listy kontaktów
artek
Lord


Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 439
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zielone kombi, co mało pali. Najlepiej volkswagen passat.
23-08-2008 01:05 artek jest offline Szukaj postów użytkownika: artek Dodaj artek do Listy kontaktów
Magico
Tap płacz 2014


images/avatars/avatar-20295.png

Data rejestracji: 21-03-2008
Postów: 887
Kraina: Moria V
Skąd: mam wiedzieć czego chcesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mi się podoba samochód tak bardziej w zasięgu nas wszystkich Smile

Mazda 323f, rok 1996, 2.0l V6 16V, srebrna albo czarna z małym spoilerem Smile
Piękne autko Wink
23-08-2008 02:32 Magico jest offline Szukaj postów użytkownika: Magico Dodaj Magico do Listy kontaktów
Pepsi
Lord


images/avatars/avatar-22176.jpg

Data rejestracji: 14-01-2008
Postów: 455
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Myszków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Land Rover Freelander, Takiego mam Tongue Kolor Czarny, Full Opcja
23-08-2008 10:16 Pepsi jest offline Szukaj postów użytkownika: Pepsi Dodaj Pepsi do Listy kontaktów
Jeleniozaur
Forum Legend


Data rejestracji: 28-05-2008
Postów: 1.539
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Shelby Mustang GT500, czarny, wszystko co najlepsze
Lamborghini Diablo VT 6.0 (generacja 3), żółte, bo to najszybszy samochód produkowany seryjnie, standardowe .Można czasem pomarzyć.
23-08-2008 10:31 Jeleniozaur jest offline Szukaj postów użytkownika: Jeleniozaur Dodaj Jeleniozaur do Listy kontaktów
/.).Kern.(.\
Double Ace


images/avatars/avatar-10942.jpg

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 132
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mazda RX - 8 chytry Mały damski wozik Big Grin Nie no fajna furka wg. mnie. Ewentualnie RX - 7 bym wolał ale teraz ciężko kupić w dobrym roczniku :[

__________________

By Athalyse

Mistrz Kupiecki R1, chcesz coś wycenić PISZ!


Wielki fan gier i Fallout, Fallout 2, Fallout Tactics
23-08-2008 10:39 /.).Kern.(.\ jest offline Szukaj postów użytkownika: /.).Kern.(.\ Dodaj /.).Kern.(.\ do Listy kontaktów
Mortag
Ex-Team


images/avatars/avatar-17333.gif

Data rejestracji: 13-11-2007
Postów: 212
Klan: Z_D
Kraina: Necropolia
Skąd: Sigma Klub

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mnie się podoba Chevrolet Camaro najlepiej czarny. Czysta moc bez zbędnych udoskonaleń. I te silniki z wentylatorem jak śmigło. Ciężki i szybki coś dla mnie Big Grin Narazie namiastką Camaro jest dla mnie mój Moskwicz Smile Też kawał auta i pali jak czołg Smile

__________________



23-08-2008 11:37 Mortag jest offline Szukaj postów użytkownika: Mortag Dodaj Mortag do Listy kontaktów
dziegiel
Lord


Data rejestracji: 08-06-2008
Postów: 261
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

honda accord kombi Smile
duzy rodzinny samochod i fajnie wyglada rotfl rotfl




__________________
Say Cheeeeeese!

kiedyś r9: Aline
kiedyś r13: Aline

24-08-2008 11:09 dziegiel jest offline Szukaj postów użytkownika: dziegiel Dodaj dziegiel do Listy kontaktów
Jinnn
Viking


Data rejestracji: 15-05-2007
Postów: 527
Klan: -Nexus Morphis-, BK
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ferrari california to samochód dla mnie Big Grin

Nawet biegów nie trzeba zmieniać jest tylko do przodu i wsteczny ;]

__________________

24-08-2008 11:11 Jinnn jest offline Szukaj postów użytkownika: Jinnn Dodaj Jinnn do Listy kontaktów
Reggae-WZ
Lord


Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 343
Kraina: Necropolia II
Skąd: Za kapliczką w lewo.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A Ja Kocham Ten Wózek Big Grin . Laski Az Chca Wsiasc Do Niego Jak Podjezdzam Pod Klub ^_^

24-08-2008 12:26 Reggae-WZ jest offline Szukaj postów użytkownika: Reggae-WZ Dodaj Reggae-WZ do Listy kontaktów
Thorga
Rzecznik prasowy ;)


images/avatars/avatar-2624.gif

Data rejestracji: 02-07-2006
Postów: 1.073
Klan: - Khan Raiders -
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wielki Step

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://img79.imageshack.us/img79/7158/mraukat1.jpg

to moja śliczna Pleased 1.6 16V



__________________
Używasz Internet Explorera? Hamujesz postęp!
Microsoft poinformował, że zwolni ok. 15 tys. pracowników, odpowiedzialnych za projekt Internet Explorer.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Thorga: 27-08-2008 20:44.

25-08-2008 09:54 Thorga jest offline Szukaj postów użytkownika: Thorga Dodaj Thorga do Listy kontaktów
Celticzek
Forum Ace


images/avatars/avatar-10375.gif

Data rejestracji: 15-06-2008
Postów: 75

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://www.autoholic.de/images/resized/C...7-Hemi-hwp8.jpg

2 miesiace mialem taki kupowac oczywiscie nie taki " odpicowany " ale w ubogiej wersjii ;]

__________________

27-08-2008 15:17 Celticzek jest offline Szukaj postów użytkownika: Celticzek Dodaj Celticzek do Listy kontaktów
JngRid
Junior Member


images/avatars/avatar-10393.jpg

Data rejestracji: 16-08-2008
Postów: 23
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ludzie zielone seicento wymiata Big Grin

ale tak serio to ja lubie nissan skyline to jest super bryka ;p

__________________

28-08-2008 19:46 JngRid jest offline Szukaj postów użytkownika: JngRid Dodaj JngRid do Listy kontaktów
Alealek :)
Lord


images/avatars/avatar-10018.jpg

Data rejestracji: 30-12-2007
Postów: 256
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: sie bierze drop ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja osobiscie uwazam ze żuk to swietne auto




piekny

__________________

28-08-2008 20:16 Alealek :) jest offline Szukaj postów użytkownika: Alealek :) Dodaj Alealek :) do Listy kontaktów
Wyvernos
King


images/avatars/avatar-18817.gif

Data rejestracji: 17-12-2006
Postów: 865
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pewnego razu we Wrocku zauważyłem zaparkowanego Forda Mustanga i z miejsca się zakochałem Wink auto - marzenie IMO Smile

__________________

28-08-2008 21:23 Wyvernos jest offline Szukaj postów użytkownika: Wyvernos Dodaj Wyvernos do Listy kontaktów
pimpekiusz
Double Ace


images/avatars/avatar-11972.jpg

Data rejestracji: 10-03-2008
Postów: 105
Klan: SpiritualExecutioner
Kraina: Moria
Skąd: Przejmę konto na r1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sory za spam cos mi sie grafika nie chce wstawić Mad

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez pimpekiusz: 28-08-2008 21:33.

28-08-2008 21:31 pimpekiusz jest offline Szukaj postów użytkownika: pimpekiusz Dodaj pimpekiusz do Listy kontaktów
mefistoooo
Lord


images/avatars/avatar-7384.jpg

Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 257
Kraina: Necropolia
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/co...llow_vr_EMS.jpg

Evo IX Smile

lubie też Opla Vectre i Forda Mondeo

__________________
r1 - Koni
28-08-2008 22:08 mefistoooo jest offline Szukaj postów użytkownika: mefistoooo Dodaj mefistoooo do Listy kontaktów
kiciek
Full Member


Data rejestracji: 28-10-2007
Postów: 62

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Shelby Ford Mustang GT500 67r. ELEONORE
Porsche 911 GT CABRIO carrera6
Porsche BEDUIN

__________________
nick w grze Kiciek
07-09-2008 03:16 kiciek jest offline Szukaj postów użytkownika: kiciek Dodaj kiciek do Listy kontaktów
slash3r
Viking


images/avatars/avatar-19398.jpg

Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 542
Klan: SIEGE-TEAM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Słupsk/Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kiciek napisał(a)
Shelby Ford Mustang GT500 67r. ELEONORE
Porsche 911 GT CABRIO carrera6
Porsche BEDUIN



Shelby <3 <3 kocham mustanga;/

__________________

07-09-2008 03:18 slash3r jest offline Szukaj postów użytkownika: slash3r Dodaj slash3r do Listy kontaktów
kiciek
Full Member


Data rejestracji: 28-10-2007
Postów: 62

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myśle że gdyby była ankieta, to Mustang67 wygra.
Ale ja i tak mam dylemat jeśli chodzi o Porsche911seria6. Ciężki wybór...
Dwa różne auta jeden to dsk demon a drugi to kwintesencja motoryzacji.

__________________
nick w grze Kiciek
07-09-2008 03:25 kiciek jest offline Szukaj postów użytkownika: kiciek Dodaj kiciek do Listy kontaktów
slash3r
Viking


images/avatars/avatar-19398.jpg

Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 542
Klan: SIEGE-TEAM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Słupsk/Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja jednak zostalbym przy Mustangach... podjezdzam takim pod szkole moja i nikt nie wie czy podziwiac czy brac ode mnie numer koma hehe xD

ale to niestety tylko marzenia... raz za duzo pali.. dwa skad ja wezme na utrzymanie tego demona ... sa piekne po prostu..

__________________

07-09-2008 03:32 slash3r jest offline Szukaj postów użytkownika: slash3r Dodaj slash3r do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi się bardzo dwa autka podobają. Pierwszy jest w miarę dostępny. jest to Peugot 206... Uwielbiam ten samochód w całej krasie.

Drugi już jest trochę droższy. Audi TT.

Ale ja mogę co najwyżej pomarzyć o prowadzeniu samochodu... Choroba lokomocyjna...

__________________

By me
07-09-2008 03:38 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
WIKTOR
King


images/avatars/avatar-14710.jpg

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 785
Klan: Siewcy śmierci
Kraina: Moria
Skąd: Grainfenberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Monster Trucki Tongue \m/



__________________
Nick :LoupReg od początku do końca.Teraz już na wiecznym spoczynku(game over )
07-09-2008 09:10 WIKTOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WIKTOR Dodaj WIKTOR do Listy kontaktów
Mario_Pca
Lord


images/avatars/avatar-17656.jpg

Data rejestracji: 07-04-2008
Postów: 291
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Polanica Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja jestem fanem starych audi Big Grin najlepiej wielki silnik, super audio w środku Big Grin

np.



podbijasz takim na miacho i musisz okna zamykac zeby lachony nie wskakiwaly chytry Big Grin

lub audi coupe ładnie wystylizowane Smile

np:



perełki Big Grin

__________________
Big Grin

pozdro z polanicy ;d


07-09-2008 11:23 Mario_Pca jest offline Szukaj postów użytkownika: Mario_Pca Dodaj Mario_Pca do Listy kontaktów
Rantirenna
Junior Member


images/avatars/avatar-10546.gif

Data rejestracji: 26-08-2008
Postów: 18
Klan: Celtic Academy [akaCeltic]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Holy Terra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chevy Camaro i Aston Martin DB9

__________________
Elite Spamer



r1: Rantirenna

Dużo nauki, bardzo dużo nauki, zaje*** dużo nauki...
07-09-2008 20:45 Rantirenna jest offline Szukaj postów użytkownika: Rantirenna Dodaj Rantirenna do Listy kontaktów
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam Volkswagen'a Polo, ale marzy mi się najnowsza Honda Civic...
Już odkładam Big Grin

__________________
FREEDOM

08-09-2008 08:54 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Samochody jakie lubicie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH